Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

romy01
16. jún 2010

pekny vecer vsetkym

kati - 😀 ale to leti ten cas, nedavno som ti odratavala dni do porodu a tvoje slniecko uz pozuje ako slecna

jennys - ja som bola na pasoch uz trikrat a vzdy som tam lezala maximalne 10 min - moj krpec je taky akcny a furt sa tam mrvi, ale asi aj preto ze chodievam neskorsie a to sa snazia zbytocne nenatahovat - klop klop klop

lucula73
16. jún 2010

katka - aj maska má v albume nosič,aj foto,tak jej napíš IP,nech ti odpovie,či je spokojná... 😉

ani ja som nedala očkovať proti tým rotavírusom....a či je to správne,tak to neviem,ale myslím si,že tie naše deti majú tých očkovaní prvý rok života až až... 😠

domika9
16. jún 2010

ved to že som čitala že niektore detičky prave po zaočkovani ten rotavírus dostali tak neviem možno mal u nich miernejši priebeh ale najlepšie sa poradím s dr. buduci týžden na poradni

romy ja sa už tak teším na tvoje babo ked uvidím foto 😉

domcek
16. jún 2010

Caveste, moj zasa kuka futbal ja lne jednym okom, tak ze vas idem kuknut.

lucula73
16. jún 2010

domcek ahoj,ako sa vám darí? 😉

europa8
16. jún 2010

@wolfskinka
@cikyta ,dakujem... 😵

zefa
16. jún 2010

ahojtééé
nič nestíham...možno zajtra...idem s deťmi na krv a potom do helíku po recept 😉 a možno mi už pridelia aj inventárne číslo 😀 😀 😀 😀
europa...ja som Krajkovi volala ako prvému po prebudení z narkozy,rovno z pôrodnice sme doniesli ukázať deti,nechali foto(oni si na zadnú str.dopísali dátum,váhy a týždeň ,v ktorom sa narodili...pre ich štatistiku 😉 ) a ešte veľký darčekový kôš sme im doniesli...ja by som bola tým ľudom aj modré z neba doniesla za to,že mám vďaka nim 2 uragány 😉 🙂
romy....volaj mi ked niečo!!!!dobehnem za tebou a vypusinkovať malého 😉 ...držkaj sa 😵

wolfskinka
16. jún 2010

zefa ty chces dalsie dieta ked ides do heliku pre recept ?

domcek
17. jún 2010

Ahojte,
lucula sa som sa vcera aj prihlasila aj odhlasila.
Sla som ukladat pradlo ozehlene.
DAri sa nam fajn. Vcera sme boli aj s malou na Simonkovom zaverecnom koncerte z tanecnej.
MAlej sa veelmi pacilo akurat jeden mily ocko za nami tak povzbudzoval svojho syna -piskanim a hlasnym tlieskanim, ze Stellka raz az plackala ale inac suuuper.
Spat sa mi chce riadne mala bola hore kazdu chvylku a o 6,20 sa rozhodla ze ideme vstavat. No len ona si teraz krasne buvinka a ja zyvam a zyvam.
Idem si spravit kavu.

cikyta
autor
17. jún 2010

Ahojte.
kebyže máme mega stretko helinkovskích detičiek,tak by bolo fajn pozvať aj dr. a všetkých z heliosu....tam by som sa im inak podakovala.

wolfskinka
17. jún 2010

ciky a ako dala by si silvinku do tomboly ???? 😀

cikyta
autor
17. jún 2010

Wolfi...su aj ine gestá vďaky,ako presenty...taký darček sa zje,vypije,no trošku iná forma vďaky bude navždy hriať pri srdiečku a nikdy z tade nezmizne. 😉

zefa
17. jún 2010

wolfi...ja si chodím teraz pre zmenu pre HAK(kôli mojím dlhoročným ukrutným bolestiam pri menzese) 😉 ....
ja som včera volala Krajkovi,že ho potrebujem a kázal mi prísť medzi 8-9 hod..som bola s deťmi hned vedľa u dokiny na krv
plná čakáreň zúfalcov(ako kedysi my) moje deti ked zbadali dokiho....ty už nám nebudeš brať krvičku,už máme toho dosť 😨 😅 😅 a potom...Kajkovič , ked sme boli malinký,sme maminke pokazili bruško a ty jej ho teraz opravíš? ..no aspoň na chvíľu sme tam vyčarili všetkým úsmev na tvárach 😀 😀

a kedy by sme sa stretli a kde? hergot,ked ani počasie moc nepraje...stretneme sa pri helíku Krajkovi pod oknami? 😉

jennys
17. jún 2010

ahojte kočky

@romy01 tak to je super, že tam nemusíš toľko ležať, ja keď ma mali pustiť domov tak som šla na záznam a ležala tam skoro dve hodiny ale to bolo na pôrodnej sále, strašne tam bolo teplo a ja už som sa len modlila nech ma odpoja lebo to tam bolo na nevydržanie.

My sme boli tiež v Heliose keď bola Lucka malinká, vyplatiť zmrzlinky, ale to bola len chvíľka na chodbe, pravdaže sme ju boli aj ukázať aj doniesť foto, ja som potom ešte keď sme boli na KET minulý rok doniesla ďalšie fotky a inak Krajkovi sem tam pošlem mail, aj na Vianoce aj pár fotiek. Rozmýšľam že keď sa malí narodia tak urobím nejakú spoločnú aj s Luckou a tú im pošlem.

Dnes oslavujeme 4.narodeniny, tak idem pobaliť darčeky a poobede skočíme zo škôlky ešte kúpiť nejaké koláče tak to trochu oslávime, cez víkend budú aj torty.

cikyta
autor
17. jún 2010

@jennys To je super nápad poslať potom spoločné foto všetkých troch.

Aj ja som im posielala na vianoce celému kolektívu SILVINKINU vianočnu pohladnicu,čo som jej dala robiť.

romy01
17. jún 2010

ahojte dievcence

tak dnes to prebehlo rychlo na tych pasoch, lezala som cca 10 - 15 min no a kazali mi prist na kontrolu buducu stredu. Vtedy mam aj poradnu tak som sa opytala ze ci to neposunu a oni ze nie ze mam prist najskor do nemocky a az potom ak sa bude dat a neostanem tam tak pojdem do poradne. Neviem ci to bude len kontrola CTG alebo aj ina lebo mi tam napisali ze ku doktorovi Zigovi.

romy01
17. jún 2010

né a ak nieco zorganizujete tak pockajte aby som mohla ist aj ja s mojim krpcom

cikyta
autor
17. jún 2010

@romy01 tak super,že už to máš za sebou.No veru už teraz su dôležite iba pásy.Oni to už čakaju každým dnom,takže poradna je už na druhom mieste.
Ked som prišla do poradne asi 2 posledné razy,tak mi sestrička s dr.povedali,že čo tam ešte robím? Ci som ešte celá? Ze mysleli,že už neprídem s bruškom atd...
Takže už teraz v 4o TT si viacmenej v nemocničných rukách 🙂

zefa
17. jún 2010

romy...super...no Zigo je fajn doki až na to ,že je po nehode,mňa 2x naviedol,že dnes ideme rodiť a potom s ním Višňovský robil poriadky..ale on je taký zlatý starý pán...ked som bola tesne pred pôrodom na pásoch,vedľa mňa rodila jedna baba pri ňom..teda viacmenej pri praktikantke..aj ju ona zašívala..ale veľmi bol kľudný a takým láskavým hlasom k tej rodičke vravel 😉

wolfskinka
17. jún 2010

romy ty brdo ze 40tt ... padam na zadok, no uz to bude ...

wolfskinka
17. jún 2010

romy tipujem ten tvoj porod na nedelu ...

kto si tipne este ???

cikyta
autor
17. jún 2010

Streda.(Chlapčekovia sa velmi neponáhlajú) 🙂

wolfskinka
17. jún 2010

no uvidime, ...

romy inac 25.6. mam narodeniny ak by si pockala dostanem darcek 😵

romy01
17. jún 2010

😀 😀 😀 ja tippujem pondelok

wolfskinka
17. jún 2010

romy ty netipuj, ty rod, lebo tvoj tip je neobjektivny, ty mu mozes dohovarat a mas moznost ovplyvnit tipovacku , tipovanie prenechaj nam 😀

wolfskinka
17. jún 2010

no keby ste videli co to moje dieta stvara, vytrca prdelku mi az pod nos .... srandista jeden

domika9
17. jún 2010

romy ja sa už tak teším aj za teba 🙂 a neboj hlavne tlač ako maš a nie do hlavy 😉

domika9
17. jún 2010

my sme mali dnes brutal noc Matuško nechcel spať tak som spala asi 3x po 15 minut a nad ranom asi hodinu a pol a finito pozrem do postielky a tam usmev na cele dasna a bolo po spani 🙄 🙄 🙄 ciky sa ti čudujem že ešte žiješ prežívať toto každu noc tak dik

domika9
17. jún 2010

prihodím novew foto

romy01
17. jún 2010

domka - super fotečky - aj ja už chceeeem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre