Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

denda1301
25. mar 2010

Ahojte baby som tu nová len tertí den po vklade 1 embria(bohužial viac ich nebolo) ☹ ☹ ☹ v Heliose 🙂 Dufam že na tejto stránke s objavím teraz castejsie 😅 😅 😅 držte sa všetky tehulky nech sa to vydarí 😉

wolfskinka
25. mar 2010

denda aj tebe vela stastia TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zefa
25. mar 2010

jennys...dala si si odpoved..ale z vlastnej skúsenosti...nám asi Nancy dali omylom 😉 😀 Samko ju ťahá robiť lotroviny a niekedy vymyslí ešte horšiu 😝 ale zas musíme kupovať 2 kočíky(šak aj Samkovi treba bo reval jak tur)aj 2 autíčka treba kúpiť..aj Neny potrebuje,takže my raz ideme von s kočíkmi,raz s autami..ľudia si už zvykli 😉

ciky...uvoľníme jednu izbu ak treba..bude tu veselšie..či kde ste? 😨

zefa
25. mar 2010

denda..vitaj..a síííílno držím palčeky 😉

romy01
25. mar 2010

denda, drzim palceky. Aj ja som mala iba jedno vajicko uz od OPU a ujalo sa 🙂

domika9
25. mar 2010

denda vitaj a držím palce 😉 určite nam oznamiš za dva týždne radostnu novinku 🙂

wolfi dam ti adresu? my chodíme len do targu inde neviem ako to je

zefa 😀 😀 😀 to musí byť super pohlad a akej farby ste im kupili kočiare aspon ma jeden modry a jeden ružovy alebo ked idete s kočiarikami idete všetci v ružovom tone a ked idete s autičkami idete v modrom 😀

domika9
25. mar 2010

baby ja už nechapem tomu moju špineniu včera večer to bolo dosť silne pred spaním dokonca trošku krvave dnes cely den slabučke špinenie a teraz som nemala špinenie ale krvave na intimke ale tak že ked sa utrem tak nemam na toaleťaku krv tak čo to je zač ? myslíte že to je zatka?
nič ma nebolí len občas v tom podbrušku

domika9
25. mar 2010

a je to take akokeby ružove skor ako krvave

romy01
25. mar 2010

domka ja ti neviem, ale asi to nema co ine byt. Ak citis drobca sa hybat tak bud pokojna. Vravi sa ze ked sa nieco deje, ze zena to okamzite vyciti, ze nie je nieco ok. Pre istotu maj mobil pri sebe - inak uz mas mm doma , nie ? Ved ak je doma tak keby cosi hned nech nastartuje a pobezite do nemocky. Kedy mas dalsiu kontrolu ?

domika9
25. mar 2010

kontrolu mam až 6.4 , necitim sa zle tak asi to bude ok prave zhanam infošky o tej zatke tak uvidím čo všetko vygooglim 🙂

a hej mm je už doma

jennys
25. mar 2010

DOMI tak to si ma potešila, mne sa tam veľa vecí páči. Niečo tam aj ja plánujem objednať aspoň nejaké súpravičky a ešte pokukám. A super, že mm je už doma, budete čakať na ten zázrak spolu. Pokiaľ nemáš kontrakcie tak asi treba len čakať, ak nie si si istá tak si zajtra zavolaj svojmu doktorovi a spýtaj sa pre istotu na to, však chodiť tam nemusíš, zdvihneš telefón, spýtaš sa a hneď vieš na čom si.
DENDA ahoj, tak aj ja silno držím palce!!!! Hlavne sa nestresu, mysli pozitívne a nerob nič čo nemusíš a budeme sa tešiť na pozitívne správy.

jennys
25. mar 2010

DOMI a ešte ma napadlo, z toho e-shopu keď si si to objednávala tak si si to dala poslať dobierkou alebo si platila vopred? Koľko ťa potom vyšlo poštovné? Pri platbe vopred tam poštovné nemajú uvedené. Aspoň som nikde nenašla.

domika9
25. mar 2010

jennys pozri v mojom albume mam tie vecičky pofotene
a ešte ti aj pošlu kupon na zlavu na dalši nakup a maš to do 3-4 dní doma

domika9
25. mar 2010

ked som objednavala 1x tak som mala väčšiu objdnavku nad tych 55 eur alebo ako to tam maju uvedene takže balne či čo som neplatila zaplatila som iba za dobierku - keby som si dala prevodom na učet tak by som nezaplatila nič
ak maš objednavku pod tych 50eur a daš na dobierku tak zaplatíš aj poštovne a balne aj dobierku a to ťa vyjde myslím 2,5 a 2,5 eura čiže spolu 5 ak si dobre pamätam neviem už presne
akurat čo viem ešte take postrehy od mamičiek že tie vecičky su nejake menšie čislovanie tak ked tak objednavaj radšej o čísloé väčšie

lucula73
25. mar 2010

ahojte

jenys,aj ja som odtiaľ objednávala asi dva razy,tiež mám niečo v albume,ja som platila na účet,potom ťa to vyjde o niečo menej ako na dobierku,hoci teraz od nového roku sú poplatky za to 3 eurá a vlani boli 2....a tie vecičky sú naozaj dobré.....len plienky sa mi odtiaľ nepáčia ani trochu,vyzerajú ako gáza a nedajú sa poriadne ani žehliť..... 😒

lucula73
25. mar 2010

veru,sú akoby o číslo menšie,takže radšej objednať vačšie....a mňa to stálo len tie 3 eurá,nič viac...

cikyta
autor
25. mar 2010

Domika-6.4.má muž narodeniny 😉
K tomu "bezdomovecmu" neskôr.Malá spí,tak nemôžem moc ďobať do klávesnice.Dobru nocku.............

lucula73
25. mar 2010

domika,vykašli sa na tú zátku,to fakt nie je doležité......mne pri prvom tehu odišla ešte v 32tt,to som sa zľakla,ale bola som práve v nemocnici na rizikovom,tam mi povedali,že to može byť aj mesiac a bolo to tak..malá sa narodila v 36tt...takže 4 týždne vopred.............

wolfskinka
25. mar 2010

domi no daj adresu ....

domi no zachvilku uz pojdes rodit ale zavolaj radsej dr. co to je

lucula73
25. mar 2010

domi - ja som krv nemala,len čistý hlien,ťahavý,hustý,stráááášne veľa,normálne som nechápala,kde sa to tam zobralo......

domika9
25. mar 2010

lucul v pohode už som niečo o tom prečítala a je aj písane že može byť aj 4 týždne vopred

jennys odpísala som ti v mojom albume ktore veci su odtial

wolfskinka
25. mar 2010

domi a ty mas kocik z polska z toho targu ?
ake tam maju znacky ?

domika9
25. mar 2010

wolfi zajtra ti napíšem presnu adresu aj ako sa to píše aby som to nepomotala pohladam v papieroch 😉
ale až poobede napíšem tak potom nestresujete ešte nerodím len nebudem mať doma nb 😉
lucul ja to vobec nemam take ako hlien ale som v pohode mm to berie horšie 😅
a to mu dnes volal šef že od pondelka na dalšiu služobku no tudle mu povedal že ide somnou k lekarovi 😠

wolfskinka
25. mar 2010

domi ok a maju tam kociky aj inych znaciek ako polske ? Vmax, camarelo a tako ? je tam aj nieco ine ?

domika9
25. mar 2010

hej wolfi ale to nieje polsky kočiar len je tam kuppeny v tom ospevovanom obchode baby boo sme boli a mali tam kočiare od vymyslu sveta aj qinny , aj ine trojkolesove aj 4 kolesove naozaj bolo tam asi 50 kočiarov počkaj kus pošlen ti www adresu a tam maju odfotenu tu predajnu tak mrkneš očkom

cikyta
autor
25. mar 2010

Romy-dnes som videla tvoj kočiar v terene! Je parádny! 😉

jennys
25. mar 2010

DOMI a tieto veci čo si tam kupovala tak si kupovala aké číslo? Ja som chcela tú 56, to by malo stačiť nie? Vecičky som pozerala, fakt sú krásne.
LUCUL takže na účet sa naozaj nič neplatí? A aký poplatok si tam písala? Lebo tam majú uvedený účet na Slovensku takže by tam poplatky ani nemali byť.

domika9
25. mar 2010

jenny ja nemam zatial s čím porovnať tak som kupila aj nejaku 56 a aj väčšie čísla a nieje medzi nimi velky rozdiel takže radšj väčšie fakt je tam minimalny rozdiel

jennys
25. mar 2010

a ešte ma zaujímajú názory na spacie vaky alebo skúsenosti s nimi. Ja som pri Lucke nemala žiadny ale teraz veru uvažujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre