Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
25. mar 2010

domi dakujem moc

jennys
25. mar 2010

DOMI a prosím ťa nemohla by si mi zmerať nejaké body a dupačky odtiaľ? Aj 56 aj 62 aby som si vedela porovnať s tým čo mám doma veľkosť. Díky.

domika9
25. mar 2010

a zajtra ti pošlem na jakej adrese to je 😉

wolfskinka
25. mar 2010

dakujem moc

domika9
25. mar 2010

jennys hej pomeram ti ale zajtra lebo mm už spí tak ho nechcem budiť 😉

wolfskinka
25. mar 2010

domi ozaj vyskusala som ten klincek na zub a zase dakujem zabralo to .... mam teraz taku divnu chut v ustach ale neboli

lucula73
25. mar 2010

jenys - nekupuj 56,ja by som povedala,že ich 62 sa rovná našej 56......jedine ak chceš aj úúúúplne malinké vecičky,tak potom 56...ja som mala mešie dieťa a nosí od začiatku 62,rukáviky mal najpr trošku vyhrnuté a dupky sa dali v pohode....

lucula73
25. mar 2010

jenys - ja som porovnávala 56 čo som mala po veronike,napr.zn Antony a veľkostne to bolo tá 62 z kojeneckého....ono sú to všetko polľské vecičky,teda aspoň čo mám ja-košielky,dupky,polodupky,kabátiky to bolo všetko polské...

domika9
25. mar 2010

wolfi tak super že to zabralo 😉
ja ti to zajtra odfotim tak že dam naspodok väčšiu velkosť a na vrch menšiu a sama uvidíš že tam je maly rozdiel a aj ti pomeram 😉
ale naozaj ako píše lucul už by som nekupila tu 56 😉

lucula73
25. mar 2010

domi - ja už tú 62 pomaly budem musieť vyradiť ..........a objednať vačšie.....moj malý narástol za dva mesiace 8 cm a včera mal 5060gr,doktorka skoro odpadla,pribral 800 gr len za dva týždne....však sa furt len krmime.. 😉

bay,čo máte doma chlapčekov - zefa, survi.....robí sa niečo s pipíkom od narodenia alebo neskor? 😕 😀 ,lebo včera mi kamoška povedala,že ona mu preťahovala pipíka od narodenia a mne doktorka zase povedala,že teraz sa to už nerobí,som z toho jelen.... 😠

wolfskinka
25. mar 2010

ja mam len zopar 56 a viac 62 .... ved do toho dorastie, ale ked pojde z porodnice kupim mu 56 nejake pekne dupky, aby bol fesak

domika9
25. mar 2010

nuž lucul ak vas budeme nasledovať tak po 2 mesiacoch nebudeme mať čo nosiť a šak objednam uvidím podla situacie a isto aj podostavame plno veci
no idem ja spať majta sa krasne zajtra až neskor poobede papa

jennys
25. mar 2010

LUCUL tak díky za rady.
DOMI určite mi pošli tie rozmery, fotiť mi to naozaj nemusíš, tie rozmery stačia, ja mám veci po Lucke tak si to pomeriam a porovnám. stačia mi rozmery: dupačky, polodupačky a body. A Ďakujem za ochotu, si zlatá... 😉

wolfskinka
25. mar 2010

domi dobru noc a sladke sny
.....

surviver
26. mar 2010

pekne ranko 🙂

luculka ja s pipikom nerobim nič,teraz sa to už nema pretahovat,aby tam nevznikli nejake zrasty,že sa to spravi samo a ak by nie tak to potom dr. stiahne okolo 3 roka...aspon tak mi povedala naša pediatrička,a aj čo mam zname a tie maju chalanov tak nič s tym nerobia 😉

wolfskinka
26. mar 2010

dobre ranko ....

cikyta
autor
26. mar 2010

Ahojte.
Jenys,ak by ti prespalo bábo celu noc bez toho,že ho furt nevyberáš z postielky,tak spací vak je OK.Mám dva a nevyužila som ich,lebo sa mi zle každu pol hodinku vyberá bábo z postielky a uspate tam dáva. ☹

denda1301
26. mar 2010

Dobre ránko 🙂 draheho som vyprevadila do prace tak mám chvilu čas sa Vás niečo popýtať.Romi01 ty už to máš zapár "už striháš meter 😉 mna čaká ešte dlhá cesta 😕 ako si sa cítila na začiatku?ja mám take slabe bolesti v podbrušku a prsia sa mi naliali ako keby som mala isť kojiť 😀 😀 😀 ako si sa citila ty?

lucula73
26. mar 2010

ahojte,

mám tak minútku čas 🙂 ...

denda ahoj

survi, - aj mne tak povedala doktorka,len som si nebola istá,či som ju dobre pochopila,lebo viem,že sa to robilo....inak mne Matúš včera takmer vobec nespal,len si raz zdriemol,celý deň ta na rukách,chvílu v hojde a dokola,uf...ja som mala večer teda dosť,bordel v celom dome,ešte že aspoň riad mi mm poumýval....no už to asi začína,že mu spať netreba.. 😠

surviver
26. mar 2010

luculka to poznam 😉 drž sa 🙂

lucula73
26. mar 2010

survi - asi som ho prechválila,že je moooc dobručký 😀 ..už sa mrví v tej hojde,ale je tam už 40 minút,takže rekord... 😀

romy01
26. mar 2010

dobre dopoludnie tehulky a mamicky.

babyporadte nieco o tamponoch na prsia- Mate skusenosti s tesco tamponami -? Vcera som tam videla balik 30 ks za asi 1,50 - su to asi nejake jednorazovky. Musia sa tie tampony davat do kojeneckej podprsenky ci mozu aj do tehotenskej podprdy ? Tiez somtam videla take lacnejsie tesco vložky po porode - mala ste ich niektora ci je lepsie to kupit v lekarni - lebo vsak nie je vlozka ako vlozka, ze.

denda ahoj. Mna na zaciatku po OPU este par dni pobolievalo podbrusko ako na ms, na nejaky 5-6ty den po ET sa tie bolesti zmenili na take popichavanie a tahanie a podobne. Kazdy den ma bolelo brusko inak a niektore dni ma nebolelo vobec. Mna prsia neboleli a ani som na zaciatku nepostrehla zeby sa mi naliali alebo nejak zvacsili, ale je tu kopa bab co mali aj tento priznak tehulkovania. Boliestky v podbruskku ma definitivne presli az niekedy okolo 10 teho - 12 teho tyzdna. Odvtedy som necitila ziadne bolestii v brusku no zacali sa striedat rozne ine problemy. Najskor ma boleli neskutosne cely mesiac bedrove klby, ked t opreslo, zacali mi trpnut ruky - doteraz mam necitlive prsty na pravej ruke, akoby som ich ani nemala a pod. Stale sa cosi nove vyskytne, neboj urcite si kadeco uzijes. No a co sa tyka nevolnosti - mne nebolo ani raz zle - ale na zaciatku sa mi stale krutila hlava - od nejakeho 6 teho tt no potom som vysadila caj pre tehulky a tento pb zmizol akoby sibnutim carovneho prutika.

survi , lucul - to fakt sa nerobi nic s pipikom ? To su mi ale nove metody. Poznam totiz maminku, co to nerobila a potom bolo uz neskoro, ta predkozka mu nepodrastla a chlapcovi museli predkozku uvolnovat chirurgicky. Takže som dost prekvapena, ze sa to akozenerobi.

cikyta
autor
26. mar 2010

Romy-ja len tesco tampony do podprdy! Su najlacnejšie a fajn.Stále ich kupujem.
A vložky radim upne obyčajne.Za pol hodinu som si dávala dve v nemocke,takže moc sa ani neohriala.Mala som ich prichytene popôrodnými gaťkami a tak sa to všetko luftovalo a na kvalite vložiek nezáležalo.Drahe si nekupuj.Skrachuješ!

romy01
26. mar 2010

ciky a tie poporodne nohavicky to kde si kupovala ? To su nejake specialne ? A boli take vyssie ? Lebo baby tu pisu ze su nejake na stahovanie bruska.

cikyta
autor
26. mar 2010

Romy v MT tej ortoprotetike.Vieš kde? Tam maju aj dlhe popôrodne vložky bez lepky.

romy01
26. mar 2010

ciky to myslis v neografii ? Oproti domu smutku pri kine strojar ?

lucula73
26. mar 2010

romy - ved aj mňa to prekvapuje,s tým pipíkom,ale iná doba,iné postupy.... 😀

ja som nemala poporodné nohavičky,ani som nepočula,že také niečo vobec existuje..... 🙂

lucula73
26. mar 2010

a kde je dnes domika???????????????????????? 😕 😕

cikyta
autor
26. mar 2010

Romy-ANO tam.
Lucul ja som si kupila 5 kuskov tých nohavičiek a bolo to super.Ako keby som vedela,že mne sa ozaj zídu,kedže som bola velmi vela šitá a hnisalo to.Takže aj doma bola len nočná košela a tieto derave gaťuše po byte.Neskôr ešte aj cecky vonku a len tie gaťky,kedže sa mi aj bradavky zapálili.
Vonku bolo velmi teplo a tak nejake normálne gaťky a tepláky nehrozili 😖 Vtedy to pálilo ako šlak.
Dokonca som sa každu chviločku sprchovala studenou vodou dolu.Aj v pôrodnici a TA ULAVA bola na nezaplatenie 😵

cikyta
autor
26. mar 2010

Proste som bola uplne že "zvodná" a eroticky priťažliva. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre