Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

zefa
24. jún 2010

som sa tu zasmiala 😀 😀
a vy ste ani jedna nepočítali s tým,že aj pri jednom 1ks embrijka to môžu byť aj viacerčatá? 😕 ...........tuším by mali byť už (alebo čoskoro)na svete trojičky heliosácke z jedného jediného embrijka 😉 .viem to od známej,ktorej brat čaká v auguste dvojičky z helíku 😉 🙂

surviver
24. jún 2010

@tinkaza blahoželam ku Karinke,je to pekne meno,a bude to vaše dieta,tak si ho možte "pomenovat" ako chcete 😉 ...a Ty si teda fest malo pribrala,to maš dobre aspon nebudeš musiet vela zhadzovat.... 🙂

kamka17
25. jún 2010

čafte...
tinka...no tak to je super, že predsa len to bude malá Karin, teším sa s vami a opatrujte sa 😉
a nič si z toho nerob, že si len 1kg pribrala...ja ani to nie od poseldnej poradne ale verím tomu, že poseldné mesiace to dobehnem 😅

domi...ty sa vykašli na všetkým mudrlantov v okolí, je to váš Matúško, vy musíte vedieť, čo je pre neho dobré a nejaké storočné tabuľky si takisto abdolútne nevšémaj...však keby sme mali byť všetci podľa tabuliek...no to by vyzeralo 😕
cmuk na líčko malému posielam 😉

domika9
25. jún 2010

@kamka17 dik 😉

tinkaza
25. jún 2010

@surviver : ďakujem, presne tak, ale možno sa s tým priberaním ešte rozbehnem, dosť ma je aj takto, ale som fakt rada, že nepriberám kozmickou rýchlosťou 😀

@kamka17 : lenže Ty si bola aj predtým chudučká, tak aj kilko navyše by bohate stačilo, za to ja mám zásob možno aj do nejakého siedmeho-ôsmeho mesiaca xi xi 😀 😀

kamka17
25. jún 2010

tinka...no až taká chudá som nebola...ale dik... 😉 😉
a sa mi vidí, že v novembri sa len baby budú rodiť...drahého spolužiak tiež čakajú v novembri a dnes sa dozvedeli, že dievka... 🙂 🙂 tak hádam to s dundou nepokazíme chlapmi 😅 😅

domika9
25. jún 2010

@kamka17 a kedy budeš vedieť čo čakate?

kamka17
25. jún 2010

domi...asi toho 12.7 na genetickom sone...teda ak bude ochotný mi to povedať 😅 zatiaľ mi všetci hovoria, že dievčatko...tak uvidíme

dunda80
25. jún 2010

ahojte 😉 .No@ Kamka17- neviem,neviem,lebo ja by som chcela chlapca 😀 ale muž dievčatko 😀 😀 .Ale v podstate je to jedno,len nech je to malé zdravé a všetko je ok 🙂

kamka17
25. jún 2010

dunda... 😀 😀 nám je to tiež jedno, nejako detailne neriešim, čo chcem, lebo aby som nebola sklamaná, keď to bude opak...ale hlavne aby to už bolo a aby to malo všetko, čo má mať a zdravé nech to je 🙂

dunda80
25. jún 2010

kamka17 - 😀 .presne tak,nech je to len zdravé 🙂 .Ináč baby dnes má naša wolfskinka narodeniny 😀 .Tak všetko naj naj naj a hlavne nech Ti to všetko dobre dopadne a ste v poriadku a zdraví 🙂 🙂 .Včera som čítala v jednej téme,že ju možno dnes pustia ešte domov,ale tak uvidíme 🙂 .

kuspitka
25. jún 2010

ahojte dievcata,
ja uz neviem ,ako mam malu ukludnit..stale ruci as zuby jej idu...

lucula73
25. jún 2010

@kuspitka ☹ ,cikytka spomínala nejaký gelik na dasienka..skús sa popýtať v lekárni....a teplotu nemá?potom by si mohla paralen alebo dačo,to je aj od bolesti...

kuspitka
25. jún 2010

@lucula mam 3 geli ani jedno jej nepomaha...
a mam doma len nurofen sirup

cikyta
autor
25. jún 2010

Ahojte.
@kuspitka Vždycky si písala,že ti plače,takže to zubky "zrejme" nebudu.Kedže plače od narodenia.
Pýtaj sa do nemocnice na vyšetrenia,stery,odbery krvy,soná utz,rtg a budete vedieť......Ved má už pol roka a pol roka len plače ☹ teda,ako píšeš.

kuspitka
25. jún 2010

@cikyta potom ona mala obdobie,ze neplakala vobedz..
navo vysetrenie vsetko uz mame za sebov...

cikyta
autor
25. jún 2010

@kuspitka A ako dlho plače v kuse? Ako dlho cez den?

kuspitka
25. jún 2010

tak 3krat a po 15min ..inak neplace len knuci.a ked jej masirujem dasienka tak je velmi kludna ...

cikyta
autor
25. jún 2010

@kuspitka Myslím.,že Kamilka je OK.Plače tak,ako väčšina detí.
My sme išli do nemocky,ked mi v kuse plakala 4 hodiny a už strácala hlas.

kuspitka
25. jún 2010

@cikyta tak to robila,ked bola mala ,ale to uz ju bolelo brusko.
ale teraz uz menej place a place kvoli dasienkam to nam aj lekarka povedala...

wolfskinka
25. jún 2010

ahojte ... tak a som doma.... konecne

to boli len tie falosne kontrakcie v nedelu a v pondelok, ked som bola v nemocnici som chodila 2x do dna na pasy a nist, dali mi 3 infuzie a jednu injekciu, scucli ma z krvi a nic so mnou nerobili, tak ma nakoniec dnes poslali domov, matej v utorok vazil 2930g ...
na kontrolu na CTG idem v pondelok a aj na sono a potom sa uvidi co dalej, posledny termin nastupu do porodnice mi napisali uz aj do knizky 9.7. takze tak ako som predpokladala ...

romy gratulujem k miminku, este som sa nestihla docitat, co mas, ale ked bude trosku casu precitam ....

inac som doma hodinu a umyla som sa z tej 4dnovej spiny a pijem kavicku a jem melon, aby ma poriadne prehnalo na wc, lebo v tom spitali som za 4 dni bola iba raz a pojdem si potom pospat na chvilu

zatial papa ....

cikyta
autor
25. jún 2010

@kuspitka Tak nech ti dr.niečo na dasienka dá,ked ti lieky,ani gelik nepomáha................
Tiež nám dr.povedala v 6 mes.že nespí skrz zubky a na 1 zubok sme čakali až do 9 mes.,takže to bola kravina,že nespí skrz zubky.Ono najjednoduchšie je,sa vyhovoriť na zubky.Lekárky sa velmi radi len na odvolávaju... 😒

@wolfskinka Tak sa držkaj.Už som čakala Matejka 😅

wolfskinka
25. jún 2010

Inac to co mam napisane v papieroch .. vola sa to ... Braxton-Hicksove kontrakcie .. som si skoro jazyk na tom polamala .. kontrakcie su ale iba vykyvy, nie take obycajne a podla toho pristroja uz aj viem presne kedy su, mam to odsledovane

domika9
25. jún 2010

@wolfskinka všetko naj naj k narodeninam a kolkože ? 18-nasť? 😉

cikyta
autor
25. jún 2010

Wolfi,máš narodeniny? Všetko najlepšie !!!!!!!!!! 😎 😎 😎 😎

domika9
25. jún 2010

viete čo ten naš zazrak nechce spať teraz uspavam ho asi hodinu a on za 5 minut oči otvorene 😠
asi mi ine neostava len vzať kočiar a ísť von lebo v kočiari spi zaručene ale ked vonku je zase tak veterno sa mi nechce ísť do toho vetra a nemam ešte ani navarene a treba mi pradlo vyvešať no nemam kedy hlavne že mi doperioe za chvílu druha pračka a ja som ešte nevyvesila pradlo z prvej 😀 ale už idem

wolfskinka
25. jún 2010

domika 35te ... keby sa bol matej narodil dnes o 6,00 tak by sa narodil presne na moje narodeniny ale 35 rocnym oneskorenim a v tej istej porodnici .. a kde si vynurala ze mam narodeniny ??????????????

domika9
25. jún 2010

@wolfskinka ja som dedko vševedko 😀 😀 😀

ale nie dunda to tu písala vyššie

wolfskinka
25. jún 2010

aha tak dunda ma bonzla

inac ja som sa narodila dnes o 6,00 rano pred 35 rokmi v tej istej porodnici, tak bz to bola sranda kebz sa aj matej narodil dnes ... no ale co uz .. nevydalo

cikyta
autor
25. jún 2010

@domika9 😀

@wolfskinka Aspon budete mať dve torty ,nie jednu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre