Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
18. jan 2011

baby dnes som videla moje nohy no brutal jak keby mi mali odumrieť cele čierne 😀 ale šak modrina sa vstrebe 🙂 len ked žily nebudem mať

cikyta
autor
18. jan 2011

@fopardi Ani nevrav. Juj ☹ Držím palce na krásne zahojenie. Dobru nocku................................už som ju bola tíšiť 😠 tak radčej idem ta....pápá

fopardi
18. jan 2011

ja kedsom odsavala tak spočiatku viackrat denne a potom som mala nato čoraz menj času a už to šlo dole vodou takže aj toto je postup ale zas keby siska videla že si odsavaš mlieko to bxy bol problem lebo ju už neoklameš

surviver
18. jan 2011

@chorale1 aj ja som sa namotala na tu 1000 a jednu noc 😉 ...orient milujem 🙂 ....no a Panelak snad budu rano opakovat,lebo aj ten som mala rada 😀

už tu asi nikto nie je ,tak sladke sničky 😵 😔 😵

fopardi
18. jan 2011

ja panelka neznašam každy s každym aj viackrat ved to je reklama nato ako doatať aids 🙂
ja som niekedy pozerala ružovu ale aj tp ma už prestalo baviť občas pozrem ale nie pravidelne aj tak mam pocit že som videla všetko jek telenovela
no a ta 1000 a jedna noc sa mi celkom pači ale pozeram len ked natrafim nato

fopardi
18. jan 2011

baby nepoznate nejakeho odbornika na eurookna????

domcek
18. jan 2011

Jaaaj keby sme mi tak chceli cumel a flasku...... 🙄
@cikyta inac na 1000 a 1 noc tot rovnaky nazor tie 10min. pohlady a hudba vsak to natahuju ako sopel....no ale kukam to...hihihi
TAk nasa kraska zaspala ako inac na cice o 21,18 a o 21,56 uz bola naspata som sa hrala na hrdinku a pol hodiny som zvladala to sialene jacanie a nosenie a varovanie, potom som jej uz dala cicu a aj tak nezaspala a aby ma neporazilo teraz som ju uz zurivo doniesla tatikovi nech sa on realizuje....jasne ze ho nechcela tak ju akosi nalakal ...su v spalni a recni o dusu. 😠 A ked s aobjavim zasa bude chciet cicat ked sa jej uz konecne bude chciet spat...
Inac buduci tyzden je ten ples si to fakt neviem predstavit. Znama povedala vraj nemam vobec chodit domov.
Ze ked bude plakat bude, zisti ze cica neni a prestane....no ja neviem. 😖 😲

lucula73
18. jan 2011

ahojte

zase ste toho popísali 🙂
mne zaspal malý o 22.35,je to tretí krát za posledný týždeň,dovtedy som také niečo nepoznala,on aj zaspí okolo 8 na 20-30 min. a potom začne revať a koniec ☹ ..........neviem čo stým,však uvidíme.

baby,viete čo sa mi teraz stalo?dala som variť o tej pol 11 5 vajíčok na tvrdo,na zajtra do fr. zemiakov...a sadla k pc,že aspoň počítam,čo ste napísali......a pred 5 minútami strašný buchot,som sama ddoma,tak som vyletela zo stoličky,že čo sa stalo,najaprv ma napadlko,že veronika spí na poschodí a strepala sa zo schodov,aleprídem do kuchyne...........normálne mi vyybuchli tie vajcia,je ich celá kuchyna...šporák,digestor,dlážka 😔 ,ja som na ne úpln ezabudla.Keby som mala doma mm,tak ma asi prizabije,idem to ešte upratať,mám čo robiť 😝

tak dobrú nocku aj vám

kamka17
18. jan 2011

@lucula73 no ty si prípad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to sa musím potichu smiať aby som to tu nepobudila...šak vy tam raz fakt vyhoríte, asi by ti mali dať zákaz vstupu do kuchyne...alebo šak si pc daj do kuchyne 😉 😉 😉 😉
@fopardi držím palce pri tom chudnutí, ja veru by som na to nemala nervy...a inak super fotky a aj ty tam super vyzeráš, tak na čo vlastne chudneš???

no a my sme dnes vytuhli...pred 19.00 sme išli cicíkovať, ešte si spomínam, ako drahý prišiel o 19.30 domov a potom už nič...až zrazu aha koľko hodín 😕 😕 😕 😕 ...ale tak všetko tu spí, tak idem aj ja pokračovať...napadla ma taká vec že ožehliť tú kopu Paulínkinho prádla, ale som to rýchlo zamietla, šak som normálna, no nie???
hehe, tá šeherezáda ...ja som prvé myslela, keď dávali upútavky, že to jeden film, potom že teda asi tri diely a keď som to kukla do programu, že 180 😲 😲 ale ja nepozerám tieto seriály vôbec...našla som ale minule jeden kanál..fine living netwoer sa to tuším volá...a tam robia prerábky domov, bytov, kúpeľní, také nezvyčajné domy tam dávali...to ma fest baví pozerať 😅
tak teda dobrú noc a pekné sníčky...no tie ja mám posledné noci veru tiež besné...sa mi minule snívalo, že kamoška bola tehu (má 49 rokov 😅)..a že ja som bola tehu a že dvojičky 😲 😲 😲

cikyta
autor
19. jan 2011

Dobre ranko............sme hore od pol 6 s miliondvetisícpästokrát nočnými prestávkami na cecok 😠

cikyta
autor
19. jan 2011

@lucula73 pomoooc,že vajička vybuchli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mne sa tuto noc snivalo (netušim kedy 😅 ) že som sa išla vydávať v otrasných bielych šatach a chcela som ich doladiť aspon gorálami. Svadba mala byť o 14:00 ale sme maškali,lebo bývalý švagor bol v zápche autom a nervy nervy nervy celý sen ! ☹

liviaf14
19. jan 2011

dobré ránko, v noci bol spln, a vraj dosť silný! aj my sme spali úplne na ho..o! s prepáčením! furt na cicíku,
@cikyta takže nie si sama 😉 vstával o 5.15 a už zasa spí, tak si idem rýchlo ľahnúť aj ja ešte.
@lucula73 aj mne sa stáva, že zabudnem na varenie v kuchyni, minule som na malom ohni varila vajká asi pol hodinu, ale našťastie nevybuchli 😀 😀 😀

kamka17
19. jan 2011

pekné ránko prajeme...
sa mi snívalo, že orsul porodila...ale neviem veru, ako sa malí volajú 😅 😅
no a ako sme včera drichmali celý deň, tak dnes asi ideme vyvádzať...takže vonok to istí, len má zase nejaké soplíky, tak hádam jej to neublíži

liviaf14
19. jan 2011

@kamka17 u nás prší, takže von asi nepôjdeme, škoda! 😉 včera drobec spal vonku viac ako 2 hod.

kamka17
19. jan 2011

@liviaf14 u nás je zatiaľ len dosť dobrá tma, tak hádam si to ten dážď rozmyslí... a našťastie sa mi ju podarilo ucicíkovať, tak hádam trochu pospí...ja tu idem trochu uhádzať ten bordel, aj keď tiež by som najradšej spala 😖 😔 😔

surviver
19. jan 2011

pekne ranko 🙂 ...no aj u nas prši 😉

kamka ,šak orsulka mala ist tušim dnes do nemocky,tak možno sa Ti aj dobre snivalo 🙂 a drobci su už aj na svete 😵

surviver
19. jan 2011

@kamka17 u vas neprši??..tak zachvilu dojde 😅

cikyta
autor
19. jan 2011

@domcek No veru,nechod domov z plesu....to je dobrý nápad. Len či to vydrží aj tvoja mamina 😀

Boli sme dať potvrdiť u dr.prihlášku a stretla som aj strýka Martinky z Turca 😀

brmbolcek
19. jan 2011

pekne ranecko , dnes mame stred tyzdna 🙂 🙂 🙂

@surviver - ani u nas este neprsi 😀 😀 😀 tak cakam kym to dojde a dam vonku palmu nech ju trochen oprsi 😀 😀 😀 Ako sa mate ?

...ja mam taky pocit a tusaka , ze s orsulky sa uz stava mamina a ak nie dnes tak stopro do konca tyzdna urcite , ale malo by to byt uz dnes , @kamka 17- dobre sa ti snivalo , 😉 😉 😉

mi spinkame vonku 🙂 🙂 🙂

vsetky pekne zdravime 🙂 🙂 🙂 ako ste spinkali v noci ? mi sme zaspinkali o 21:00 potom o 1:00 a rano 5:30 🙂

brmbolcek
19. jan 2011

@cikyta- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
19. jan 2011

@kamka17 tak nič, už sme hore, ale asi ju ten noštek trápi, nedá jej riadne dýchať ☹ ☹

surviver
19. jan 2011

@cikyta tak vy ste šikovni...no ranni ptače dal doskače 😉

@brmbolcek brmbi mame sa celkom fajn,len to počasie nič moc....a vy sa mate asi dobre,lebo Ty furt vysmiata 🙂 ,ale šak tak to ma byt...a kolačiky slane sa podarili?

cikyta
autor
19. jan 2011

@brmbolcek ja tipujem zajtra 😀

surviver
19. jan 2011

@kamka17 a odsavaš jej z nošteka?

brmbolcek
19. jan 2011

@cikyta- tak svadobne saty znamena ze budes mat svadbu a ze si ich chcela doladit nejakymi goralkami to zn. ze by si ich prisivala nejakym sposobom pripevnovala - t.z.-ze dockas sa odmeny za svoju usilovnost 😉 😉 😉

brmbolcek
19. jan 2011

@cikyta- hlavne ze to uz bude tento tyzden , pravda 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
19. jan 2011

@surviver no veru...........inokedy o takomto čase sa budíme.
Teraz akurát zaspáva na cecku.Sice bez obeda,ale už je to fuk. Musíme to ešte doladiť ten režim,lebo akonáhle mi zaspí večer pred 8,tak je ráno už o 6 hore a svoj obedný spánok má bez naobedovania o 10 ☹

brmbolcek
19. jan 2011

len nech to vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂 , drzime im palceky a myslime na nich 😵 😵 😵

lucula73
19. jan 2011

ahojte

no tak kuchyňu som čistila do pol jednej v noci,ešte aj na strope boli vajcia prilepené.a hrniec skončil v koši 😠
mm ráno prišiel domnov a to bolo prvé že čo sa tu stalo 😀 .tak som mu povedala a on že ..jemu vajcia nikdy nevybuchli 🙂 ,tak sme sa aj zasmiali,ale on tušil,že to kvoli koňovi 😀

a orsul má termín na zajtra,nástup do nemocky dnes...mám čerstvé infošky,hihi 😀

no idem ja do kuchyne radšej,varím obed,nech neletíme všetci do vzduchu 😀 😝

cikyta
autor
19. jan 2011

@brmbolcek jaj ty to vieš tak optimisticky povedať a vysvetliť...................no ja citim z toho sna naše momentálne problémy. A to su finančne ☹ Proste chcela som biele nove šaty a mama mi doniesla také otrasne záclonove šede a miesto ludi som mala na svadbe len bývalého švagra skrz málo penazí...no hrozný sen 😅

A ešte sa mi snivalo,ako som zachranila život muzovi na pokazenom kolotoči. No a mám odsnívané zase na rok dopredu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre