Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
21. feb 2011

@denis19 Bola napaná z chlebíka,tak obedík už moc nešmakoval 😉
Ačko má moj muž 🙂

fopardi
21. feb 2011

@romy01 8??? ja viem o 6tich 🙂)))

@cikyta Silvinka je velmi škovne dievčatko aj ked ti teraz dava velmi zabrať tak ver že to obdobie pominie a ty budeš najšťastnejšou mamkou na svete (čo bezpochyby si aj teraz len keby toho spanku bolo vic -že🙂) ja som bola zvyknuta tiež kym sme drobca nemali spať aj doobedu -a to nemyslím ked som už bola tehotna ale normalne ked sme ešte boli celkom sami a vobec mi to neprišlo dovne no časom mi už bolo luto dna ked mi to potom všetko tak zbehlo a teraz??? v nedelu rano o 7mej už staviam polievku tak si hocikedy pomyslím že niekedy som v takom čase ešte o svete nevedela a prevrascsla sa na druhy bok nieto už variť 🙂

fopardi
21. feb 2011

inač dnes sme vstali o 7.15 až som bola prekvapena že čo to??? akože v noci bol hore 2x ale ked som mu davala mlieko o 5tej tak som myslela že hotovo -vyspaaaato ale nie ešte si schrupol ale teraz spi 1x od rana takže spanok redukujeme riadne 🙂

zefa
21. feb 2011

@denis19 ty máš zas chlebožravca 😀 😀 😀 neboj,deti vedia kedy majú dosť a je to pre ňu nová chuť a zrejme si trafila 😉

chorale1
21. feb 2011

@denis19 nie je to veľa neboj sa. keby nechcela tak pusu neotvorí. náš koľkokrát za tým chlebíkom tak za hodinku vypije ešte mliečko.a pritom je také chudé trdlo 🙂
@cikyta my sme na tom rovnako. piškotu odhryzne a vypľuje. chlebík s maslom a lekvárom domácim výborným nechce, brumíka odhryzne vypľuje 🙂
@romy01 ahoj som ťa tu spomínala že si dávno neurobila kuk 😉

chorale1
21. feb 2011

pozerám že ako sme sa tu konečne naraz viaceré zišli 🙂
@zefa nepracuješ?

denis19
21. feb 2011

@cikyta srdiečko...chlebík bol až teraz....kedeže nebol obedík 😀 ale som rada,že ho zjedla a teraz je veselá ako šťastný Jim 😀
@chorale1 a džemík už môžem dávať...tiež mám domácí???
@zefa no to je pravda...chleba jej chutí 😀 aj mňa napadlo,že či dnes nepracuješ,ale nechcela som rýpať v takýto pekný deň.... 😕

liviaf14
21. feb 2011

a čo chutí AB krvnej skupine, neviete? 😀
aj ja vyskúšam malému dať džem, doteraz ma to veru nenapadlo. mne napr. odmietol rajčinkovú polievku, len takú slabo ochutenú, trošinku sladkú som ju spravila, že aká mňamka a pozrel na mňa "daj to kdesi, ja to nebudem......" a bola som vybavená 😀
mne drobec pospal tesne po obede hodinku vnútri a teraz ešte drieme na terase v kočíku, na tom ľadovom vzduchu, len nech si pospí 🙂

denis19
21. feb 2011

@liviaf14 krvná skupina AB je evolučnou záhadou 🙂 existuje jen nejakých 1000 let..takže co muže A a B to mužete i vy.... 🙂 takže naopak...nejsete extra masožravci, spíše naopak,ale v zásade jste komplexní a mužete vše v rozumné míre 🙂

liviaf14
21. feb 2011

@denis19 fíha, diky za vysvetlenie 😵 inak hej, ja mäso jem, ale nemusím veru každý deň, dnes som robila zeleninové rizoto 🙂 môžem zeleninu, cestoviny, ale taký kurací rezník mňam 😵

kamka17
21. feb 2011

servuste maminy 😎 😎
@denis19 no neviem ako u vás, ale u nás je pekne len za oknom 😅 😅 ...som skoro zmrzla, jak tam miestami fučí...ale tak treba, nech ten vietor konečne dofučí teplé počasko...a k tým krvným skupinám...ak som A tak by mi mali chutiť najviac cestoviny?? 😅 😅 😕 😕 no veru neviem neviem, to ja mám potom asi každú chvíľu inú krvnú 😀 😀 😀 skupinu

denis19
21. feb 2011

@liviaf14 kuriatko môžeš..to je dobré masko pre tvoji skupinu....
@kamka17 noo áčko je v zásade vegeteriánská skupina...tak cestoviny sú základ,ale nie celozrnné.... 😀 a ako sa má paulínka?

lucula73
21. feb 2011

ahojte

pekne ste sa rozpísali.............akurát som sa chcela už opýtať,že čo dávate deťom na pečivo alebo chlieb a už to viem 🙂
Moj totiž odmieta maslo,syr...jedine čo zje je domáci džem a ten mu tiež nechcem dávať každý deň....takže viac menej pečivko ani nepapáme.... 😠
@liviaf14 krásna tortička 🙂
@cikyta a ja som zas pochopila,že jej chceš odfotiť dnes tú chrastičku 😀

liviaf14
21. feb 2011

@lucula73 ďakujeme 🙂

chorale1
21. feb 2011

@denis19 môžeš jej dať aj džemík, ved to len tak trošku na chlebík a raz za čas neuškodí 😉
@liviaf14 krásna torta, my sme už tiež objednali drobcovi ale len takú obyč okrúhlu 🙂
@cikyta ty dostaneš po holom zadku nabudúce, asi pôjdeš naspäť do školy učiť sa počítať 😉 mňa to tam ani nenapadlo pozrieť na cenu ja som ti verila a .... 🙂

cikyta
autor
21. feb 2011

@chorale1 😀 😀 😀 😀 ved doteraz ma mrzí,že som vobec eurá vzala od teba zato 😀 😀 😀 😀 😀 len som bola v strese z tích čašnikov,lebo im Sisa vadila,tak som v tom "rozpoložení" aj na tvoju otázku odpovedala,kolko to stálo 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
21. feb 2011

@chorale1 dakujeme za brumíka 😉

zefa
21. feb 2011

nie dnes nepracujem,nemáme robotu,takže som doma 😔 idem zajtra

fopardi
21. feb 2011

@cikyta to kde ste boli ? že Siska vadila ???? to čo za čašnika ?

chorale1
21. feb 2011

@fopardi ciky bola s rodinkou na sídlisku kde bývame a poprosila som ju aby mi kúpila také ponožky ako mu doniesla ked nás boli pozrieť lebo sú perfektné. tak som bola za nimi v reštaurácii pre ponožky 🙂
@cikyta nech chutí silvinke 😉 myslím že sisa nezavadzala ale ten čašník bol nejaký popletko 🙂

cikyta
autor
21. feb 2011

@chorale1
@fopardi Nemyslím toho popletka 😀
Ten druhý bol nasratý na toho popletu+ešte nedostali výplatu,tak zuril,kopal do detskej stoličky,aj do hojdačky........tak som sa tam citila blbo 😠

cikyta
autor
21. feb 2011

@chorale1 A ked si odišla,nedala sa mi obliecť. Ušla mi do domčeka. Už bola napoly oblečená a len rukavice a čiapka leteli z okienka 😀 A revaláááááááááá ☹ máme obdobie vzdoru,ach jo 😉

fopardi
21. feb 2011

@cikyta ta to boli chu.... to by som tam viac nešla

chorale1
21. feb 2011

@cikyta tak som mohla zostať možno by sa mi dala obliecť 😀 a žiadne ľutovanie že si pýtala euráče, to čo ťa napadlo ved ja som povedala že mi ich máš kúpiť len pod podmienkou že si ich zaplatím.

denis19
22. feb 2011

Dobré ránko........
@cikyta období vzdoru? A kdy to začíná ? Ať se nejak pripravým......neboť mám pocit,že naše slečinka dokonale otestuje naše nervové staré soustavy..... 😕 A bud v klidu, Ty preci nemužeš za to ,co se delo číšníkovi...ikdyž verím,že si se mohla cítit nepríjemne...mne se to jednou také stalo a to Karolínka byla jako trí mesíční miminko v kočárku, kdy jsem si na terase chtela dát kafčo, pri kočíkování a ujo čašník my naznačil,že ten kočík asi bude zavadzať..tak so sa pobalila a išla....... no čo už, ved možno dane našich detí im prespejú na dochodky..... 😕 už to neriešim radšej ani nič.....
@zefa a Ty nešiješ detské vecičky? Ved to by ste práve teraz mali mať kooopec robotky no ne?
@chorale1 tak dnes zkusime trošičku džemíku,mám pocit,že je už prejedená všetkých tých klasickýj detských jedál a dost špekuluje, to preto ten chlebík včera tak zlupotala..... 🙂

liviaf14
22. feb 2011

ránečko 😵
skúsim vás dočítať, drobec mi tu hučí, musím za ním. ale spal super, kojil iba 4x do 7.15 h vuau 😎

kamka17
22. feb 2011

pekné ránko prajem 😎 😎 😎
no a nechápem tých našich čašníkov, lebo fakt je to celé choré, ja ako platiaci hosť si nemôžem posedieť s kočíkom...a nehovoriac o tom, že do väčšiny reštík sa s tým kočíkom ani nedostaneš...čistá diskriminácia mamičiek..som zvedavá, kam budem chodiť v lete na terasku 😅
@denis19 ty sa vyznáš v horoskopoch a podobných veciach??

denis19
22. feb 2011

@kamka17 trochu mne to baví ano....tak mám neco načteno a i propočítáno... 😕

surviver
22. feb 2011

pekne ranko 🙂 ,aj ked strašna kosa je....včera som bola troška v meste na nakupoch no a strašne som vymrzla a to som bola naobliekana,už nech je leto,alebo aspon jar 😉 🙂

surviver
22. feb 2011

@liviaf14 krasna tortička a verim,že pre drobca boli tie guličky asi najzaujimavejšie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre