Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lienika
15. apr 2010

JENNYS áno bola som dlhodobo na PN od júna minulého roka 😉 ...doktor mi ju ukončil už minulý týždeň ale k dnešnému dňu a od zajtra mám vypísanú materskú...

lienika
15. apr 2010

CIKY veru veru vlak je zachvíľu tu....ešte aby som nerodila skôr ako domi 😀

cikyta
autor
15. apr 2010

Presne tuto flaštičku mi predali a tam je to písane..............len nestíham..............Sisa volá..............

romy01
15. apr 2010

ahojte, len vas chcem pozdravit lebo idem trosku vonku. Zas som cez obed zaspala ako drevo. Aj vy ste boli take utahane cez obed ? Mozno je to tym ze mam malo zeleza. Ale odvcera beriem tabletky na doplnenie tak snad zacnem byt zivsia mrtvola ako doteraz. 😀

lienika
15. apr 2010

ROMY z toho si nič nerob, ja keď ráno vstanem okolo 8 tak si tiež musím poobede aspoň na 2 hodinky zdriemnuť, aby som potom dokázala fungovať ako tak aspoň do tej 22...dnes spom spala do 11 takže poobedny spánok nehrozí ale určite ma už okolo 8 večer začne klátiť... 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
15. apr 2010

luculka,tak na poradni včera...mame 6200g a 63cm...a neočkovali nas,lebo to očkovanie ešte z nemocky sa dokyne nezdalo,že to ešte nieje zhojene,tak mu to prepichla a vytlačala,chudačik sa tak splakal 😢 ,že ked sme prišli domov tak spal 4hodiny a tak jedol až po 6 hodinach...už bol taky vyhladovany,že flašu stiahol za 5minut 😒 a v noci sa znova zobudil okolo druhej,takže minule to o 4:00 bola asi len nahoda ☹

surviver
15. apr 2010

a na to očkovanie mame prist na buduci štvrtok...

domika9
15. apr 2010

😀 staaaale som tu 😀 tak neviem dnes som malemu povedala že si dame pizzu a nech už ide von 🙂 ale dnes sa tak mrví zlatik 🙂

cikyta
autor
15. apr 2010

Juj Timurko 😢 Chudáčik malinký ☹

surviver
15. apr 2010

no ciky chuďata tie detičky,čo si musia vytrpieť kym vyrastu 😔

lucula73
15. apr 2010

survi ☹

kamka17
15. apr 2010

no len väčšinou pri detičkách trpia viac maminy, lebo to chúďatko malé si ani neuvedomuje, čo sa s ním deje a ani sa nemá ako brániť ☹

surviver
16. apr 2010

pekne ranko....

kamka presne ako vraviš...len všetci vravia,že nech si dieta poplače,že ono si to aj tak pamätat nebude,ale ja si myslim,že ked dieta vela plače,tak sa to časom može odrazit niekde v jeho psychike...a to ma velmi trapi 😢 ,lebo naš maly už plače 3 mesiace a bojim sa ,že ake to bude mat nasledky...a ja už fakt neviem čo robit,aby tolko neplakal a aby ho nič nebolkalo ☹
....ta bezmocnost ma tak strašne ubija... prepačte babulky,za taky pochmurny prispevok,hned po ranu,ale asi som sa musela "vyrozpravat" ,lebo na mna dopadla nejaka depka, sme nespali celu noc...Timurko stale plakal a vobec nespal...

jennys
16. apr 2010

Dobré ránko
SURVI je to ťažké hlavne keď dieťa plače a nevieš ako mu pomôcť. Ale uvidíš, že aj toto obdobie prejde a budeš riešiť celkom iné problémy, ktoré ťa budú trápiť. A netráp sa, diskusie sú na to aby sa človek podelil aj o negatívne veci a nielen tie pozitívne. Držím palce aby sa to zlepšilo. My sme to robili tak keď bola Lucka malá, že keď mala zlú noc, napríklad bola chorá a plačlivá tak sme si ju radšej zobrali k sebe do postele. Bolo to veľmi zriedka ale potom sme sa všetci aspoň normálne vyspali a neboj nezvykla si na to, bola veľmi maličká a do postele k nám nechodí, ani v noci nebehá po byte, maximálne zakričí z izby keď niečo. Môžeš vyskúšať, podľa mňa sa nemusíš báť že si na to zvykne keď to nebude moc často, ale každé dieťa je iné a pri každom to môže fungovať inak.

brmbolcek
16. apr 2010

juj Survi- nebojkalo aj take obdobie byva, len ho treba pretrpiet a je to u nas mamin velmi tazke a narocne psychicky, ale potesim ta uz v nedelu mozes ist na prechadzk uz hlasi aj slniecko tak mozno ta stretnem v carfoure 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

domika9
16. apr 2010

bože survi ja mam až strach ako to budem cele zvladať ja ☹

inač ako vidíte stale som tu

cikyta
autor
16. apr 2010

Domi- 😀 Ja už nemám slov. Ideš........heš heš.......... 😀

jennys
16. apr 2010

Baby, nestrašte DOMIKU lebo ani neporodí 😀 😀 😀 😀

domika9
16. apr 2010

inač v ppodstate dnes mam termín číslo jeden 🙂
další je 23.3
a podla heliosu 24.4 ale to mi krajko povedal že to bude asi skor

domika9
16. apr 2010

takže si možem vybrať

cikyta
autor
16. apr 2010

Domi,skus to nechať na 25.4. 😀

domika9
16. apr 2010

ved povodne sme sa na tom datume dohadovali spomínaš si? 🙂

cikyta
autor
16. apr 2010

Ano Domi 😉 Takže ma nesklam.

domika9
16. apr 2010

ciky len myslím že dovtedy by ma asi trafilo už fakt dufam že dnes dr. povie niečo čo ma poteší keby mam vydržať ešte cely víkend a zase čakať další týžden tak neviem 😒
už mi asi komplet praskne brucho

cikyta
autor
16. apr 2010

Domi-a to čo máš za album? Hod ešte aktuálne foto a bežkaj rodiť teda-ked chceš 🙂 Aby si nám nevybuchla 😉

domika9
16. apr 2010

ved tam mam aktualnu fotku z minuleho týždna

cikyta
autor
16. apr 2010

No tá je parádna!!!!!!!!!!A čo to bude do toho 25.4.! 😅 (provokujem,čo?) 😀

domika9
16. apr 2010

už ma to nejako prestava baviť 😅 za posledne 2-3 týždne mi popraskalo cele brucho zospodu takže fasa
a okrem toho včera sa maly tak vrtel že normalne rozmyšlam či sa nepretočil musím dnes povedať dr. nech to mrkne
o jedej mam prísť do poradne tak som zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre