Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
10. máj 2010

domka - to je nafigu tie teploty, ja by som asi isla k obvodnej ako pisu baby. Uz aby si sa dala dokopy, zrejme je tvoje telo fakt vyčerpane.

wolfka - uz mi chyba lpre babatko en postielka a madrac, no a gazove tampony a lieh, puder, a olej - ale myslim ze v najblizsej poradni by mi mali dat kufrik s kozmetikou tak to dokupim iba ak to tam nebude. No a postielku kupime na buduci tyzden a bude. Pre mna mi chybaju uz iba tie sietkovane nohavicky do porodnice , inak uz mam vsetko. No a este jednu vec nemam poriesenu a sice monitor dychu - ale to sa popytam ked pojdem na pasy do nemocky.

jennys
10. máj 2010

ROMY popýtaj sa na ten monitor dychu som aj ja zvedavá, zaujíma ma za koľko a na ako dlho to požičiavajú. A kedy ideš na pásy?
DOMIKA drž sa, hádam bude onedlho všetko ako má byť, aby si si tú materskú už konečne mohla tak normálne "užívať".

wolfskinka
10. máj 2010

a ten kufrik nedavaju az v porodnici ?

wolfskinka
10. máj 2010

no na diabetologii som pochodila tak, ze mi zobrali 2xkrv po hodine a vysledky budu v stredu a idem tam o 11,30 ... hned rano som dostala defekt, potom mi zaparkovali na mojom mieste tak som zavolala mestsku policiu a dali im 2 papuče ... uz ma nasrali ti ludia

lucula73
10. máj 2010

wolfi - klídek 🙂

teraz dávajú dva balíčky,jeden ešte na poradni a druhý pre mimi po porode v nemocnici 🙂

wolfskinka
10. máj 2010

lucul dik za info, inac uz som sa ukludnila dali tomu jednemu 10 euro pokuty ... no nic moc

jennys
10. máj 2010

Ja som akurát volala o výsledky z glukózy takže mám trošku zvýšené ale nič hrozné len mám obmedziť sladké, čo som sa doteraz aj snažila. No a inak si mám prísť pre recept na železo. Tak v stredu keď pôjdem na krv skočím aj tam. Som zvedavá ako dopadnem na gastre.

wolfskinka
10. máj 2010

jennys kolko mas hodnotu ? ja som mala 9,2 a hranica bola do 8,6 a uz ma poslali na diabetologiu

jennys
10. máj 2010

Joj, to neviem, nenapadlo ma spýtať sa, brala som že je to OK

wolfskinka
10. máj 2010

a test pred vypitim glukozy mal byt do 5,5 a to som mala ok az po vypiti glukozy som mala zvysene, ale podla mna minimalne, zbytocne som isla na tu diabetologiu, akokeby som nemala co robit a v stredu idem zase

jennys
10. máj 2010

ja som mala aj pri Lucke mierne zvýšené hodnoty a kázal mi len obmedziť sladké, to bolo všetko. Keby som to nemala dobré tak mi povie a hneď by mi aj volali že mám zlé výsledky. Uvidíš v stredu ale inak čo počúvam, tak väčšinou to vždy vyjde mierne zvýšené a doktori kážu len obmedziť sladké.

wolfskinka
10. máj 2010

no a mna hned poslal a podla mna ked je hranica do 8,6 a ja som mala 9,2 tak to uz ako bolo zvysene
😠 na zbytocne vysetrenia ma posiela

jennys
10. máj 2010

asi chce mať len istotu aby niečo nezanedbal

wolfskinka
10. máj 2010

no jennys istotu ... ??? no nebudem to dalej komentovat

lucula73
10. máj 2010

wolfi inak ten tvoj doktor čo si mu predplatila tú kvazi nadštandarnú starostlivosť...........normálne nechápem.... 😒

wolfskinka
10. máj 2010

hej blba som bola ... ukoncim PN a uz idem k inej doktorke uz ma viac neuvidi, este asi 2-3 poradne

romy01
10. máj 2010

wolfka ja som mala ped vypitim glukozy 4,6 a po vypiti som mala 5,3 a aj tak ma poslali k diabetologovi. A tam mi dali vypit vyssiu davku tej glukozy - 75 g a tam je hranica 7,8 a ja som mala 4,ž - 6,é- 7,3 a aj tak to doktorka najskor hodnotila ako pozitivne. Az v nemocnici po sone a dalsich testoch to zhodnotili ako negativne. Ale aj napriek tomu mi zakazali sladke - co sa musim priznat ze som uplne nezvladla

jenny - v stredu idem do poradne a tam mi hadam povie ze kedy ma posle na pasy, tak potom napisem

wolfskinka
10. máj 2010

ja som mala pred vypitim 5 a hranica bola do 5,5 a po vypiti 9,2 a hranica bola do 8,6 ... no som zvedava na tie vysledky v stredu

romy01
10. máj 2010

neboj dobre to dopadne. dolezite je ze nalacno nemas vyssiu hladinu. Cukrovkari maju zvyseny cukor aj nalacno

wolfskinka
10. máj 2010

romy no to dufam, uz mi nic ine ku stastiu nechyba len cukrovka

lucula73
10. máj 2010

a kde je tá naša domika?chuďátenko...... ☹

wolfskinka
10. máj 2010

asi uspava matuska .... a cikytka by uz mohla mat ten internet, normalne tu chybaju babizne aj so sisinkou

zefa
10. máj 2010

ahojte
tak ja som dnes bola na brigáde..tak 3 hod.v pohode a potom mi už deti chýbali...no ale euráče nám desne treba,takže sa nedá nič robiť...sú s mojou mamou a dens to zvládli v pohode,takže dúfam,že to tak bude stále 😝

wolfskinka
10. máj 2010

zefa a kde si bola na brigade ? drobcekovia uz pojdu od septembra do skolky ?

lucula73
10. máj 2010

no ja mám z domiky obavy,či neni zase v nemocke,celý deň tu nenakukla.... ☹

zrfa - zvykneš si,aj mne bolo ťažko,keď som šla po troch rokoch do práce,to som volala mm každú chvílku,čo majú nové,potom som zistila,že to asi prehánam,lebo som videla,že to zvládajú aj bezo mňa 😉

wolfskinka
10. máj 2010

lucul no tazko sa zvyka veru na robotu ked ides od malickeho ...

lucul nestras , urcite neni v nemocke

lucula73
10. máj 2010

wolfi nestraším,len mám zlý pocit,že sa tu neukázala..
wolfi,napíšem ti sem,aj ja sa chystám kúpiť do kočíka toto...http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

má to kamoška a je s tým veľmi spokojná,minule som to videla v jej kočíku.....

lucula73
10. máj 2010

.neviiem či som to dobre skopčila,lebo mne to veru nejde otvoriť ten odkaz,ale keď si dáš do googlu univerzálna podložka do kočíka emitex,tak ti nájde viac druhov.....

wolfskinka
10. máj 2010

lucul vyzera to dobre ... len ja tam taku vlozku uz mam taku tapacirovanu, ktora sa da dat prec, len ja som myslela ze ci sa dava aj plienka, ked bude grckat alebo tak nejako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre