Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
5. jan 2010

Takže dnes sme boli v ZA v tescu,no 0 bodov 😠 Otras.Naše velkosti žiadne.
Zajtra musím ist na Urad vybaviť vyšší RP tak kunem ešte raz v MT tescu tovar.
Kupili sme papučky.Treba už ked stojí.Len chudiatko ich nechce,hryzie ich a už ani sedieť dobre nevie,ked ich má.Ako taký Mickey mouse s velkými bagaňami. 😀

domika9
5. jan 2010

ciky zajtra vela šťastia a pevne nervy na urade tie su vždy potrebne 😉

cikyta
autor
5. jan 2010

Že Ď. Domika 😉

cikyta
autor
5. jan 2010

Bože môj-zajtra je sviatok.Dobre ráno Čikyta,ako sme sa vybuvkali?! 😅

domika9
5. jan 2010

tak zajtra asi nevybavíš toho vela ale skus aspon tam budeš jedina 😀 😀 😀

cikyta
autor
5. jan 2010

Domi-a ty si mi ešte popriala na zajtra vela šťastia ty potvora.A to som chcela ísť aj na poštu 😀 Mna by vyrutilo,keby som na to prišla pred dverami uradu a pošty 😠 😀

domika9
5. jan 2010

ciky mne to totiž nedošlo až ked si povedala že je zajtra volno 😀 😀 😀
ja som totiž mimo dni ked som PN 😀 😀 😀

cikyta
autor
5. jan 2010

No Domi-máš odpustene............ 😀 Teraz nevieš,aký je den a počkaj za 15 týždnov...to už nebudeš vedieť ani či je noc,či den 😀 A je to "nádherná nevedomosť" a taká malá dan,za to nádherne,čo k nám pribudne 😅

cikyta
autor
5. jan 2010

Zefa-kde si? Kedy bude stretko heliosových bábätiek? 🙂
Lienika-kde si? Kukneš a prchneš.Hybaj na kus reči aj ty! 🙂

domika9
6. jan 2010

ciky mne ešte stale nedochadza že to čo vidim občas na monitore u lekara alebo ked ma male mrvi v brušku že sa to tyka mna -nieže by som sa netešila ale je to take zvlaštne doteraz sme boli sami s mm a zrazu tak rychlo to letí až mi je to divne januar zletí ani nebudem vedieť ako hned sa budeme chystať na velku noc a potom to už bude len par dni a babo bude tu

a na stretko čakajte aj na nas alebo bude potom dalšie 😉 isto by som vas velmi rada spoznala a musíme potom poparovať babätka , určíme im už teraz koho si zoberu 😀 ako v minulom storočí 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
6. jan 2010

katarinka tak presne tie kríže bolia aj mna včera som povysavala a poumyvala podlahy + popratala čo bolo treba čiže som bola da sa povedať vkuse na nohach s menšími prestavkami a večer ti poviem som nemohla nohu zodvihnuť pri chodzi a ani som sa nemohla na nu ani postaviť a večer ked si lahnem rovno na chrbat tak sa potom nemožem obratiť lepšie ked si lahnem na bok a po chvíli si možem lahnuť aj na chrbat
ale ja som toto mavala aj ked som nebola tehotna ale teraz sa to zhoršuje ako mi babo tlači tak je to dosť brutalne niekedy mi až nohu podlomí od bolesti
tak asi len vydržať

cikyta
autor
6. jan 2010

Katka-vraj ideálne je na boku,aj napriek kopaniu+podlož si trošku vankušik.Nemalo by sa na brušku a chrbáte,lebo ked ležíš na chrbáte,jemu sa zle dýcha-tlačíš mi konečníkom na niečo. 😒
Boli sme v tescu.No Sisa sa môže vydávať,tolko má vecí 😀

domcek
6. jan 2010

Katka ja aj teraz leziavam na chrbte ale je to taka poloha pololah mam pod sebou 3 vankuse.
Ale ako vravi cikyta ideal je na lavom boku. Brusko si podloz vankusikom alebo paplonom.
ciky to uz chystate vybavu pre nevestu? 😀

cikyta
autor
6. jan 2010

No Domcek-veru výbavu,ale ktovie,či ju bude niekto chcieť.Tá vybije všetkých ženíchov. ☹

domcek
6. jan 2010

Ciky neboj nic neperspektyvnych odplasi a nebojacny budu v uzkom vybere.Ja mam nevestu uz od skolky.
A Simonko jej daroval minuly rok aj prsten v skole chodia spolu na obedy a chodi aj k nam ... 😀

domika9
6. jan 2010

ciky tak konečne si natrafila dobre 🙂
no a ked všetkych ženíchov vybije tak ale zas poriadok m usí byť a niekto musí byť v rodine general no nie
aj mne sa lepšie leži na boku 🙂 , paplon medzi nohy , rožok z neho pod hlavu a drimeme calu noc ale pokial večer zaspím tak to trva a včera drobec tak kopal ale až po polnoci takto som to ešte necitila bolo to super som sa vytešovala jak mala
domček kedy ideš do nemocnice? po uzlíček? a ako ideš rodiť normalne alebo cisarskym ?

domika9
6. jan 2010

žienky som sa teraz tak objedla že až dojedla som hrachovu polievku zo včera a dnes sme si s mm sparvili zemiaky s cibulkou a slaninkou zapražene a ku tomu mlieko ----- ani dychať nevladzem

domika9
6. jan 2010

no domček tak teraz budu spolu aj kočíkovať chodiť 🙂 to len budu milenci z roku dva 😉

domcek
6. jan 2010

domi v pondelok idem este na poradnu ale kazal mi zobrat aj veci pre istotu este predoperacne absolvovat a ani sa odtial nehnem. Mame dohodnute stretko na izbe so surviver. 😀
Ja by som chcela rodit normalne v EPI ale kedze placenta je stale hranicne dole zvazuje sa stale aj cisarsky.
V pondelok budem vediet viac.
No uvidime ci im ta laska vydrzi. Zatial ich musime strazit lebo sme ich par krat nasli v nasej posateli ako sa hraju na rodicov. Nastastie aspon spodne pradlo mali oblecene.... 😅 😀 😀 😀
No a ked uz pride Simon nas riadne drezuruje priprav to a hento daj nam nieco pit. 😝

domika9
6. jan 2010

no tak to ich musíš veru ešte stražiť 😀

domcek
6. jan 2010

No teraz este mozem za par rokov ma vypoklonkuju z izby ze mi sibe ... 😀

domika9
6. jan 2010

no mala by si spozornieť ked ti začnu kupovať lístky do kina pre teba a manžela 😀

domcek
6. jan 2010

No ved to potom na nich nasadime malu... 😀 😀
No ale pokial maju byt po rodicoch.... 😀 😀
Ja sa s mojim mm chodila od 16r...

domika9
6. jan 2010

domček aj ja a ja som mala dokonca ešte 15-nasť 2 mesiace až potom som bola 16-tka 😀

domcek
6. jan 2010

Tak sa priprav ze nieco podobne ti za par rokov mozno vyvedie tvoj synacik 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
6. jan 2010

no ved to domček ale čo narobíme 😀
tak tak katarinka a čo mam povedať ja ? ešte 15tt ale vždy ked si myslíš že ti je najhoršie si povedz že najhoršie ešte len pride v den porodu ako myslím bolesť 😀 lebo potom pride nadhera aj ked budeš ubolena 😉

cikyta
autor
6. jan 2010

Katka-v MT.Včera sme boli v ZA,ale ubohe 😝 Dnes v MT tam práve žena dokladala niečo,takže mám jedny fialove menžestráčiky mokre a studene-priamo uchmatnute.Treba len vystriehnuť.A aj dalšie veci boli OK.Uplne najlepšie su vecičky newborne pre najmalinkatejších 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre