Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

zefa
27. jan 2010

som tu dnes prvááá ahojte kde ste

idem dnes do helíku a beriem deti so sebou bo ich nemám kde dať 😝 ,takže ak bude mierne zdemolovaný viete od koho 😉 😀

cikyta
autor
27. jan 2010

Ahoj Zefa. 😀 Oni budu s tebou aj v ordinácií? 😀 To musí byť paráda s nimi v helíku 😀

domika9
27. jan 2010

no zefa tak to bude celkom zaujimave aj pre deti 😀 to ideš akože na prehliadku? ty na koze a deti vedla budu v šoku co-to? 😀 😀

zefa
27. jan 2010

no som doma a deti chrnia
som tam volala....že mi na tú chvíľku dajú na nich pozor...no našťastie som stretla po ceste kamošku,tak bola s nimi vonku..uff mi odľahlo...aj ked nás tam poznajú sa priznám,že by mi to nebolo moc príjemné..ja už sa cítim tak kadeako ked sa tam idem objednať..tý ľudia sa pozerajú na deti a ja presne viem čo sa im asi honí hlavou..ja som plakávala ked niekto doniesol aj v predošlom centre ukázať deti

cikyta
autor
27. jan 2010

Zefa-v tomto máš uplnu pravdu.Ja som chodila na UTZ v 1.trimestry doobeda a ked už bolo bruško velké,tak ma objednávali poobede-asi vedeli tiež "prečo" a tiež mi to bolo nepríjemne,ak tam boli nejaké snažilky.Viem presne,ako sa cítili.Sama som tým prešla.
No a ked som doniesla foto Silvinky-tá bola vonku v aute.Neodvážila som sa ju doniesť dnu.Práve pre tieto pocity ☹

zefa
27. jan 2010

my sme deti doniesli ukázať dnu bo ich všetci chceli vidieť a nemohli ísť von..v začiatkoch sa veľmi tešili z každeho doneseného mimča ale ja som ich upozornila na tieto pocity..všetci sa priznali,že pre nich by to bolo skôr ako povzbudenie,lenže Krajko ma odhadol v prvej minúte,čo som tam vkročila a on jediný pochopil situáciu..tak možno preto to tak začali robiť...ja mu vždy na narodky detí posielam mail aj foto detí(hoci ich vidí skoro furt)...ja by som tomu chlapovi aj modré z neba ako podakovanie zniesla..mne sa slovo ďakujem zdá slabé...a on bol prvý komu som po prebratí z narkozy volala,že deti sú živé a zdravé

cikyta
autor
27. jan 2010

To je pekne,že máte takýto vzťah.Ja budem vdačná nielen dr.Krajkovičovi,či Gaťovej,ale aj tým,s ktorými som sa tolko nerozprávala a tiež maju velku zásluhu: ako napríklad p.embriologička,sestričky,recepčne atd... 😉

denis19
27. jan 2010

já jen dodám po prečtení vašich rádku, kdy mi mimochodem behal mráz po zádech, že máte úplnou pravdu a jsou to zlatí lidé všichni tam!!!!! kdyby takových bylo víc!!!!! moc jim dekuji a to mám zatím bublinku jen v domečku. 😕

cikyta
autor
27. jan 2010

Denis 😉

zefa
27. jan 2010

denis..ty až z Čiech?..ved v Brne majú "hlavný stan"

zefa
28. jan 2010

a čo spíte všetky v tomto "krásnom počasí"?...haloooo

cikyta
autor
28. jan 2010

Ahojte.Tak Sisa má nádchu ako svet a musíme sa liečiť 🙄

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
autor
28. jan 2010

No veru Katka.Tu sa porodí a dovideniaaaaaaaa ☹
Vizerá to tak,že len ja som taká krkavčia matka,že visím na koníku furt 😀
Ale zase ked mám 1-izb.byt,tak to inak nejde.Malu mám na očiach a počas hrania píšem...a ked spí,moc neurobím doma,aby som nebuchala,tak zase píšem.Ale už sa to za chvílku zmení.Ideme do väčšieho.

domika9
28. jan 2010

no fasa takže aj ty odpadneš 😀 😀 😀 ale nie pekne krasne dve izby zamkneš a budeš zase len v jednej aby si mohla písať 😀

lucula73
28. jan 2010

ciky fakt?a kde tam u vás alebo idete do MT?myslím ten byt...

cikyta
autor
28. jan 2010

Lucul tu u nás 😉
Domika 😀 😀 😀 😀 OK!!!!

domika9
28. jan 2010

ale poviem vam mna začína niekedy chytať panika či to všetko budem vedieť zvladnuť čo budem robiť ked bude cely den plakať a ja už nebudem vedieť čo s nim ?

lienika
28. jan 2010

ciky... 😀 aká novinka, že idete do vačšieho...kedy sa ti to rysuje? Ja idem 8.2 na 4D sono tak sa už tááááááááák tešííííííím 😀 😀 😀

cikyta
autor
28. jan 2010

Domika-tak si poplačeš s ním 😅 Ale nie.Bude to dobre 😉 Ty si kludas,tak a bábo bude kludas 😉

Lienika-nooo,tak začiatok marca už možno bývame 😵
A ja sa teším na tvoje 4D sono.Dufam,že hodíš fotos!!!

cikyta
autor
28. jan 2010

No chcela by som urobiť Silvinkinu "žúrku" na 1.rôčik už vo velkom,novom....nech príde vela ludí a nesedia jeden vedla na druhom 😀

lienika
28. jan 2010

jasné, že hodim foto....len dufam, že nebude zase otočená rituľou..xixi

cikyta
autor
28. jan 2010

Lienika-tak urob pred ordináciou najprv stojku 😀

cikyta
autor
28. jan 2010

Kto ti bude robiť sono?

lienika
28. jan 2010

ciky 😀 😀 😀 to by kukali sestričky z recepcie čo za blázna tam.......ja ju trošku počtuchám nech sa pootáča 😀

domika9
28. jan 2010

😅 ciky ja že som kludas? dnes som mala volať šefovi o potvrdenie o príjme za minuly rok pre manžela a div mi srdce nevyskočilo z hrude bilo mi niekde v krku ak nie už v ustach a pritom o nič nešlo 😅

cikyta
autor
28. jan 2010

Lienika-Tak chod tu stojku urobiť do WC. 😀
Alebo povedz sestričke z recepcie,že to je tvoj "rituál"pre šťastie 😀
Domika-ved práve! Základ je,že si mu nevynadala 😀 O to ide 😀

lienika
28. jan 2010

ciky...vieš, že ani neviem kto..aj mi sestrička spominala volákeho doktora, že on väčšinou robí pondelky ale vôbec si nespomínam na to meno....ok s tým wc to skýsim.... 😀

lienika
28. jan 2010

už píšem ako neandrtálec 😀 malo byť skúsim..xi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre