Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

zefa
13. feb 2010

romy ak chceš vidieť ako vypadá slonica 2 hod pred plán.sekciou si kuk album..obvod brucha bol 136 cm 😝 😀 😀 😀

domika9
13. feb 2010

ja mam teraz 115 cm -normalne nechapem 😀 😀 😀

domika9
13. feb 2010

kočky tak čo je kde ste dnes ?

lucula73
13. feb 2010

tu som...na chvílku 😉

domika9
13. feb 2010

lucul dnes sme asi jedine 😉

domika9
13. feb 2010

bože mna už tak pali zaha 😒 ale mm mi dnes kupil tie šumienky iskrička či ako sa to vola tak mi je kus lepšie -na chvílu

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
13. feb 2010

tak daj vedieť ako ti zabrala mna tiež večer chyta ani spať sa mi neda a je to čo den horšie ešte šťastie že ma to chytilo len nedavno

romy01
13. feb 2010

ahojte kocky

ja som mala zahu predvcerom a skusala som ju zahnat fatrou, no tie bublinky mi neurobili dobre a rozbolelo ma hrdlo aj hlava, tak som sa preliecila nakoniec cajom a dnes je zaha prec

dnes som zas kupila do zbierky par veciciek - mam v albume

kati ja uz tiez zvazujem skoncit s nakupmu handriciek - lebo tu uz predbieham a kupujem aj na buducu zimu a zemariam sa na vacsie veci ako je postielka madrace a pod

domika9
13. feb 2010

romy krasne vecičky si kupila ja som v piatok poprala a zistila som že mam vela tych maličkych veci tak ktovie či ich vobec vynosíme či nebudem predavať nepoužite
my ideme do polska buduci pondelok asi tak už sa velmi teším potom vas budem informovať ake ceny možno sa nakoniec vyberiete aj vy na vylet 😉

romy01
13. feb 2010

veru domka len poriadne pokukaj. My sa chystame az koncom mesiaca - buduci vikend a aj vikend potom uz mame program ale potom uz pojdeme urcite

domika9
13. feb 2010

a chystate sa do polska ?

romy01
13. feb 2010

veru chystame - zrejme do targu

domika9
13. feb 2010

no tak to ťa budem určite informovat ked chceš pozriem sa ti na ceny kočíka ktory sa ti pači tak napíš presne ako sa vola kočík alebo čo budeš chcieť a ja ti pozriem 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
13. feb 2010

ja som vypila už druhu tu ,,šumienku,, a tiež mi je zatial fajn

lucula73
13. feb 2010

zase som tu na skio...no ja idem ešte dnes objednať z toho kojeneckeho pár vecí,lebo máme malo.....dnes som maleho tri razy na komplet prezliekala,potom som prala a sušila na radiatore,aby som mu mala čo dať... 😒
chlapci sú beťári,takmer vždy sa vyciká,ked ho prebalujem.sestrička v nemocke vravela,že chlapcov treba rýchlo prebalovať,lebo ten pipík im lieta hore dolu ...no ešte to neviem.. 🙂 😠

cikyta
autor
13. feb 2010

Lucul- 😀 Vidíš...tak toto ja nepoznám.
S tým pipíkom to musí byť sranda teda 😀 Beťárik malinký 😅

cikyta
autor
13. feb 2010

Juj vy lastovičky,ako pekne škrečkujete vybavičky.Je to super čítať.Mám na to pekne spomienky. 🙂

lucula73
13. feb 2010

ciky - veru,zdvihnem riťku ,že ju poutieram,pipík sa mu zdvihne tiež a už ciká..košielka hned mokrá...
a prečo už nepoužívate to lehátko?pýtam sa ťa preto,že či sa mi to oplatí vobec kúpiť....dnes som to ukazovala mm,tak možno by som ho nalomila...

domika9
13. feb 2010

lucul ja myslím že to lehatko je dobra vec maš babo vždy pri sebe a vklude si v tom driemka a maš na neho vyhlad nech robíš čokolvek aj ked mame na podlahe teplo a dala by som mu deku tak takto sa mi to pozdava viac

domika9
13. feb 2010

ja už chcem ísť do polska , achcem a chcem a chcem 😅

domika9
13. feb 2010

lucul ked bol moj synovec maličky a som ho stražila a šla som ho prebaliť tak to bola šou som sa bala aby som mu to drobatko nezllomila ked sa zobudili dvaja 😀 😀 😀 som nevedela ako ho mam prebaliť

lucula73
13. feb 2010

domika naučíš sa...ako aj ja 😀 ....
a kedy sa chystáte do toho Plolska?už najvyšší čas,aby ste šli...

dobrú nocku. 😔

domika9
14. feb 2010

lucul od zajtra o týžden ak sa teda nič nezmení 😉

romy01
14. feb 2010

dobre ranko

domka mas IP.

lucul, ja si na toto matne spominam ked sa narodil moj najmladsi brasko - to som uz bola velka slecna a pomahala mame prebalovat a presne ked ho mama okupala a isla zabalit, vzdy sa vycikal do cistej plienky 😀

domika9
14. feb 2010

romy maš odpísane 😉

domika9
14. feb 2010

dnes sa porodila Zlatica Puškarová syna Leonarda

cikyta
autor
14. feb 2010

Lucul-už to lekátko nepoužívam,lebo mi v tom nezaspí.Nôžky má už skoro na zemi.A ked aj nemusí spať,tak len tak ležať už dávno nedokáže.Ona sa furt vrtí,uteká mi z toho.Postaví sa a nerozmýšla...padne.... ☹ atd...Rada to podlieza,prelieza a robí hlupostičky.
Vieš,lenže ja nemám "tabulkove"dieťa,takže je celkom možne,Matusko bude pokojný a bude kludne v nom ležkať a sedkať,aj ako 10 mesačný. 😉 Zo začiatku,kým ešte uplne pevne nesedela bolo super to lehátko na krmenie.Nemala kde ujsť,pretočiť sa,obzerať sa a rýchlo sme všetko spapali 😉 Už teraz ju musím nahánať,spievať,tancovať,klamať...aby čosi zjedla 😒 😅

lucula73
14. feb 2010

domi fakt?musím kuknúť....tak patrik má tretieho syna 😉

ciky ja som mala takú hyperaktívnu veroniku,tú som musela všeliako zabávať,aby aspoň dačo zjedla a neušla mi hneď...takže to poznám.A teraz uvidíme..
Boli sme vonku prvý krát,len polhodinku,dúfam,že malému to neuškodí,ale je krásne,svieti slniečko,tak už som nevydržala..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre