Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

kuspitka
9. dec 2009

romy nestresujes,aj ja stresujem stale ked idem na sono

cikyta
autor
9. dec 2009

Romy,ved už ako sa každá maminka rozhodne.Ak si myslíš,že je to dobre a tu krv si dáš vziať,tak to dobre musí byť a hotovo.Je to tvoje rozhodnutie,tvoj život a tvoje bábätko.Nik iní ti do toho nemá právo hovoriť,lebo len ty si mamička a tak to tvoja vec.Dôležite je,že si rozhodnutá o správnosti. 😉
A na sono sa nebojkaj-aj ked-je to prirodzené a každá mamka na svete má strach.Teda,každá milujuca matka!

(my dnes máme kontrolu u ortopeda a ja hnačkujem od rána zo stresu ☹ )

romy01
9. dec 2009

cikytka dakujem, a drzim tebe a silvinke pasticky, nech uz to ma OK. Neboj ona z toho vyrastie. Ja sa na to sono aj tesim aj bojim aj vsetko, Boze asi si potom pojdeme s mm kupit nejaky zakusok na nervy

surviver
9. dec 2009

Ahojte 😵

ciky,tak držim palce,nech vam to dnes dobre dopadne 😉

cikyta
autor
9. dec 2009

Dakujem dievčence. 😨

domika9
9. dec 2009

ahojte tak ako ste dopadli na kontrolach ciky - romy?

baby ja som sa nepriznala mm že kolko stojí to sono začala som tak nežne že či si dame fotky alebo zaznam ? lebo že jedna fotka sojí 3eura a ked si daš tri fotky tak už je to cena dvd-čka lebo že dvd stoji 10eur a mm sa začal rozčulovať že to je zderstvo jedna fotka 100korun či su normalny a zakončil to tym že si dame jednu fotku - v ten moment som nemala odvahu mu povedať že to je okrem poplatku 55eur bože až mam strach čo mi na to povie ale radšej som vymyslela argument s ktorym na neho pojdem 🙂 , poviem mu že on vyfajči za mesiac 60eur a dopraje si to každy mesiac a toto zažijeme len raz alebo 2x za život 😅 -bojim bojim

cikyta
autor
9. dec 2009

Domika-s tým fajčením mu to povedz!!!!!!!!!Ved to je pravda!

cikyta
autor
9. dec 2009

Tiež ked som prestala fajčiť som vždy kupila niečo pekné pre bábo (aj ked ešte nebolo)

surviver
9. dec 2009

domika,dobre si to vymyslela,lebo cigarety okrem toho,že škodia idu aj do penazi...myslim,že potom už on nebude mať adekvatny protiargument 😉

cikyta
autor
9. dec 2009

Aj ked sa nahnevá ešte viac,lebo fajčiši su alergický na slová typu-fajčenie škodí a je drahe 😝
Ale musíš mu to povedať,lebo máš pravdu ty tentokrát.

surviver
9. dec 2009

ciky fakt? aj Ty si sa hnevala,ked Ti to niekedy niekto povedal?

surviver
9. dec 2009

ale snad ho domika pozna najlepšie,tak už nejaku fintu na neho najde 😉

surviver
9. dec 2009

ciky a ako ste dopadli na kontrole,či ste ešte neboli?

domika9
9. dec 2009

jaj ani nechcem pomyslieť na to
ved vravel za 10minut čo ti pochodi po bruchu take prachy a to naražal na tych 10eur 😀
a mu vravím že aj u mojho lekara platím za každu fotku 3,3eura a že isto sa nam bude venovať dlhšie ked sa za to tolko plati ale cenu som radšej nevyriekla 😅
no každopade to bude zaujímave 🙂

domika9
9. dec 2009

dnessom pušťaladrobcovi tie vianočnepríbehy čo narozpravala Míška Čobejová pekne to jesomsi myslela že to bude taka sucharina ale pekne isto

surviver
9. dec 2009

domika,no maš to ťažke dievča 😉 Ale keby horšie nebolo... 😀

domika9
9. dec 2009

jaj zajtra idem na hematologiu na kontrolu čakaju ma vyššie davky zase momentalne mam taku brutalnu modrinu na bruchu a to som cely mesiac chodila hrda na seba že sa mi ani jedna modrinanespravila no ako mam ísť na kontrolu tak bim z jednej injekcie modrina brutalna a sa mi rozliala po celom bruchu zas sa ma bude doktorka pytať či to nechcem radšej nechať manželovi

domika9
9. dec 2009

šak to nejako to zvladneme -bude to musieť mm rozdychať 🙂

cikyta
autor
9. dec 2009

Survi-no jasne,že som sa hnevala a ešte ako!!!!
Kontrolu máme o pol 4 tak už sa pomaly ideme obliekať.

surviver
9. dec 2009

ciky tak sa držte 🙂 ....a je super,že už nefajčiš....keby bolo takych viac... 😒

cikyta
autor
9. dec 2009

No prestala som po 14 rokoch presne.
Tak paaaaaaaa

surviver
9. dec 2009

čauko 🙂

domika9
9. dec 2009

ciky a prestala si zo dna na deň? a nechyba ti to?
tak to si teda dobra že sa ti to podarilo
ja som tiež občas fajčila ale skor príležitostne sa da povedať max 10 do týždna

lucula73
9. dec 2009

kuk 😉

nestíham písať aj sem,aj tam 🙂

domika - s tými cigaretami mu to povedz,nemože na to ani pípnuť,lebo je to tak...prečo sú tí chlapi takí hrozní?aby som aj ja každú vec obhajovala,pričom ja blbosti nekupujem,nakoniec to zistí aj moj mm,len tie reči musia byť... 😠

survi čau..

surviver
9. dec 2009

luculka,aj ja beham z temy do temy 😉 😀

surviver
9. dec 2009

babulky, tak teraz si budem svojho mužika važit ešte viac...on skoro nikdy neprotestuje ,ak chcem niečo kupit,no ani som nevedla čo mam doma 😉 😎

domika9
9. dec 2009

ja tym nechcem povedať že je zly naopak mame sa velmi radi aj všetko klape ako ma vieme sa dohodnuť len niekedy nadobudne pocit že musi robiť viac kompromisov ako ja a ja mam presne ten isty pocit tak ale to nevysvetliš nejako to doriešime 🙂

surviver
9. dec 2009

domika,ale ved viem,že maš dobreho muža....ved kolky by tie peripetie s neuspešnymi tehulkovaniami vydržali???? takže naši chlapy su určite z toho "lepšieho sudka" o tom nepochybujem 😉

romy01
9. dec 2009

tak baby a som doma.
Utz dopadol dobre. Mame aj fotku aj DVD - krpec sa tak v jednom kuse otacal, furt mlatil rukami aj nohami, raz bol ku nam zadkom, potom predkom, no sranda - akoby uz chcel vyliest von. Moj mm to furt komentoval a ja som sa zabudla popytat co som chcela. No ale NT mame 1,3 co je dobre a o tyzden mam poradnu, takze ostatne lekarske hatlaniny co mam popisane v sprave mi dokina prelozi v poradni. Inak je to sranda kolko ma ten krpec energie, no neposedi a neposedi. A ozaj - dokina zhikla, ze " ja asi viem co to bude " a ja ze " aj ja - bude to chlapec " a ona ze ako viem - a ja ze tusenie uz od vkladu. Tak sranda - vravela ze to nie je iste - ale ze bud tam videla pipika alebo pupocnik - ze obe su tak dole, no ale ze na prvy dojem to asi bol pipik - Baby nie je to priskoro ? Ten nas krpec ak je to pravda sa vobec nehanbi - to bude casanova

domka, mozes si byt ista ze fajciari tieto reci priam neznasaju - to poznam od nasich ale zas musis sa branit a ked bude kecat do ceny za sono, tak mu tie cigy vykric a budete si fifty - fifty. Ono ho to potom prejde Inak moj mm sa dnes zacudoval, ze " som prekvapeny, ze za to DVD nic nechceli " a ja na to zlatko to DVDcko bolo v cene, to sono stoji 15 EUR a dalsi tripple test nas vyjde asi 1500SKK a neviem kolko potom utz v 20tt. Takze je na to dopredu pripraveny , no zaroven som mu povedala, ze pod stromcek chcem len fit loptu a nech sa zbytocne nerozhadzuje. Takze je celkom kludny teraz 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre