Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
22. dec 2010

ahojte tak aj napriek tomu že darčeky su pobalene a čo to napečene tak mi vobec ale vobec nepride že idu vianoce aj ked by som sa mala tešiť ako na vynimočne vianoce v mojom živote ale nejako mi čo rok to viac odpadaju od chuti neviem či je to tym že som čo rok staršie alebo neviem ale nejako mi v tom chyba to kuzlo vianoc ☹
možno je to aj ytm že v obchodoch vianočna vyzdoba na nas všade číha už od augusta alebo septembra no fakt neviem

lucula73
22. dec 2010

@fopardi ja mám presne tento istý pocit,čím som staršia,tým sa to kúzlo vianoc nejak viac stráca............ 😒
už to nie je to,čo bývalo,keď sme boli malí my 😉

fopardi
22. dec 2010

@lucula73 ved to ☹ ani sa nejako netešim či čo

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
23. dec 2010

ahojte 🙂

tak deturence mate krááásne pod stromčekom,už ani ine darčeky netreba 😉

aj ja mam pocit,že to čaro vianoc nejako unika pomedzi prsty....no musime sa posnažit nech sa to napravi 😉

A aj ja vam prajem krasne a pokojne sviatky v kruhu najbližšich 🙂 😵 🙂

cikyta
autor
23. dec 2010

Ahojte.....Silvinka mi ochorela. Prvý krát v živote má kašel,ale parádny ☹ Tak sa liečime a trápime a skrz to nespíme... ☹ Včera mi zaspinkala na chvílku o 01:15 hod. ☹ Až ju napína z kašla.

cikyta
autor
23. dec 2010

A aby toho nebolo málo...dostala som zameškaný menzes a po ceste do lekárne na teh.test som ho dostala ☹ Kokos sa tu zvýjam a nič nevládzem robiť,aká bolesť ☹ Mám zimnicu a pohnutky vracať z bolesti... ☹
Vždy dostanem takýto darček na vianoce. Už pekných 15 rokov v kuse to vychádza 😠

denis19
23. dec 2010

@cikyta no tak to mne vše moooc mrzí, to si do toho všeho fakt nezasloužíte!!!!!! Nebojte, dostanete se z toho , vše dnes prehrmí a zítra si to užijete jako rodinka hezky společne u stromečku!
@surviver
@lucula73
@katarina33
@fopardi
@chorale1
@zefa
@brmbolcek
@kamka17
@kuspitka
@romy01
@kuspitka
Holky, já vám všem a vašim rodinkám preji krásné vánoce, plné pohody, porozumení a tolerance, že preji i zdraví se mi zdá úplne normalní.........
Mne se Karolínka z virozky dostala a chňapl ji manžel, tak tráví dny na WC,ale nevadí, je to velký kluk a on to zvládne,tak se teším,že to chňapnu i já....nevadí...aspoň zhubnu 🙂

lienika
23. dec 2010

Ahojte... všetýkm heliosáckym mainkám a detičkám prajem krásne Vianoce a v novom roku 2011 veľa zdraviíčka a šťastíčka 😀

liviaf14
23. dec 2010

ahojte

@cikyta sise želáme skoré uzdravenie, aj ostatným maródkom, ktorých tu spomínate. sama som zvedavá, kedy tie naše zúbky polezú von 😅
všetkým maminám a detičkám želáme krásne vianoce, veľa veľa darčekov, pohody, lásky a dobrej nálady 😵 😵 😵

cikyta
autor
23. dec 2010

@denis19 dakujeme. 🙂

@lienika Lucinka je nádherná bambulka ! 🙂

@liviaf14 dakujeme. (Inač,počula som,že aj ked idu zubky,tak ich ešte vobec nemusí byť vidieť,lebo to,že bolia je to,že zostupuju z kostičky do dasienka....tak nejak 😅 ) A muž,čo má sesternicu,tak jej dve deti to mali tak,že najprv višli bočné zubky,až potom stredné 😅 Niekedy sa to stane 😅
Nám ked išli v 10 mes,tak dva dolu skoro naraz a v momente dva z vrchu skoro naraz...

liviaf14
23. dec 2010

@cikyta ja som o tom čítala, že to posúvanie v ďasienkach bolí a u nášho malého všetko tomu nasvedčuje, otrasne spal posledné noci, okrem tejto dnešnej už chvalabohu lepšie. 😉

cikyta
autor
23. dec 2010

Davala som Sise cibulu s medom a ona to nechcela a kričí po mne:
-čo mi davaš somariny ! 😀

liviaf14
23. dec 2010

@cikyta sisa je jednoducho výkvet 😀 😀 😀 😀 , mne sa najviac páčilo, keď ti povedala "ana, čo je?" je proste úžasná 😵 ja sa už teším na hlášky nášho malého, lebo zatiaľ robí iba ksichty, krčí obočie a strašne gáni na všetkých okolo. musím ho niekedy tak odfotiť a potom vám hodím foto sem 😉

viera6
23. dec 2010

Ahojte...
@cikyta
@brmbolcek
@figurka.m
@romy01
@kuspitka
@krivka5
@denis19
@cukotka
@kajticko
@minka51
@majaja75
@jennys a všetkým Heliosačkam a vašim rodinkám prajem Krásne prežitie Vianočných Sviatkov a všetko dobre v roku 2011

kuspitka
23. dec 2010

dievčata prajeme vám pekné vianoce prežité v kruhu vašej rodiny......

cikyta
autor
23. dec 2010

@liviaf14 hej hej....to "ana čo je mám denno denne na taniery" 😀 a plus ešte k tomu pribudlo slovko "pristáň!" a cap mi po hrbine 😀

majaja75
23. dec 2010

@viera6 ďakujem aj Tebe a Tvojej rodine šťastné a veselé a všetko naj naj v novom roku....

romy01
23. dec 2010

ahojte všetky mamičky a tehulky,

Všetkým prajem príjemné sviatky, plné pohody a oddychu. 😀 😀 😀

jennys
23. dec 2010

Ahojte kočky, prajem všetkým krásne Vianoce, plné lásky, zdravia, šťastia, kopec darčekov... hlavne pohodu. Keď tento zhon pominie tak hádam budem prispievať častejšie... ale pri tých mojich prísavkách jednoducho nestíham...

fopardi
23. dec 2010

ahojte aj ja prajem krasne vianoce a bohateho ježiška
Matuško vam posiela vianočny pozdrav kuk album 😉

zefa
23. dec 2010

@chorale1 Adamkovi k zajtrajším meninám všetko najlapšie...cmuk mu posielame 😵

kamka17
24. dec 2010

Tak, ako za oknom sniežik padá, nech do vášho srdiečka šťastie sadá, zabudnite na bolesť a starosti a prežite Vianoce i Nový rok v láske a radosti...
všetkým minulým, súčasným aj budúcim helíkovským mamičkám a detičkám prajeme krásne Vianoce 😉 😉

liviaf14
24. dec 2010

@cikyta máš to so sisou pestré 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chorale1
24. dec 2010

ahojte,
krásne sviatočné ráno a takisto príjemné prežitie vianočných sviatkov Vám prajeme. ja mám dnes nejakú divnú náladu tak som sem nakukla že sa aspoň troška rozveselím. verím že si vychutnávate rodinnú pohodu a kuchtíte samé dobroty.ja zatiaľ varím len drobcovi polievočku a chystám si na večeru surovinky. takže si užite papa
@zefa dakujeme za gratuláciu 😉

cikyta
autor
24. dec 2010

Ako mamičky,ako tehulky?

Silvinka mala horučku iba včera chvílu a zatial je už bez nej. Má ku kašlu aj soplíky. Na obed mi dnes absolutne nespala,čo jej kašel nedovolil...
Alebo nechcela prepásť vianoce......Krásne sa tešila z darčekov. Dostala 3 bábiky,ktore hned kojila 😀
Zelám príjemný zbytok večera............nádhernu polnočnu omšu...........a krásne,ničím nerušené sviatky !

lucula73
25. dec 2010

pekný sviatočný dník 🙂

aj my sme chorí,všetci,mm šiel akurát na pohotovosť pre dáke lieky,ja beriem už od štvrtku a deti soplia kašlú obidve 😒
ale z darčekov radosť obrovská 😀 .papiere lietajú ešte teraz po obývke 😠

denis19
25. dec 2010

Ahoj holky, tak vás zdravím i v tento sváteční den @cikyta krásne vám to sluší!
Já si v pyžamku užívám u našich, Karolínka lítá z náručí do náručí a já jsem dobrá jen na prípravu jídla!!

kamka17
25. dec 2010

pekný sviatočný deň prajem všetkým...u nás krásne chumelí sneh 😕
@denis19 ber to pozitívne, veď keby teba nebolo, tak nemajú čo jesť 😀 😀 a však nech si Karolínku užijú aj ostatní 😉 😉

kuspitka
25. dec 2010

ahojte dievcata,
dala som nove foto na net mozete pozriet....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre