Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

denis19
1. feb 2011

@brmbolcek no zase klid, dudlíkujeme to ano, ale nejak se neprobere na každé vypadnutí dudlíku a ani když se probere mo cnebrečí, tak to je super, už sidokáže pár minut poradit ibez nej 😀 😀 😀 jdu mrknout recept 😲

denis19
1. feb 2011

@brmbolcek koláč vypadá super a já to ješte nepekla,ale udela jsi mi chute.... 😎 ale nemohu nic péct, jsem na režimu bez zbytečných sladkostí!!!Mutrochu zhubnout!!!!

surviver
1. feb 2011

ahojte,no musim vas dočitat,čo ste toho včera popisali....no ale fotku som si všimla,Domček,Ty si ale ina fešanda,velmi Ti to pristalo 🙂

liviaf14
1. feb 2011

ahojte maminy 🙂
@denis19 aj nám drobček minulý týždeň plakal niekoľko dní pri kúpaní a potom znovu prestal, tiež som nevedela čo to má znamenať. som ho vždy rýchlo zabavila rybičkami do vane, hráva sa s nimi pri každom kúpaní a potom prestal plakať. snáď to aj u vás prejde.
@fopardi, paráda, pekne ti kilečká zbehli, len tak ďalej, si šikulka.
@domcek, krásne šaty, vyzerala si super. my sme chodili na plesy ešte pred tehu, niekoľko rokov po sebe každú sezónu, bývalo fajn 🙂

u nás bola noc celkom na figu, zaspal síce pekne večer, ale potom sme kojili, utišovali plač, skoro dve hodiny som v kuse nespala, čo mi stále plakal zo sna, prehadzoval sa...... hrúza 😔

denis19
1. feb 2011

@liviaf14 také se snažím ji rozptlit ve vane,ale nejak se nám to nedarí zatím, uvidíme co se bude dít....a kolik to už zhubla fopardi??? nečetla jsem ješte dozadu.... 😉

chorale1
1. feb 2011

pekný deň,
@brmbolcek aj my sme kupkali po očkovaní a nič nám nebolo, tiež som to ešte nepočula. to asi každá doktorka iné poradí, nám napr. povedala že hned ako prídem domov treba dať studený obklad 🙂
@denis19 ahojte dievčatá, u nás som sa konečne v noci vyspala ale nejdem chváliť aby sa to nepokazilo 🙂

chorale1
1. feb 2011

@denis19 6 kg schudla šikovnica jedna. ked začne jar trošku musím aj ja zhodiť 🙂

denis19
1. feb 2011

@chorale1 ty kokšo, to je šikulka a odhodlání, no musím neco porešit i já!!!!!! A také radeji už nic nechválím co se dítka týčem neboť se mi to potom stonásobne vrátí jako bumerang!!!

cikyta
autor
1. feb 2011

Ahojte..........
Baby,dajte si fotky do profilu,lebo sa mi pletiete 😅 ☹

@denis19 to plače počas kupania,či po nom ?

brmbolcek
1. feb 2011

@denis19- kasli na rezim ---bez zbytocnych sladkosti ---- 🙂 🙂 🙂 ved telo potrebuje aj mlsnotecku 😉 😉 😉

@chorale1- ved presne kazdy lekar nieco ine hovori 😉 😉 😉

@lucula - nepiekla si ten receptik nahodou ? sa mi zda trosku in do suroveho cesta teply puding dat , ale ked som citala recenziu tak si to moc chvalili ze je fajn 😉 😉 😉

@surviver - a ty si kde bludila ? co u vas noveho ? ako tehuhuhu ?

... u nas uz uvarene polievocka , este zemiacky sa dopekaju ..... a co chvula dobru chut aj ked ja uz mam polovicny obed v sebe 😀 😀 😀

surviver
1. feb 2011

@brmbolcek no nikde sa netulam,doma som,len kombinacia maleho šidla a tehu mi nedovoli byt tu tak často ako som niekedy byvala 😉 😀 ....ale poctivo dočitavam,ked mam chvilku 🙂

denis19
1. feb 2011

@cikyta ahojky, počas kúpania....reve ako odtrhnutá,ale to len od piatku..práve sme sa vrátili z plavárne a tam bola za hviezdu ,aj pod vodou ako modelka, máme krásné foto..tak ja neviem čo to je,uvidíme dnes večer doma 🙂

brmbolcek
1. feb 2011

@denis19- tak sup sup s fotom sem 😉 😉 😉 sme zvedave na cacorku 😀 😀 😀

@surviver - ako sa citis tehuhu ? mas nejake tazkosti , okrem Timurka co si vyzaduje tvoj veskery ca s? 😉

kamka17
1. feb 2011

@denis19 no aha ju, ako pekne po slovensky sa nám rozpísala naša denis 😉 😉 😉 😉 verím tomu, že Karolínka má len nejaké prechodné obdobie...alebo nešplechlo jej do oka alebo niečo podobné, čoho sa zľakla v tej vaničke???
@brmbolcek no a tebe moja úprimne závidím to tvoje dieťa pohodové, lebo my už sami nevieme byť nikde...ani v košíčku nespí, ani v kočári, furt by sa len nosila a to sa mi teda nedá ani navariť, nieto ešte vypekať, takže si pekne užívaj, že ti malá tak krásne v kuse spí...inak tiež pečiem zemiačky...momentálne druhé kolo, lebo bublina sa mi po pol hodke zobudila a musela som ju ratovať...
a keď urobíš ten koláčik, daj vedieť, aký bol...lebo sa mi páči
a pekný deň prajem všetkým...už od rána som chcela napísať, len sa nedalo...

denis19
1. feb 2011

@kamka17 snažím sa,ale bojím sa, akožepísať slovensky, aby som nemala chybičky......ale hádam ma ospravedlníte 🙂 no v piatok sa mi ľakla v kúpleke, ked so smrkala a to bol iný frkot ako revala,tak to je možno ono...uvídme...hlavná vec, že na plavárni sa je páči 🙂

@brmbolcek to tovje dieťa je poklad, na rukách by si ju mala nosiť...taká je dobručká 🙂

kamka17
1. feb 2011

@denis19 ju to isto prejde, neboj, raz dva zabudne, čo ju trápilo, len ju treba asi nejako zabaviť...neviem si inak predstaviť, že mi bábo celé kúpanie preplače...to by som ja potom preplakala zvyšok večera a asi by som nemala to srdce ju kúpať 😅 😅
joj a však pekne ti ide to písanie, ničoho sa neboj, šak mi ťa tu nezjeme za nejakú tú chybičku 😉

cikyta
autor
1. feb 2011

@denis19 Tiež si myslím,že to bolo smrknutím... 😉 Spája si to s kupelnou a kupaním. Voda nebude na vine 😉
Deti maju neskutočne vyvinute zmysly čo sa týka ušiek , čuchu atd...
My sme Sisu do 8 mesiaca uspávali v lehátku na obed tak,že sme jej šramotili celým sáčkom cestovinových kolienok ! Nič ju neupokojilo ! Len to ! To bola iná prča ! 😀 A v tom hluku a šramotení zatvárala očká..... 😔
A po 8 mesiaci nastal zlom a už bola potom z toho nervozna nechcela to. Už len cecky,cecky,cecky, a ticho 😠

brmbolcek
1. feb 2011

@kamka17- nie sme zase ukazkovy aj mi mavame svoje dni 😉 😉 😉
to , ze nehaja Paulinka v kosicku ci v kociku ber to tak , hold je uz velka slecinka a je zvedava na maminu co poraba 😉 😉 😉 , bud rada ze ti prespi v noci, uz ten den no cert to ber , je to tazsie ked nestihnes navarit , upratat , ci sadnut za pc.... alebo sa najest , zaliat si kavu ci ist na wecko...... bublinka je rada ze ta ma pri sebe , vyzaduje si tvoju pozornost 🙂 🙂 🙂 tak aj u vas zemiaciky 🙂 🙂 🙂 ... aj mne sa lubi, sice mam trosku z neho respekt ale skusim len mi treba este do obchodu zbehnut 😉 😉 😉

@denis 19- ty si smrkala a mala sa ti zlakla a moj mm zakaslal a to bol plac 🙂 🙂 🙂 no neviem neviem kde ste tak nachladli 😉 😉 😉 😀 😀 😀

denis19
1. feb 2011

@kamka17 tak teda dobre, verím,že mi chybičku odpustíte 🙂
uvidím čo spraví dnes vo vani,mala som plán ju len ospršiť,ale ked naplavárni bola taká super, tak ju okúpeme a uvidíme.....ukradla si u inštruktorky plávania takú malú loptičku, tak jej ju dáme do vody a uvidíme....malá mi teraz spí,mohla by som aj mužíkovi čosi uvarť,ale vôbec sa mi nechce a a ni neviem čo....som to ale žienka..... 😕

denis19
1. feb 2011

@cikyta máš pravdu, a naša má neskutočne vyvinutý sluch, to má po mne,aj ja počujem, čo suseda nad nami hovoí a nikto iný to nepočuje.....tak to pre ňu bol asi hyper zvuk 🙂 snáď postupne zabudne....
@brmbolcek inač zemiaky v rúre by som aj ja mohla spraviť a kyslú kapustičku k tomu ...fíha to je napád,ale kto mi očistí zemiaky?????hmhmhm

cikyta
autor
1. feb 2011

@denis19 ty špionka ! 😀

denis19
1. feb 2011

@cikyta jojo, máte šťastie dievčence ,že nebývate nadosah..ináč viem všetko o vás.....ale niekedy je to na závadu....počuť tak dobre.....počujem aj disco o ulicu ´dalej a nie a nie v lete zaspať......a tak ......a nemôžem povedať,jaj tak to som ťa asi nepočuľa...manželovi, lebo mi to neuverí 🙂

brmbolcek
1. feb 2011

@denis19- cacorka musi mat dobry spanok po plavani 🙂 🙂 🙂 , dobre unavena, napapana a teraz len tie fajne snicky 🙂 🙂 🙂 a co s tymi zemkami ? hm..... uz len aby si dosla ku mne uz su zjedene a hlavne uz nic nezostalo 😀 😀 😀 ale pokym by si dosla tak by boli cerstve akuratne 😉 😉 😉

denis19
1. feb 2011

@brmbolcek 🙂 to by byl drahý obedík......ale dajako ich očistím, umývanie okien a čistenie zemiakov(u) čo tam má byť??? neznášam....tieto dve veci sú pre mňa fuj ☹

brmbolcek
1. feb 2011

@denia19- ja zae neznasam umyvanie plechov , a velkych hrncov 😠 😠 😠
ale radsej upratujem ako varim 😉 😉 😉

chorale1
1. feb 2011

@brmbolcek ja tiež neznášam umývanie plechov a veľkých hrncov a ešte ked mám umyť piskáč - to je ten hrniec kde sa mlieko prevára ☹ fu to je moja smrť
ja rada varím, ale musím mať kľud čo pri drobcovi moc nejde

denis19
1. feb 2011

@brmbolcek tiež radšej upratuje, teda milujem upratovanie, som schopná upratovať upratané!!!!!! a riad našťastie neumývam, to vždy robil muž a teraz keď je umývačka tak umývačka,ale čo tam nedáme , tak drahý stále umyje...vraj to má ako relax..tak já relaxujem ináč 🙂

brmbolcek
1. feb 2011

@chorale1-uplne ti rozumiem o com pises 😉 😀 😉 co ti robka malicky ?

... a ozaj uz aj komarikovi by sa to mohlo narodit , mozno ze uz su aj na svete s melindou a mi ste o tom nevieme 😉 😉 😉

brmbolcek
1. feb 2011

boze @denis ja som ta premenovala na DENIA 😀 😀 😀 sorrac 🙂 🙂 🙂 inak si moj clovek ja relaxujem taktiez pri uupratovani 🙂 🙂 🙂 to je moje a milujem este pranie, vesanie a zehlenie, mnohe zeny to nemaju radi , no ja to mam ako uchylku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
1. feb 2011

tak som sa konečne dostala k vychladnutým zemiačkom a karfiolu 😠 😠 malá mi tu jačala ako divá, nič nepomáhalo a asi na piaty pokus zistila, že predsa len potrebuje cicík 😅 😅 a našťastie sa aj trochu slnko u nás ukázalo, tak je s mojim tatkom vonku na chvíľu...aj tak nestihnem nič urobiť... 😒 😒
@denis19 zemiakov 😉
a ja sa pridávam k úchylákom, čo radi upratujú a umývajú okná 😅 a ten pocit, keď je celý byt uprataný a čisté okná a potom si len večer vegetím a som so sebou spokojná...a potom do toho príde môj drahý a začne šúpať buráky 😀 😀 no my sa takto dopĺňame...ale teraz pri malej na to upratovanie neni čas a okná asi umyjem až na jar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre