Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domcek
24. mar 2011

@liviaf14 tak gratulujeme k prvym krocikom.
Ja prave oslavujem Stella od vcera po trosicke papa. A dnes ranajkovala detsku parocku a stale si pytala...mnam mnam velmi jej chutilo celu ju popapala. 😵

liviaf14
24. mar 2011

@domcek ďakujeme 😵
@domcek super, že Stelka začala papať, len tak ďalej, držte sa. 😵

zefa
24. mar 2011

ahojte

@lienika 😀 😀 😀
@liviaf14 😀 😀 😀
trénujte dievčatá,trénujte...heliosácky syndróm sa začína prejavovať 😅 😅 😅 ...ja ďakujem,že už to mám za sebou 😅
ja neviem čo idú z Heliosu spraviť....to vzadu pristavujú,pretože to už kapacitne nestačí,ale ťahajú to aj do výšky nielen do šírky 😕
tak sme od dokiny konečne dostali nejaký sirup,tak dúfam,že už bude ok s kašlom u oboch

jennys
24. mar 2011

@zefa ani som nevedela, že nás je tu toľko z MT, nebolo by zlé urobiť nejaké stretko ked bude teplejšie a pominú všetky hnusné choroby... ja som bola dnes s malými na výteroch z nosa a hrdla tak len dúfam, že doktorka tam nič nenájde...

zefa
24. mar 2011

@jennys ved dáme len keby to teplo už konečne prišlo....

lienika
24. mar 2011

@zefa
@jennys aj ja už chcem teploooooo 😀 😀 😀

jennys
24. mar 2011

@lienika my sa dúfam najbližšie stretneme na ihrisku...

cikyta
autor
24. mar 2011

Ahojte...no vidím,že deturence robia krásne pokroky....len tak dalej v papkaní,bežkani a spinkaní 😉

My sme stále rovnakí...nejeme,nespíme,utekáme a užastne vzdorujeme a utekáme 😉
Takže nejaké to stretko poprosím niekde,kde je vysoký plot. Inu požiadavku ani nemám 😖
Ďakujem 😉

cikyta
autor
24. mar 2011

@jennys A s nami na oplotenom tenisovom ihrisku 😀

jennys
24. mar 2011

@cikyta na Ľadovni je oplotené detské ihrisko 😀

liviaf14
25. mar 2011

čaute, tak my dnes budíček o 5-tej, malý bol precikaný, tak už kakaukujeme veselo 😀 😝
@cikyta ja práve pre to obdobie vzdoru, odstavujem od kojenia už teraz. lebo už teraz si drobček vydobíja svoje, hádže sa mi o zem od jedu, neskôr by to bolo u nás ďaleko horšie si myslím. včera večer zaspával dlhšie, ale bez cici, takže super. len v noci sa budil a kojil častejšie, ale hádam aj s týmto sa vysporiadame.
pozdravujeme Silvinku 😵
dneska nám príde kamoška s dcérkou, tak náš malý bude mať spoločníčku na hranie a prechádzku, tešíme sa 😵

jennys
25. mar 2011

@zefa tým vekom som myslela, že teraz je to už v pohode, sú samostatnejší, netreba okolo nich toľko skákať, chodia do škôlky.... takže si myslím, že keď budú naši už v takomto veku tak to bude veget a hlavne, že budeme môcť v noci normálne spať. Kebyže ich dvoch nemáme tak s Luckou by to bola pohoda, je to už o niečom inom 🙂

Ja som dala malých spať, trénujú asi na posun času lebo vstávajú o piatej a teraz som ich dala rekordne skoro spať, už zaspávali pri desiate. Tak hádam dve hodinky pospia, poobede pôjdeme von ak bude pekne a skočíme aj pre Lucku do škôlky. Idem ešte navariť na večeru a zároveň aj zajtra na obed aby zostalo a bude veget, upratať chcem zajtra doobeda, tak hádam to postíham. Ale teraz idem oddychovať, kašlem ja na všetko 😀

Prajem všetkým krásny deň 🙂

zefa
25. mar 2011

@jennys na Ľadovni sú 2 oplotené ihriská 😉 ,a u nás absolútne neplatí ,že veget s deťmi...duracelky sú hovno,síce sa oblečú ,wc,umyť zuby a vypláchnuť ústa ap.,ale lietam za nimi furt jak blázon,a v noci spať je môj sen(aj cikytkin 😀 )

fopardi
25. mar 2011

ahojte baby chcem sa opytať kupujete niektora detičkam topanky v deichmane značky elefanten?

fopardi
25. mar 2011

@lienika oooooooooo pozeram že vy sa už snažite o druhe ? ja som momentalen v takej faze že by ma asi ani stadom volou nikdo nedonutil :( nejake mam zle obdobie som neskutočne nervozna tento týžden som vyvolala taku hadku a pre nič že som až prekvapena
a pritom ked som bola tesne po porode alebo ked mal drobec cca 2mesiace by som sa asi aj dala nahovoriť 🙂
ale teraz vobec

lienika
25. mar 2011

@fopardi ano snažíme sa, ale v mojom prípade by asi musela motyka vystreliť, aby som prirodzene otehotnela, ale aj zázrakz sa dejú, ja sa tomu nebránim. A máme ešte v heliku dvoch mrazáčikov tak to chceme tento rok skúsiť. Mám už dosť rokov, takže nemám na čo čakať....... 🙂

fopardi
25. mar 2011

@lienika možno sa podari ved ja survi aha ani možno nečakala 😉

jennys
25. mar 2011

@lienika no len aby z toho nakoniec neboli dvojčatá ako u nás 😀 ale to ťa akože nechcem strašiť 😀

fopardi
26. mar 2011

baby v suvislosti s tymi topankami som sa chcela opytať hlavne či kupujete vašim detičkam (ktore začinaju chodiť ) topanky s klembou alebo bez pretože čo ja viem tak dieťa ma na chodidel tukovy vankušik a ten ma zmyznuť sam dokonca som našla že to trva do 3-4 rokov ale rady staršich su v uplnom rozpore s tymto tak ako to robite vy?

surviver
26. mar 2011

pekny večer 🙂
@fopardi ,tak my sme prve topanočky na chodenie kupili,take ortopedicke kožene s klenbou,su odlahčene a podražku maju taku ako papučka,su kotnikove,mam ich aj v albume,tak kuk ak chceš 😉 ..kupovali sme ich v ZA,obchod žirafa,maju aj internetovu stranku a je to česky vyrobca

fopardi
26. mar 2011

@surviver tie naše maju tiež super mäkku podražku ak najdem hodim link na nich

surviver
26. mar 2011

@fopardi u tych prvych topanočiek je najdoležitejšie ,aby boli lahke,ohybne a spevnovali členok,ta klenba presne ako si pisala nie je až taka podstatna,,deti tam maju tukovy vankušik 😉

fopardi
26. mar 2011

http://www.elefanten.de/catalogue/catalogue.do?...

len mame inu farbu ale ta podražka je uplne super

surviver
26. mar 2011

@fopardi ja tam nič nevidim ☹

fopardi
26. mar 2011

@surviver čo ?nezobrazilo ti ten odkaz?

fopardi
26. mar 2011

tak ich odfotim a hodim do albumu

surviver
26. mar 2011

@fopardi dalo to len celu tu stranku elefants,ale nie konkretne topanočky...ok,kuknem potom album 😉

fopardi
26. mar 2011

@surviver no už som dala do albumu -sranda ja ked kliknem na twen odkaz tak mi zobrazi konkretne topanky to nič už su v albume
tiež som chcela aby boli nad členok ale čo som našla nejake schopne tak malu najmenšiu velkos ť ako na 2roky tak neviem potom o čom to je a my mame kusok ,,problem ,, s nožkou pretože maly ma dosť široku nožku ale ako je nart tak tadial mu neprejdu žiadne papučky slovenskej vyroby takže zatial sme nakupovlai pre maleho obuv iba v deichmane tam nam pasuju aj papučky aj sandalky aj terza tie topanky

surviver
26. mar 2011

idem ja do hajan,lebo dnes sme mali umrnčany den a za cely den drobec spal 45 minut ☹ tak sladke sničky 😔 😵

fopardi
26. mar 2011

@surviver mne dnes cez obed drobec spal 3hodiny škoda že som nemala povysavane že som mohla dalej pratať a tak som musela čakať kym vstane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre