Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
18. apr 2010

Vzdali sme to.Ideme so švagrinou a Sisou do obchodu..lebo by som umrela bez Sisi.Je to moja droga.Už som na nej závislá 😵 ☹

domika9
18. apr 2010

🙂 ciky s nou je tažko a bez nej ešte ťahšie?

lucula73
18. apr 2010

ciky - práve som ti písala,nech dobre nakúpite a čo to čítam? 😀 ty si teda závislák..

zefa
18. apr 2010

ahojte

domííííí...ty brďo..a zas sa potvrdzuje,že chlapci sú mamičkový 😉 😀 😀 😀

lucula73
18. apr 2010

zefa ahoj....mne sa trhala tá hmota,nevieš prečo?a ako si to prenášala na tú tortu?

soni1
18. apr 2010

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Dnes som 14 DC. Dni predtým som si robila ovu testy a vyšli pozitívne, samozrejme, že sme ten čas s mm aj využili.Od včera večera mi je však nevoľno, točí sa mi hlava, na zvracanie, únava, som úplne slabá, vôbec nie som vo svojej koži. Na to, že by som mohla zostať tehu by boli asi tie príznaky príliš skoro, nie? Neviete mi poradiť?

lucula73
18. apr 2010

soni,no myslím,že na tehu príznaky ozaj skoro.....a ktorý den cyklu si mala ovulku?lpodľa toho,lebo v druhej polke cyklu sa mení hladina hormonov,jedny klesajú,druhé stúpajú...možno aj z toho ti je nevolno...

soni1
18. apr 2010

12 DC, aj ja si myslím, že je to skoro.

lucula73
18. apr 2010

soni,lebo to na 14dc neni ešte ani uchytené v maternici.. 😉

soni1
18. apr 2010

No veď ja viem, ale inak vďaka. Uvidíme o 2-3 týždne.

lucula73
18. apr 2010

držím palčeky,nech sú // 🙂

domika9
18. apr 2010

soni aj ja myslím že to je velmi skoro pretože nejaky čas trva kym sa spejmijky dostanu ku vajíčku oblodnenie tiež netrva sekundu a potom oplodnene vajíčko putuje cez vajcovod niekolko dni a uhniezduje sa tiež nejaku dobu takže test ma vyznam najskor v termíne očakavanej menštruacie
ale držím palce aby si si našla // 😉

zefa
18. apr 2010

lucul....asi si to nemala pevné,aj neviem..ja som to robila 1x a asi aj naposledy,možno ešte vyskúšam marcipán..mne sa s týmto zle robilo,je to síce pekné ,ale nie na moje nervy...máš ju odfotenú?..ja som pôvodne vtedy mala robiť 2 torty,ale bola som chorá,takže jedny pláty sú ešte v mraziaku...ak ešte prídu svokrovci,tak by som urobila motýlika,no nie celého potiahnutého

soni...no mne to tiež príde skoro,ale ak si netrpezlivá sprav si testy,pretože každá sme iná
píšem si s jednou maminou,ktorá otehu počas brania antiko 😕 ...aj toto sa stáva 😉

lucula73
18. apr 2010

zefa,už mi poradili baby,čo pečú torty.. 😉 ,odfotila som si ju ,ale ona je jednofarebná,bledoružová,nemala som včera čas ísť do obchodu,tak som ju ani nejak nezdobilas,len ružičky som spravila...chcela som to vyskúšať,ako sa s tým pracuje...možno ešte jednu skúsim v máji,Veronike na narodky.

zefa
18. apr 2010

a čo ti poradili?nenechávaj si to pre seba!

lucula73
18. apr 2010

zefa - že ak sa drobí,tak skúsiť pridať ceru a trochu sušeného mlieka zapracovať,aby sa to premastilo...skúsim hodiť tú fotku,len neviem,či to budem vedieť....ale chutila všetkým..

lucula73
18. apr 2010

tu je....

zefa
18. apr 2010

no vidíš aká si šikulka...dík za radu

ciky...aj ja som závislák na deťoch 😉 ..horko-ťažko sme prežili 2x nemocnicu oddelene...dnes som bola 1x von len so Samkom,pretože Nancy mala doobeda deň blbec a nechcela ísť von,lenže Samko áno...a normálne som dostala šok ,že sa mi stratila a až ked som kričala na ňu,že kde je ma Sam upozornil,že sme von iba my dvaja 😉 😝 😝

domika9
18. apr 2010

lucul vaaaauuuuu tak toto by som ja nikdy nedokazala nadherna

zefa 😀

wolfskinka
18. apr 2010

lucul vyzera fantasticky, hned by som si dala

lucula73
18. apr 2010

no babenky ďakujem vám...bol tu mm,musela som ho pustiť 😠 ,už tu asi nik neni..

tak dobrú noc.

jennys
18. apr 2010

🙂 Ahojte kočky...
LUCUL no ale tá torta vyzerá super...ja by som na toto teda nervy nemala.
CIKY tak ako ste prežili nákupy? Dúfam, že dobre 🙂
DOMI ked čítam o tej orchidei tak ma napadne čo mi raz suseda vravela, že nejaká jej známa si kúpila orchideu a tá pískala vždy keď ju polievala. Tak ju išla reklamovať do obchodu, tam sa jej vysmiali a nakoniec keď ju lepšie prezreli tak tam našli tarantulu aj s nakladenými vajíčkami.
No hádam už aj rodíš, či nie??? Však všetky ťa tu už naháňajú, aspoň teraz vidíš ako ťa malý bude poslúchať a bude si robiť čo on chce 😀

lucula73
18. apr 2010

jenys - aj ja poznám jednu babenku,čo niekto známy mal takú orchideu,kúpili ju v baumaxe a tiež tam bola tarantula..... 🙂

domika9
18. apr 2010

jemine tak to by som asi neverila vlastnym očiam v orchidei tarantula ale raz som tam videla pavučinu 😀 no nič zajtra sa na nu pozriem čo tam žije 😀

jennys 🙂 maly asi nechce byť baran ale čaka ked bude byk

domika9
18. apr 2010

možno som sa priliš upla na ten datum 16.4 a pritom je maly asi len velky po tatovi a nieje to nadbehom v raste asi som sa mala nadalej držať pekne len toho 23-24.4 ale ved už ani to nieje daleko tak je to jeno kedy pporodím len nech je všetko ok a maly nech je zdravučky a budeme všetci šťastny 🙂

cikyta
autor
18. apr 2010

Lucul-klobuk dolu-jéj!!!!Tá torta je užastná! 😉
Jennys-nooo tu sa stalo niečo podobne,no kvetinu kupili v jednom "nemenovanom"nákupnom centre na nábytok v BA a bol to taký bonsaj čičo...tikalo tikalo,volali do obchodu a tí im hned povedali,aby okamžite opustili byt.Potom prišli chlapy,ktorý vystriekali chemikáliami celý byt a obchod,kde tu rastlinu kupili im potom na vlastne náklady zariadil nanovo zničený byt!
V tom stromčeku žil jedovatý pavuk,ktorý práve hniezdil a tikanie nasvedcovalo,že sa liahnu mlade 😒
Inak-dnes sme nič nekupili.Celá ZA ma sklamala 😠 takže MT to istí...
Ododnes už máme kluče od noveho bytu a je iba náš.Boli sme v nom pootvárať okná a Sisa sa rozbehla po nom,akoby bola doma 😅 a v strede obývačky začala tancovať.Hudba nehrala a ona tancovala! Skoro sme odpadli ! 😀

cikyta
autor
18. apr 2010

Dobru nocku.
Domika-hlavne tebe 😉

jennys
18. apr 2010

🙂 LUCUL presne tá mi tiež spomínala Baumax a tiež aj že v nejakej palme našli hada. To tiež tuším v Baumaxe.
CIKY preboha, tak to ešte horšie keď sa už aj mladé liahly, ja by som asi zošedivela a rovno by ma mohli odviezť do nemocnice. A k bytu blahoželám!!! budete vo väčšom, super, ja som sa tiež tešila keď nám odovzdali náš byt, to bola paráda, tak si viem predstaviť tú radosť. 🙂

cikyta
autor
19. apr 2010

Jennys- 😀 IP

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre