Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

kuspitka
26. jan 2011

@lucula73 uvidim ,ako čo a možno to skúsim,ale teraz asi budem piť len čaje

zefa
26. jan 2011

@kuspitka všetko naj a nech aj ten pozemok vidá 😉

kuspitka
26. jan 2011

@zefa dakujem moja...

zefa
26. jan 2011

a neviete niekto poradiť ako dať do pôvodnej farby oblečenie ak sa vám pri praní zafarbilo od druhej veci na červeno?
ma picne 😠

cikyta
autor
26. jan 2011

@zefa oprať znovu. Mne len to zaberie a poprípade daj na tie miesta vanisch,ale často pomože len uplne obyčajne "znovu opratie".
A tu červenu vec nechať močiť v octe,aby farbila nabuduce menej,poprípade vôbec.

lucula73
26. jan 2011

@cikyta ďakujem ti za linky,pomohlo mi to......už som to vybavila.. 😉

chorale1
26. jan 2011

@kuspitka aj my sa pridávame ku gratulantom a prajeme všetko naj 🙂
mňa picne malého som dala spať včaššie že ho dám ešte predremnúť poobede a on už 2,5 hod spí takže už asi nepôjde 😒

lucula73
26. jan 2011

@chorale1 ..no moj bol zase taký mrzutý,že šiel spať namiesto o 15 tej už o 13.30.....a teraz ak sa zobudí,tak už mi spať samozrejme nepojde,ale ktos ním do večera vydrží,nevieme..... 😠 .najlepšie mi je,keďd spí do nejakej pol5....no však uvidíme 😝 .už je hore,padám...

chorale1
26. jan 2011

@lucula73 my chodíme spávať okolo 9,30 a potom okolo 13,00 až 13,30. a spí do nejakej 15,oo Až 15,15 a potom do večera nič. niekedy je dobrý ale niekedy 😠 😠 😠 doobedný spánok je polhodinu viac ani za toho. chcela som mu to posunúť aspoň o 14,00 nech ide ale má problém vydržať. som zvedavá na dnešnú noc. už by som sa chcela tak dobre vyspať.

zefa
26. jan 2011

@chorale1 máme dve rovnaký sen....len ja ho snívam už skoro 4 roky 😝 😀 😀 ......doteraz spávam asi 4 hod.aj to prerušovane...teraz sú na striedačku chorí,takže ešte menej,pretože ich dusí,majú horúčky ,treba ísť cikať a furt niečo...mám dosť 😝

fopardi
26. jan 2011

ahojte tak my aj lepšie aj horšie maly asi kus lepšie aj ked -stoptusin -maly mi z neho zvracia ale nekašle nejako velmi tak rozmyšlam či mu vobec niečo davať a ked už tak uvidim ako mu bude zajtra a popripade kupim iny sirup od kašlu
no a ja horšie kašlem tak ,že ked začnem tak maly až plakať začne ako sa boji chudačik moj :(

@kuspitka aj ja gratulujem 🙂 a čo pozemok ? podaril sa?

kamka17
26. jan 2011

tak ja to tu zas dnes asi uzavriem... 😎 😎
mali sme dnes celkom fajn deň, malej som si užila len ráno, potom šla s maminou k našim a ja ku gundošovi...bral mi len stery na cytologiu, výsledky budú o mesiac, takže pohoda...u našich malá skoro celý čas prespala, potom sme šli domov zase peši a od nejakej 17.00 sme zase v posteli na cicke a teda ona už spí, tak dnes to bolo celé také spacie 😅 😅 hádam jej to vydrží a teda je fakt lepšia, keď sme takto viacej vonku
@survi, šak sa ozvi, keď budeš chcieť ísť von, nenaťahuj sa s tým kočiarom 😠 😠 nehnevaj ma
@zefa no mňa by asi rýchlo odviezli, keby som spávala len 4 hodky denne, takže ťa hovadsky obdivujem...(neni tu smajlík že klobúk dolu 😅 ) a aj všetky kočky, ktoré takto fungujú, lebo teda my našťastie spíme aspoň v noci dobre...klop, klop
tak dobrú noc všetkým 🙂 🙂 (idem ešte kuknúť kosti, moje obľúbené 😅 )

domcek
26. jan 2011

CAveste, tak u nas normalne, ze tichoooo mmna florbale, a obe deti spia normalne sa nudiiiim... 😀 😝
Idem hadam spachat hygienu a 😝 😝 😝 😝 sup ho pod perinu a trochu pocitat knizku kym si slecna nerozmysli.
Inac dnes som kupila saty na ples 😝, herpak stale skrasluje moju peru...tak ked budem v sobotu v plnej krase sa odfotim a sa vam predvediem hihihi. Lebo kto vie ci sa na ten ples vobec dostanem ak si Stellka zmysli cicu. 😝 😅

domcek
26. jan 2011

Spanie je veru krasna vec......si to uz ani neviem predstavit ake to je spat celu noc.. 😅

kamka17
26. jan 2011

@domcek tak celú noc nespím ani ja, ale 4 hodky je teda zúfalo málo a myslím, že organizmus na to raz zareaguje, že teda čo to 😲 😲 😲 a držím palce ne ten ples, nech sa vydarí, treba Stellke dopredu signalizovať, že teda idete a nech sa podľa toho zariadi, že teda cicka nebude 😵 😵 nebude to jednoduché, ale isto to zvládnete...neja 😉 ko
@fopardi čaf..teda sa chcem už dlhoooo spýtať...ako sa vám spí na tých nových matracoch??? možno si to už písala, len som nezaregistrovala 😅 😅

cikyta
autor
26. jan 2011

@domcek zdravím spolubojovníčku 🙄 Tak moja hviezda je hore už 11 hodín,to bola 2 hodiny v mraze v snehu a ešte stále mi tu skáče po hrbine. Sem tam skočí na stôl atd...len nie do postele 🙄

fopardi
26. jan 2011

@kamka17 azbito feest dobre su tvrde čo mi velmi vyhovuje a reakcia nas oboch aj mna ja mm prvy den sme sa vobec nevyspali adruhy den sme obaja vstali ako uplne ini ludia

fopardi
26. jan 2011

@kamka17 azbito znamena zabito -maly škriatok sa mi sem vludil 🙂

lucula73
26. jan 2011

@domcek veď sa skús trošku myslou odreagovať od tej malej,možno si na cicu ani nespomenie 😉 ....ty si v takom strese z toho plesu,že máš z toho herpes 😠 .
Ja som mala vždy herpes z nervov,fakt,po takých ťažších skúškach vždy.... 😠 ,aj pred prvou dovolenkou s mojim mm,teda nebol ešte mojim mm,ale táák sme sa tešili a ešte sme boli len na SK a už som cítila peru 😀 ,kým sme dorazili na miesto,tak herpes jak hovado 😠 😀 .no ani pusu sme si nemohli dať,doteraz na to spomíname 🙂

@fopardi tak len pekne šup do postielky a ďalej sa kurírovať 😉

fopardi
26. jan 2011

@lucula73 ved to ... pojdem len čakam kym nevezmem penicilin ešte kusok počkam

kuspitka
27. jan 2011

@fopardi ahoj.nepoaril sa ...skoda.my az tak vela stastia nemame..

denis19
27. jan 2011

🙂 Dobré mrazivé ráno!!!!!
my tu máme -15!!!!!! Desné a to jsem chtela na procházku do mesta...no nevím nevím........
Devčata já vás nejak nezvládám dočíst,ale jen vidím, že Siska mela zase večerní šou....a že jsou tu zlatíčka co mají špatný denní spánek, no @chorale1 co ti povím, my jsme na tom stejne a to ješte začala flámovat i ve dve v noci 😀ale stačila ji žirafa a dudel 😀

domcek
27. jan 2011

Breeeee ranko, tak ako som vecer pisala, ze mala spi tak uz o 22,30 bola hore a potom v polhodinovych intervaloch do rana.. Ob 7,30 sme uz hore ona velmi naspata, ja uz ani neviem ci som spala..
No a ked som sa kukla do zrkadla tak des krasta ako svet..poomooooc.
Povedala som polovicke nech si zozenie daku inu spolocnicku ja nikde nejdemm. 🙄 🙄 🙄

liviaf14
27. jan 2011

dobré ránečko 😉

@domcek my sme spali nápodobne, do polnoci ako -tak dobre, od polnoci do 3tej skoro stále hore, a do 6.15 ešte ako tak, som ako prevalcovaná, aj som ležala teraz, spať sa mi už nedá, ale drobec ešte spí.....

@kuspitka kuspi, to neva, bude iný a lepší 😉 mysli na to, že čo má prísť, to príde 🙂

domcek
27. jan 2011

@livia14 veselo s detickami, nasa je hore kdeze spat. Akurat sa mi skryva za stolickou hrame sa kukuk.. 😵

fopardi
27. jan 2011

@domcek ples nakoniec dopadne nad tvoje očakavania -lebo akcia ktora nevyzera slubne alebo jme neplanovana dopadne super a ked ma isť všetko hladko tak to dopadne naopak aspon u mna to tak funguje 😉

domcek
27. jan 2011

@fopardi tak hadam ano. 🙂
Zvycajne to tak byva. Bezim mala sa vybrala na schodi. krici Si ...to je akoze Simonko.

kamka17
27. jan 2011

no my zas klasika...spali by sme a nevieme ako...cicík už ožužlaný, mliečko vypité a ona narieka v izbe...som sa musela prísť trošku schladiť 😠
našťastie u nás nie je mínus 15, tak asi to istí za kočík, len takýmto štýlom doma absolútne nič nespravím 😠 😠 😖
babenky, som sa chcela opýtať, balili ste drobcov poctivo naširoko??? lebo ja sa priznám, že to niekedy flákam a hlavne v noci, lebo mám pocit, že si bublinka potrebuje pokopkať nohami a v tej širokej plienke sa to podšamňa nedá a obmedzuje ju to 😕
a pekný deň samozrejme prajem všetkým 😎 😎

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre