Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
31. jan 2011

@cikyta no mne tak minule drobec pichol do oka že som ešte na druhy den mala pred okom taky flak ked som sa pozrela rovno som to videla

fopardi
31. jan 2011

@lucula73 čisto žensky problem nikde ma muž neberie a ked by nahodou niečo take povedla presne toto by som povedala nemam čo na seba som tučna atd ale topanky mam aspon to ale určite by sa mi prasve nehodili žiadne 🙂

cikyta
autor
31. jan 2011

@lucula73 Sa máš... 🙂
To ja som dnes obdivovala vo výklade nádherné plesové šaty. Asi 5 druhov a premýšlala som o tom,že ja nikdy na žiadny ples nepojdem... 😒
S mojim chlapom tak maximálne na ryby 🙄

kamka17
31. jan 2011

@cikyta och moja 😲 ja som si aj myslela, že máš nerva 😅 ale to tvoje torpédo to stojí teda riadnu kopu nervov, a ešte keď bývaš takto sama na ňu ☹ ☹ hold náročné dieťa 😔 priznám sa, že ani trochu ti nezávidím, aj keď ťažko povedať, čo vyrastie s tých našich drobcov 😅
a vlastne si treba uvedomiť, že však naše deti nie sú normálne, to ja tvrdím aj mojej bubline, keď ma hnevá 😉 😉

domcek
31. jan 2011

@cikyta moja no potvora jedna mala... 😖
A podprdu som mala taku bezsvovu aby to nebolo vidnu. Cosi vsak by mi
cici pri tanci zuby vybili, alebo mi som mala saty fakt mokre od mliecka. 😀
@fopardi tak tesim na foto.
@lucula73 vsak nech ti tm garderobu kupi a ty na ples pojdes.
Mna STellka stale hryzie mam vsade modriny po rukych a pleciach, a na bruchu skrabace co ma oskrabkava ked papa.

cikyta
autor
31. jan 2011

@kamka17 ešte raz sa ospravedlnujem.
Chcela som dať foto,čo mi zase vyviedla,no moj PC je hňup 😀 😀 😀 😀 štrajkuje.

kamka17
31. jan 2011

@cikyta nič si z toho nerob, že len na ryby ťa vezme, my zas inde ako do garáže a na motorky sa tiež nedostaneme...a teraz pri malej ja už ani na tú motorku nie 😢 😢 ...môj drahý je taký "spoločenský typ"...ale ja sa tiež priznám, že si sama seba neviem predstaviť na plese...tváriť sa domúdra medzi cudzími ľuďmi 😅 ešte tak ples koníkový...to hej, to by sme ani róby nepotrebovali 😀 😀

cikyta
autor
31. jan 2011

@kamka17 vieš,ale raz za čas byť za princeznu,v krásnych šatách ach jo 😵 (ked sme už tie nevesty nikdy neboli) 😀

lucula73
31. jan 2011

baby,však ja na ten ples nepojdem,čo som........a ani mm si nemá čo obliecť a dať teraz ja neviem koľko ale myslím že 5tisíc by nám bolo málo a ísť raz na ples..no neviem..lebo u mňa hrozí,že na rok by som to už nemusela obliecť 😠

kamka17
31. jan 2011

@cikyta no jo, tiež by som to veru raz chcela zažiť, že v takej nejakej super róbe sa vidieť...(tie od blanky matraggi sú super)...a že nevesta...však by som si srandovne pripadala v nejakých bielych šatách...a k tomu v mojom veku 😕 😕

domcek
31. jan 2011

BAbulky mi chodime na ples skoro kazdy rok.
No a moj je sice spolocensky typ. Ale ked chcem niekde ist tak musim zmanagovat vsetko inac
by sme sli asi do...... no ved viete kde.
Joooja, ale ked maju mat nieco s prace tak to ma neskutocne organizacne schopnosti.... 😅
Ma teraz tak soplanda zas auhryzla a len chodi okolo stola a vyvadza ako besna.
Uz sa aj Simonko stazuje, ze pre jej ziapanie nemoze spat... 🙄

kamka17
31. jan 2011

@lucula73 šak keď neoblečieš, tak predáš, no nie??? a šak požičovne šiat fungujú, či...???

domcek
31. jan 2011

Idem baby bo nic nemozem pisat, ma tu prenasleduje ako psik.
Inac nevesta v bielom moze mat 50 rokov...... jasne kamka. 😉

kamka17
31. jan 2011

@domcek no to poznám...to keď chcem ja niekam ísť, tak to sa drahému nikdy nechce, ale keď niečo vymyslia kamaráti...oooojjj ohnivá čiara za ním 😠 😠

cikyta
autor
31. jan 2011

Chvýlu ticho,len akési šomranie typu " som krásna ! " a v tom to prišlo ku mne s takýmito ustami zamalovanými od modrej fixky a že:
-Mamička,som krásna ! 😖

kamka17
31. jan 2011

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 k tomu sa iné ani nedá, aj keď ty máš na to asi iný názor...že velikú pusu na tie modré ústočká posielam

kamka17
31. jan 2011

no idem už aj ja do postele...tak dobrú noc všetkým...ciky, domcek...v rámci možnosti sa aj vy dobre vyspite 🙂

cikyta
autor
31. jan 2011

@kamka17 dobru 😉

domcek
31. jan 2011

uuuuaaaaaauuuuu Sisa je teda in. Modra pusa.
@kamka17 dobru nocku.
Nasa slecna este stale nema ani sajn o spani.
@cikyta tak ako zasa raz nocna vsak..
Inac ja od vikendoveho nocneho nekojenia nerobim nic ine iba kojim.
Krpana si to teda riadne vychutnava....potvora jedna... 😵 😀

cikyta
autor
31. jan 2011

@domcek 😀 😀 😀 😀 Stelka je prefíkaná !!! Dobieha zameškané 😀

(Koki,keby som si aspon malovala usta,ale len ich sem tam prejdem balzamom a aha ho !!! Minule si farbičkou pichala do oka,lebo videla,že si malujem tuškou oko ja !)

fopardi
31. jan 2011

@cikyta ach jaj no proste siska 🙂

@domcek presne toto robi posledna dni moj drobec tak ma kuše že až a dnes ma kusol skoro pod pazuchu až som zakričala od bolesti a on sa mi ešte začne smiať beťar maly

domcek
31. jan 2011

@cikyta no a dokto povie ze male deti su hlupe....
Stellka odkukala ako prepinam telku. Vzdy zatrasie ovladacom, namieri a stuk... 😀 😀

cikyta
autor
31. jan 2011
cikyta
autor
31. jan 2011

@domcek Ked mala Sisa rok,tak som ju musela brávať na wc. Nenechávala som ju ani sekundu bez dozoru a samozrejme,že raz zahliadla,ako si dávam vložku.
Či to potom večer neopakovala pred ockom ??? Ten sa hned pýtal,s kade to má.
Tak od vtedy si dávam už bacha na všetko takéto,lebo ak ju chcem odučiť od plienok a ona si pomyslí,že "ved aj mamička má plienku",tak sa mi to nikdy nepodarí 😀

fopardi
31. jan 2011

@domcek naš drobec prišiel nato že niektore tyčky v postielke sa krutia konkretne dve vedla seba a tie ktore sa krutia maju tkay plastovy vršok tak teraz pravidelen skusšla či sa to nezmenilo aobchytkava tie plastove vršky a dnes ma videl ako som vybrla tyčky a to si mala vidieť ako otvoril dokoran oči že čoto videl take oči ypulil zajtra bude isto skušať jak to bolo možne 🙂
no nič dievčata majte sa mi tu dobre zajtra nakuknem

cikyta
autor
31. jan 2011

Dobru noc aj ja idem ....................................

denis19
1. feb 2011

Dobré už méne mrazivé ránko preji!!!
Jak si najdu čas i vás dočtu 🙂 jste spisovatelky jak se patrí!!!
Jak se holky a vaše poklady máte????? Co dieta a co rozmnožování u tech co se rozmnožovatchtejí a co tak všechno deláte v tyto dny.....?
U nás je to super dalo by se ríci, Karolínka je nejak extra hodná, tka jsem dala do porádku byt a i jsem se mohla vrátit k čtení knih!!! Ale jeden problémek by byl.....začalanám strašne brečet pri koupání!!Nevíte co to muže být???? Ale je to úplný des..jako strach z její strany mám pocit.....
Všechny moooc zdravím, nejdu vás vypisovat,abych náhodou na nekoho nezapomela!!!!!!

brmbolcek
1. feb 2011

pekne ranecko 🙂 🙂 🙂

tak no sme prezili bez paralenu , zvladli sme to , no mozno este sa to moze prejavit pocas dna horucky ale si myslim ked ich hned nedostala uz by to take kriticke nemalo byt 😉 😉 😉 uz spinkame vonku teda pri otvorenom okne ako kazdy den 😉 😉 😉 no doma mi nezaspi vobec a ked su taketo mrazy tak slecna si vyzaduje uspavat sa na rukach v otvorenom okne az potom si ju mozem dovolit dat do kocika 🙂 🙂 🙂

@fopardi- to som nevedela ze sa nema kupat po ockovani, to prvy krat pocujem . No ale mi sme museli bo sme boli dolaptani az po krk, 😀 😀 😀 dobre si pocvachtala vo vode ze celu kuchynu omocila , dobre sa napapala a zahajala , bola riadne unavena 😉 😉 😉

@kamka17- tak sme to aj mi zvladli bez horucky ale aj bez obkladikov , 😉 😉 😉 a toho februara brrrrrrrrrrrrrrr, ale zvladli ste kocandy aj horsie tak toto bude pre vas brnkacka 😉 😉 😉

@chorale1- i nam uzasne vonia ten dreft , ja som s nim spokojna aj cele babo po nom vonia, sice som ho zacala pouzivat az od 4.mesiaca do tych ciac som pouzivala lovelu ci persil, batole..... ale tento dreft je fakt ze dovi-dopo 😉 😉 😉

@denis19- tak tento stav som poznala ked sme prisli z porodnice domov , tam ho zazila lebo ked sa narodila tak spinkala a taku spinkavicnu ju sup pod vodu a malisme doba dobry mesacny boj ... a teraz akoby to pravda nebola sama voda okolo nas 😀 😀 😀

skus jej dat hracku , prihovarat sa jej ..... mozno ze ma take chvilkove obdobicko 😉 😉 😉 ktore coskoro vymizne 😉

...a co mate dnes medulienky v plane ? aku ste mali noc z drobcami ???

denis19
1. feb 2011

@brmbolcek ahojky, u nás noc super, to si nestežuji ,pohodička i s tím dudlíkem to je jako kdyby na ústupu, ne že by ho nepotrebovala,ale není to tak akutoš....dnes jdeme plavat, tka jsem zvedavá t
jak to dopadne a nejvetší zábava je pro ná sdávat dolu vaše ponožko botičky.....to je velká sranda 😀

brmbolcek
1. feb 2011

@denis19- tak ddlikovanie uz ustupuje no to je skvele , to uz budete spat pomaly ako dospelaci 😀 😀 😀 celu noc v kuse 😀 😀 😀
...., tak tu srandu si viem predstavit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

... ja idem dnes varit teda iba polievocku a sosovicovu a pecene zemiacky v rure z mlieckom ..... vcera som pozehlila kopec pradla tak az tak fajjn dnes mam o starost menej 😉 😉 😉

a kukala som tento receptik , nepiekla ste ho este nejaka sikulka z vas ? chystam sa nan , 🙂 🙂 🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=18&id... je to pudingovy kolacik , velmi ma laka , len este kupit par surovin , 🙂 🙂 🙂

vsetky zdravime a zelame pekny dnik 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre