Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
2. jan 2010

Domi-ale nadá mi už teraz.Sedí,hladí a zrazu:
-A!
A zeženie sa! 😀 Viem,že to znamená: Ty ty! 😀
Občas jej tak poviem a ona to opakuje 😀
Zachvílu ma zbije aká je herečka.Od zeme ju nevidieť a je jej plný dom. 🙂

cikyta
autor
2. jan 2010

Teraz ju učím na šerblík,ale 0 bodov.Hned zlezie a bucha ho o zem,alebo dáva na hlavu.Všetko si dáva na hlavu.Asi chce byť vyššia 😀

domika9
2. jan 2010

no ciky to si viem predstaviť 🙂
a isto nechce byť vyššia len ty sa jej stale smeješ ake ma vlasky tak hlada vhodnu čiapku 😀

wolfskinka
2. jan 2010

ciky ty si chodila na sono do heliku ... sono v 13tt kolko to stoji ? tak ako bezne sono tych 16,5 eura alebo viac ?

cikyta
autor
2. jan 2010

Wolfi-mna to stálo 500 sk.Uplne každe sono.Aj v 13tt.(V nemocke som bola 2 krát-tam zdarma)

Domika-tak toto by ma nenapadlo 😀 😀 😀

wolfskinka
2. jan 2010

ciky super dakujem vychadza mi to cca ten tyzden od 11.1. ale muzovi to v pondelok nevyhovuje tak pojdeme az v utorok 12.1.

k mojmu gyndosovi idem 18.1. na geneticke sono .. ale viac verim doktorom v heliose, aj ked moj gyndos je vraj spicka ale ...ciky a 13tt sa rata od 12tt plus 1 ??? alebo az od 13tt plus 1 ????

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
3. jan 2010

ahojte 🙂

survi kde si??? 😕 ešte dva v jednom alebo.....?

wolfi - 13tt je od 12+1.
a budeš musieť ísť aj na genetiku v 16tt?lebo ja som bola v helíku v 13tt na sono aj krv,v 16tt len krv a na genetiku som už nemusela...

lucula73
3. jan 2010

katarina ahoj,
ak zaplatíš prevodom na účet,tak okrem tých 2 eur neplatíš nič,ja som tak platila,majú účet aj v slovenskej banke,tuším tatrabanke... 🙂
a ja som objednávala na Silvestra,lebo mi kupon platil len do konca roka a zatiaľ mi nikto neposlal žiaden mail a info,či to vobec dostali...možno mi tá objednávka ani neplatí... 😒

domika9
3. jan 2010

ahojte
katarinka tak ked som objednavala 1x tak som ešte zlavu nemala ten kupon na zlavu mi poslali v prvom balíku a platnosť bola 1 mesiac tu zlavu som využila a do mesiaca som objednala druhy balík a v tom bol zase kupon na zlavu alle ten mal platnosť 2 mesiace asi to takto stupnuju
a plati sa ked maš objednavku nad 60 alebo 66eur tak neplatíš balne myslím a podla toho ako si zvolíš doručenie tak podla toho zaplatíš 2 eura ked to chceš zaplatiť až ked ti balík pride čiže na dobierku tak platíš tie 2 eura ked to chceš zaplatiť prevodom cez učet tak tie dva eura nepatíš čiže ak maš väčšiu objednavku a zaplatíš to vopred prevodom cez učer nestoji ta to nič ked maš objednavku menšiu a chceš to zaplatiť až kurierovi tak zaplatíš 2+2 eura 😉
ked budeš robiť tu objednavku tak je to tam celkom dobre rozpísane 😉

domika9
3. jan 2010

lucul ak ti to tam ako si zadala ten kod do objednavky tak tam ti to automaticky odratalo 😉

lucula73
3. jan 2010

domika - mne nejde ani o tú zľavu,ale o objednávku ako takú...lebo prvý raz mi prišiel mail,tam boli info ako to mám zaplatiť atď.....teraz mi neprišlo ešte nič,no zistila som,že som mala plnú schránku,tak neviem.....mala som aj zmeškané dva hovory,či mi náhodou nevolali....kašlem na to,objednám ešte raz ak bude treba,ja som chcela hlavne tie fľaše....včera som bola aj v tescu,tak sme dokúpili pár vecí,aj tie rifle s tým modrým tričkom,tak budú mať drobci rovnaké.. 🙂

cikyta
autor
3. jan 2010

Wolfi-Lucul dobre píše.12tt+1 je už 13tt.
Ja som bola v 12tt v heliose na sone+krv a v 16tt na genetike krvičke+sono.
Ono to môže urobiť aj gyndoš ak má vybavenie.
Len mna poslali na genetiku v 16tt,aj ked som chcela ísť do helíku.No VRAJ tam mi to tak neurobia-geneticky.To povedala moja gynekologička,ktorá to len tak tresla a viem,že v helíku robia aj toto.Je to také iste sono a odobratie krvy,ako priamo na genetike-len moja dr.je z toho mierne MIšUGE.Len to viem až teraz.Vtedy som nevedela.Musela som ale pýtať v heliose výsledky tripple z 12tt pre genetiku,lebo toto sa musí robiť z jedného miesta-laboratoria a kde pošlu krv v 12tt,tam musia aj v 16tt na porovnanie.(Čiže v našom prípade do Kežmarku-myslím,že to bolo 😅 )

surviver
3. jan 2010

Ahojte kočky 🙂

Luculka,ešte som tu,len je to už zo dňa na den naročnejšie,ved to isto poznaš 😉 ...zajtra idem k Dr. tak uvidime 😎 Ale už by som to chcela mat za sebou... a stou objednavkou,podla mna Ti ju vybavia,ale cez sviatky asi nerobia...lebo ja ked som objednavala v utorok ,tak mi to prišlo v piatok,ale druhy krat som objednavala v piatok večer,tak mi to prišlo na dalši piatok,takže asi cez vikendy a sviatky nerobia...

domika9
3. jan 2010

luculo ja myslím že asi to bude tak ako píše survi , že to je koli tym sviatkom , ja tak čakam na novy mobil už mi mal príšť 30.12 a ešte stale nič tak dufam že zajtra sa už budem vytešovať a zajtra idem aj na 4D tak držte palce aby bol maly dobre natočeny aby sa nam dalo natočiť to sono
a zase maleho nejako necitim tak dzfam že je všetko ok

surviver
3. jan 2010

domika,tak zajtra držim palce,nech ho vidite v plnej krase 😉

domika9
3. jan 2010

survi už sa neviem dočkať momentalne ani nedokažem určiť jeho polohu takže ani netuším ako je natočene doteraz som to vedela tak som sama zvedava 😉

surviver
3. jan 2010

nemate doma fonendoskop??

domika9
3. jan 2010

survi tebe sa to už riadne krati 🙂

surviver
3. jan 2010

domika,hej krati,ale termin mam 12,alebo14 uvidim čo povie zajtra doky

lucula73
3. jan 2010

survi,domi - tak sa pekne zajtra držte,nech je všetko ok......ja idem až 11. do poradne,po 5 týždňoch,no nekonečno,len dúfam,že bude tiež všetko ok.

surviver
3. jan 2010

luculka dikes 😉 no 5 tyždnov, strašne dlha doba,ale kedže boli sviatky ,tak Ti to asi rychlejšie zbehlo,lebo si mala ine starosti... 😉

domika9
3. jan 2010

lucul ja mam tiež poradnu až 11-teho tiež po 5 tyždnoch -nekonečne dlho tak aspon zajtra to 4D-čko

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
3. jan 2010

katarinka ja som sa ani neregistrovala da sa aj bez toho objednavať 😉

lucula73
3. jan 2010

katarina - tak asi ešte sviatkovali,hádam sa nám ozvú..... 😉

tak 11.1.nebude nikto na koníku? 😀

domika9
3. jan 2010

tak tak lucul všetko bude v poradni
lucul stava sa ti že drobca necitiš aj dva tri dni?
aj som mu hrkala s hrkalkou na to skoro stale reaguje a dnes je tichučko vlastne od včera

lucula73
3. jan 2010

domi - no tak dlho teda nie,aspoň raz ma kopne za deň....inak celkovo málo kope,od začiatku,len sa mrví..
domi neboj,on má určite kľudový režim,len aby mu vydržal aj na zajtra na to 4D.... 😉

domika9
3. jan 2010

možno som jeho dnešnu aktivitu prespala lebo minule ma zobudil rano o 4-tej ako kopal tak možno to dnes nebolo take akčne a som to prespala 😒

cikyta
autor
3. jan 2010

Domika-zajtra sa teším s vami.Bude to krásny obrázok.Viem to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre