Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
7. jan 2010

Pozri aj tu Kuspitka 🙂

zefa
7. jan 2010

babuľky ahojte

som sa tu nemohla dlho dostať..som mala dni blbec 😝 😝 aj ked som tu začala niečo písať ma po chvíľke odhlásilo 😠 aj vám sa to stáva?

ciky...zajtra v rámci prechádzky idem do helíku sa objednať už konečne..už Krajko na mňa kričal vonku,že či nestíham 😒

a kde bývaš ty..však sa môžme stretnúť doobeda na sánkovačke..len ja nemám vodičák,takže som dosť nepojazdná doobeda a mm chdí o 16.00 domov

cikyta
autor
7. jan 2010

Ahoj Zefa.Tak to takto-ty sa objednávaš...hm.
Veru aj by som mala ísť na cytologiu-no mám kedy? ☹ Nemám.A k mojej dr.........to si 2 krát rozmyslím 😝 😠
Ja bývam vo Vrutkach a tiež som nepojazdná,takže len okolo domu atd...Už jedine na jar-leto,ked zmizne sneh,príde slniečko,Sisa pôjde po svojich.Inak si netrufam.Ona totiž neznáša kočík,takže by som ju mohla rovno vyhodiť na hrb a mašírovať na Ladoven.A to už nejak nevládzem 😝
Tu chodím len po našom malom meste a ked je zle a revy,tak idem do cukrárne ku kamoške.Tam je super.Môžem tam aj kojiť,aj prebalovať 😀

cikyta
autor
7. jan 2010

Ozaj,tehule-pridala som inzeráty,aj ked čo ja viem,vám asi nebudu velmi platne,ked to su babské veci,narodene zhruba v apríly...

zefa
7. jan 2010

ciky..musím sa objednávať bo tam už je tak plno,že ani preventívky neberú bez objednávky..raz sa mi stalo,že mi Krajko volal,že má voľno či môžem..nemala som kde nechať deti ,tak ich bavila sestrička 😉 😀

cikyta
autor
7. jan 2010

Tak to je super.Fíha! 😀

domika9
7. jan 2010

ahojte kočky tak ja som mala včera ine šoky večer som dopozerala film ako inokedy furt som behala na wc cikať všetko bolo ok a ako skončil film tak som šla zase a div mi oči nevypadli cela intímka bola špinava to boli šoky dnes som cely den ležala v posteli našťastie sa to zlepšilo ale aj tak som hned volala dr. a hned som tam dnes aj bola - mam zakaz čokolvek robiť len ležať a vykladať nohy zobral mi aj ster že sa mu zda že tam mam zase nejaku bakteriu . Tak našťastie krčok je ok ale vystrašila som sa riadne či to nieje nahodou zatka , bo by ma šlahlo

domika9
7. jan 2010

a po vysledky v stredu

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
7. jan 2010

ale ma doktor aj zmrdkal že som isto doma pratala varila a ja tvrdila že nie že som poslušna ale tak potom som sa priznala že sem tam niečo doma spravím ale že sa snažím to neprehanať ale asi mi neveril

cikyta
autor
7. jan 2010

Domi-fuha.Dostaneš po riti! Dosť už vianocovania,riadenia,vapekania.Je január a všetko začne rásť znovu na jar.Všetku začne kvitnuť na jar.Všetko sa začne prebudzať na jar.Kuriatka sa vyliahnu na jar a tvoj malinký chlapček príde na tento krásny svet až na jar! No ale dovtedy všetko spí a oddychuje-vrátane teba!!!!Jasne???!!!! 😕

romy01
7. jan 2010

ahojte babenky

domka - no toto - ale si OK a to je najdolezitejsie.

Ja mam za sebou odber krvi na tripple test a 20teho mam poradnu. Potom ma zrejme caka aj utz. Viete kde v MT robia morfologicky utz?

Inak dnes u mna bola mama a oprali sme spolu vsetky vesicky - kopu ich mam novych ale aj svagrinka mi dala. a mam teraz plnu obyvacku detskych handriciek - moj mm len bezradne na to kukal ked prisiel z prave a ze vi toho neni vela - haha, ale som ho hned skrotila ze su tam aj vacsie cisla, ze je toho este malo.

Baby ako to tu citam, tak vela z vas beriete rozne lieky kvoli bakteriam - a mne este ani raz nebrala dokina ster. Mam sa na to na poradni opytat ? Lebo nemam sice ziadne svrbenie a podobne ale intimky mam furt vlhke - neviem ci su to vytoky alebo co

lucula73
8. jan 2010

ahojte,
ja som tiež zažila šoky,predvčerom o polnoci som sa pobalila do nemocnice,ja som mala také čudné bolesti v krížoch,nedalo sa to vydržať.....ale potom to nakoniec prešlo...včera sa mi to zopakovalo asi tri razy,v noci som zase nemohla spať...ja neviem,do poradne idem až v pondelok,hádam vydržím... 😒 ,tak len ležím a oddychujem,popraté nemám absolútne nič ,asi to ostane na mojej mamine....

nemali ste to niektorá?

domi aj ty oddychuj....

wolfskinka
8. jan 2010

co je to tripple test ?

romy01
8. jan 2010

lucula, len sa pekne opatruj, nech este vydrzis par tyzdnov

wolfi to sa zistuje z krvi hladina roznych hormonov a podla toho povedia ci je to OK alebo je tam nieco mimo normu. Niektore hormony mimo normu by mohli indikovat podozrenie na DS alebo ine poskodenie.
Ako sa tebe dari ?

cikyta
autor
8. jan 2010

Romy-ja som bola na morfol.UTZ v nemocnici,lebo moja gynekologička tvrdila,že v heliose to nerobia....až na to,že robia! A bol to uplne normálny klasický UTZ,ako všetky ostatne 😠

zefa
8. jan 2010

ahojte
a to čo tu čítam..domi okamžite lež!to si behala do heliosu na to aby si potom mala toto?..ak chceš niečo robiť tak pomaly a postupne..tie veľké veci nechaj tak..iba základný poriadok..a zapoj muža

romy..v helíku,oproti nemocke v tom zelenom dome(centrum prevencie rakoviny) a potom v jahodníkoch bývalý hotel MIA..v tých bývalých internátoch,v nemocke..tu všade sa robia ultrazvuky..a je to obyč.ultrazvuk,presne ako píše ciky..len v helíku sa to platí ako všetky utz

niektorá ste tu mala,že meno Nelka pre dievčatko ...aj my sme ho chceli keby boli 2 baby

wolfskinka
8. jan 2010

romy ja som v pohode, akurat menej jem, stale cikam v noci aj 3-4x, co je vela, stale som smadna, nemam ziadne brusko, skratka absolutne nic, jedine co mam plnu hlavu lupin tak som si dnes kupila v lekarni sampon proti lupinam co mi poradila kedysi domcek a ten mi uz raz pomohol a potom ten moj enstastny ksicht taky ho mam vyhadzany a uz aj uboleny, co to stale svrbi, no vyzeram hrozne

zefa my sme mali Liviu a Nelku vybratu

romy01
8. jan 2010

wolfka a skusila si si potriet tie vyrazky alpou ? skus si to kazdy vecer a potom rano si tvar len poriadne vyplachni ale uplne studenou vodou nech sa ti uzavru pory. Aj ked ty to mas z tehotenstva mne toto fest pomohlo v puberte. Ucinky by si mala vidiet do tyzdna

cikyta
autor
8. jan 2010

Nelka,aj Livia je pekne.Aj Ella,aj Emma,aj Lila.........................no kým sme mali bábo,my,všetky tieto mená sa po okolí "rozobrali" a nechceli sme mať,čo má každý druhý,či už niekto v rodine.
A našu Silviu máme tak trochu z jedneho spoločneho zážitku zo stanovačky-na ktoru máme pekne spomienky...už tam som začala s proverou v jednej ruke a pivom v druhej 😀 Takže sme sa zhodli z lásky spolu s mužíkom vtedy...(Silvinka naša 😀 )

domika9
8. jan 2010

ahojte tak ja som aj dnes cely den ležala rano sa mi to zopakovalo ale už nie tak vela ale ležím ležím ležím nič nerobím oddychujem
lucul ty tiež vegetuj a šetri sa ešte musíš vydržať nejaky ten týžden 😉

cikyta
autor
8. jan 2010

Tehulky-nariadený oddych mäsovo!!!!!!!!!!!!!!! 😠

cikyta
autor
8. jan 2010

Wolfi-ja ti typujem chlapčeka 😉

domika9
8. jan 2010

ciky prečo myslíš že bude mať wolfi chlapčeka ved sa vraví že dievča berie krasu , ja som sa do tvare vobec nezmenila aj vlasy su ok aj pleť je v norme občas nejaka vyražka ale inač ok

cikyta
autor
8. jan 2010

Domi-V mojom okolí som poznala pár tehul,s ktorými som chodila na poradne,či moje kolegyne...a zatial sa mi vždy na 100% potvrdilo,že kto oškaredie-mal chlapčeka,kto opeknel,mal dievčatko.
Viem,že povera vraví opak,ale na tomto uzemí,kde žijem ja,je to takto 😀
(Aj v mojom prípade to tak bolo.) 🙂

cikyta
autor
8. jan 2010

Počkaj Domi,bola by sranda,keby sa ti narodila babulka 😀 To by som ti musela poslať nejaké sukienky rýchlo 😀

domika9
8. jan 2010

no tak to neviem čo to bolo potom medzi tymi nožkami ale bola by sranda fakt 😀

cikyta
autor
8. jan 2010

Ja neprajem nikomu nič zle,ale toto by bolo niečo užastne a sranda! Ved to nieje zle,len strašne vtipneee...! 😀

cikyta
autor
8. jan 2010

Aj s mužom sme srandovali,že pôjdem rodiť,bude pri pôrode a dr.vykríkne-je to chlapec!
A muž mu povie:
-Vymeniť! My sme mali slubene dievča! 😀
Alebo:
-No len pekne hladajte dalej! Musí tam byť niekde aj dievčatko!

domika9
8. jan 2010

ciky tak mne by to bolo jedno aj keby povedali že bude dievčatko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre