Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
20. feb 2010

tu som našla na koníku jedna baba predava uplne nove jej nick je marion tak ked chceš pozri jej do albumu a ked chceš tak počkaj aka príde mne už mi ju vraj poslala tak ti dam potom info

domika9
20. feb 2010

no u nas sa nemožem spoliehať že bude teplo aj v maji takže ju asi využijem a snad aj v septembri

lucula73
20. feb 2010

domika -ja som nenašl a v jej albume nič...

lucula73
20. feb 2010

už som našla na koníku... 😉 ,ja som pozerala od emitexu,tie sú drahšie,ale sú aj dlhšie,90cm....
inak mne sa ešte páči tá španielska deka,čo sa dá prerobiť na ten vak...tú by som asi viac využila,našla som aj takú,čo má otvory na pásy,do autosedačky....neviem sa rozhodnúť...

domika9
20. feb 2010

aha lucul to asi v inzeratoch ma nie v albume

domika9
20. feb 2010

lucul dam do albumu aku farbu som si objednala

romy01
21. feb 2010

jeeej lucul ta basen nema chybu som sa aj zasmiala aj som si pomyslela ze to nebude s tym mimcom jednoduche.

wolfka ja sa zachychavam aj ked sa zohynam si zaviazat snurky na topankach. Neboj aj horsie bude 🙂
ciky to je super ze malu Sisku uz nebolia zubky. Len tak dalej.

Lucul inak moji znami mali tiez predcasne narodene babatko o 6 tyzdnov mali sekciu, no a vraveli ze im mala prve tri mesiace akoby dohanala zmeskane a stale spala ale ze po troch mesiacoch akoby sa sipkova ruzenka prebrala a mali co robit. Tak si to este uzivaj kym je drobcek spavy lebo ho to moze prejst. 🙂

lucula73
21. feb 2010

romy 😀 ,myslím,že sa už prebral,včera som ho vychválila,dnes v noci som skoro vobec nespala ☹ 😠

cikyta
autor
21. feb 2010

Nám deka nepadala z autosedačky.A to som každý den chodila ešte aj psa tak venčiť.Do jednej ruky voditko,do druhej Sisa v autosedačke-vajičku a cez nu deka-po bokoch som ju zasekla.Mala som v 1.albume fotku.Zase taká divoká,žeby ju vykopávala ešte nebola.Certíky s nou šiju od 6 mesiaca a to už vo vajičku nieje.

cikyta
autor
21. feb 2010

Lucul 😀 No mne spinkala Sisa celu noc do pol roka.Raz o 3 papala a spala dalej . Po 6 mesiaci je hore každu hodinu,polhodinu 🙄

lucula73
21. feb 2010

ciky - neviem,či ho nebolelo bruško,mala som pocit,akoby vzdychal.....a naťahoval sa...včera sme mali segedín 😀 ,tak dnes som ešte nejedla,lebo to už nechcem a kura rozmrazené je na balkone,ešte sa nedostalo na pekáč... 🙂 ,tak asi budem až večerať

cikyta
autor
21. feb 2010

No Lucul,tak asi to bruško veru.Takže už len stare dobre kuriatko 😉 do bruška 😀

wolfskinka
21. feb 2010

romy no to bolo povzbudenie ... ze dik, ze bude aj horsie a naco mas obuvak ty trdlo ... rpeco sa ohybas ???

cikyta
autor
21. feb 2010

Tak dnes dávali v TV,že ešte prvý marcový týžden bude mrznuť a už potom by mala prísť jar a koniec mrazom.

wolfskinka
21. feb 2010

ciky no to som zvedava ako im to vyjde ... xixi

domika9
21. feb 2010

romy skus si pozrieť to je ten obchod http://www.babyboo-nowytarg.pl/

žienky my mame dnes navštevny den počnuc včerajškom teraz sme vyprevadili a čakame dalšiu 😀

cikyta
autor
21. feb 2010

No Domi-tak den otvorených dverí... 🙂 Ale dufam,že aspon príjemne návštevy a nie také 😝

wolfskinka
21. feb 2010

no domi no pekne, same navstevy ... my sme boli vo vratnej, mam pripeceny ksichtik zo slnka, co som sedela v lehatku a opekala sa kym moj muz lyzoval 😵 ale super den, ani zima nebola 4 hodinky na cerstvom vzduchu urobili svoje

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
21. feb 2010

pekny vecer tehulky a mamicky

wolfka - taka chytra by som bola aj ja ale obuvakom vysoke zimne topanky nezasnurujem

domka tu stranku som uz kukala - no este mi povedz ze ako je to tam s parkovanim - ci tam nie je problem a este ci ste boli niekde na nakupoch aj v potravinach a pod

domika9
21. feb 2010

romy tam sa dostanete vlastne po jednosmerke a ako pojdete tak po lavej strane bude take parkovisko a ten obchod je od parkoviska asi 10metrov ani tolko nie, my sme tam zaparkovali a z obchodu sme to nosili na parkovisko naozaj to nebolo daleko , a v inom obchode sme neboli chceli sme isť ešte do nabytku ale že to je až na druhej strane targu a mm sa už nechcelo že to už ani nemame kam dať lebo fakt sa to nezda ale mali sme skolpene sedadla a boli sme kompletne plny do nabytku sme chceli ist kupiť komodu lebo tu chcu za nu o 40 eur viac ale tak sme sa na to vykašlali že možno tam mm ešte pojde ale v potravinach sme neboli ale čo viem tak tam chodia ludia do obchodu vola sa REAL ale myslím že to nieje v nowom targu ked tak pozri na nete letak a adresu

romy01
21. feb 2010

dik domka- my by sme radi nasli aj nejaky vacsi obchodny dom alebo hypermarket na potraviny a drogerku, lebo sme zvykli chodit do Bielsko Biala a tam su veci za super ceny - hlavne drogeria sa neskutocne vyplatila

domika9
21. feb 2010

romy som zvedava ako nakupiš ty 😉

ja sa teším aj za teba 😀

wolfskinka
21. feb 2010

romy a naco mas manzela ???? xixixi 😀 😀 😀 😀

kati no len sa vytesuj, zachvilu ich bdues potrebovat 😵 😵 😵 😵 😵 coby dup

dedysek
21. feb 2010

ahojte babulky, idem v stredu na umelé do najlepšieho sanatória, strach očakávanie, chcela by som pokecať, kto sa pridá?? Mám menší problém, pri užívaní liekov som sa vyhádzala,ale jedla som pomaranče, citron...máte niekto takú skúsenosť???

zefa
21. feb 2010

no ahojte

mňa desne bolia zuby..som si myslela,že mi to už prešlo a konečne sa objednám a dnes idem skapať a k tomu sa mi urobil hnisavý vačok nad 7..bolí ma komplet celý chrup..asi zápal okostnice abo čo..ma picne aj zo zubami..dúfam,že vás nenakazím..no čítam tu o nákupoch a som tu vyškľabená..ja som stihla Poľsko iba v začiatkoch,ale ked som povedala,že potrebujem všetko dvojmo v každom obchode mi dali zľavu 😀 😀 😀

dedysek..vitaj a silno ti držím palčoky..mne sa to nestalo..prečítaj si negatíva v letáku,ked nie volaj dokimu/dokine či je to ok

wolfskinka
21. feb 2010

dedysek .. ja som sa vysypala z pomarancov a prve 3 mesiace tehu som chodila ako pubertiacka

cikyta
autor
22. feb 2010

Dedysek-Ahoj.Ja taku skusenosť s citrusmi nemám,ale dufam,že už ti je dobre.
Zefa-Juj.Zuby-to je pliaga.Poznáme a tak ti želám skore vykurírovanie.Salviu,corsodyl-super veci na zápaly. ☹
A to ked ti dávali zlavy,tak sa možu naše tehulky dohodnuť,že jedna oklame,že čaká dvojky a budu mať lacnejšiu výbavu.A nemusia chodiť ani do Polska 😀

zefa
22. feb 2010

ahojte

tak zajtra idem k zubárovi..snád prežijem ešte jednu noc ☹

ciky 😀 😀 ja som sa tiež čudovala,že tak ľahko mi dali zľavy no ale ked dávajú ber nie?..ale aj dnes ked idem s nimi niečo kupovať na nich väčšinou nám dajú zľavy aj tu..nuž čaro dvojičiek zaberá 😀 😀 😀
ináč malá je aká kočica? 😉 ..my už si lakujeme nechty..a v sobotu si kúpila sama prvý lak...predavačka(ináč suseda )sa išla uváľať ako stála pri pulte a pokukovala po laku..vo vrecku mala drobné na lízatko ..a hovorí predavačke"toto mám na lízatko ,ale dáš mi za to lak?"..baba sa nezaprie 😉 😀 😀 😀

lucula73
22. feb 2010

ahojte,idem vás dočítať,aj helios,malý spí jak zarezaný...neviem,či mám ísť von tu sú iba 4 stupne ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre