Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
16. mar 2010

ciky rada by som ale nejako je tu s tym trh presyteny všade same krajčírstvo 😠 😠 😠

ciky čo to brucho ? ty si to nemala?

cikyta
autor
16. mar 2010

Co brucho???? Som nejak mimo.....

domika9
16. mar 2010

či ti netrplo brucho - vrch brucha mi trpne

cikyta
autor
16. mar 2010

Jáj už viem.........No Domi,to budu len také pohyby zrejme.Nepamätám sa,či som mala nejaké trpnutie...Alebo sa ti robia strie a kožtička sa naťahuje pri tom...ktovie ☹

domika9
16. mar 2010

ani nie strie to nebudu lebo to citim na lavo a ked som ležala na lavom boku tak mi to trplo tak som si prelahla na druhy bok a prestalo to , je to riadne trpnutie a dnes som to citila aj cez den ale už dlho som si nedavala magnezium tak si jedno asi šuchnem a v pondelok ppoviem u uja dochtora

cikyta
autor
16. mar 2010

Hm.Len potom bacha na magnezko,nech si neprivodíš predčasný pôrod.Neboj nič.Posličkov má každý iných a zrejme to budu u teba takto. 😉 Teraz to už bude také obdobie poslíčkove a plne napätia a čakania na den D: 😉

domika9
16. mar 2010

juj ciky ešte nie ešte si musím ušiť bluzku a a mm ide buduci cely týžden preč tak nesmiem porodiť 😀

lucula73
16. mar 2010

domi - potom mi tú zavinovačku požičiaš? 😀 lebo vy nás s tým krstom určite predbehnete,kým ja zoženiem krstnú mamu... ☹

domika9
16. mar 2010

lucul ved my tiež ešte nemame prislubenych krstnych 😀
maju nam dať vedieť tak snad nas neokašlu

cikyta
autor
16. mar 2010

Domi,môj muž bol na tyždnovke a piatok večer prišiel domov.O pol noci som dostala bolesti a sobotu o 20:05 hod.už bola s nami Silvinka.Tiež mi lepilo,či ma to nechytí,ked budem sama doma,ale Sisa krásne počkala 😀

surviver
17. mar 2010

pekne ranko všetkym 🙂

domi si šikovna,pekna zavinovačka

luculka,to lehatko je asi dobry napad,mne maly vydrži v postielke,alebo na hracej deke sám maximalne 10 minut,a by si neverila,čo sa dá za 10 minut stihnut 😉 😀 .....ja som vždy bola skor taka pomalšia,ale teraz...sa nestačim čudovat sama nad sebou 😎

romy01
17. mar 2010

ahojte kocky

teda domka, si ozaj riadna krajcirka - aspon sem tam by si si takto mohla privyrobit.

lucuka to je pekna hojdacka, kolko ta vysla ?

ahoj ciky a survi.

Ja som bola dnes na poradni ale nic nove akurat ze na trpnutie mi zatial zakazala papat magnezko ale dovolila mi kupit si jedno balenie tiaminu, no uvidim, ci to budem brat. a sono mam o 4 tyzdne a potom zas dalsi tyzden na to poradnu. Sa mi to akosi vlecie sa mi vidi

lucula73
17. mar 2010

ahojte

romy - ja som to kúpila od jednej baby z bazáru,ona to používala 3 mesiace,ja som to kúipla za 40euro...nové stojí okolo 60,tak si myslím,že sa mi to celkom oplatilo...dnes v nej tiež bol pár krát,tak hádam sa mu tam páči 😉 .........ale najviac sa "páči " mojej dcérenke,dúfam že ho nepokazí skor,ako bude malého zaujímať.. 😒

domika9
17. mar 2010

ahojte tak dnes som sa až teraz dostala ku pc 😅
najskor som sa bola flakať ale poviem vam dnes mi už nebolo všetko jeno to už bolo posledne čo som šla takto sama na nakup do ineho mesta , v rukach dve tašky , každych 10 krokov som musela ostať stať čo ma pichalo uplne dole ešte fukal brutal vietor, som si myslela že ani nedojdem tak už je asi načase flakať sa len tu naokolí

ale poviem vam bol,a som v lekarni pytam odsavačku na mlieko- na objednavku , klobučiky na kojenie -na objednavku, odsavačku soplíkov.- na objednavku, telove mlieko seba med- nemame , mydlo seba med- nemame tak si myslím tu asi vela nezarobíte
pojdem do inej lekarne

dievčata dakujem za pochvalu - romy občas si tym privyrobím ale to je len celkom maličko nejako velmi sa netrham lebo ludia si myslia že stačí kupiť latku a že všetko ostatne je zadarmo a pritom jeden gombík stojí pomaly 10 korun a ostatne drobnosti ani nehovorím a ked majju ešte zaplatiť za robotu tak sa im zda vela , tak radšej budem mať volny den ako sa s niekym zožierať

domika9
17. mar 2010

baby a katka ako ? neozvala sa nikomu? už som narade?

romy aj mne sa to vlieklo ale o 30tt to už ide riadnym tempom bude chvíla že budeš chcieť ten čas na par týždnov aj zastaviť a užívať si to 😉 teda aspon ja to tak vnimam 😉

lucula73
17. mar 2010

domika - veru,radšej nešpekuluj.....a hlavne aby si nenachladla teraz...

katka už asi na porodnici,keď ju pustia,hádam nám dá vedieť... 😉

romy01
17. mar 2010

domka ved som si aj myslela, ze potom to uz ozaj poleti velmi rychlo a mne bude este tehulkovanie aj chybat. Inak neviem co dnes dostal krpec nejake drogy ci co z tej glukozy co som rano vypila ale cely den je brutal nadrzany na kopanie, tak s ami tam kruti akoby bol v pracke.
No domka tak veru dnes sme mali zas cosi nasnezene, a vy tam pod tatrami to tam mate este horsie asi, tak uz moc daleko nechod. Inak katka asi ostala v nemocke, vraj mala dnes kontrolu tak si ju tam zrejme nechali

domika9
17. mar 2010

mne sa zda že vravela že v utorok ma poradnu tak asi už ood včera je v nemocnici ked sa ani včera neozvala

lucula73
17. mar 2010

ano,dnes mala mať poradňu,no ja myslím,že je v nemocke už od včera....určite by sa ozvala..som zvedavá,ako sa bude jej malá princeznička volať 😉

lucula73
17. mar 2010

a zajtra koník nepojde,čítali ste? 😕 ale má byť pekne a oteplenie hlásia,tak sa aspoň pojdeme von vyvetrať,ide predsa jar 🙂

wolfskinka
19. mar 2010

ahojte, tak som prva co sa prihlasila na novu stranku .. sa v tom tazko orientuje ...

wolfskinka
19. mar 2010

ahojte, tak som prva co sa prihlasila na novu stranku .. sa v tom tazko orientuje ...

domika9
19. mar 2010

ahojte tak to je strašne nemam rada taketo zmeny , načo to bolo dobre iba chaos

domika9
19. mar 2010

dnes mi prišli plienky čo som objednavala z netu tak som spokojna aj som bola dnes v tescu na nakup tak som pozerala tam plienky tak za taku cenu tam boili iba tescove všetko ostatne boli drahšie , zatial mam 200 ks to mame zatial dosť a potom budeme dalej skušať ine značky aby sme boli v obraze 😀 😀 😀
ale neviem pozhanať poporodne vložky 😠

wolfskinka
19. mar 2010

domika skus v lekarni tam ich isto kupis alebo v sanitase ich maju tiez

inac sa mi to zda pomalsie, ale dobre je to ze sa daju vyclenit temy oblubene a zobrazuju sa ti len tie do ktorych chodis a nie vsetky ....

domika9
19. mar 2010

tak nato som ešte neprišla 😅

wolfi a bola som už aj v lekarni a nemali 😠 ale to bola taka lekaren že dovi dopo
musím ísť do inej

lucula73
19. mar 2010

ahojte,

veru,ani mne sa to moc nepáči,pripadá mi to také neprehľadné....
ako sa to robí wolfi,s tými temami.... 😕

domi - určite ich v nejakej lepšej lekárni kúpiš.... 😉

lucula73
19. mar 2010

ahojte,

veru,ani mne sa to moc nepáči,pripadá mi to také neprehľadné....
ako sa to robí wolfi,s tými temami.... 😕

domi - určite ich v nejakej lepšej lekárni kúpiš.... 😉

zefa
19. mar 2010

ahojte
no mne to tiež trvalo,kým som sa sem dostala..časom si možno zvykneme..ja som odrovnaná..stále som chorá,slabá a teraz som dorobila deťom na zajtrajšie narodeniny tortu..no čo nespravíte pre svoje lásky?..ak sa budem cítiť,zajtra pridám fotky ahojte a držte sa

wolfskinka
19. mar 2010

domika skus v lekarni v nemocnici, alebo v sanitase tam to urcite budu mat

surviver
20. mar 2010

pekne ranko na novom koni 😀

nech sa nam aj deturencom len dobre vodi 🙂 😵 🙂

kamilla23
20. mar 2010

ahojte pisem v mene Katarina 33
volam sa Nelka narodila som sa 18.3. o 9.30 mam 3500 g a 50 cm . Sme zdravucki a stastni 🙂
kedye nesiel konik tak to pisem az dnes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre