Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
26. mar 2010

Domika-kupujem často tie tampony,ale je to nič proti tomu,kolko nás vychádzaju plienky 😀

domika9
26. mar 2010

teraz vidím ked mali akciu na vianoce som mohla kupiť aj viac tych krabíc

cikyta
autor
26. mar 2010

Domi,ved uvidíš.Nie každa mamička ich potrebuje 😉 Toto je vec,že uvidíš až po pôrode... 😉

jennys
26. mar 2010

DOMIKA na tieto máva Tesco dosť často akcie, aspoň vtedy keď som ja potrebovala. Kúpila som potom vždy viac krabíc. Zo začiatku ich treba dosť záleží aké ich máš premočené ale potom keď som kojila tak menej často za deň tak už toľko nebolo treba. To máš ako s plienkami. Na začiatku meníš veľmi často ale časom keď už dieťa vie aj do nočníka cikať tak stačia aj 2-3 plienky denne a na noc len jedna.

cikyta
autor
26. mar 2010

Jennys má pravdu.Na začiatku treba viac,potom už menej a menej...

Inak ku pohybom že:
-jéééééééj 😵 Pamätám,že sa mi hmýrila malá ,ako taký votrelček 😀 A sem tam som sa snažila jej chytiť nôžku a aj nepustiť 😀 Samozrejme,bezuspešne,ale je to krááááááááááásne!JUJ!

jennys
26. mar 2010

No tie pohyby, to je super, my sme sa s mm na tom smiali keď Lucka tak behala v brušku. To bol len taký premiestňujúci sa hrbolček ako keď krtko robí krtinec v rozprávke. Som zvedavá ako to bude u dvojičiek, to budú dva také pohybujúce sa hrbolčeky 😀

romy01
26. mar 2010

domka aj ja sa nad tymi pohybmi vytesujem. Drobec mava pravidelne take disco ze az. Aj teraz o siedmej sme nanho s mm cakali - inak zmenil sa mu rezim. meskal celu hodinu a pol. 🙂 Ale normalne som ho citila ako sa tam prevaluje taky pecival je to

domika9
26. mar 2010

toto mi bude velmi chybať už som to písala 100x ale je to pravda tie kopčeky su velmi mile a ked vypučuje ritku no drobatko naše milučke a chrbatik napne no je to super - ej už sa niečo naťahuje asi vie že o nom píšem 🙂

cikyta
autor
26. mar 2010

Ja som si tie pohyby natočila aj na kameru 🙂

domika9
26. mar 2010

ja nemam kameru 😒

domika9
26. mar 2010

jej dnes mi nabehol 38tt ešte teraz nedavno som mala 8tt a bala som sa ísť na wc že čo ma bude čakať a už deme do finaaaale 🙂

cikyta
autor
26. mar 2010

Domi,tak aspon na mobil 🙂

domika9
26. mar 2010

musím vyskušať 🙂
ciky a ako s tym bezdomovectvom? 😅

domika9
26. mar 2010

wolfi som zabudla na teba takže ta adresa je harcerska 7 , nowy targ je to oproti kinu tatra obchod baby boo

potom viem ešte o obchode baby city ale tam je vraj velmi draho a na ten neviem adresu ale je to vidno od kruhoveho objazdu 😉

domika9
26. mar 2010

ciky aku vahu mala Siska ked sa narodila ?

lucula73
26. mar 2010

ciky - 🙂 ,nie všetko,len jedno bodynko zatiaľ....to som strelila,keď si povedala,že si vymášľaš veľkosti 😀 ,

idem spať,ale musela som nakuknúť,bo by som vôôôôbec nezaspala 😀

dobrú nocku.

zefa
26. mar 2010

Ahojte
teda ciky 😨 a mne si sa zdala taká slušná a ty ,že hele hele 😅 😅

ad pohyby....jennys...ked sa deti chceli natiahnuť,tak vyduli chrbátiky a ja som mala zástavu dýchania 😝 😀 😀 rýchlo som ich šúchala po nich a oni sa stiahli a ja sa mohla nadýchnuť 😅 😅 ..ale zas ked som cítila,že by sa chceli otočiť abo čo tam robili..som sa dala na 4 a tak hompáľala brucho 😉 😀 😀 😀 len potom ma žeriavom dvíhali 😝 ale už v nemocke sa všetci rehotali( ked som chodila na prietoky)ako nám ukazovali nožičky,ručičky...a jedna praktikantka,že pani mne to pripadá ako z Votrelca 😀 😀 ..ale jedno nádherné obdobie..škoda,že to už asi nezažijem 😲

jennys
26. mar 2010

ZEFA tak to si super napísala, že z Votrelca ale myslím že to presne vystihla...no veru, už to nezažijeme teda ja už asi nie, preto si musím toto tehu vychutnať najlepšie až do konca. Tri deti nám budú stačiť aj keď máme ešte odložené 4.

wolfskinka
26. mar 2010

domi dakujem, napisala som si .... a vy ste boli iba v tom targu alebo aj niekde inde? no veru ty to uz mas zapar .... uz sa aj tesis ze, nech je maly cim skor na svete ... kamoska teraz prenasala 14 dni od terminu, co jej stanovili, tak max mas este mesiac

domika9
27. mar 2010

uf wolfi tak dlho by som nechcela stači mi vydržať do toho 10.4 a potom to už chcem mať čím skor za sebou

hej wolfi my chodíme len do targu inde som ešte ani nebola - ani neviem prečo asi zvyk 😀 , dnes ide mm do polska po komodu a aj do toho baby boo lebo nam vtedy nedali nanožník

cikyta
autor
27. mar 2010

Domika-Sisa vážila 3 370 g. 😉 a mala 52 cm.

IP

cikyta
autor
27. mar 2010

Ozaj Domi-máš pravdu.Ono to porastie zase len "ku slnku",aj ked teraz už len hustejšie,ale určite nie ležatejšie 😀

maska1
27. mar 2010

ahojte žienky 😉 prišla som vás kuknúť a prihodila som nejaké fotky nášho beťára 😵 nestíham vás ani čítať a nie to ešte písať, lebo stále sme von, keďže doma mi Kubko stále nechce spávať, horko ťažko doobeda si hodí 40 minút 😀
bože domika a ostatné tehuľky, ale vám to teda riadne ubieha, ešte si to vychutnajte, tieto krásne obdobia s bruškom 😅

ciky ako Siska??? poslúcha maminu a ocina?? 😎

cikyta
autor
27. mar 2010

Ahoj maska.Krásne fotečky.Jakubko je nádherný chlapček.A ako si machruje v sedačke! 😀 Beťár!

Noooooo Silvinka poslucha.Teda skôr posluchame my ju! 😠

maska1
27. mar 2010

ciky ďakujem 😉 veru beťár to je, teraz má také obdobie, že na všetko zúri, no asi bude po mne, ja som bola taká 😀

Silvinka už je teda riadna slečna-kočka 😅 no na to obdobie sa už aj ja teším, keď si bude Kubko robiť s nami čo chce 😀 😀

domika9
27. mar 2010

maska maly je už riadne chlapisko 🙂

domika9
27. mar 2010

maska kočiar ako ? ja sa už neviem dočkať ked budeme brazdiť ulicami s našim farom

maska1
27. mar 2010

domi veru, teraz si uvedomujem ako ten čas rýchlo letí, keď vidím ako mi Kubko rastie pred očami 😎

však za chvíľku to zbadáš aj ty 🙂 pozerala som tvoje foto bruška, tak máš riadny kotlík teda 😀 nemáš tam náhodou ukryté tri 😀 ?

cikyta
autor
27. mar 2010

Domi-tiež som sa nevedela kocikovania dočkať a prve dni som išla ako "pokakaná"-v každej jame zapadnutá a proste horor to šoferovať! 😅
Teraz?
CCCCCC! Jednou rukou a Schumacher može isť do riti! 😀

domika9
27. mar 2010

hej mam tri ale som to chcela pred vami utajiť 😀 😀 😀 😀

nie určite je jedno a to s pipikom už sa velmi teším ke dbude drobček s nami ale zatial mi to príde take neuveritelne že možno za dva týždne už budeme maminka a tatik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre