Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domcek1111
19. sep 2008

mirka, tak ako?čo sa neozývaš....dúfam, že všetko OK...
no cikyta, možno sa stretneme.... 😉

miroslava33
19. sep 2008

kuk dievčata ..
prišla som sa s Vami rozlučiť.. už nepatrim k tehulkam ...
tak strašne som sa bala tohto piatka - revem celý deň - bol to missed abort
kedže môj gynekolog dnes nerobil, v pondelok sa mam u neho hlasiť - a pôjdem na čistenie
som straaaašne neštastna ... ale Vam všetkym držím palce a prajem Vam krasne babatka
M.

domcek1111
19. sep 2008

moja zlatučká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak mi je to veľmi ľúto, nenachádzam slov...a taktiež mi vyhrkli s tebou slzičky ☹ moja musíš bojovať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!poplač si moja, určite je to veľmi ťažké!!!!! ☹

miroslava33
19. sep 2008

domcek.. ja mam už vela rokov .. pripadam si hrozne stara , už nemam narok na hradené IVF
a nemam ani mrazačikov ... taká som neštastná ..

domcek1111
19. sep 2008

moja...neviem, fakt čo k tomu povedať 😔 ...tak som ti držala palčeky...moja, nezabúdaj, že sme s tebou, a hocikedy sa môžeš k nám pridať...neskúsiš, keď budete mať peniažky, ešte jedno IVF...možno to do 40 stihneš?!!!!tak ťa chcem utešiť, a neviem ako..... 😖

miroslava33
19. sep 2008

ved aj môj drahy , chudačisko - povedal , že ved by hadam našetril ešte peniaze ..
ale ja neviem či chcem znova preživať všetko to očakavanie a trapenie ..
a ani tie posrate peniaze nemam...
ale som vdačna aj za tu kratku šancu par týždnov citiť tehotenstvo, bolo to krasne
dakujem za utechu .. ja viem ...i

domcek1111
19. sep 2008

ja viem, že nemáš teraz na nič chuť, ale možno s odstupom času, si povieš, že skúsite ešte jedno IVF....a tie peniaze sa možno niekde nájdu....neboj.....moja držakám ti veľmi palčeky....kto bol Krajko, alebo Gáťová?

miroslava33
19. sep 2008

robili obaja .. ale ja si nevyberam , idem kde je volno . .. kedže ostatné chceli Krajka -
bola som u Gaťovej ...

domcek1111
19. sep 2008

moja, tak ti to povedala, aspoň jemne?a krvácala si, asi nie? ☹

miroslava33
19. sep 2008

bola mila .. snažila sa .. ja som to hned vedela ked som videla na monitor .. moja gulička sa zmenšila
bolo mi to jasné ... ...
nekrvacam , ani nešpinim. ...ale až dnes som vysadila Utrogestan ...

evacko
19. sep 2008

Ahojko Mirka, je mi to ľúto čo sa ti stalo, sledujem naše osudy a sem tam sa zapojím do debaty, ja som tehulka z Heliosu v 16 týždni a tebe som veľmi držala prsty. ja mám 36 a tiež si pripadám už niekedy stará, ale vždy som hovorila aj mojim kolegyniam, že som pripravená rodiť ak sa podarí aj po štyridsiatke. tak hlavu hore a treba veriť, že sa to ešte podarí. Plačem,lebo viem čo prežívaš, aj slová útechy sa hľadajú ťažko, sme s tebou! Pa

domcek1111
19. sep 2008

mirka tak sa veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi držkaj prajem ti to z celého srdiečka!!!!!!!poplačkaj si, uľaví sa ti....napi sa niečoho ostrého....nechcem ťa už otravovať, lebo viem, že určite nemáš náladu teraz na nič a na nikoho..... ☹

miroslava33
19. sep 2008

kuk .. evacko .. dakujem za písmenka ... som teraz taka pijavica utechy ... nasavam ju všetkymi pormi

dam si trocha pauzu , a porozmyšlam .. viem že dalšie IVF je možne až o 3 mesiace , takže mam čas
môj drahy moc nebol nadšeny, som to chcela ja ... a teraz už neviem čo chcem ... a on je za to aby
sme to skusili ešte raz ...
tak neviem ... možno sa na to o tých par mesiacov budeme pozerať inak ...

mirip
19. sep 2008

ahoj miri ako si dopadla?

mirip
19. sep 2008

aa, už som to čítala, mirka je mi to strašne lúto 😢 som celý deň na teba myslela a držala všetky prsty nech to vyjde ☹ 😢

zuzla80
19. sep 2008

Ahoooj Mirka - moja je mi ťažko a smutno s tebou. Tak som veľmi dúfala s tebou. Musí to byť ťažké. Ja som prežila jeden potrat na začiatku tt a bola som z toho strašne vykoľajená, ale s odstupom času som si povedala, že ak sa podarilo raz, tak sa to musí podariť znova. No a naše 3IVFko sa zatiaľ podarilo.
Moja určite to ešte nevzdávaj - na internete sa dajú zohnať lieky za doplatok v lekárni (dokonca sa nájdu aj dobré dušičky, čo ponúknu zadarmo). Nechajte si všetko prejsť hlavkou a možno s odstupom času budete rozmýšľať inak.
Veľmi ti držím palce, aby ste sa raz toho zázraku dočkali a aby tá bolesť rýchlo prebolela a vôbec nevadí, že máš skoro štyridsať, vieš koľké ženy rodia aj po 40tke 😉

miroslava33
19. sep 2008

dakujem mirip, dakujem zuzla ..
je to teraz priliš rozjatrene .. neviem normalne premyšlať. ..
možno ked sa s drahym porozpravame .... najdeme odvahu na dalšie IVF.. teraz ešte neviem ...
skôr mam pocit že sa už nechcem trapiť... ale viem že po čase sa človek na to díva inymi očami

evacko
19. sep 2008

Mirka, nechaj si pekne všetko prejsť hlavou, čas je najlepší lekár. Je fajn že máš v manželovi oporu, to je veľké plus. Držte sa !

cikyta
autor
19. sep 2008

Ahoj Mirka.Až teraz som prišla domov.Už 2 krát čítam a neverím.Je mi to strašne lúto.Viem,ako sa cítiš a tak by som ťa objala... 😔 V tejto chvíli pomôžu len slzičky.Nič iné. 😢 Mna osobne vzpružilo od muža (ked nám 1.IVF nevyšlo a aj SK bolo málo,aj na vek som myslela)jedno.A to ked mi vonku pred Heliosom,ked som sa zrútila povedal:......Anka neplač.Ak chceš,skúsime to znovu.Nech sa celý svet na hlavu postaví.Pod,ideme bojovať znova a uvidíme.Ked si aj požičiame SK,budem robiť fušky.Na SK nehlad..............Tak toto mi pomohlo.A ked som zbadala na nete info,že 2 pokus IVF je niekolkonásobne úspešnejší,tak som neváhala.A čo sa týka samoplatenia,naozaj sa dá aj tu zohnať injekcie a niekedy aj darované.(Aj ja som svoje zvyšné inj.darovala) 🙂 Pokojne popremýšlaj....a velmi ti držím palce,aby si sa čím skôr vzchopila,zosilnela a hrdo sa postavila osudu tým pre teba správnym rozhodnutím!!!!

cikyta
autor
19. sep 2008

A ešte niečo!Pozdravujem aj tvojho muža.Naozaj mať takú oporu je už jedna životná výhra!Málokto má také šťastie na chápajúceho manžela.A či taký sú,sa ukáže až pri takýchto hrozných životných skúškach.Vela šťastia Mirka!

ela304
19. sep 2008

ahojte baby, Mirka je mi to hrozne luto, viem co prezivas tak ta chcem len povzbudit. 😢 ja som prezila presne to iste takze viem ako ti je. Ja som este o dva dni na to musela ist na svadbu, to bolo pre mna strasne. Neboj sa, cas zahoji vsetky rany. 🙂 Drzkaj sa. PA

miroslava33
19. sep 2008

ciky ... dakujem ...
ťažko je niečo napisať... je mi smutno, nahovno .. nič ma nebavi ..
viem že to prejde ... čas je doktor jajboli
môj drahy je teraz pre mna ako tabletka od bolesti, aj ruka čo pohladí tvar aj dušu ...

len je ako vzacny ako marcipan v ochode ... stale je preč, v robote ...potrebovala by som teraz
keby bol so mnou viac ... nuž ale z niečoho sa žiť musí -
a ten pozdrav mu odovzdam ... naozaj ...

občas si Vas tu ešte prečitam .. ale pisať už nebudem ... kazim Vam tu uspešnosť
a doniesla som čierne myšlienky ...

Prajem Vam pohodovu tehotnosť a krasne zdravé miminká .... 😀

cikyta
autor
19. sep 2008

Ziadne čierne myšlienky si nepriniesla.Ako sú na oblohe mráčiky,tak sú občas aj v živote a treba s nimi bojovať ako sa len dá.Mirka........budem rada,ked sa na 3 mesiace zregeneruješ a skúsiš to znovu-ale sama vieš ako sa cítiš a čo bude dalej.Toto je len moja túžba ťa tu s nami stretávať a skončiť konečne úspešne s tým zázrakom v brušku... 😉 A ešte niečo-možno otrepaná fráza ale KRUTO PRAVDIVA:človek je naozaj taký starý ako sa cíti...!!!!!!!

domcek1111
20. sep 2008

ahojte heliosáčky...
mirka ráno je múdrejšie, ako večer...určite si sa moja poriadne vybulila, a taktiež viem, že to veľmi bolí...ale my všetky babenky ti veríme a dúfame, že sa postavíš na nohy a skúsiš to ešte raz....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!budem ťa v tom veľmi podporovať...lebo každá z nás si zaslúži to šťastíčko 🙂
máš dobre, že máš super manželíka, ktorý ťa podporuje a verím, že za 3 mesiace sa rozhodneš, že to skúsite ešte raz-šup do toho...!!!!!Veď nádej umiera posledná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!veľký cmučik ti posielam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

maska1
20. sep 2008

Ahojte. Mirka plačem s tebou. ☹ ☹ ☹

cikyta
autor
20. sep 2008

ahojte dievčatá!Zelám vám vela vela síl,ktoré potrebujete na prekonanie tohto ťažkého údelu........ 😒

zuzla80
20. sep 2008

Ahojte babulky, asi víkendujete, tak vás len v rýchlosti pozdravím a verím Mirka, že sa len tak ľahko nevzdáte - nádej zomiera posledná CMUKY 🤐
CIkytka ja som sa pomýlila s veľkosťou bábätka, my nemáme 6mm ale 9,2mm. Našla som si to v tej prepúšťacej správe.

gabika24
20. sep 2008

mirka, je mi to ľúto, ale nevzdávajte sa.
lieky sa naozaj dajú zohnať aj lacnejšie, aj keď je toto všetko veľmi náročné na psychiku... my sme to už tiež skoro vzdali (teda, keď sme ešte nemali malú), roky rokúce sme boli v jednom kolotoči - doktori, lieky, car... a dnes ďakujem tomu hore, že sme našli silu bojovať, lebo keď si predstavím, že by sme to vzdali a nikdy by sme nepočuli jej smiech ani plač - ešte dnes sa mi tisnú slzy do očí. a vidíš, teraz čakáme dvojičky - čiže pre nás ďalší zázrak (tentokrát dvojitý 😀 ) a to sme si mysleli, že nikdy nebudeme mať deti.
moc držím palce.

babule, pekný víkend...

ela304
22. sep 2008

ahojte baby, tak ako sa drzkame? Ja idem zajtra rano na sono, tak som strasne zvedava a uz sa aj trosku bojim. Mam riadne stiahnuty zaludok, nepusti mi ani nic vypit ani nic zjest. ciky potom kedy pojdem zase na sono, kazdy tyzden?

cikyta
autor
22. sep 2008

Ahoj Ela.Po 2 týždnoch sa chodí na sono.V 8tt mi bolo počuť srdiečko,tak už do helíku nejdem,ale už len svojej gynek.A v 10tt idem zas na sono.Ale to si môžem vybrať kde chcem.A chcem ísť do Helíku.Takže ty ideš teraz a potom pôjdeš asi ešte za 2 týždne do Heliosu,kde už bude počuť srdiečko. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre