Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

dicinka1
25. sep 2008

dakujeeeeeeeeeeem ciky za optimizmus..si jednicka cmuky 🤐

domcek1111
27. sep 2008

dobré ránko babenky, tak ako sa vám darí...?nejako to tu zaostáva..... 😠

cikyta
autor
27. sep 2008

Ahoj domcek.Novinky budem mať až 1.10. ako aj ty 😉 tak to tu zanedbávam dovtedy.No letím do obchodu a čosi robiť.To je hrozné,ked som na PN.Ráno sa neviem prebrať a lietam ako fredka.No a večer nemôžem zaspať a to mi je od 17:00hod.stále zle denno denne. ☹ Zatial ahooooooooooooooooooooj 😕 😀

domcek1111
27. sep 2008

no ciky aj mne je stále večer zle...ale zatiaľ negrcám, ako ty... 😀 😵 😉

cikyta
autor
27. sep 2008

No včera som grcla len raz ale naplo ma zo 5 krát.Ani tá čipka,čo mi v nemocnici predpísali mi nepomohla.Ako keby som si nič ani nedala.A pritom je vraj silná a podáva sa aj grckajucim ludom po chemoterapii,po úraze hlavy,opuchu mozgu atd... ☹

ikuska
27. sep 2008

Ahojte, na skok som sem skocila cez brachov internet cez telefon.
Cikytka, som sa objednala na tu krv, 9.10. a mam sa celkom fajn, neviem ci som to mala po tom ET, ale teraz ma pobolieva brusko, tak dufam ze to je dobre znamenie a nieco sa tam uhniezduje. Mali sme dve embryjka, ale to jedno sa dalej nevyvyjalo tak mi vkladali len to jedno, ale aj to bolo len na 60-70% ale dufam ze je bojovnik a dokaze prezit.

cikyta
autor
27. sep 2008

Ikuska......Tiež som dostala embrijko-životnosť na vlásku a AHA!A tiež ma pobolievalo bruško,ale každý sme samozrejme iný a každý má iné tehotenské príznaky.Tak Ikuska-hodne šťastia a 9.10. nech na teba pán božko myslí!!!!!!!A ak budeš testíkovať-tak parádne //-iné neberieme!!!!!!Len //-OK?

ela304
27. sep 2008

ahojte baby, tak ako sa mate? Ja som dost unavena, stale len spim asi z toho utrogestanu. Uz som zvedava co bude na sone v pondelok.Inak mi nic nie je len to brucho vecer pobolieva, dufam ze to nie je nic zle.no ostava len dufat.pa 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
27. sep 2008

Ela ahoj.Aj mna len na večer pobolievalo bruško.Teraz mi je na večer zle 😀 😝 Takže-pondelok ti držím palce!

cikyta
autor
28. sep 2008

Dievčatá,je tu niekto,komu robili v san.Helios 3D UTZ?Potrebujem radu,lebo na web stranke Heliosu sa k tomu nemôžem dopátrať-čo chcem vedieť.

cikyta
autor
28. sep 2008

Ela,zajtra sa určite ozvi-som zvedavá a celý den budem mať zovreté pre teba pästičky. 😉

domcek1111
28. sep 2008

ela to si nič z toho nerob, že si unavená...ja každý deň si musím ísť ľahnúť stále na hodinku 😅 pretože potom niesom schopná ničoho.... 😝
a zajtra to dopadne OK, neboj sa 😵

ela304
28. sep 2008

ahojte ciky a domcek, ste zlate ze na mna myslite. Uz mi zacina zaludocna nervozita, urcite ani nebudem dobre spat, aj ked viem ze to nerobi dobre ani malemu, ale neviem sa toho zbavit. Inak ciky ja som u kamosky pozerala CD neviem ci 3D alebo 4D ale bolo to pekne, az na to ze sme boli rovnako tehotne v rovnakom tyzdni a pozeralo sa mi to trochu tazko, ale urcite si to dam aj ja urobit, je to pekna spomienka.

cikyta
autor
28. sep 2008

Ja neviem,ale vraj foto je 3D a pohyb 4D.Ja som chcela len foto.A aj to neviem,lebo dosť,čo chodím furt na UTZ,ešte sa dám presvietiť viac,čo pri 3D už trochu bábu vadí a vraj sa dobre nevyvýja mozog potom.

ela304
28. sep 2008

to je fakt, mi uz budeme zosonovane do smrti dost. Dakedy to vôbec nebolo a neboli ani potraty, ja neviem co sme to za generacia 🙂 🙂 Ja som zvedava ci este pojdem do Heliku o dva tyzdne alebo uz zajtra koncim.

cikyta
autor
28. sep 2008

Nekončíš!To si vyhod z hlavy!

ela304
29. sep 2008

tak uz som skoncila ☹ ☹

domcek1111
29. sep 2008

elka je mi to fakt ľúto 😢 ..ťažko sa mi hľadajú slová, ale musíte sa s Mirkou postaviť na nohy (viem, určite je to veľmi ťažké...)., ale musíte ďalej bojovať, ako sa len dá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!držím veeeeeeeeeeľmi palčeky!!!!!!

cikyta
autor
29. sep 2008

Ela,odpísala som inej téme.san.Helios-snažilky.

cikyta
autor
1. okt 2008

Zdravým vás tu žienky!(aj ked tu zrejme nikto nieje) 😢 Takže dr.Gaťová mi urobila UTZ,ktorý bol krásny.Mám 2 fotky a na mobile aj nahraté srdiečko.Moc sa nechcelo fotiť.strašne sa vrtelo a kopalo nôžkami a rozhadzovalo rúčkami.Doktorka mu kývala tiež.Bože dnes to bolo prenádherné tam!Takže za 2 týždne screning a dúfam,že to dopadne dobre. 🙂

maximm
2. okt 2008

Ahojte aj ja chodim do hellíku a som tam strasne spokojna 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
3. okt 2008

Maxim ahoj!Tak to máš pravdu,že sú tam super.

zuzik25
3. okt 2008

ciky, super! To si si pocas sona zapla mobil a nahravala? Ja som bola v poradni vcera a vsetko e nastastie ok. 🙂

cikyta
autor
3. okt 2008

Ahoj Zuzik-nedá sa mi zapnúť ICQ-neviem prečo.musí prísť odborník večer k tomu. 🙂 No ja som chcela foto od dr.kde bude ten cik cak srdiečka ona že,to nepôjde odfotiť ale môžem si to nahrať na mobil.Tak mi podala kabelku a nahrala som si to.3koda,že si to nemôžem dať ako ton SMS.Nedá sa to. 🙂 Idem do obchodu.Umieram od hladu 😒

zuzik25
3. okt 2008

ICQ mi ide, ale sestre tiez nejde ani kolegyni, takze chyba bude niekde v ICQ, mozno ti to casom pojde same.
Tak mas aspon nahrate krasne buchanie srdiecka. 😉

maximm
3. okt 2008

Ahoj cikyta : pozerala som si tvoj album a pekne si to vsetko dokumentujes 🙂 mimi bude mať urcite radosť 😀

cikyta
autor
3. okt 2008

No nakúpené mám.Síce všetko tie najdrahšie jogurty,najdrahšie mlieka,ale iné nezjem!Myslím že nosím v brušku takú malú maznavú "Hiltonku".Je výberavá,až sa nepoznávam. 😲 Inak Maxim dakujem.Urob si aj ty albumík!Budem zvedavá. 🙂 No idem venčiť moju hviezdu jedovatú....páááááááá

maximm
3. okt 2008

Ja som este len na začiatku ..ale neskor určite urobím ,,, ja napríklad nezjem skoro nič mam špongiu v ústach 🙂 😝 ...

cikyta
autor
8. okt 2008

Ahojte!............Prosím vás,viete mi poradiť,ako si mám po 12tt pomaly vysádzať utrogestan?Ci si už dávať len jednu tabletku zo 2 dni a potom nič,či ako to má byť? ☹

hava77
8. okt 2008

ahoj ciky ja som sa pytala krajka a povedal ze napr. len rannu davku este tyzden a potom uz nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre