Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

hava77
17. sep 2008

myslim si ze gatova je taka ludskejsia, a asi viac rozumie nam zenam ako krajko, on je sice dobry ale taky prakticky, ona to berie z takej zenskej stranky 😉 no neviem ci som to napisala zrozumitelne 😀

cikyta
autor
17. sep 2008

Veru.Pri narodení oslavujme a dakujme.S tým košom je to fajn.Aj my tam ešte pôjdeme po súrodenca,ale kedže nemáme mrazáčikov,tak nanovo pichačky a tak.Ale to je daleká budúcnosť.

zuzla80
17. sep 2008

Havka vystihla si to 😵 😉
Veru budeme ďakovať až budú drobci na svete. Už aby to bolo 😉

cikyta
autor
17. sep 2008

Máte pravdu baby s tými dr.Aj ja to tak cítim.

domcek1111
17. sep 2008

babenky, idem oddychovať, kedže sme stávali už o 4:00...
ináč mne Gáťová robila ET...a potom ma popľula, tak sme sa minule smiali, že preto som tehuľka po prvom ICSI!!!!! 😀 bola fakt zlatá...

zuzla80
17. sep 2008

Cikytka ešte som sa ťa chcela opýtať, dnes ti povedali, že si rovný 8tt? Ja len aby som vedela zajtra porovnať 😉
Domček tak si pekne oddychujte 😉

cikyta
autor
17. sep 2008

No dnes mi povedal,že embrio má 1cm a zodpovedá 8tt a potom povedal,že hop pardon.Má 1,5 a zodpovedá 8tt.(No a minule ked mi robili UTZ,to robila Gaťová a tá sa pohrala a povedala 5tt+3)Som zajtra aj ja na teba zvedavá!!!!!!!!!juj! 🙂

zuzla80
17. sep 2008

Juuj som zvedavá aj ja🙂
Ja som na poslednom utz bola 5tt+1, ty si bola predo mnou 2dni. Tak uvidíme zajtra
Idem aj ja trošku off. Zatiaľ sa majte

miroslava33
17. sep 2008

ahoooojte .. ciky - zaáááávidim -- muselo to byť krasne vidieť a počuť ho
zuzla - zajtra ta to čakááá .... paraaaada
ja musim byť ešte trocha trpezliva..
inak - ciky - som prekvapená s tym platením .. nik ma neupozornil .. my sme boli
na sono už snad 4x - lebo si neboli istí .. tak si asi pripravim viac ako 2000 sk ...

cikyta
autor
17. sep 2008

Veru priprav si Mirka viac SK,lebo ťa rozhodí od jedu ako nás dnes skoro.

miroslava33
17. sep 2008

to ti verííím... keby človeku povedali .. tak isto im nedovolim aby som tam behala každy týžden
ked aj tak prd videli ... hmm...
možno su len takí starostliví ... dufam ...
no , nejak to preplatim.. len aby to dopadlo dobre

cikyta
autor
17. sep 2008

Chceli sme ísť cestou do Bily na nákup a tak sme šli do zadočku tým pádom.Keby sa dalo platiť aspon kartou.Ale ani to nie.To tam musí človek nosiť hrče tisícok,až desaťtisícok!

miroslava33
17. sep 2008

ciky .. klíííídek .. sme tehu? sme ...
peniaze boli aj buduuuu ..
bojím sa piatku ... necham im tam celu vyplatu ... len nech dorastlo a tuka mu srdenko

miroslava33
17. sep 2008

nedivali ste sa včera po 20 hod na STV2? bolo tam niečo o vyvoji zmyslov babatiek v brušku
ja som to zapla dosť neskoro, takže som nevidela začiatok
hovorili tam o 3D ultrazvuku .. tie obrazky boli tak krasne, hrozne ma to dojalo ....

domcek1111
17. sep 2008

hej baby, dnes som bola v tesco a videla som tú knižku tehotenský kalendár..dobre to je...pozerala som aj jóga v tehotenstve...

miroslava33
17. sep 2008

kuk . .. domcek
ja mam obe ... ale ja som uchylná čo sa tyka knih .. 😀

domcek1111
17. sep 2008

tak to je super, a už si si písala pocity...potom tuším tam sú otázky na gynekológa..atď...dobrá knižka rozmýšlam, že si ju pôjdem kúpiť...u nás v PP stojí 350...

domcek1111
17. sep 2008

mirka a už si videla moje prvé sono..juj som taká rada..bála som som, aby to nedajbože nebolo mimomaternicové...vieš, každú napadne všeličo...tebe chýba len albumík..... 😒

miroslava33
17. sep 2008

prave som kukla... krasna gulička v brušku .. , môj drahy je preč .. ale ak to v piatok dobre dopadne,
ked bude mať trocha čas, poprosim ho aby mi tam dal foto zo sona
ja som do knižky zapisala len vahu a obvod brucha 😀
pocity zatial nepišem ... lebo su depkovite.. aj zle spavam preto ... bojím sa piatku aj sa tešííím ...
ale nekrvacam, citim sa dobre, tak verim že je to ok .. len ten strachchch

domcek1111
17. sep 2008

veru mirka ten strach je na nervy...neboj všetko bude OK!!!!!! 😵 😵 a koľko máš obvod pásu...lebo ja vyzerám, ako keby som bola v 4 mesiaci..veď dám foto do albumiku, tak uvidíš...

miroslava33
17. sep 2008

pas mam snad 75, brucho 90 .. 😀
už sa mi krati čas do piatku .. a to je fajn ...

takco
17. sep 2008

cikytka gratulujem ze sa vam zadarilo,ukaz sa niekedy aj u nas 😉

domcek1111
17. sep 2008

neboj do piatku to raz dva prejde...takže ty tiež ideš na tlkot srdiečka 😵 ..super..ja viem sú to obavy-strach-a zároveň aj radosť, čo?!!!aj ja mám také zmiešané pocity-sem-tam, keď idem na záchod...tak sa normálne bojím-či nebudem mať náhodou krv...a potom si poviem:"čo ti hrabe dievča, ukľudni sa, ste obidvaja zdraví..., všetko je OK...." 😀

miroslava33
17. sep 2008

domcek.. ja sa stale divam do gatiek.. či je tam čisto ... keby ma niekto videl - pomyslí si -
ta je ale uchylnáááá .... 😀

domcek1111
17. sep 2008

"no veru máme mi to ženy ťažké"...no nič idem si zas ľahnúť, akosi sa necítim dobre, asi to bude tým počasím... 😀
zatiaľ ahoj mirka 😵 😉

cikyta
autor
17. sep 2008

Mirka,minulý utorok bol 1.trimester a ako rastie embrijko.Včera 2.trimester a na druhý utorok bude 3.trimester.......................Takco,prídem!Určite. 🙂

miroslava33
17. sep 2008

škoda že som nevidela prvý diel , včera tie obraaazky... kraaasne ...
zaaaazrak ....
pozerala som že to dnes opakovali, ale doobeda, to ja pracujem a telku v praci nemam .. hehe
ale snad to budu opakovať ešte neskôr

miroslava33
17. sep 2008

ahoj domcek.. oddychuj ..

miroslava33
17. sep 2008

musím prchať, prajem Vam pekný večer .. ahooojte. M.

cikyta
autor
17. sep 2008

Ahoj.Bola som si kúpiť podprdu.Zo srandy som si skúsila také padáky-a čuduj sa svete!Boli mi dobré! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre