Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domcek1111
18. sep 2008

daj vedieť, ako si dopadla, ale čakám len dobrééééééééééééé správičky, jasné?!!!!!!!!!!!! 😉

miroslava33
18. sep 2008

jo jo jo .. budeme sa snažiť... ozvem sa ...... 🙄
už musím končiť. .
prajem Ti pekný večer domček.. a dakujem.
a pozdravujem Cikytu aj so Silvinkou.... ahoooojte.. M.

domcek1111
18. sep 2008

pa pa 😉

cikyta
autor
18. sep 2008

No ahojte.Ja prídem a Mirka odíde!Musela som venčiť.No skúsim dať tú knižku do albumu,ale až okolo 9 hod.večer,lebo mi muž odišiel.

domcek1111
18. sep 2008

juj, tak sa teším na tú knižku, je tam aj popísané, že spôsob oplodnenia-IVF?!!!lebo ak mi niekto bude pozerať, tak čo potom poviem... 😠

cikyta
autor
18. sep 2008

No je tam pod menom že : IVF dátum opu a dátum ET 🙂 (Len je to tam načarbané v 3mm kolonke,kde to nemá ani miesto.A ešte mi nejde do hlavy,prečo sa ma gyn.nepýtala,čo mi je.Lebo som od nej pred pol rokom odchádzala s tým,že idem do heliosu,ale nevieme,čo mi je.)

domcek1111
18. sep 2008

sradna...a to máš takú gyndu, ktorá sa nestará, čo a ako?môj doky vie úplne všetko a je super..taký mladý-okolo 35.. 😀 ..slobodný..... 😀

cikyta
autor
18. sep 2008

Dnes som na krvy hovorila setričke,čo mi je,kolko sa snažíme,čo je mužovi atd...a skoro odpadla.Nechápem,že to dr.nezaujíma,ved to musí písať do karty!Ale ja si prichystám všetky tlačivá o IVF a 9.10.na poradni jej ich ukážem.

cikyta
autor
18. sep 2008

Moja dr.má trištvrte pacientok 80r.a vyššie.Nechcem ochorieť v zime behaním autobusom po MT,tak chodím tejto,čo mi robí pod oknami a tak to mám na skok.Aj tak nemá sono-na to pôjdem odborníkom do heliosu,tak ju kašlem.

cikyta
autor
18. sep 2008

Už mám foto tej knižky tak zhruba o pol 9 večer bude v albume.

domcek1111
18. sep 2008

no super, ja budem tu až zajtra, tak si ju pozriem!!!!idem prišiel mužíček z roboty a idem mu dať jesť...pekný večer pa 😉

cikyta
autor
18. sep 2008

PA 🙂

zuzla80
18. sep 2008

Miruška zajtra ti straaaašne silno držíme paľuchy - veď pozri ako to ide pekne, v stredu Cikytka, ja vo štvrtok a ty to zavŕšiš v piatok bombastickou správičkou. Držkajte sa.
Mirka, Domček ďakujem vám za gratulácie. Síce som si až tak ten tlkot srdiečka až tak neužila, ale verím, že si ho užijem omnoho viac u môjho dokiho. Ale ten obrázok je úžasný, normálne je vidno takú čiernu bodku ako očko a taktiež pri chvostíku akokeby bola ručička. No také to je úchvatné - prajem vám to zažiť tiež.
Domček za zistenie krvnej skupiny sme platili len 40Sk - za odobratie krvi, nič viac. A tie vianoce detto 😉

cikyta
autor
18. sep 2008

Jasné Mirka.Už teraz ti držím palčeky,nech dopadne zajtra všetko OK.Hned nás informuj a urob si aj albumík s drobčekom! 🙂

cikyta
autor
18. sep 2008

Už mám knižku v albume. 😕

domcek1111
19. sep 2008

dobré ráno tehuľky...mirka tak hovor, ako si dopadla.....verím, že dobre...ozvi sa potom... 😉 😵 😵
cikyta aj ja chceeeeeeeeeeem tekú tehu knižku... 😉

domcek1111
19. sep 2008

...takú... 😅

zuzla80
19. sep 2008

Mirka tak ako??? Tak na teba myslíme.
Cikytka krásna knižôčka, ta najkrajšia na svete. Dúfam, že o chvíľku budem takú istú čítať aj ja 😀
Ahoj Domček 😉

domcek1111
19. sep 2008

ahoj zuzla...chcem sa ťa ešte opýtať, keď zobrali krv manželovi, tak výsledky ste vedeli kedy ?a musel na lačno...?!!!

zuzla80
19. sep 2008

Domček nie nemusel nalačno. Ale neviem kedy boli výsledky, lebo my sme sa na nich pýtali, až keď sme boli na kontrole - čiže po dvoch týždňoch. To by si sa Domček musela opýtať kedy sú výsledky, či hneď na druhý deň alebo neskôr.

domcek1111
19. sep 2008

hm, tak asi z toho nič nebude..keďže my ideme posledný krát(dúfam, že bude všetko OK, a budeme počuť biť srdiečko...)....no a samozrejme kvôli krvi nepôjdeme zas z PP do MT...to nič dá si spraviť u nás...

domcek1111
19. sep 2008

zuzla a to si normálne počula, ako bije srdiečko?!!!!! či ako to vlastne je?!!!!pánečku ja sa nemôžem dočkať toho 1.10., keď pôjdeme my... 😉 😵

zuzla80
19. sep 2008

Domček ak by ste si náhodou dali robiť krvnú skupinu v Helíku, tak si nemyslím, že by si tam musela ísť ešte raz osobne. Podľa mňa by len stačilo zavolať. Veď sa na to opýtaj keď pôjdete na kontrolu. Neboj 1.10 je tu cubi dup.
No domček moc som z toho srdiečka veľa nepočula, skôr som videla na utz - bolo zobrazené ako keď tebe robia ekg. Lebo dokina mala problém chytiť drobčeka, ale na ultrazvuku bolo vidieť ako mu bije srdiečko. A aj ona to potvrdila, že srdiečko krásne bije.

domcek1111
19. sep 2008

pánečku tak to musí byť super pocit....ja som teraz pri prvom ultrazvuku-bulila pred Krajkom..a vôbec mi to nebolo trápne-veď to bola radosť....
😵 😵 😵 a neviem či sa zdržím slzičky, keď budem počuť srdiečko.... 😉
no skúsim sa opýtať, a keď tak dáme si zrobiť tú krv...ak tam už nebudeme musieť prísť osobne, tak to bude super, že bude stačiť len zavolať...

hava77
19. sep 2008

domcek on je na slzave udolie pri srdieckach zvyknuty, ja som mala dojem ze bude revat s nami.....stale len opakoval gratulujem, gratulujem, gratulujem....bol zlaty 🙂

domcek1111
19. sep 2008

presne tak hava, mne tiež hovoril na neviem koľký krát gratulujem...a ešte som ani nezosadla z kozy-a už mi podával ruku a blahoželal a potom ešte raz poblahoželal...aj manželovi... 😉 😵
hava, chcem sa opýtať minule sme sa bavili o tom, či niečo niekto berie..myslím víno, dezert...atď...
samozrejme, že sa im odvďačím po narodení malého...ale teraz je to ako?

hava77
19. sep 2008

ja som nedala nic, ja si naozaj myslim ze sme im dali dost penazi a ze asi na nejake milodary nie su odkazani....
ked sa babo narodi tak potom mozes pouvazovat....ale ja im zase dam radsej svoju doveru na surodenca a nie nejake vino a dezert za 300,-...zdalo by sa mi to trapne

domcek1111
19. sep 2008

no ja som sa len spýtala, lebo chcela som vedieť...či niesom nejako pozadu-či takéto veci náhodou nenosia baby... 😅 😉

hava77
19. sep 2008

domcek ja viem, clovek by od radosti spravil vsetko mozne, len aby sa odvdacil......
ale myslim si ze aj oni to musia robit kvoli presvedceniu ze robia zasluznu pracu a nie kvoli inemu

cikyta
autor
19. sep 2008

Ahojte dievčatá!...........Už čakám aj ja na Mirku. 🙂 Myslela som,že budem plakať pri srdiečku,ale nič také sa nedialo.Ale mužovi vyšli slzičky aj za mna.Neviem , čo sa mi stalo.Revala som,ked mi povedal v marci Krajko,že nemám mrazáčika.To som sa zrútila v čakárni a bolo mi jedno,že ma čakajú ešte na krv a že som sa nikomu nepozdravila.Ani som si neuvedomovala,kde som a v ten den to trvalo až do večera.Muž mi chcel už volať nejakého lekára.Som si skoro vyplakala oči a hlavu mi šlo roztrhnúť. 🙂 A od vtedy som neplakala.Takže myslím,že sa mi vtedy moje zásoby slz načisto minuli.A vyschla som. 😀 Inak Domcek-1.10.idem aj ja na UTZ do Helíku! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre