Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
8. okt 2008

Dakujem Havka.Akurát som písala otázku aj Krajkovičovi na ich stránke.Vieš,lebo ja mojej gynekologičke velmi nedôverujem a komu verím,tak len dr.v Heliose a babám,čo zažili to,čo zažívam ja..................V 12tt idem do helíku na krv+screning a myslím,že v 15tt na genetiku.(Len nech namusíme robiť amniocentézu.Inak namám strach z ničoho.)Do mna nech rýpe kto chce,ale do bábiky si nedám pichať ☹

cikyta
autor
8. okt 2008

Akurát mi dr.odpísal!To je rýchlosť! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
27. nov 2009

jej ciky ani som netušila že je aj takato tema

cikyta
autor
28. nov 2009

😀 servus Domika 😀

cikyta
autor
28. nov 2009

Vizerá to,že už viac tehul nieje 😒

domika9
28. nov 2009

aaaale ciky šak nas je viac než dosť 😉
len tu žiadna nechodí , musíme im nakazať 😀

cikyta
autor
28. nov 2009

Viem,že ich je dosť,len v nesprávnej teme.
Link som dala,už je len na nich...
Vieš,nič proti,ale nie každej snažilke padne dobre čítať veci typu:
-Aký kočík? Či už kope? atd.

To mi nesmie mať nikto za zle,tento názor.

Ved nie nadarmo je tu potom "oddelenie" tehotenstvo a už nie snažilky.

Raz za čas nazrieť-OK....ale neprehánať to.

Neviem,či som to jemne a zrozumitelne napísala.

Ale tehule-ruku na srdce-ako ste vnímali tehulky a ich "debaty" vy,ked ste ešte neboli tehotné?
Trošku to tak divne BOLELO. ☹

romy01
29. nov 2009

jeeeeej baby nasla som vas, preco ste nenapisali, ze je tu tato tema ?

cikyta
autor
30. nov 2009

Romy-vitaj! 😀
Ale sme tu zašite,čo?

domika9
30. nov 2009

ciky ja som už davnejšie rozmyšlala že by som niečo take navrhla ale , trošku som sa obavala že teraz sa všetky tehotne presunieme niekam inam a že už to nebude take fajn
ale treba vyskušať 😉

cikyta
autor
1. dec 2009

Domika.Už ostalo velmi vela tehul od kedy som otehotnela ja a skoro všetky sa už po otehotnení stratili.Dokonca uplne z modreho konika.
Viem,že aj ked porodia terajšie čerstve tehulky,tak sa stratia ☹
Takže tak.Už som mala vela "partii" v teme san.Helios a všetky sa rozpadli.

A Domi ako? Zle ti nebývalo,negckala si? Nič? Nádherne tehulkujete všetky.Ja zíram.

Ked si spomeniem,ako som grcala do 4 mesiaca a vám nič neni-juj to závidííííííím.Ale v dobrom. 😎

wolfskinka
1. dec 2009

ahojte

tak baby uz som tu aj ja, ale temicke sanatorium helios zostanem verna nadalej ...

cikyta
autor
1. dec 2009

Wolfi,to je jasne,že "vernosť zostáva" 😀 Ved ako sa hovorí:Všade dobre,doma najlepšie. 😀

wolfskinka
1. dec 2009

ciky som rada ze si mi dala tip nevedela som ze ste nieco taketo zalozili

lucula73
1. dec 2009

ahojte 😀
ja som tiež o tomto nevedela,ale neviem,či sem patrím,lebo nám to vyšlo pred 2.IVF ☹ 😀

kuspitka
1. dec 2009

Ahojte dievcata.
tuto temu poznam.

wolfskinka
1. dec 2009

lucula jasne ze patris

denis19
1. dec 2009

Ahoj holky, tak já tuto tému nevidela,ale teda prispeji.
Ciky, tvuj nápad a jeho duvody jsou super, máš pravdu, je to tak možná i lepší, je pravda, že ani já ješte v septembri nerozumela radosti z prvního UTZ 😀

wolfskinka
1. dec 2009

baby ja tu mam najnizsi pocet ttciek z vas vsetkych dufam, ze sem coskoro pribudne dalsia sluzobne mladsia ttckarka

kuspitka
1. dec 2009

wolfi ani nebudes vediet ako to uteka.
mali by sme urobit tabulku.
uz je nas peken vela a etse aj bude

wolfskinka
1. dec 2009

kuspit no ved to, strasne to uteka .... ale na zajtra sa strasne bojim aby bolo vsetko ok

tabulka je dobry napad

kuspitka
1. dec 2009

wolfi len kto ju urobi.
podla mna budes velmi prekvapena.mne je dnes nejako zle kruti sa mi hlava a este ma aj napina

pecka
1. dec 2009

ahojte heliosacke maminy a tehulky, pridavam sa tiez. Doteraz som prispievala do iynch temiciek a o tejto som fakt nevedela. Este ze ju domika znova oprasila 😉 😉

Kuspitka no ahoj, dlho sme sa nevideli 😉 , takze uz tiez to mas za par dni. Ako sa citis. Ja sa este hybem, brucho vysoko. Dnes idem na poradnu a na CTG do porodnice, tak sa dozviem, co nove......

kuspitka
1. dec 2009

pecka ahoj moja.
ani som ta nikde nevidela.
tak sa citim dobre obvam sa uz len tak.
tak budem drzat palce.
mne je dens zle a poriadne kruti sa mi hlava a este ma aj napina neviem co je to

pecka
1. dec 2009

ja ti tiez drzim palce, nech ta moc ta tvoja malicka nevytrapi pri porode....... Neboj, ta nevolnost uz coskoro prejde, mne sa tiez v poslednom case kruti hlava, ale potom si svihnem jednu kavu a je mi OK 😉

kuspitka
1. dec 2009

pecka ved som si dala ,ale taku slabu a je mi nanic aj spodok ma dnes boli velmi taha ma to az na zem.
pecka ani tvoj maly ,ako sa bude volat?

pecka
1. dec 2009

My budeme mat Matusa. Sme sa k nemu dopracovali cez Marka, Martina, Mateja, Andreja..az k Matuskovi . Tak ho uz volame zo dva mesiace. Ale vidim, ze vy este tiez nie ste na 100% rozhodnuti. Tak co, bude Stanka, ci Kamilka?

kuspitka
1. dec 2009

pecka neviem.moj mm vcera etse vyberal mena tak neviem co este vyberieme.
dnes mi pride album pre malu tak sa tesim velmi.mozem dat robit foto a pekne to tam lepit

pecka
1. dec 2009

my keby sme cakali dievcatko, tak to sme mali hned vybrate meno - simonka. Ale s chlapcenskym to bolo horsie, ale nastastie vybrali sme......
My sa tiez tesime z kazdej veci, co kupime, aj teraz este cakam na jednu zavinovacku z maderny. Ozaj vsimla som si, ze mate rovnaky kociar, ako my, len my ho mame v sedej farbe 😉

kuspitka
1. dec 2009

pecka tak ten sa nam velmi pacil v B.B sme ho kupili.
tak u nas dievca bolo problem a na chclapca sme mali meno Branko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre