Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
13. máj 2010

jennys mne termin porodu posunuli z 27.7. na 20.7. a este mi povedali ze mam ratat tak tzyden dole, lebo cisarsky min tyzden pred terminom ... takze vychadza to tak cca okolo 15.7. ak nie este skor, ale vsetko ukaze cas, ak dovtedy s tym mojim krckom vydrzim, doktorka povedala, ze ked vydrzim este do toho 35tt ze uz bude dobre a dnes som 30tt+2

jennys
13. máj 2010

Neboj, vydržíš. Ja mám termín 17.8. ale jasné že to bude skôr, počítam tak v polke júla ak teda ja dovtedy vydržím.

wolfskinka
13. máj 2010

jennys uvidime ako sa zadari ... ja budem mat planovany cisar takze kedy povedia vtedy nastupim, ale dr. zatial povedala ze tak tzyden pred terminom pred tym 20.7. tak uvidime, riesit sa bude za pochodu 😀

kamka17
13. máj 2010

http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/bulharka...

tak toto je zas niečo, čo nikdy nepochopím a nechápem ani tých doktorov, že to umožnili...aj keď asi išlo o peniaze a slávu...

wolfskinka
13. máj 2010

kamka no to je fakt sila, adopcia ma ohranicenu vekovu hranicu, ale akoto ze 62 rocnej dokazali vyvolat ovulaciu to nechapem a vyzera tak, ze chudera zachvilu bude mat sama so sebou co robit a nei este o deti sa starat

kamka17
13. máj 2010

asi tak, proste etika im zjavne nič nehovorí a ani sa nestarajú o to, kto sa postará o tie deti...ešte že to nie je na slovesnku, lebo by som si povedala, že to len tu sa môže stať... 😕 😅

wolfskinka
13. máj 2010

kamka no kto sa postara strcia ich do decaku alebo daju na adopciu, to bude ten lepsi pripad co sa im moze prihodit, ked si ich zoberie nejaka slusna rodina, ale v bulharsku je bieda tak pochybujem ze sa tam nejake adopcie konaju ...

domika9
13. máj 2010

ahojte tak ja som dnes druhy den bez teploty hura hura -klop-klop 😀 😀 😀

jennys
13. máj 2010

DOMIKA tak to je super, dúfam že už bude len dobre. Už ste boli na prvej prechádzke?

domika9
13. máj 2010

nie ešte nie u nas sa chodí až po krste ale kašla by som na to keby sme neboli 2a pol týždna v nemocnici tak by som šla tento týžden ale tak ho tento týžden ešte len otužujem pri otvorenom okne cele doobedu a v nedelu mame krst tak potom už pojdeme konečne von

romy01
13. máj 2010

domka- to je fajm, zda sa ze mate ajhorsie za sebou, len tak dalej.
Baby ak sa pamatate tak dva tri roky dozadu takto porodila jedna zena co mala cez 60 rokov tiez po umelom oplodneni a ked malo dieta vari rok aj cosi tak ona umrela. Ale co ma najviac zaraza je, ze dokazu vyvolat ovulaciu, ved kolko je mladych zien co im povedia ze ked je FSH vysoke uz sa neda nic robit.

wolfskinka
13. máj 2010

domika supeeeeeeeeeeeeerrrr drzim palceky a matusko sa ma ako ?

domika9
13. máj 2010

odovzdavam pozdrav od ciky a od Sisky vraj sa jej v novom velmi pači a na oslave všetkych vytancovala tanečnica naša mala 😀

wolfi maly je naozaj zlatučky dufam že sa velmi nezmení v noci sa zobudil na kojenie ia 1x potom až o 6-tej potom spinkal cele doobedu potom sa napapal a spinkal zase až do poobdeia potom trošku plakal a terz spinka -no neviem presne od kedy ale papal o pol 6-tej a potom niekedy zaspal a spinka doteraz tak neviem či mam čakať kedy vstane alebo ísť spať 🙂

len teraz mu v sobotu poruším jeho režim lebo ho budem musieť zobudiť tak aby sa stihol napapať a aby sme mohli ísť na nauku a do kostola na omšu tak dufam že to nejako vydrží moje babetenko milovane
my s mm sa na neho nevieme vynadívať a ake hadže grimasky a ten usmev to je teraz pre nas najlepší televízny program

wolfskinka
13. máj 2010

domika ... no som zvedava ja na toho naseho ked sa narodi, asi zo zaciatku ani televizor potrebovat nebudeme, co budeme kukat stale na neho ... 😀 ale to je asi normalne

ciky bude mat kedy internet ? normalne tu chyba a jej spravicky o sisinke

wolfskinka
14. máj 2010

ahojte,
tak ja som bola na poradni, vsetko ok, maly bol hyperaktivny , kopal stale CTG miesto 5 minut mi robila 20 min, lebo sa stale mrvil, kontrakcie som nemala, inac vsetko ok, krcok mi nekontroloval uz druhu poradnu som nebola na koze na meranie krcku a ani ma nepozrel, ci sa neotvaram, najskor ma plasi, ze sa mi skracuje krcok a potom na to kasle a vobec mi ho nepozrie, dalsiu poradnu mam 28.5.

brmbolcek
14. máj 2010

pekne zdravim dievcatka, 🙂 🙂 🙂

Kamka uzasne fotecky 😵 😵 😵 drzkajte sa

romy01
14. máj 2010

ahojte , domka hod dalsie fotecky ja sa neviem vynadivat na Matuska 😀
veru ciky nam tu chyba, hadam bude mat ten net skor ako ja porodim lebo aj ja chcem basnicku 😀
brmbolcek cafko, ako sa mas?

domika9
14. máj 2010

romy budu fotečky v nedelu mame krstiny tak potom hodím aj s z krstín 😉

jennys
14. máj 2010

WOLFI tak to muselo byť zaujímavé keď malý tak kopal. Mňa inak drobci okopávajú stále aj v noci, nechápem kedy oni spia. Teraz momentálne sú v kľude. Ja som mala hroznú noc, bolo mi nanič, potom som sa riadne povracala, nejaká viróza asi alebo čo, lebo aj Lucka tak mala dva dni dozadu a dnes zasa manžel má nejakú ťažobu na žalúdku tak možno aj ten bude utekať na WC. Dnes som bola celý deň z tej noci rozbitá, lebo som ani poriadne nespala, čo som potom nemohla spať. Ráno ešte aj s Luckou na očné, som ledva žila. Keď som prišla domov som zaľahla do postele, konečne. A bohvie čo som dnes ani nepojedla, keď kuknem do našej chladničky čo by som si dala tak veľa tam toho pre mňa na výber žiaľ nie je.
DOMIKA teším sa na fotky. A prečo sa nesmie chodiť do krstu von?

zefa
14. máj 2010

ahojte
baby ja nestíham...chodím na brigádu,deti sú s mojou mamou,prídem a neviem čo skôr...dočítam možno večer

domi...to ma teší,že už teploty šli ta het 😉

jennys
14. máj 2010

ZEFA a ja som sa čudovala, že kde si sa stratila... tak super, potom napíš ako ide práca.

domika9
14. máj 2010

jennys tu je taky zvyk 😖 ako dnes sa to až tak velmi nedodržiava ale už ked sme neboli vonku doteraz tak do nedele počkam ale nebyť toho že sme boli tak dlho v nemocnici tak tento týžden by som už šla von ale tak maly o čerstvom vzduchu zatial nechyroval tak som ho tento týýžden davala len ku otvorenemu oknu spať aby si trošku navykol ale zajtra vlastne ešte pred krstom ideme von lebo sa idem strihať a potom ideme ešte na nakup a poroznašať kolače tak maly ide všade s nami
vlastne mm bude kočíkovať maleho skor ako ja 😀 kym budem u kaderničky

zefa
14. máj 2010

no som dočítala a dopozerala 😉
jennys..no robím iba týždeň,moja mama opatruje deti..oni sú v pohode a ja po kútoch revem,ked im pred obedom volám,prídem domov a nepustia sa ma...snažím sa to brať ako predprípravu na škôlku...ja som doteraz nebola od detí preč viac ako 2-3 hod.,iba raz som bola na koncerte mojej oblúbenej skupiny

domi..ty si taká tradičná?ale však musíš aj na seba myslieť,aj počko je nafigu..držím palce na krštiny

ciky tu potom bude mať príspevok na 2 str. 😀 😀
idem haji..zajtra som s deťmi sama 😝
a super,že ste sa ďalšie stretli
držkajte sa všetci 😉 😵

cikyta
autor
15. máj 2010

Zdravím všetky!
Až mi vlasy veju,ako letím a nič nestíham! 😀

romy01
15. máj 2010

ahoj ciky - ked musis tak musis, ono s tym nic neurobis, ale drzim palce nech tie zhony skoncia a mozes si vychutnat leto coskoro.

zefa nezufaj, deturence su uz velke a v skolke sa im bude pacit. ste budes sokovana s akymi fintami ta budu denno denne prekvapovat.

prajem vsetkym pekny vikend 🙂

wolfskinka
15. máj 2010

ciky vitaj spat ....

cikyta
autor
15. máj 2010

Inak ako sa máte?
Kukám vaše tt-moje nervy,ved tu sa už bude čochvílu zase rodiť!
Lienika s Domikou to urobili krásne,skoro až spolu 😉 Len nech máte zdravučké bábätká 😉 Su prenádherné!!!

Sisa mi tu rastie a ja nestíham ani fotiť,ani nič! Zo dna na den dokáže kopec nových vecí.Ale samozrejme aj tých zlých 😠
Predvčerom stojím v rade v lekárni a kedže je to ako malý had,hned sa pýtala z ruk na zem a tam sa zahnala po tete pred nami a švác jej facku po stehne!!!!!!!!A ešte si povedala na plnu pusu,že: Bác!!!!!!!!! 😀 😠
Hned som sa ospravedlnila,vyhrešila ju a nasmerovala od tety preč.............no a už boli z regálu dolu hned štyri výživky a čajíky 🙄Pri platení som ju stisla medzi nohy a to sa mi už ťahala na ruky s tým,že som mala hned gate ako raper do pol riti 😠...

wolfskinka
15. máj 2010

ciky no sidlo je to ako vsetky heliosacke deti, oni tam fakt asi primiesavaju nejake hyperaktividlo alebo co 😀 ten nas keby si videla co vyvadza v bruchu by si sa smiechu neudrzala ... beha hore dole

cikyta
autor
15. máj 2010

No veru Wolfi.
Natoč si tie pohyby.Budeš to mať krásnu pamiatku. 😉

domika9
15. máj 2010

wolfi užívaj si tie kopance a vystrčene dupky to su krasne pocity 😉 už teraz sa teším ako si to cele zopakujem no zatial nam stačí naš televízor 😀 teraz mal dve hodiny plaču tak konečne spinka ale dnes bol užastny rano sme museli ísť do kostola a potom na nauku ohladom krstu tak som sa bala ako to doma zvladnu svokrovci maly síce nespal ale že neplakal vkuse potom ked som prišla dala som mu mliekarničky po chvíli zaspal tak sme ho poobliekali a šli sme do mesta kupiť mm košelu na zajtra potom na nakup , poroznašať kolače ja ku kaderníčke mm zatial kočíkoval maleho a až ked sme prišli domov sa zobudil s krikom že je hladny bolo to uplne užasne vydržal od pol deviatej do pol jedej uplne v pohode sme s nim všetko stihli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre