Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
30. dec 2009

romy tak to je fakt super cena 😉

surviver
31. dec 2009

ahojte 🙂

prajem vam veseleho silvestra a krasny cely novy rok 2010 🙂

romy01
31. dec 2009

baby ahojte - ja som ako vo vytrzeni. Dnes som bola zase v tescu kupit kura a natrafila som na nove vecicky. Set - body, dupacky, ciapocka, ponozky a podbradnik mali za 4.40 a tie blede dupacky s ciapkou za 2.10 - no nekup to. Cyki - dnes tesco zatvaraju skor ale neviem kedy - kukni si to na nete a ak stihnes, chod, lebo mali tam aj vylozene dupacky pre deti os 6 - 9 a aj od 9 do 12 mesiacov. Ceny boli rozne - od 3 eura do 7 eur, Oplati sa tam prejst.

romy01
31. dec 2009

ozaj a v albume mam aj tie vecicky ale aj fotku bruska 😀

veseleho silvestra a vsetko dobre v novom roku prajem 😀 😀 😀

domika9
31. dec 2009

romy kraaasne vecičky si kupila keby boli vypredaje aspon do maja -ach to by sme mali radosti no nie 🙂
a aj bruško maš pekne 😉

romy01
31. dec 2009

dakujem domka - vies aku mam radost z tych veciciek ? ja si ich furt obzeram, ukladam a zas rozkladam, som ako mala a usmievam sa na cely svet ako pipi

domika9
31. dec 2009

romy ja som taka istá už v obchode som to stale chytala do ruk a pozerala mm už nervozny že to mam nechať tak že si to popozeram doma a doma to stale obchytkavam 😀 😀 😀

cikyta
autor
31. dec 2009

Ahojte.Romy-ten set máme aj my.Len ružový 😀
Nejdem do tesca a boh vie,či pôjdem aj do ZA vôbec,lebo mi "Syslík" ochorel ☹ Survi-mala si pravdu-Dnes sme boli u dr.a vravela,že má už síce dasienka napuchnute a zubky čochvíla budu,ale horučka je aj z chorôbky.
V noci sa dusila hnusným kašlom+soplíkmi.Stále som odsavala a hore bola s plačom každých 10 minut.Na nervy 😠

cikyta
autor
31. dec 2009

Maska hybaj sem...
Tiež nás postielka hryzie a spíme len v lehátku,alebo kočíku.Šak bude chodiť tá moja malá v osemnástke ako kvasimodo zvonár matky božej 😠

lucula73
31. dec 2009

ahojte maminy aj tehulky 🙂

prajem vám krásny Silvester a šťastný Nový rok,aby sa všetkým splnili aj tie najtajnejšie sníčky.

ciky - no chú´da malé,musíte to nejak vydržať,viem že je to ťažké,také malé bábo...ale za 1-2 dni budeš mať pri sebe toho starého čertíka 😉 😀

zefa
31. dec 2009

babuľky ahojte

ja Vám všetkým prajem do r.2010 hlavne zdravie,ľahké pôrody a krásne detičky(aj tak sú všetky krásne)

surviver
31. dec 2009

romy,no peknučne vecičky a tá cena,no super 🙂 a bruško tiež pekne rastie,je take akurat 😉

ciky,to mi je ľuto s malou,radšej by som sa bola mylila ☹ ,aby ste mali krajšieho silvestra,ale snad vam Dr. dala nejake lieky a rychlo to prejde,len tie stresy,viem si to predstavit...ja som v strese už teraz ,ked si pomyslim,že taky drobček ochorie,ale to je život...a Ty si šikovna mamina,tak to zvladneš,držim palce,nech ste rychlo OK 😉

domika9
31. dec 2009

žienky aj ja vám prajem veseleho Silvestra príjemnu zabavu ,šťastny Novy rok a vela vela uspechov a aby sme sa tu takto stretavali aj o rok o dva aj tri a ..... neprežente to s alkoholom 😀

cikyta
autor
31. dec 2009

Želám šťastný Nový rok,
milé zlate tehulky,
ved o chvílu budete mať
svoje krásne bambulky.
Želám šťastný Novy rok,
milé zlate maminky,
nech tu máme všetci svorne,
všetky ZDRAVE bábiky. 😵

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
1. jan 2010

Baby šťastný nový rok a vela zdravia v novom roku. 🙂
ciky snad to mala čoskoro vyleží a ty si zas budeš užívať tie radosti čo k tomu patria.

survi už máš zbalené ? Ty sa už tiež budeš čochvíla vytešovať z babatka 😀

surviver
1. jan 2010

ahojte 🙂

romy,no taška zbalena už asi 3tyždne 😉 tak už len čakame....ale tych poslednych 5 tyždňov sa mi zda velmi naročnych v porovnani s tymi predchadzajucimi...už aby to bolo 🙂

cikyta
autor
1. jan 2010

Joj Romy-nech už to je ☹ Zápasíme s kvapkami,sirupčekmi i chutnou cibulovou šťavou 😠 a veru-je to doslova boj na život a smrť.Zvyčajne Sisi vyhrá 🙄

domika9
1. jan 2010

ciky ☹ tak nech vam choroba skoro prejde 😉

cikyta
autor
1. jan 2010

No Domi-pevne verím,že je hluposť:
-"Ako na Nový rok,tak po celý rok! 😠 )( 😅 )

Dali ste si nejaké záväzky,kočky?

domika9
1. jan 2010

no ciky ja veru nie 🙂 , kašlem na zaväzky x rokov som sa snažila zhodiť kilečka na povodnu vahu a konečne som sa zmierila s tym že to asi tak lahko nepojde tak kašlem na to -no nie ved možno to s babom pojde samo dole

lucula73
1. jan 2010

šťastný nový rok želám 🙂 ,veľa lásky,zdravia ,porozumenia a hlavne nech je plodný tento rôčik.

romy01
1. jan 2010

ciky ja som aj rozmyslala ale nikdy ziadny nesplnim, tak mi mm povedal ze co spekulujem ze ja mam zavazok porodit zdrave babatko - takze tak.
A ako to ze sisa vyhrava? CO ?

cikyta
autor
1. jan 2010

Romy-vyhrá 😀 Vypluje mi to do tváre 😀

wolfskinka
1. jan 2010

ciky prejavuje ti tym jej sympatie k tebe ... xixi

ja som si tiez nedala zavazok, akosi som zabudla 😀 😀 😀

cikyta
autor
2. jan 2010

Wolfi-asi hej. 😀 Ešte to má dovolene,ale ked začne rozprávať,tak si to s nou vydiskutujem.

cikyta
autor
2. jan 2010

Zatial mi povie len:
Aďa,Baba,Dada,Mám,drr,
takže kominikácia-alias "krovaci" 😀

domika9
2. jan 2010

ciky neboj ona za chvílu umeni repertoar a to bude do pi... a tak podobne 😀

cikyta
autor
2. jan 2010

Domi-noooo musím priznať,že to už mala kde počuť 😅 Hamba mi.
Ale to ona vyprovokovala 😀

Ale už si dávam pozor,lebo ma už riadne pozoruje a napodobnuje 😅

domika9
2. jan 2010

😀 jaj ciky ked začne chodiť do školky to len bude ja mam 2 synovcov a poviem ti je to huste ale to maš ešte daleko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre