Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

chorale1
2. apr 2011

ahojte,
ja som vás trošku zanedbávala ale bola som sama muž chodil až večer tak som mala toho trošku viac a mal pc v práci.
@domcek
@cikyta ani ja by som nemala to srdce keby sa na mňa pozrelo dieťa tými očkami a prosilo o cici, aby som mu nedala. ja ked sa na mňa pozrie že chce ísť na ruky tak aj ked neviem ako ma chrbát bolí vždy ho zoberiem 🙂
my sa na to stretnutie prispôsobíme. a ozaj my sme mali včera 1. rôčik, dnes bude oslava aj ked môj drobček mal v noci zvýšenú teplotu asi zo zúbkov. lebo tie stoličky nie a nie ísť von, dnes som mu nasilu vopchala prst do úst a má to strašné chúdatko, ráno som si s ním poplakala 😢 😢 😢
@romy01
@brmbolcek ja dávam do polievočiek na striedačku ovsené vločky a pohánku - tá ma tiež veľa vlákniny. skúste aj to 😉

cikyta
autor
2. apr 2011

@chorale1 Adamkovi všetko najlepšie k 1.rôčku !
Všetko najlepšie ! 🙂
Vela zdravíčka,šťastíčka,lásky a hlavne vela krásnych usmiatych slniečkových dní. 🙂
(a zubky nech už nebolkaju ! pofukame 😉 )

zefa
2. apr 2011

ahojte
Adamkovi všetučko najlepšie
15.4. sa na stretko nedostavím,pretože zrovna vtedy cestujeme po 1 roku zas do Nitry...mm babička nás pozvala na oslavu svojej 80-tky...škoda

cikyta
autor
2. apr 2011

@zefa Nieje problém , že si to preložíme na pondelok 18.4. Ved svet sa nejde zboriť,či ??? 😀

romy01
2. apr 2011

brmbolcek - ja davam jablcka na rozny sposob . aj len tak postruhane a ohriate, alebo pridam stavu z mrkvy - to miluje. Ale ma rad aj presnidavku - tie som robila este v jeseni take domace s broskynami a ceresnami no a aj som mu uz varila jablcko s hrebickami a platkom skorice a 1 lyzickou cukru. Tento kompotik mu popucim vidlickou a davam mu to s jogurtom - este sa z toho nikdy nepokakal 😀 a chutiiiiii mu jedna radost.
takto isto som mu urobila uz aj mangoa dokonca som vyskusala jablko s hruskou - ale len opatrne a to mal myslim min 7 mes a tiez mu to neuskodilo. Bol v pohode a chuti mu to.

ciky ja pondelky nemozem mam anglinu. ☹

cikyta
autor
2. apr 2011

@romy01 tak utorok 😉

cikyta
autor
2. apr 2011

A ovocíčko má naviac vitamínov surove 😉 takže čím menej varenia a ohrievania,tým lepšie 😉

zefa
2. apr 2011

@cikyta no ale ja na rozdiel od vás pracujem do 14.00 hod.potom pre deti do škôlky ..síce neviem na ktorú hodinu ste sa dohodli

cikyta
autor
2. apr 2011

@zefa hodinu sme si ešte nedohodli. Ani poriadne den 😒

domcek
2. apr 2011

@chorale1 Adamkovi vsetucko naj naj prajeme k 1rociku. 😵 😵
Stellka posiela uslintanu pusinku 😉
Sme o 22,00 prisli s navstevy vraj nam po tom vystrajani rychlo zaspi...hahha doma vystrajala do nedavna
teraz som ju bola odniest do postielky tak uvidime kolko pospinkame. 😅
Dobru nocku Vam rajem

fopardi
3. apr 2011

@chorale1 aj ja prajem malemu všetko nalepšie

ja som sa včera v noci vratila boli sme v čr na takej trochu smutnej ,,oslave,, ☹ tak som tu mala Ačko

zefa
3. apr 2011

ahojte
no dnes deň 😝 ja a Nancy sme choré ,obe kašleme,Nancy po 3t naordinovanej domácej liečbe od dokiny ,napokon dostala antibiotiká 😠 ,ja som to dostala od nej 😠 ...............tak mm chcel ísť so Samkom aspoň na chvíľu von,keďže on je ok......no reeeeev,aj ona chce ísť.....my ich za otca nemôžme naučiť byť od seba...asi tak 2x sa zadarilo doteraz 😝
Martinčanky,napíšte "rozvrh hodín" vaších detí.......navrhujem cez vík.to sa asi viacerím zadarí prísť
a chcete aj s polovičkami či bez?(ja by som najradšej prišla sama s deťmi..načo ťahať drevo do hory 😉 😀 )
naši síce ešte spávajú cez obed od 12.00-14.00 + - pol hodina,ale občas ich už aj nedávam a vydržia

liviaf14
3. apr 2011

ahojte, peknú nedeľu všetkým 😎
@chorale1 všetko naj naj naj k 1. rôčiku 😵
ja som včera ani pc nezapla, boli sme s drobcom celý deň sami, tak ma pekne uťahal 😉 ale bolo krásne, aj dnes je, tak sme boli veľa vonku...... teraz spinká, ale určite bude každú chvíľku hore, tak kolobeh pokračuje 😀 😎

zefa
3. apr 2011

@cikyta zlatíčko mám na teba jednu prosbu...v rámci prechádzky by si sa mi nepozrela u vás v tej kuchynke koľko približne stoja takéto šuflíky...som ich tam videla vo výklade no boli číre či aké..sa mi kôli tomu nechce do Vrútok...chceme to deťom na hračky,pretože potrebujeme asi aj suseda vysťahovať....ak nie tak to objednám stadeto
http://www.zasielkovyobchod.sk/katalog-jesen-20...
vopred ďakujem

chorale1
3. apr 2011

ahojte,
dakujeme všetkým za gratuláciu. oslava bola fajn ale drobček mal teplotky, vyšplhalo sa to až na 38 😢 ale dali sme mu čípok a bol zlatučký ale teplotovali sme ešte aj dnes doobeda a odvtedy už nie tak dúfam už ani nebudeme 🙂 a ked otvoril ústočká tak jedna stolička ide určite a druhá som si neni isstá. dostal trojkolku tak dnes celý deň chodíme po byte raz ja raz mm, už sme nabehali kilometrov. ale on si tam tak vegetí 🙂 papa dievčatá pozdravujeme vás aj deťúrence

liviaf14
3. apr 2011

@zefa tie zásuvky vyzerajú úplne super, mne sa páčili tie farebné, tak do detskej izby 😉 inak, skoro sa vyliečte, tie choroby sú fakt nekonečné ako to sledujem 😒
ja som mala spolužiačky dvojičky, ešte na strednej boli stále spolu, proste zvyknuté od narodenia tak na seba 😵

liviaf14
3. apr 2011

@chorale1 aj náš malý dostal trojkolku cca pred 2 týždňami oneskorene k 1. narodkám, odvtedy fičíme po celom dome, aj po vonku na nej, malý len "brm brm brm" vykrikuje 😀 a dnes som aj ja našla ďalší zub, horná jednotka vpravo 😝 to bolo zle prespatých nocí 😝

cikyta
autor
3. apr 2011

@zefa mne zase nevyhovuje výkend,kedže to som konečne s mužom a on so Sisou. 😒
A možem okolo 16:00 hod.

šuflíky pozriem 🙂

No u nás mala kolobežka a iné odrážatká tak 5 minut slávy. Silviu to v momente prestane baviť,pri ničom mi nevydrží dlho a ked počujem,alebo vidím,že druhé deti sa s tým hraju celé dni,som v šoku 😀

skore uzdravenie chorobkam 🙂

cikyta
autor
3. apr 2011

A ešte niečo........sice už je neskoro,ale predsa:
Už sem nepíšte s kade som.
Naschval som si dala vek a mesto skryť pred tými,čo su neni priatelia a tak ked sme neni uzamknutá tema mi to vadí ... 😒 svet je zlý a plný uchylov 😒

zefa
3. apr 2011

@liviaf14 ved aj mne sa páčia tie farebné,ale ked nebudú budú dobré aj číre

fopardi
3. apr 2011

@cikyta presne preto som chcela sukromnu temu 😉

lucula73
3. apr 2011

kuk 🙂

@chorale1 aj my želáme Adamkovi všeeetko najpelšie k prvému ročku 🙂

inak ja tiež zapínam prvý raz pc takto večer,vobec nemám cez deň čas,pokiaľ mm nezapne prvý.......... 😒
Aj nám idú stoličky,asi dve,úplne náhodou som včera zbadala,tak som zvedavámkedy sa prerežú.
@cikyta a stalo sa niečo zlé?

jennys
3. apr 2011

Kočky, ahojte, zachytila som tu o nejakom stretku -hlásim sa aj ja pokiaľ budeme zdraví a čo sa týka súkromnej témy tak som za. Ak stihnem tak si vás počítam ale dnešná noc bude asi búrlivá. Samkovi niečo je a nevieme čo, niečo asi s uškom a vyzerá že ho niečo bolí tak ešte nespí, dala som mu nurofen a chladím čaj tak uvidíme.

liviaf14
4. apr 2011

čaute, aj ja som za súkromnú tému. ak by ste chceli, v pohode ju založím...... len si treba povedať 😉

domcek
4. apr 2011

Cafte, tak zakladajme sukromnu temu.
Inac mne aj dost prekaza, ze bazar je verejny aj pre nezaregistrovanych. Od kedy to je tak, tak sa mi hlasi kade kto naslubuju ako posielaju peniaze... a anic. Potom neodpovedaju. No iba nervy stoho mam.
Nasa sla spat az dnes o 00,15. A teraz este sice fuci do vasnkusa ale kazdu chvylku mrkoce.

brmbolcek
4. apr 2011

pekne ranecko 😎 😎 😎

ako sa mame po vikendiku ?

dievcence dakujem moc moc za rady 🙂 🙂 🙂 @cikyta-@romy01-@chorale1- a ku prvemu rociku same naj naj , aby bolo tolko radosti ako v prvom rociku a hes hes chorobka nech uz je usmev na tvaricke s krasnej trojkolecky 😵 😵 😵

@cikyta a este jedno dakujem za stomatologicku radu 😉 😉 😉
@janicca- uz vieme co to bude ?

zelam krasny dnik

liviaf14
4. apr 2011

babuľky, ešte dajte vedieť ostatné, či chceme súkromnú a založíme 😎

@domcek ani nehovor o spánku, hroznú noc sme mali, zúbky nám lezú von, tak drobček plakal, preguľoval sa až do rána, o 6-tej bol akože vyspatý a teraz dobieha. ja zasa makám, vešiam prádlo, varím drobcovi obedík, ale zaľahla by som aj ja, len nie je kedy ☹

liviaf14
4. apr 2011

tak tu je naša nová súkromá téma :

snáď sa nenahneváte, že som ju založila, ale keďže drobček mi ešte spí, tak som sa na to dala 😉
pridala som vás babuľky z posledných stránok, ktoré si tu píšeme, ak som na niektorú zabudla, píšte mi IP 😉
ešte ma napadlo pridať "orsulku", ak ju tam chcete, ona písava do predošlej témy..... dajte vedieť aj ohľadne jej.

cikyta
autor
4. apr 2011

Ahojte.............
Sukromná tema bude fajn...........minule tu za nu vela ludí nesuhlasilo,no ide o to,že MY budeme sukromná tema,ale TATO sa nebude rušiť ! Mame to tak aj medzi aprílovkami 2009 a v pohode. 😉
Takže
@liviaf14 založ ju. Už sa tu píše vela súkromného 😉

@lucula73 Nič zlé sa nestalo. Chvala bohu-ešte nie a hádam sa nikdy nestane.
Len ide o to,že človek by nikdy neveril,kolko cudzích sem nazerá ! Naozaj. A možu to byť aj psych.chorí ludia,ktorím nebude robiť problém urobiť to,čo sa stalo v Prahe Aničke (ok,možno prehnané,ale velmi reálne!) 😒
Toto je jediné forum,kde si dávaju rodičia fotky svojich deti s kludným svedomím HOLE ! 😠 a admin ich nebloknu,takže je to LAKADLO ako svina ! ☹
Tí,čo ich vzrušuju deti si píšu po nete rozne veci o modrom koniku...takže mám strach o Silvinku a musim ju chrániť.

@domcek možeš si dať v nastavení,že všetky tvoje prispevky+bazar mozu vidieť iba registrovaní,alebo iba priatelia ! Včera som to zistila. Tak si to urob 🙂

liviaf14
4. apr 2011

@cikyta ciky, veď práve to, ja sa tu bojím aj meno malého napísať, takže hurá do súkromnej. ale verím , že aj sem budeme nakúkať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre