Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
14. mar 2010

ahojte,

katka držím palčeky....

domi - my sme včera kúpili v Kauflande plienky Pampers sleep and play,také oranžové 3-6 kg,po 70ks v balíku,mali za super cenu,0,14 euro za kus....,aj zelené pampersky v tescu sú drahšie,normálne som nechápala, sú omnoho drahšie,aj v tescu,aj v drogerii tevos...tam všade stoja viac ako 0,20-0,24 centov...
a čo je najdoležitejšie,neboli sme za dva dni ešte precikaný... 😉,tak nám sadli.

kamoška mala dvojičky,kupovala v kauflande tie Wickies,ona bola spokojná,ale ja som ich nemala.

lucula73
14. mar 2010

zefa ☹ ,čajík,citronik,medík vyskúšaj....ja to poznám,tiež sa na mňa kadečo lepí...

domika9
14. mar 2010

lucul dik to ja fakt super cena ja som pozerala aj tu z netu by som objednala tie najlacnesieplienky tam maju tiež tak nejako vychadzaju a predavaju huggies a pampers

katka je možno už v najlepšom 😅

domika9
14. mar 2010

zefa a ty počkaj kym bude tma a pritisni manželika 😀 😀 😀 a hned si fit

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
14. mar 2010

katka...no len sa ešte najedz 😉 🙂

domi ja viem..to treba ešte cesnak na prsia aby to mm rozotrel 😀 😀

domika9
14. mar 2010

katka tak si doma ? a my že už rodíš ale už si určite blizko 🙂
my sme dnes boli na navšteve , teraz sme prišli domov

zefa asi posluchla moje rady 😀 😀 😀

lucul bola som v tom kauflande a plienky mali všetky take velke že sme nekupili žiadne budem musieť ísť do tesca

domika9
14. mar 2010

jaj zefa tak ty si tu 😉

domika9
15. mar 2010

dobre ranko bambulky čože ste dnes zaspali?
ja som bola včera taka unavena že až a to som nič včera nerobila len som sa odviezla autom na navštevu a naspäť tak nechapem -normalne som spala až do vyše osmej

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
15. mar 2010

ahojte,

aj ja som stále unavená,neviete z čoho? 😠 😀

zajtra by mi mala prísť hojdačka pre malého,lebo toto naše nosenie na rukách je už hrozné,len či sa mu v nej bude páčiť 😕

romy01
15. mar 2010

ahojte

katka ty nas ale napinas 😀 😀 😀 Ja ze uz dnes napises ze uz mas babo a ty ze ides do obchodu, Ja z teba odpadnem.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zefa
15. mar 2010

ahojte

tu sa dnes zavčasu rána ženili všetci čerti či čo..som bola u dok.a skoro ma odvialo 😠
ja som brutál chorá..no však ide veľká noc pomaly a to ja buď okolo Vianoc marodím alebo cez Veľkú noc..už sa mi aj herpes na ústa dal 😠 idem skontrolovať pošty a zaľahnúť s deťmi,čo som neurobila ani neviem kedy naposledy...pa

domika9
15. mar 2010

ahojte tak ja som dnes bola cvajdať 🙂 bola som pozrieť kamaratku sme sa vykecali do dobrej chuti jaj jak nam bolo dobre

domika9
15. mar 2010

tak dnes som si objednala plienky z netu haggies aj pampers jedny ma vyjdu 0,13 euro a druhe myslím ccca 0,14 tak som zvedava ako nam budu sedieť

zefa
15. mar 2010

aby to nevyzeralo domi,že tu dnes píšeš sama 😀 😀

teda my sme ani jedny tvoje objednané nemohli...haggies kúpil tatino,pretože v tescu nemali tescové..no a po každom cvrknutí boli total mokrý..to ako keby mali látkové plienky(mali vtedy 5 mes.a ja som s nimi bola na chate)...a pampers...cvrkli a urobili sa z toho gélu,ktorým sú napustené také guličky a vyžralo riťky 😠 😠 😠 ...potom som raz zas z núdze kúpila jednoťácke...tie sú na vrchu potiahnuté igelitom..keďže bolo leto,Nancy sa z toho zapálila šušunka(tam kde bude mať raz ...)doteraz to má také tmavšie...tot moje skúsenosti s plienkami...ostatné druhy až takú šarapatu nenarobili,lenže fakt nám vyhovovali len tie tescové....smola,niektorým nič nevadí a môžeš kupovať plienky podľa akcie..nuž my sme nakupovali ked malo tesco akciu.. ☹ ..mňa len štve,že ani jedny plienky nerobia skúškové balenia napr.4-5 ks...takto by si si to v pohode odskúšala a nemusela kupovať celý pakel 😖
dobrú noc

domika9
16. mar 2010

zefa dik za zachranu včera 😀

zefa oni by aj robili male balenie ale ptom by ťa vyšla jedna plienka nie na 5 sk ale na 7 ako je to zo všetkym - uvidíme ako budu sedieť nam inak na to neprídeme pokial ich nevyskušame 😉

romy01
16. mar 2010

dobre ranko kocky.

teda my uz zas mame kopu snehu, ta zima asi nikdy neskonci

domika9
16. mar 2010

čauko romy veru včera sme odkladali zimnu vystroj ale neviem či to ešte nevytiahneme 🙂

domika9
16. mar 2010

no nič idem si dať spršku a idem niečo robiť

domika9
16. mar 2010

dnes mala ísť katka do poradne myslím , že? že sa tu ešte dnes neukazala ,.......... žeby?

zefa
16. mar 2010

ahojte

a kde ste dnes zase

domi...ak máš neaké kámošky čo už majú deti si skús odkúpiť zopár od nich na skúšku 😉

domika9
16. mar 2010

no to prave nemam s takym maličkym babom iba take 3 ročne a vyše ročne a ved v pohodke už som objednala a ked nebudu pasovať predam niekomu

lucula73
16. mar 2010

ahojte,

veru,katku si tam už asi nechali...

dnes máme uplakaný deň,tak som sa sem dostala až teraz,prišla nám aj tá hojda,no som zvedavá,kolko v nej vydrží,dnes asi 20 min..a by ste neverili,čo sa dá za ten čas všeličo stihnúť 😉

lucula73
16. mar 2010

aj foto som hodila... 🙂

domika9
16. mar 2010

baby ja som si dnes ušila zavinovačku na krst idem ju dať do albumu 😉

domika9
16. mar 2010

lucul ja čo poznam mamičky tak su velmi spokojne s lehatkami tak snad bude aj naš drobec spokojny v tom našom 😉

domika9
16. mar 2010

jej ciky potom pošli kusok na koštofffffku z tej torty

baby netrpol vam vrch brucha ? mne sa to stavalo iba v noci ale dnes to citim aj takto cez den na lavej strane

cikyta
autor
16. mar 2010

Domika-ty si šikovná!!!!!!!!!!Prečo si nenapísala v albume,že si si ju šila?Si sa s tým mohla živiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre