Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
26. mar 2010

ciky 😀 😀 ......a foto nemáš?tej príťažlivosti............ 😕

cikyta
autor
26. mar 2010

Lucul 😀 Pre boha nie! Aj paparazov som odhánala! Chceli to zneužiť 😠 Proste že čo z takej hviezdy zostane po pôrode 😀

romy01
26. mar 2010

ciky 😀 😀 😀 som zvedava co povyvadzam ja doma, potom.

Ozaj domka nepise - bud uz fakt utekala aslebo vari.

lucula73
26. mar 2010

ciky - no ale erotično to bolo....bezpochyby 😉
ja chodím doma aj teraz bez podrpdy,so mňa tečie ako z dojnice,len ma nebaví dávať tú podrpdu aj s tamponom furt dolu,ja odháňam len jedného paparaza..... 😀 ale moje tričko teda vyzerá,každý deň dve čisté...ale šak práčka perie furt...

cikyta
autor
26. mar 2010

No veru.Domi dýchaj,dýchaj,dýchaj 😉
Lucul 😀 Teraz už musim nosiť aj tričko,lebo len čo ma zbadá Sisa v podprde tak sa rozbehne a kričí: Mnáááám!!!!!!! a už ma trhá ako lev gazelu 😠

lucula73
26. mar 2010

no tá domika asi fakt rodí....lebo nespomínala,že by dnes niekam šla...................

kamka17
26. mar 2010

že sa tu vtieram, pardon 😅 ...neviem, či tu alebo v inej témičke spomínala domika, že dnes čosi má, že sa tu ukáže až podvečer...a že sa nemáme stresovať 😉

a pekný deň prajem všetkým

lucula73
26. mar 2010

kamka vitaj..............veď mi sme sem prešli preto,aby sme niektorými otázkami a problémikmi tehuliek veľmi nedráždili babenky snažilky,však chápeš... 😉

a napíš častejšie...

tak domika sa hádam ozve...

kamka17
26. mar 2010

luci...však ja vás tu sledujem pravidelne, takže viem, že ste tu 😉 a ešte si počkám na najbližšie sono a už sa k vám pridám, ak budem neičo nevedieť alebo tak 😉 😅
inak som rada, že si dnes užívaš trochu veget po včerajšku a aspoň vieš, čo na malého zaberá..maková telka, hihi 😀

zefa
26. mar 2010

ahojte
😀 😀 😀 😀 erotično poznááám 😀 😀 😀
lucul...nám kázali s pipíšom od začiatku robiť ale to len tak jemne a poumývať.....ked mal si 1,5 sa mu tam spravil maz a bolelo ho to...sťahovali mu to ..skoro som skapala ja 😔 ..stále sme mu to sťahovali aby sa to neprilepilo a čo sa nestalo?mm nebol doma a ja som to nerobila 2 dni a prilepilo sa..zas mu to stiahli,vyčistili a už ho to mm naučil ako si to má stiahnuť ,ja už len umyjem..ono sa nočnými erekciami naťahuje samo,ale ak sa mu tam utvorí maz,treba to vyčistiť..ja na to nemám žalúdok,tak chodím do nemocnice na urologiu..my tu máme takého dobrého doktora 😉

cikyta
autor
26. mar 2010

Kamka-dík!
No ešte k tomu "erotičnu":
-Desím sa toho,ked pôjdeme na kupalisko spolu so Sisou ☹ ...a zbadá ma v podprde.
Verte,dlho ju nebudem mať na sebe-respektívne: Didu v košíčku 😅

Ideme von.Pááááá

romy01
26. mar 2010

ciky to ti verim ze sa toho desis. Svagrina mala s malym synvcom problemy este ked mal tri roky. Sme sli s nimi do zoo v bojniciach a on ked bol unaveny tak len mame na ruky a ked si ho vzala tak mala po prdeli lebo jej okamzite natiahol tricko a smatral packou pod nim. no som sa nasmiala, ale ona mala riadne nervy

wolfskinka
26. mar 2010

ciky no to bude ina sranda .... xixi no budes ju musiet odnaucit ... ved uz je velka baba, alebo potom cele plavky

cikyta
autor
26. mar 2010

Wolfi,že cele plavky 😀 😀 😀 😀 😀 Také ako Borat,nie? 😀 😀 😀 😀 😀

Romy- 😀 No fasa! ☹

domika9
26. mar 2010

no baby jaku fajnu temu ste tu mali ciky dufam že byvate aspon na zvyšenom prízemí 😀

a kamka vam dobre napísala včerA som to tu písala že nebudem mať doma nb (note book) takže sa ozyvam až teraz

jannys 56 je na šírku 26,5 cm a na dlžku 43cm po pätu
62 je na šírku 23 cm ! a na dlžku 45cm po pätu - to su dupačky

body na šírku velkosť 56 ---- 18cm na dlžku 32cm
62 velkosť na šírku 20cm a na dlžku 35 cm to je merane od pleca až po pinetky

cikyta
autor
26. mar 2010

Domi-4 poschodie a hned oproti panelák plný okien 😀 😀 😀 😀 A to máme len žaluzky,bez záclon.Takže sem-tam nezatiahnute 😀 😀 😀 😀

Janys-a ked to operieš,je to zase inak 😀 😀 😀 😀 A po týždni už aj malé 😀 😀 😀 😀
Čislo 56 je velmi prefikane 😉

cikyta
autor
26. mar 2010

No a raz sa mi stalo,že som vešala von prádlo na sušiak,čo máme v okne a zabudla som si zapnuť jeden cecok.Krátko pred tým som kojila a v lete si to človek neuvedomí,ked mi naň neťahala zima 😀 😀 😀 Vonku deti,ludia...a ja "hele hele" holá v okne 😀

domika9
26. mar 2010

ja som si poodstihovala všetky lístky z tych veci aby to maleho nedraždilo alebo čo lebo niekedy taky lístok dokaže narobiť riadnu šarapatu čo by som si to aj na namesti odtrhla 😀

a tak som dnes len poukladala na seba a prišla som nato že každa velkosť je ina ale tie čo som ti odmerala som si ista že som vybrala take čo som objednavala na 0-3m a 3-6 m

domika9
26. mar 2010

ciky tak to muselo byť super 😀 isto budu susedia lutovať že sa stahujete do ineho

cikyta
autor
26. mar 2010

Domi,aj ja to strihám a ked to predavam,občas typujem čislo 😅

No veru.Budu lutovať veru.A ešte ked sa sem tam prešpaciroval muž na Adama,to už si pásli oči aj susedky 😀(tie staršie s dalekohladmi.) 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
26. mar 2010

Teda-typujem 😀

lucula73
26. mar 2010

ciky - tak preto nám je už všetko po silvinke malé 😀 ......................

jennys
26. mar 2010

ROMY ja ti tiež odporúčam tie tescácke vložky do podprsenky, tie sa mi zdali z tých lacných najlepšie. Ešte nejaké mám doma. A čo sa týka vložiek tiež som kupovala v zdravotníckych potrebách pri Neografii také dlhé veľké bez lepky, dostať tam aj tie nohavičky také sieťkové. Tie boli fakt dobré zvlášť keď človek rodí v lete a je moc teplo ale ja som sa po pôrode strašne často sprchovala. Treba aj stále meniť vložky a sprchovať sa, potom je všetko OK, ja som problémy nemala. Inak ja som kupovala 3 ks tých nohavičiek ale využila som len jedny, takže teraz aspoň nemusím kupovať.

cikyta
autor
26. mar 2010

Lucul-to fakt? ☹
Jennys-aj ja som furt čurákovala v sprche a fakt v studenej,no mne sa stehy zapálili preto,že ma zle zošili vnutry.Ja som sa roztrhla po riť a ešte ma strihali-takže šitie do L-ka a šili asi 2-3 krát,čo sa mi stehy trhali 😢 Mala som fušera dr.! 😠

jennys
26. mar 2010

DOMI ďakujem za tie rozmery, fakt si mi pomohla, takže budem radšej kupovať 62, však teraz som si ešte uvedomila že aj plienka veľa spraví.

jennys
26. mar 2010

CIKY no bože, tak to si si užila. Jasné keby si bola dobre zošitá tak sa ti to nezapaluje. Mne to našťastie urobili fakt dobre, niektoré baby si po pôrode ani nemohli sadnúť ja som fungovala ako keby som ani nerodila. Mama keď ma bola pozrieť tak sme šli von a že ani nevyzerám po pôrode. Mne fakt nič nebolo, ani brucho som už nemala. Niektoré baby čo behali po chodbe tak som nevedela či už rodili alebo ešte len budú. Dokonca prvý deň ma aj doktor sprdol že čo behám po chodbách 🙂 To som išla akurát z JISky kde som bola prvýkrát pozrieť Lucku.

domika9
26. mar 2010

ciky 😒 duuufam že budem na tom lepšie

baby a tie tampony do podprsenky menite po každom kojení ? lebo ja mam tiež kupene tie tescove a čojaviem ked je tam 30ks tak to maš na 15 použíti a to by som asi mala malo na jeden den

surviver
26. mar 2010

domika nie po každom kojeni,ale podla toho ako Ti to mlieko tečie,ak vela a maš to mokre tak vymeniš,ale ak to nie je premočene,alebo len tak trocha tak nemeniš 😉

domika9
26. mar 2010

acha nieže budem mať spotrebu jak diva 🙂

domika9
26. mar 2010

maly sa tak podarene v poslednej dobe naťahuje stale citim kde čo ma je to feeest príjemne ked trošku pohladkam brucho tak hned je dupka alebo nožka vystrčena - stale taka hrča na bruchu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre