Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domcek
3. nov 2010

@cikyta nasa je tiez po kastraci koli nadoru .... ☹
Uz sa prebrala a chuda chodi po miestnosti a mlati ju z jednej strany na druhu a nejdem jej chuda vysvetlit ze ma lezat..

surviver
3. nov 2010

čaute babulky 🙂

surviver
3. nov 2010

ciky dufam,že tie stavy maš len z vyčerpanosti a že to nie je nič važne....tak ked zoperuju manželika tak sa daš doporiadku Ty ,aby ste boli zdrava štastna rodinka,Ty nemožeš byt chora ,ved kto by vymyšla so Sisou tie šašovinky a kto by nam pisal basničky???,tak držim palce nech sa to čoskoro porieši a nech si fit 🙂

cikyta
autor
3. nov 2010

@domcek No veru...ešte si viac ten hafík ublíži tým,že neležká a motá ho po byte a pada ☹

@surviver Ahoj. Ako krásne si to napísala. No že dakujem 😵 😵 😵

fopardi
3. nov 2010

@domcek samozrejme že v dobrom len ma napdlo že si nas nebola dlho pozrieť 🙂

@cikyta veru trebasa dať do formy -ja mam čo hovoriť od porodu sa chystam ku mojmu dr.a nie a nie sa tam dostať pochodila som povinne kont. a už zase mi treba ist na hematologiu a stale dookola 🙂 takže dobre viem ako to je že chod ku dr.

baby nepouerali ste modre z neba ? čo bolo tomu ujovi čo bol prvy pribeh strašne ma to dojalo a aj naš socialny štat ti kroti su vo vlade by to mali povinne pozerať že z ludi ktorí robili kolko mohli nakoniec nurobia žobrakov a to je fakt hola pravda a ti ktori hovno v živote urobili sa maju ako prasata v žite !!!! každy poslanec by sa mal dobrovolen vzdať polovice platu a nie si len vedia pridavať a schvalovať odmeny za nič -socialny štat 😠

lucula73
3. nov 2010

@fopardi a koľko ti chýba do tých 50 dní? 🙂 aby som vedela,kolko mám ešte trpezlivo čakať 😀

@surviver ahoj..no ty si sa tu tiež pekn edlho neukázala 😉 ...
@cikyta veru,po mužíčkovi si na rade ty..a bez reči 🙂

cikyta
autor
3. nov 2010

@fopardi ja kukám panelák,takže modre z neba ee...........stále pritom revem a to mi nerobí dobre. Potrebujem sa smiať 😉

@lucula73 takže od Noveho roku budem mať záväzok 😉

lucula73
3. nov 2010

@cikyta 🙂 ..my ti ho pripomenieme 🙂 ..
ja som dnes panelák nevidela...juj,zajtra budem musieť ráno kukať,ak sa bude dať,videla som len koniec 😠

cikyta
autor
3. nov 2010

@lucula73 Ved aj ja ho kukám tak,že najprv nič nepočujem,potom prd vidím atd... 😀

Dobru nocku. Sisa mi spí od 9 hodiny. Poobede spala 2,5 hod. v kuse. To dievča ma ŠOKUJE ! 😅

lucula73
3. nov 2010

@cikyta vidíš,u vás zmena k lepšiemu,u nás k horšiemu 😠 ..minulú noc sme sa hrali od 4.15 do 5.30 v obývačke na zemi..prvý raz....tak vyvádzal v postielke aj v posteli našej,že som to proste vzdala....potom zalomil a spal ešte 40 minút 😠
ale cez deň spáva tri razy 😀

denis19
4. nov 2010

@chorale1 no já chápala, že nemáte mršku holky? a to je zajímavejší než nejaké resumé od neurologie 😀
@cikyta tak to mela porádnou ránu, to je pres celé bríško!!!!

chorale1
4. nov 2010

@denis19 tak u mňa mrška pravidelne a naaposledy až 7 dní 😠 😠 😠

denis19
4. nov 2010

@chorale1 tak sorry to jspatne pochopila.... 🙂

chorale1
4. nov 2010

@denis19 v pohode 😉 ale keby náhodou tak by som bola len rada 😉

denis19
4. nov 2010

@chorale1 tomu ráda verím 😀

lucula73
4. nov 2010

ahojte
@denis19 ešte k tomu cvičeniu..my sme chodili do jedného rehabilitačného centra,tam nám ukázali,ako cvičiť a čo...bolo to však v žiline 😉
ale myslím,že to nemusíš riešiť,ja som sa tiež trochu bála,ale už sa rozhýbal,až moc 😀

denis19
4. nov 2010

@lucula73 a vy meli jaký problém, že se ptám?

cikyta
autor
4. nov 2010

Ahojte. 🙂

chorale1
4. nov 2010

@cikyta ahoj 🙂 čo porábaš? mne sa akosi od včera nič nechce 😒

cikyta
autor
4. nov 2010

@chorale1 No čakám,že mi každu chvílu vstane mala....a pojdeme asi na chvilku von,lebo mi už uplne drbe doma samej...Aj ked vonku to tiež nevizerá ružovo 🙄 ,ale dáka zmena musí byť.

denis19
4. nov 2010

@cikyta zmena je život 🙂 u nás není sice slunečno,ael venku ej príjemne, také Te to určite povzbudí,mne to dopoledne spravilo náladu...i účet v lékárne...ale co nadelám 🙂 Vím,že jsem strubka,ale stále myslím na to Karolínkino pretáčení, jestli nedelám neco špatne....ale snad ne 😕

chorale1
4. nov 2010

@denis19 nerozmýšľaj nad tým, vôbec sa nezaťažuj. ja tiež prvýkrát ked mi to povedala tak som stále rozmýšľala že asi niečo zle robím alebo čo. a teraz, ja fakt ani neviem čo hovorila. a načo si takým niečim zaťažovať hlavu. čo sa jej bude chcieť to robiť bude a ostatné bude robiť tiež len možno v inom poradí. napr. dnes bol u nás tomáško o 19 dní mladší. krásne sám sedí a náš vôbec nesedí stále ho váľa. ale zasa sa posúva dozadu. to toáško zasa nevie. takže každý si robí čo vie a čo sa mu chce. zabudni na reči tej doktorky.
@cikyta ja som dala malého spať na balkon. mne sa ani von nechce ísť taká som lenivá. a oblečte sa lebo je zima, fúka hnusný vietor.

denis19
4. nov 2010

@chorale1 dikas,máš pravdu já vím.....házím to za hlavu 😀

chorale1
4. nov 2010

@denis19 správny postoj dievča zlaté 😉

denis19
4. nov 2010

@chorale1 no práve se mi pritáhla sama do sedu za stolem 😀 a asi ti chce neco napsat 😀

fopardi
4. nov 2010

@lucula73 dnes je 37 DC a stale nič

chorale1
4. nov 2010

@denis19 možno chce adamkovi odpísať na minulý pozdrav. y& v x v tk-+/ a toto sa mu podarilo teraz. asi len oni dvaja vedia čo to tam je napísané 😀

denis19
4. nov 2010

@chorale1 asi ano 😀 😀 😀 ta naše zase se začala schovávat pod deku 😀 😀 jen se z ní ješte neumí zpet vymotat 😀

cikyta
autor
4. nov 2010

No vonku bolo celkom fajn 😉

@denis19 Je jedno,čo ti napíšeme,pretože ťa to bude stále trápiť a stále budeš smutná z toho,že sa Karolínka nepretáča. ☹ Napraví to len jedno: ked sa začne pretáčať 😉

Sama to poznám.....čitala som od kamaratok povzbudive slová,ked sme mali zlé klbiky,ked som balila Sisu naširoko do 8 mesiacov,ked sme nosili traky,skušali iných ortopedov v celom kraji.......a hlavne-dávala som si za vinu , že to asi preto,že som ju zle balila,že som sa v tehotenstve nehýbala velmi a preto mala zdeformované nôžky v brušku atd...atd...atd...Každý druhý týžden som strašne u lekára plakala. Urevaná som tlačila kočík cestou domov od ortopeda.Ludia sa na mna dívali,ako na prízrak.Nezdvíhala som,ked mi zvonil mobil,lebo som nemala chuť sa s nikým rozprávať cez slzy 😢
A ked mi jedneho dna povedal ortoped,že je to OK,myslela som,že UMREM od šťastia 😵 Ano,povedal to aj preto,že sa dozvedel,že to konzultujem aj s iními odborníkmi a to ho fakt nahnevalo 😠 Ale mne to bolo fuk ! Len nech je už to moje dievčatko ok. ☹

Momentálne teraz má ešte trochu vytočené členky a zase si vyčítam,že som málo s nou cvičila,ale vidím,že chodí,nekríva,tak to neriešim.Kontrolu máme v 2.rokoch,tak uvidíme potom,čo nám na to povedia.

Tieto nožičky su vo velkej miere dedičná záležitosť,takže to má zrejme po ockovi.Tiež má vytočené členky a ked zle stupne na obrubník-hned má výron.Takže na toto si bude musieť dať pozor asi aj Sisa.A obaja maju velmi ploche nohy.A k tým klbikom-vraj ich mal také aj muž.To mi povedala jeho sestra,že si pamätá,ako ho mama vyväzovala do trakov.........no neviem.......

Každe dieťatko má niečo to SVOJE,v čom nieje 100% dokonale u každeho dr. A tak to už na svete chodí.........sme rôzni,jedineční a je to fajn.........všetko sa dá riešiť......niečo lahšie,niečo ťažšie,ale DA SA VSETKO RIESIT. 😉

cikyta
autor
4. nov 2010

Ejha-tu sa zrodila LASKA !
Adamko+Karolínka= VL 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre