Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

denis19
16. dec 2010

@lucula73 no nám vysvetlili, že je treba začít s vakcínou v oktobri a vybrt všechny, jinak to nemá význam, tak já ti ted nevím,ale nevadí, neboť ona neonemocní 🙂

lucula73
16. dec 2010

@denis19 ano,od oktorbra do marca...to je tých 6x,akurát cez sezonu ....ale už je to jedno,my už na ňu nárok nemáme,som sa pýtala,aj tak sme skončili v nemocke v septembri.....respiračné ochorenie,nikto nevie aké 😠

@surviver ahoj snažilka 😀
malého som vyhodila na verandu,elbo nemá kto odhrnúť na terase sneh... 😀 ..tak nech búva 😉
boli sme dnes na krv........no vám poviem,malý príšerne reval,celý spotený,ja tiež,sestrička tiež,doktorka sa tvárila akože v pohode,ale nebolo jej všetko jedno,matúš mal takú silu,že sme ho ledva udržali a na dva razy mu tú krv až vzali ☹

surviver
16. dec 2010

@lucula73 chudačik maly... 😢 aspon sa teraz vyspinka...my ešte mame čas,prave sme dojedli desiatu a spanok v nedohladne 😠

cikyta
autor
16. dec 2010

Ahojte.......................tak Sisa zaspala 00:15 hod. Muž ráno zaspal do práce a ja som zase zaspala o 3 ! 🙄 Moje telo si myslí,že je vyspate 😖 😅

denis19
16. dec 2010

Tak já dnes dostala super poštu!!!!! 🙂

surviver
16. dec 2010

@denis19 tak sa pochval 😉 ,či je to tajomstvo?

denis19
16. dec 2010

@surviver no já nevím...je to zdalekého okolí martina.....od Silvinky 🙂
@cikyta dekuji 🙂 a karolínka je hypnotizovaná

surviver
16. dec 2010

@denis19 ahaaa,tak vy mate predčasneho ježiška 😉 🙂 ......no a potom sa cyki divi,že Sisi nespi,no ked musi darčeky až hen do Bystrice distribuovat,tak.... 😅 neni čas na spanie

denis19
16. dec 2010

@surviver presne ako hovoríš...dyť tá má práce slečinka..to uže být ráda, že je do pulnoci doma!!!! 😀

surviver
16. dec 2010

@denis19 😀 😀 😀

cikyta
autor
16. dec 2010

No veru mám práce 😀 Prvu várku medovníčkou:

denis19
16. dec 2010

@cikyta
@surviver holky prišla jsem na hronou vec, tento koníkk je požírač času!!!!!! 😀 Chvilku jsem tu nebyla a už mám zadeláno na medovníčky, delám mnž vysnené palačinky, malá najezená a čistá si hraje v ohrádce a já se ješte chystám na odpolední flám a to jsem i povysávala!!!! No nevímjestli sem budu chodit 😀 😀 😀

cikyta
autor
16. dec 2010

@denis19 😀

denis19
16. dec 2010

@cikyta já vím, není co dodat, když Te proste osvítí....... 🙂

cikyta
autor
16. dec 2010

@denis19 Jééééééééééééj-Karolínka je užastná !!!!!!!!!!!!!!!

denis19
16. dec 2010

@cikyta počítla zuby a čekla kdy dodelám palačinky, byla super, vše jsem krásne stihla a ted jsem ji uspala v kočárku, odpoledne hlídá tatínek..tak ať je to hodné devčátko 🙂

cikyta
autor
16. dec 2010

@denis19 sa máááááááááš 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
16. dec 2010

@cikyta také si to závidím 🙂 no slečinka je už vzhuru, tak hurá na ní!!!

cikyta
autor
16. dec 2010

@denis19 😀

cikyta
autor
16. dec 2010

@denis19 Mali by sme tie dve spolu zoznámiť,nech si Sisa berie príklad ! 😉

denis19
16. dec 2010

@cikyta není problém 🙂 já budu jen rááááááda.... 🙂

cikyta
autor
16. dec 2010

@denis19 Ale nech ti potom nepokazí tá moja,tvoju Karolínku 😀

lucula73
16. dec 2010

@denis19
@cikyta-pekný dialog,fajne som sa pobavila,dnes vám to išlo teda 🙂

no požierač času.hm....čo som tu nebola..tak som spravila...nič!!!! 😠 😀 😝 ..........lebo som hľadala vianočné ozdoby a mašľe apodobné prkotinky mojej dcére na V V do školy,ani za svet som si nemohla spomenúť,kde sme odložili od vlani ozdoby...kurňa,aspoň vidíte ,aký poriadok u nás vládne 😀

fopardi
16. dec 2010

ahojte tak ja som si myslela že sem dnes nakuknem čatejšie ale nepodarilo sa drobec bol cely den len ručičkovy a večer som pochopila ide nam dalši zub dala som mu aj čipok lebo sa mu ani zaspať nedalo chudatko tak bolestivo plakal 😢
ani piecť som nestihla ale všila som zips do bundy a konečne som sa pustila do šitia mojej vianočnej stuhy na stromček lebo už je najvyšši čas ale treba mi obšiť 28 metrov tak mi ešte ostala skoro polovica na zajtra lebo mi to trvalo asi 3/4 hodiny
no dnes som si planovla že pošijem , napečiem a že sa pustim do pratania obyvačky -prd borovy nič nespravene 😠

cikyta
autor
16. dec 2010

@lucula73 ktoru časť myslíš? 😀

Veru,máte to,ako keby ste sa sťahovali tento rok... 😀

fopardi
16. dec 2010

už teraz je u nas -20 tak sa teším do rana !!!!

cikyta
autor
16. dec 2010

@fopardi fiha.................. ☹

lucula73
16. dec 2010

@cikyta 😀 😀 ......ano,u nás to tak vyzerá,že sa práve ideme baliť alebo sa akurát vybalujeme 😀

cikyta
autor
16. dec 2010

@lucula73 😅

lucula73
16. dec 2010

@fopardi to fakt...........u nás je -11 teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre