Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

denis19
25. dec 2010

🙂 @kamka17 pravda...dobrý pohled na vec

@kuspitka idem kuknúť,aj ja mám nové foto,len ho tam ešte musím dodať 🙂

cikyta
autor
25. dec 2010

@lucula73 Fuha,dufam,že vás chorobka rýchlo opustí ☹

(Sisa už len kašle. Horučku mala len 2 hodiny. Zato včera "vdaka " kašlu nespala na obed a dnes vnoci sa mi "vdaka" kašlu zobudila o 1 hodine a hrali sme sa s bábikami do 4 hodiny,lebo ju to kašlanie definitívne prebralo... 😒 No vždy lepšie , ako den dozadu....to dostala v noci hodinový záchvat revu z kašlania a neukludnilo ju nič,ani cecok,len trošičku masírovanie hrudníčka eukaliptovou mastičkou. Tu miluje teraz 🙂 )

@denis19 To je fajn,tiež som v pižamku 😀 stále 😀 Hlavne,že som namalovaná 😀

@kamka17 U vás chumelí sneh??? U nás pada,ale taký drobný zákerný a hrozne fuka. Ani psa by som nevyhnala von ☹

@kuspitka Kukla som. Krásne fotečky a peknučký vianočný stol. (To mi sme na nom nemohli mať skoro nič skrz Sisu 😀 Sviečku chvíločku a tak isto aj koláčiky,či ovocie......Všade to bolo po zemi,vo všetkom zahryznute...uf 😅 )

cikyta
autor
25. dec 2010

@denis19 Urobila som kuk aj na tvoje fotečky a su uplne užastne. 😉

Ked mi donesie (dufam,že ešte dnes) muž kábel ku foťáku,tak dám aj ja nejaké vianočné akty našej Sisi. 😉

denis19
25. dec 2010

@cikyta už se teším na vaše vánoční fotečky....no jen tak na okraj i já jsem namalovaná...jsou vánoce no ne?

cikyta
autor
25. dec 2010

@denis19 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka
25. dec 2010

@cikyta ani my sme nemnohli mat nic,ona ani tam neobsedela....tak som skoro nič nejedla a behala okolo kamki....

cikyta
autor
25. dec 2010

No už som dala nejaké "najmenej" rozmazané fotky...do albumu...

chorale1
25. dec 2010

pekný sviatočný večer,
tak my sa pridáme s tými chorobami mm tiež od včera chorý. včera celý večer a noc teploty a má zápal priedušnice. takže ja som ráno saadla do auta a prišla večer. boli sme s adamkom u babky. a zajtra ideme k svokrovcom zasa sami dvaja 😝 no nejako musím prežiť čo už, radšej by som kopala zemiaky.
@denis19 prečo ja nie som tvoj priateľ a nevidím fotky? 😢 😢 😢

lucula73
25. dec 2010

no vidím ,že chorobky sa rozrastajú 😝 .
My sme boli tiež sami bez mm u našich,ten s teplotou v posteli.....nech sa radšej lieči,matúško zatiaľ len soplíkuje,tak dúfam,že celkom neochorie 😒

idem pokukať fotočky a ak najdem kábel od foťáka,aj ja pridám nejaké 🙂

zefa
26. dec 2010

@cikyta ja pri dusivom kašli dávam aj fenistilové kvapky...dávkovanie podľa letáku

lucula73
26. dec 2010

ahojte

aj ja som pridala pár ,to sú z mobilu,lebo nemožem nájsť šnúru od foťáka,no som neporiadnica 😠 😀

@zefa moj kašle odušu teda,ale nám nepomohli tie fenistilové kvapky,dávam mu ich stále,nie len teraz,keď je chorý.... 😒

cikyta
autor
26. dec 2010

@zefa Tiež davam fenistilove kvapky.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
26. dec 2010

@katarina33 ahoj,ano,aj ja som to čítala,že ako hlavný nápoj nie,ale na prípravu papaníčka sa može použiť.Ja som ale zatiaľ nedala,len raz tuším...sa bojím,veronika mi mala alergiu na bielkovinu kravského mlieka,tak preto 😒

cikyta
autor
26. dec 2010

@katarina33 Ja som 1.roku začala dávať kašičku z krabicoveho plnotučneho kravskeho mlieka. Sem tam neskôr kakavko (ktore velmi nepije) a aj do polievočky na zahustenie raz za 100 rokov. Nič jej nieje,ani v rodine a jej hlavné mliečko je to MOJE,takže u nás v pohode. Samozrejme,keby som mala ako Lucula už jedno dieťatko,ktoremu to nerobilo dobre,určite by som bola opatrná...
Toto je večera našej Silvinky presne 24.12.o 17:00 hod.:

zefa
26. dec 2010

nám to kázala dokina kvapky aj sirup od kašla a kašlali menej..každému zaberá niečo iné...sorry,že som napísala

cikyta
autor
26. dec 2010

Ejha...Zefka a ty máš čo taku bojovu náladu?
Ved OK. Som rada,že napíšeš svoj tip na pomoc našim chorúšikom 😉
Tiež si fenistil chválim. Celkovo aj gel,všetko z fenistilu.
Luculka len napísala,že im nepomáha a má právo na svoj názor a svoju odpoved. Nie? 🙂

Mám taký dojem,že ťa nahnevalo niečo pomimo (asi doma a teraz si mrchavá na nás)
Aj mne sa to stáva veru a vopred sa ospravedlnujem,ked mám také DIVNE dni 😉 To sa stáva. 🙂

lucula73
26. dec 2010

@zefa nič v zlom.....dúfam,že sa nehneváš 🙂 .my máme dávať fenistil kvapky preventívne 3x5 kv.,no nič nám to nepomáha,teraz večer som mu dala 8kv 😀

surviver
26. dec 2010

@lucula73 aspon Ti dobre zaspi,lebo fenistil tak dobre uspava,ale u nas to po čase prestalo učinkovat 😉 ,asi ta hlupa rezistencia 😅

lucula73
26. dec 2010

@surviver ani nám nepomáha..a zyrtec sa nemože?nevieš?
drobec nechce spať,tak sa tu naháňa po obývke 😝

surviver
26. dec 2010

@lucula73 to neviem...fakt ešte nespi?...no hadam bude potom taky unaveny,že bude spat do rana 🙂

chorale1
27. dec 2010

ahojte,
@surviver survi a čo to ja vidím, no to je krásne 🙂 ja že to čo tam je a po chvíli mi došlo, no krása fakt som šťastná aj za teba. ja by som tiež chcela ale ale.... gratulujem 😉
@cikyta no silvinka mala dobrú večeru, zdravú, sýtu...
baby prosím vás chcem si aj ja urobiť sukromný album, len ja som trošku z toho mimo tak mi prosím napíšte návod ako debilkovi. dakujem 🙂

lucula73
27. dec 2010

@chorale1 ja som nový ešte nezakladala,ale ciky tuším hej,ona ti určite dá návod 🙂
ano surviver je beťárka,hodila infošky do profilu a zmizla preč 😀 ...ale keď sa vráti domkov,tak vám to snáď objasní 😉

liviaf14
27. dec 2010

ahojte 😵
@cikyta krásna fotka, toto veľmi dobre poznáme, v prípade núdze kojíme ešte cez deň, ale inak iba ráno, večer a v noci. pomaličky sa chystám odstaviť od kojenia, veď som to tu už spomínala.
ja sa veru celkom bojím prvého ochorenia nášho malého, zatiaľ nás to obchádza - klop klop klop 😕

@surviver gratulko k tehu 😅

@chorale1 pri zakladaní nového albumu si zadáš v ikonke "len pre priateľov" a uvidia ho potom len oni. sú tam dve políčka " pre všetkých" a "pre priateľov", tak si vyberieš to druhé.

zefa
27. dec 2010
chorale1
27. dec 2010

@liviaf14 no vyskušam a uvidíme. dakujem 🙂
@zefa jééééééééj akí su zlatí beťarikovia dvaja 🙂

kamka17
27. dec 2010

pekný posviatočný deň sa praje 🙂 🙂
tak máme za sebou prvé spoločné vianoce...Paulínka z nich zatiaľ nič nemala, tak som pre ňu nejako extra ani neriešila darčeky, ale i tak dostala od babičky veľkého plyšového psíka, tak sa teším, keď naňho začne reagovať 😅 😅
@zefa malí sú zlatí, ale vyzerajú ako riadni šibali 😉 😉
@surviver tíško gratulujem ty tajnostkárka 😉 😉 držte sa a ozvi sa, keď pôjdete von

a asi sa naše polovičky dohodli, že budú sviatkovať v posteli, lebo aj ten môj zázrak bol riadne prechladnutý...ale on má na to takú teóriu, že keď pracuje, tak je organizmus v strese a nemá čas byť chorý a keď sa už blíži nejaké to oficiálne voľno, tak vtedy si organizmus povie, že môže poľaviť zo stresu a vtedy ochorie...my už to máme odskúšané, akurát ma to teraz trošku mrzí, lebo keď mi mohol pomáhať s malou, tak som zas ostala na všetko sama ☹ 😅 😅

chorale1
27. dec 2010

@liviaf14 no tak fotku som tam dala, zadala som len pre priateľov a zobrazilo mi tam iba 4 ľudí a ked chcem aby mohli pozerať další tak ako to urobím. vyskušaj či sa ti otvorí moj album ked si tam neni ako priateľ. dakujem ti zatím 😉

liviaf14
27. dec 2010

@chorale1 ja som ti vošla do fotoblogu a zadala "pridať k priateľom". pokiaľ mi to ty nepotvrdíš (príde ti správa do IP), tak sa ti do albumu nedostanem. ty môžeš každému vojsť na úvodnú stránku fotoblogu a potvrdiť ich pridanie ako píšem hore. druhá strana ti musí toto potvrdiť a potom všetci tvoji priatelia uvidia tvoj album. ponáhľam sa, ale hádam je to zrozumiteľné.
inak ostatné baby, ak chcete vidieť môj album, kľudne si ma pridajte k priateľom.

cikyta
autor
27. dec 2010

@surviver Zo srdiečka gratulujem !!!!!!! Bože až mi slza vybehla. A to prirodzene? 😅

@zefa Krásna fotečka ! 🙂 Krásne detičky ! 🙂

@kamka17 Počkaj na druhe vianoce ! Paulínka to rozbalí na druhý rok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre