Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

zefa
20. mar 2011

ahojte
martinčanky a vrútočanky poradte kde všade sú predajne s autosedačkami......okrem darčekov pre deti chceme aj nové sedačky,bo nám už treba väčšie

lucula73
20. mar 2011

@zefa všetko najlepšie detičkám,nech ste zdravučkí a spokojnučkí všetci 😉

cikyta
autor
20. mar 2011

@zefa Jéj,vy dnes máte 4 rôčky ??? Všetko najlepšie,vela zdravička,šťastíčka tím dvom nádherním zlatíčkam. 🙂

My sme kupovali v Tulipe v all toyse.

zefa
20. mar 2011

ďakujem...aj my sme tam dnes boli a oproti netu drahšie,v meste som bola v predajni,ked sme kupovali tieto čo majú a teraz tam majú 1 druh 😠

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
20. mar 2011

@katarina33 jej,aká krásna bábika 🙂 .aj Nelke všetko naj,naj,naj...... 😉

zefa
20. mar 2011

@katarina33 aj my Nelke všetko dobré prajeme....dobrá oslava...aj na stole sa tancovalo 😉 😀 😀

liviaf14
21. mar 2011

čaute 😎

@katarina33
@zefa oslávencom všetko naj naj a bošteky k tomu prajeme 😵

mne drobec dnes dospáva včerajšok, nespal cez deň skoro nič, takže dneska mám o ticho postarané 😀 aj v noci viac vymýšľal, akože inak........
vonku je krásne, len teplo nie moc, ale nevadí, hádam sa tá jar rozbehne naplno, keď dnes už došla 😝

cikyta
autor
21. mar 2011

@katarina33 nádherná tortička ! Ešte nádhernejšia Nellinka !
Všetko najlepšie ku krásnemu 1.rôčku !!! 😵

domcek
22. mar 2011

@katarina33 Nellke vsetko naj naj naj k prvym narodeninam. Krasna slecna snej vyrastla a torticka je tiez uzasna.
Nas od stvrtku trapia zubky, mali sme aj teploty. Uplne zasa prestala jest. Len vracia,place, nic nespi, ked jej chceme dat gelik na zubky tak straasny rev. ☹
Uz nech to prejde.

surviver
22. mar 2011

ahojte 🙂

oslavencom všetko naj naj naj a hlavne nech su zdravučki a veseli 😵

@domcek to mi je luto,že Stellinka sa trapi a hlavne,že nič nepapa ☹ ,držim palce nech zubule rychlo vyjdu a ona sa može znova usmievat..

domcek
22. mar 2011

@surviver ahojki, ja som uz stoho fakt na nervy. TAk velmi by som jej chcela pomoct.
Ale ako som pisala hore gelik sa podari dat malokedy a ked jej dam nurofen nech nerpi
tak to bud vypluva alebo vyvracia.
TY sa ako mas. A maly fesak? 🙂

zefa
22. mar 2011

Ahojte
Dakujem v mene detí za priania 😵
ak majú detičky problémy pri prerezávaní zúbkou skúste niečo z homeopatie...napíšem sem čo mám ja v homeopatickej knižke
CHAMOMILA 15 CH.............5 granuliek 3-4 x denne
je to ak...bolestivý rast zubov,dieťa je nervozne,plačlivé,mrzuté a upokojí sa nosením na rukách,hojdaním,jazdou v aute,jedno líce je červené a teplé,druhé bledé a chladné,môže byť pridružená hnačka
+ k tomu ak má aj potrebu stále hrýzť niečo tvrdé......PHYTOLACCA 5 CH......5 granúl 3x denne
+ k tomu ak má hnačky......RHEUM OFFICINALE 9 CH ....5 granúl po každej stolici
ja to deťom rozpúšťam v striekačke s trochou vody a tak to vypijú

surviver
22. mar 2011

@domcek ja nejako bojujem,aj ked niekedy mam pocit,že už nevladzem,ale čo sme si "navarili" ,tak... 😉 🙂 a aj nam idu zubky,jeden den ok,a druhy mrnčime, a tak stale dookola,ale naštastie jest nam chuti 😀

cikyta
autor
22. mar 2011

@domcek skus panadol................
moja nemá rada sladke,ale panadol miluje vždy si ho ešte pýta ! a to už je čo povedať nato,aký je jedak 😒

domcek
22. mar 2011

@zefa tie homeopatika poznam..bral ich syn.
So Stellkou je celkovo problem ona cokolvek ma v puse a nechce to hned to vypluje resp. sa povracia.
Dnes som jej objavila na spicke jazyka na oboch stranach este aj afty.. 😢
@surviver tak sa len opatruj. Skoda, ze nemas blyzsie rodinku, ze by ti aspon s malym sem tam pomohli.
@cikyta no veru uvazujem nad tym panadolom.
Ja uz neviem co jej mam ponuknut, nechce nic sladke, slane, no vsetko odmieta iba cicu chce.

cikyta
autor
22. mar 2011

@domcek nasilu tou striekačkou je to vstrekni a tak,že to preglgne a n ebude mať inu možnosť.

chorale1
22. mar 2011

ahojte,
ja vôbec nesstíham, teraz chvíľku sedíme na nočníku.
@domcek daj stelke pusinku, prajeme rýchle vyrezanie zubkov a tebe veľa trpezlivosti 😉
@zefa dodatočne všetko naj deturencom 😉
ostatné papa u nás nové iba to že už chodíme 🙂

cikyta
autor
22. mar 2011

@chorale1 Gratulujem k chodeniu 😉

jennys
23. mar 2011

Ahojte kočky, pripájam aktuálne fotky, keď budú drobci spať tak ak stihnem sa ozvem. Momentálne sa m rozliezajú po byte 🙂

jennys
23. mar 2011

@zefa dodatočne a oneskorene gratulujem detičkám k 4 rôčikom, to už je super vek nech sú zdraví a stále vysmiati...

cikyta
autor
23. mar 2011

@jennys Chlapci su užastní a s Luckou su strašne roztomilí......Také dve gulôčky maličké 🙂 A ako su krásne rozdielni.

lienika
23. mar 2011

@jennys ahoj....no akí sú už chlapci velkí..už sa teším, keď vás stretnem na prechádzke 🙂)

jennys
23. mar 2011

@cikyta ďakujem, veru rastú, včera sme boli vo Vrútkach tak som si na teba spomenula, že možno si niekde na prechádzke... a každý sú iný, máme ich podelených a aspoň si ich nepopletieme 🙂
@lienika no veru, už keď bude teplo tak budeme chodiť von, dnes ide s nimi poobede moja mama, nech sa poprechádza keď sa jej chce, zajtra ideme zasa ku doktorke tak celé doobedie zabité a poobede už von nepôjdem s nimi.

chorale1
23. mar 2011

ahojte,
@jennys no krásnučkí drobci, a fakt akí sú rozdielny. no musíš mať doma veselo 🙂
@lienika ja by som povedala že už by sme sa fakt mohli stretnúť všetky martinčanky 🙂
inak človek si už myslí že konečne teplučko slniečko ale realita ked vyjdem von je uplne iná. vetrisko dobre že ma nejde odviať no des 😒 ale uskromním sa aspoň neprší 🙂

lienika
23. mar 2011

@chorale1 no veru že by sme sa mohli, ja som za....a s tým vetriskom máš pravdu....spoza okna si človek myslí, že ako je vonka fajn a ono ťa ide odfúknuť....dnes som bola s malou von len chvíľu, lebo jej z toho vetra až očká začali slziť, a nechcem aby mi prechladla, lebo ideme v pondelok na očkovanie 🙂

lienika
23. mar 2011

@chorale1 a ozaj z ktorej časti MT si??? 😉

zefa
23. mar 2011

ahojte

@jennys ďakujem...a čo si myslela s tým vekom?bo ja mám opačný pocit...kočíkové obdobie bolo podľa mňa super a pri dvojkách ani nevravím 😀 😝

@chorale1 no gratulujem...to Adamko môže už aj sám dobehnúť sa hrať 😉 🙂

@lienika ty si tu už dávno nebola...ja a chorale sme z Ľadovne,cikyta z Vrútok,romy je zo Severu,jennys neviem asi z Košút...ty odkiaľ?

(dúfam,že sa baby na mňa nenahnevajú 😉 )
my sme už 2tt doma so soplíkmi a kašlíkom...už neviem čo im dať ,tak ráno idem s nimi na kontrolu k dokine
a čo je s denis?

lienika
23. mar 2011

@zefa ja som tak isto ako jennys z košút 2...áno dlho som sa neozvala, ale chodím sem čítať čo nové, ale popri tej mojej malej vrtulke sa mi nedá ani písať,lebo keď zbadá klávesnicu tak je za ňou ako pojašená 😀

liviaf14
24. mar 2011

čaute 🙂
my sme už druhý večer zaspali bez cicíka, pekne s fľašou mliečka. síce sme v noci ešte kojili viackrát, ale aspoň zaspávanie nacvičujeme 🙂 hádam to pôjde dobre aj ďalej.......
teraz zaspal drobček, tak mám chvíľu kľudu. musím si posedieť a dobiť baterky, lebo včera nám začal drobec chodiť, tak mi dáva riadne zabrať, všade ide tak polobehom, normálne mu nestíham 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre