Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

romy01
16. jún 2010

😀 😀 😀 ja sa taaaak tesiiiiim

cikyta
autor
16. jún 2010

Ti verím Romy.Je to najužastnejší pocit na svete ! Ked si uvidíš synčeka,ako má na tebe tu malú hlávku a je odkázaný len na teba,tvoje teplo,tvoju lásku a je tak neskutočne bezbranný....máš chuť zbiť celý svet pred ním a hladkať ho neskutočne dlhé hodiny......(ved aj budeš) 🙂

romy01
16. jún 2010

😀 😀 😀

cikyta
autor
16. jún 2010

Juj už nesmiem na to myslieť,lebo potom chcem dalšie..................heš heš s takými myšlienkami 😀

romy01
16. jún 2010

ciky to je jasne ze budes chciet aj druhe 😀 😀 😀

cikyta
autor
16. jún 2010

Romy-nie nie.Určite nie....Si predstav,že muž je totál (vraj) neplodný,ja tak na 20% môžem mať prirodzene bábo a dávame si "pozor". 😀 Teda-už asi mesiac si dávame pozor,lebo nás Sisa totál vyšťavila 😀

cikyta
autor
16. jún 2010

Uplne nám stačí a neviem si predstaviť také ako ona dve!
Neviem...

jennys
16. jún 2010

Ahojte,
@romy01 to je super, už sa chystaj na pôrod. Tie pásy ti nezávidím, ja som na to v nemocke chodila každý deň. Ešte keď tam ležíš tú pol hodinu tak v pohode ale keď dlhšie tak je to už aj dosť. Ja som tam ležala aj dve hodiny. Som zvedavá ako dopadneš zajtra. Ak sa im nebude niečo zdať tak si ťa tam aj nechajú. A týždeň máš fakt pekný už len porodiť. Inak tá materská, nad tým sa nestresuj, aj keby niečo dobabrali a nevybeháš si to teraz, tak si to vybeháš keď budeš mať po pôrode a oni ti všetko spätne zaplatia, takže to hoď za hlavu a mysli radšej na niečo iné. A inak si myslím, že aj tak ti do konca týždňa príde. A inak romy myslím, že druhé bábo tak skoro nebudeš chcieť, budeš mať dosť tohto jedného na začiatok. To ťa chytí až po čase 🙂
U nás nič nové, mm sa hrá s kočíkom, rozobral ho a maže... Lucka v škôlke, ja sa škriabem a vonku škaredo. No ale dnes sme už konečne aj mená vybrali tak som rada.

cikyta
autor
16. jún 2010

Jennys-aké mená??????????

(ježiš,že "ja sa škriabem". 😅 ) Mojko,nech to čo najmenej svrbí ☹

jennys
16. jún 2010

@cikyta no neviem, či sem tie mená napísať, alebo aby ste aj tu mali prekvapenie, ešte porozmýšľam. 🙂

cikyta
autor
16. jún 2010

Aléééééééé ☹

wolfskinka
16. jún 2010

romy gratulujem tak to uz bude coby dup 😵

europa8
16. jún 2010

Ahojte,
nestiham citat celu temu dozadu,ale niektore z vas "poznam" este z cias,ked som bola snazilka-myslim hlavne cikytku,vtedy som velmi citala temu Sanatorium Helios.Chcem Vam vsetkym pogratulovat k babatkam a tehulkam zelam este pohodovy zvysok krasneho ocakavania malych batoztekov a hlavne bezproblemovy porod
Ja sa tiez povazujem za Heliosacku,aj ked som tam,nastastie,nechodila strasne dlho a vdaka tym skvelym ludom sa nam v juni 2009 narodil nas vytuzeny Simonko...ale nie o tom som chcela,chcela by som sa opytat tych,ktore uz mate babatka,ci ste sa boli nejak osobne podakovat a ukazat im deticky,a ak ano,ci ste sa vopred nahlasili.
Dakujem.

cikyta
autor
16. jún 2010

@europa8 Ahojky.
Ja som tam bola zaniesť fotku malej s podakovaním.No nechcela som nosiť bábätko dnu skrz nejaku tu etiku.,....ak by tam boli nejaké snažilky,nech im nieje smutno pri pohlade na Silvinku.
Tak to tam zaniesol muž a ja som bola vonku s malou v aute.Vtedy aj dosť pršalo.

Inak čakám,že sa zorganizuje nejaké stretko...to by bolo fajn.

wolfskinka
16. jún 2010

europa, ak chces ukazata babetko, tak po 13,00 hodine tam uz snazilky nechodia, su len pohovory, rano by sa to moc nehodilo .. ale chces ist doniest ukazat babo, tak zavolaj si na recepciu povedia ti kedy je najlepsie

lucula73
16. jún 2010

ahojte

romy - tak nech to máš čo najskor a čo najmenej bolestivo za sebou... 😉

ciky - chystaj básničku 🙂

jeny - prezrad nám čo ste vybrali.... 😕 😀

wolfi aj tebe sa to už riadne kráti....

ja nič nestíham,teraz som si sadla prvý raz dnes k pc...a to ešte ideme písasť úlohy do školy,tak sa tu nemožem ani zdržať...ale ešte nakuknem 😉

wolfskinka
16. jún 2010

lucul no veru krati .... uz by som to tiez veru mala najradsej za sebou ..

lucula73
16. jún 2010

wolfi uži si ešte ,kým sa dá...a potom ti to pojde tak rýchlo,že ti bude aj ľúto,ako to uteká.... 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
16. jún 2010

no ku tomu ukazovaniu baba tak nam ked potvrdili srdiečko tak nam Krajko povedal že mame prísť drobca ukazať ale my to mame do Martina dosť takže určite pošleme fotečku s listom 😉

wolfskinka
16. jún 2010

lucul .. no este nech 2 tyzdne vydrzi a potom sa uz moze narodit ... segra ma teraz takeho 3tyzdnoveho, tak ma to laka, uz by som aj ja chcela mat takeho doma, ale vsetko chce svoj cas, este musim vydrzat aspon dva tyzdne

domika9
16. jún 2010

baby davali ste niektore očkovať proti rotavirusu ?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
16. jún 2010

katka ale ten rotavirus je trošku iny brutal nieje to obyčajna hnačka aprekona to väčšina deti do veku 5rokov a doma si s tym neporadíš skoro vždy skončí babo na infuzkach v nemocnici ja sa nato idem teraz pytať ako pojdeme najbližšie do poradne tak som zvedava aky ma nato nazor naša dr. ale zvažujem to očkovanie

surviver
16. jún 2010

pekny večer 🙂

domika,tak ja som proti rotavirusom nedavala maleho očkovat,ono tie očkovania nie vždy je to vyhra 😒

katka k nosičom neporadim,,lebo nemam osobnu skusenost,ale myslim,že babatko je tam dost spučene aspon čo som mala možnost vidiet...ja by som tam svoje dieťa nedala...

wolfskinka
16. jún 2010

moj nazor je tiez, ze to tomu malickemu musi byt nepohodlne ...

cikyta
autor
16. jún 2010

Očkovanie máme len základne.
Silviu som nosila v nosiči občas pri venčení hafa,lebo v koči bola nespokojná a v nosiči bola spokojná,videla na svet a krásne sa smiala....takže bola spokojná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre