Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
26. dec 2009

objednala som flašky avent , podložku do vaničky , nejake dupačky polodupačky , nejake košielky , čiapočky ved ked mi to príde tak to pofotím a dam do albumu
kuspitka aj ja som pozerala fotečky velmi vam to pristane a prečo ti vlastne robili cisarsky ?

zefa
27. dec 2009

ahojte..a kde ste všetky?

domi ja mám na avent tie držaky kde už si to udrží v ručičke..nechceš?(mám 2ks samozrejme)my sme podostávali kopec takých fľašiek s držadlami,že toto sme vôbec nepoužili

domika9
27. dec 2009

zefa aky držiak asi ani neviem čo to je 😅
ale ked to je dobra vec tak sa možeme dohodnuť 😉

zefa
27. dec 2009

domi toto mám len v bielej farbe
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-hrnceky-...

a k tomu sa potom kupuje tento náustok
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-hrnceky-...

a aj toto mám a super vec...to máš na sušené mlieko dávkovač na 3 dávky mlieka so sebou vezmeš a nemusíš trepať celu pixlu ak ideš niekam na krátko..a ked vyberieš ten dávkovač máš kelímok napr.na ovocie na von..ja som ho využívala a využívam stále 😉

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kojenecke-flase...

ináč naši stále pijú mlieko z veľkých fľašiek(260 ML) aventu ..ja naň nedopustím

domika9
28. dec 2009

uf zefa tak to su riane palky za take drobnosti uvidím či mi to nahodou nepríde s flašami 😉

zefa
28. dec 2009

ano bolo to drahé,ale treba obísť lekárne..niekedy bol rozdiel aj 50-60sk na výrobkoch..si všetci dávajú iné rabaty..ak ich chceš ja ich dám po 2,50e/ks

domika9
28. dec 2009

zefa uvidím či to nebude pri flašiach aj ked pochybujem ale dam ti vedieť 😉 ked to tam nebude tak to isto od teba zoberiem

žienky dnes sme boli s mm v tescu na vypredaje pokupili sme plno veci pre drobca už to idem davať do albumu tak možete mrknuť 🙂

cikyta
autor
28. dec 2009

Domika,to v Poprade? Pôjdeme do ZA,lebo teraz je v MT bieda.Len špinave bodynká č.56 😝

domika9
28. dec 2009

ciky ano v poprade sme boli nebolo tam toho vela ale dalo sa vybrať ale tiež väčšinou male čísla ale take krasne šatičky tam mali pre Silvinku take vúčšie aj mikinky krasne no a jedny capačky som tam našla ale prekrasne boli ale velkosť 0-3mesiace a nam ich asi nebude treba lebo bude prave horuce leto tak som ich nebrala ale keby mali aspon 3-6 alebo niečo take tak by som ich kupila
ale 4.1 idem s mm asi do prace tak pojdem pozrieť aj do kežmarku do tesca možno aj tam niečo kupim a ešte čakam balik z kojeneckeho 😀

surviver
28. dec 2009

domika vecičky su velmi pekne,my sme boli včera v Tescu v Žiline len tak na skok,ale nič pekne pre detičky tam nemali...a dost to bolo vyrabovane 😠

lucula73
28. dec 2009

domi a to si kúpila v tescu?lebo u nás tiež nič pekné nemali...teda aspoň mne sa nič nepáčilo....ešte mi volala mamina večer,že sú v tescu a že drží v rukách nejaké pekné rifličky 3-6 m,že či ich má kúpiť....nakoniec som jej povedala,že nie... 😠 ,ja som ich ráno videla,mne sa nezdali nejaké fajnové...tak neviem,či som sfajnovela ja...

dobrú nocku.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
29. dec 2009

ahojte,

katarina - to je naozaj dobrá cena,ale by som ti poradila,aby si nejak veľa nekupovala,lebo náhodou zistíš,je vám nevyhovujú,napr.sa ti malé vysype alebo bude mať červenu riťulku a čo s tým potom spravíš?budeš musieť vymeniť za inú značku...a dnes máš akcie skoro stále všade..... 😉

domika9
29. dec 2009

ano lucul v tescu u nas v poprade som to všetko nakupila
lucul a mali dva druhy chlapčenskych riflí jedny take dosť vyteplene a druhe tie čo som kupila tak tie su podšite takou tenučkou bavlnou a rifličky su tiež take tenšie kedže bude teplo tak som vzala tieto tenšie a cenovo uplne super tie rifle čo mam v albume spolu s tym tričkom tak za to som dala 7eur , takže uplne v pohodičke

domika9
29. dec 2009

katarinka tak komodu mate krasnu tak maš kam ukladať vecičky
a tiež myslím že radšej nekupuj vela z jednej značky lebo čo si jedny mamičky pochvaluju ine nemožu používať 😉

lucula73
29. dec 2009

domi ahoj,no asi sú to tie,čo som aj ja videla,aj to modré tričko.....no ja musím mať chuť,keď idem niečo kupovať,včera som bola dosť podráždená aj uchodená....tak možno skočím ešte raz,však ma moj starý zabije 😀

surviver
29. dec 2009

Ahojte 🙂

wolfskinka
29. dec 2009

ahojte

surviver
29. dec 2009

wolfi vyspata? 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
29. dec 2009

neda sa mi do temy Helios v snažilkach prispiet??? vam to funguje???

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
29. dec 2009

katarina,no ubieha,aj rychlejšie by mohlo 😀

surviver
29. dec 2009

katka,ked hej,vždy nanovo...

lucula73
29. dec 2009

katka - no asi polhodinu to heslo vydrží a potom sa musím prihlásiť znova....teraz som odbiehala od žehličky a keď som prišla po 4o min.,už som bola odhlásená...

cikyta
autor
29. dec 2009

Survi-ja sa nemusím prihlasovať.Mne ide MK normálne furt.(Horšie je to v babybazare.Tam to žerie nervy mne.)
Pa.Idem hodinu spať.Absolutne som v noci nespala.Silvia celú noc vrieska,až nevládze dýchať,muž je na mašlu a ja omdlievam,čo už 3 mesiac nespím.Paaaaaaaaa

surviver
29. dec 2009

ciky tak sa držte...a pospi si

domika9
29. dec 2009

ach ciky nestraš nas 😅 čo nas to len čaka 😉

zefa
29. dec 2009

ja nespím už tri roky viac ako 4 hod.denne,tak počítajte aj s takýmto niečím 😀 😀 😀 v 15tich to pošlem do sveta a potom budem spááááť 😀 😀

surviver
29. dec 2009

zefa to fakt??? v troch rokoch ešte deturence nespia viac ako 4hod??? dufam,že si z nas robiš srandu...či? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre