Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
18. feb 2010

ciky no tak to sa uz tesim .... xixi

cikyta
autor
18. feb 2010

No Domi-vizerá to ako prst ☹

cikyta
autor
18. feb 2010

Wolfi-tak najprv som sa natierala elasti-Q,ale bolo to málo kremu a rýchlo sa mínal za tie prachy.Tak som si potom kúpila Bonella cream a to bolo žužo!!!Vonave-hm....

cikyta
autor
18. feb 2010

Je to priamo na strie krem.

wolfskinka
18. feb 2010

bonella cream .. ten sa chystam si kupit
a kde si ho kupovala v lekarni ?

cikyta
autor
18. feb 2010

hej v lekárni.

zefa
18. feb 2010

ciky 😀 😀 😀 neboj ,ked mne ešte nevzali deti kôli modrinám,tak snád ani tebe kôli prvej 😉 naší sú furt modrý a ked náááhodou nemajú, sa kukáme či sú to určo naše deti 😅 😅

cikyta
autor
18. feb 2010

Zefa,len my máme stále niekde modrinu ked ideme k dr.A furt inde 🙂 A vždy sa dr.na nu opýta. 😀

romy01
18. feb 2010

zefa mas krasny album, hahaha som sa zasmiala na tej fotke kde su take male a kukaju jeden na druheho tak zlato vyplieštajú okále 😀 😀 😀

ciky neboj, nemusis sa blbo citit, proste mala zacina lozit a to sa bez havarii nezaobide.

domka chudatko, ale zajtra sa pri nakupoch odreagujes.

cikyta
autor
18. feb 2010

No to su ozaj bohovske fotky 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
18. feb 2010

Ozaj-dnes ma pri mojom šťasti ešte oplula taká stara žena.Odmrmlila si cez zábradlie a rovno na mna.Bola to taká smradlucha a 100% pribrzdená,mala nabok hlavu a šomrala si...
Baby-tie nervy!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

romy01
18. feb 2010

ciky 😝 😝 😝 by ma porazilo

domika9
18. feb 2010

ciky vidím že si si dnešok užila ako aj ja 😀 😀
romy zajtra na teba myslím 😉

wolfskinka
18. feb 2010

ciky mala si ju kopnut .. fuj co vsetko sa tebe neprihodi

domika9
18. feb 2010

ciky ja tiež ked som šla ku dr. tak sa ma vždy pytal že čo to tu mate a som sa vtedy citila ako keby ma mm bil ale už vie že picham tak sa nepyta

cikyta
autor
18. feb 2010

Domi-no moja,ty si len oddýchni a už neabsolvuj také behačky. 😒
Wolfi-no to hej.A by ma možno aj osrala! Ved také individum-to nevieš čo možeš čakať 😠 Len som hubovala popod nos.

domika9
18. feb 2010

no ciky ono sa to ešte len začne ked začnem vybavovať matersku ešte šťastie že po porode všetko obeha mm

domika9
18. feb 2010

ale som rada že ideme zajtra na nakup konečne som sa dočkala snad nič do toho nepríde

zefa
18. feb 2010

ciky..aj mňa sa dr.stále pýta,ale aj z toho dôvodu,že či im zas netreba zobrať krv na železo(to sa bežne robia modriny a berie sa to ako jeden z príznakov na nedostatok železa v tele 😉 to len také info)..ale zas je pravda,že oni sú jak slepúšikovia..otočia hlavu na bok a idú príp.bežia..to nestihneš ani ústa otvoriť 😝 ..koľkokrát sa stalo,že sa zrazili a to sú iné pecky a tie hrče ☹ to napr. boli v bežke,ja som sa obliekala,pretiahla som si tričko cez hlavu a oni na tom pultíku na bežke 😨 ,mali sme jednu tú starú stoličku na krmenie ešte po nás a tá mala aj taký schodík..Samko tam bol 1x a hned sa začal stavať v tej stoličke(som ju mala zloženú na výšku,pretože druhú sme mali plastovú zn.IKEA..no dalej už nejdem aby tehuľky predčasne nerodili 😅

ad foto..dakujem..oni dlho museli byť stále na sebe,pretože bez seba boli mrzutý..a to sa tam práve zobudili..a to mám kopec takých momentiek len ja som lenivá robiť albumy 😝

domi..príjemný nákup a pozor na bruško,teplo sa obleč..v PL je furt chladnejšie
idem haji ...dobrú noc

domika9
18. feb 2010

zefa my ideme do obchodu nie na trhy takže myslím že aj bunda ostane v aute 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
19. feb 2010

ahojte tehulky

tento tazden zas usiel ako voda. Som sa musela mm pytat ze co je za den. Domka, prajem velke nakupy 🙂

cikyta
autor
19. feb 2010

Ahojte.Domi-príjemný nákupik želam.Zefa-hm...dik za info o železe.Môže byť,že trošku chýba ☹

Inak-k dr. sme nešli.Zaspali sme,lebo nemáme horučky a ocko nás nakope,ked príde domov 😅 Co už.

ela304
19. feb 2010

ahojte baby, strasne dlho som tu nebola. My uz mame štyri mesiace a pridam foto.

cikyta
autor
19. feb 2010

Jej Ela-aké krásne modre očká! Samko je nádherný! 🙂

zefa
19. feb 2010

jéj..ďalší modrooký Samko 😉

lucula73
19. feb 2010

Ahojte

jej ela,krásne očká...

katka - ani mne neprišiel ten potvrdzujúci mail...musím sa opýtať.... 😠

domi - potom sa nám ohlás...

lucula73
19. feb 2010

ciky - veď keď nemá teploty,tak načo by ste tam chodili....

ja som bola dnes v Martine v nemocnici vybaviť malému u detskej plúciarky jednu vakcináciu,na ktorú má nárok,aby nedostal zápal pluc,tak tam ešte pojdeme aj s ním,len poisťovna musí schváliť tú vakcínu,vraj stjí 15 000....sila 😒

domika9
19. feb 2010

jajj baby ja dnes ani spať nebudem aka som šťastna prešťastna 🙂 🙂 🙂

ku večeru hodím fotečky a info čo za kolko a ake 😀

romy odfotila som ti tvoj kočiar

lucula73
19. feb 2010

domika 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre