Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

zuzanka7834
19. júl 2010

ahojte babule, je tu niekto? potrebovala by som jednu obrovsku pomoc, zajtra rano ideme 1x do heliosu, a ja si neviem spomenut, ci tam ist nalacno alebo nie, prosim poradte mi, nech netraposim, dakujem velmi

lucula73
19. júl 2010

@zuzanka7834 nemusíš byť vobec nalačno 😉

lucula73
19. júl 2010

budú ti brať krvičku? to sa berie na hormonálny profil,...mne brali krv naobed,po konzultácii a to som už jedla od rána aj dva razy 😉

držím palčeky 🙂

lucula73
19. júl 2010

@zefa to sa stalo kedy? ☹

@romy01 možno ti malý pekne papká,nemusí grgnúť...skús mu trošku pomasírovať na chrbátiku a keď nič,tak nič 😉 ,len ho daj pre istotu nabok,ako radili dievčence....ešte ti napíšem IP 😉
@domika9 tak sa držte zajtra na tom očnom,nech sa to konečne vyrieši 😉

zuzanka7834
19. júl 2010

@lucula73 dakujem ti velmi pekne 🙂 ja som si tiez myslela, ze by ma nenechali do pol desiatej o hlade, ale pre istotu som sa spytala, aby sme tam nesli zbytocne... trochu sa bojim, vobec neviem, co od toho cakat, nevies co nam budu robit? ja viem, ze tu krv a mm spermiogram (to si vôbec neviem predstavit, ako to prebieha, chudacik moj)

lucula73
19. júl 2010

@zuzanka7834 idete na konzultáciu?povypytujú sa vás,kolko,sa už snažíte,či máte za sebou nejaké vyšetrenia.....podľa toho,ktorý deň cyklu si,tak ti možu urobiť aj sono....a keď budú mať tie prvé výsledky-hormonálny profil,spermio,sono...tak vás zavolajú na konzultáciu zas a navrhnú vám,čo ďalej 😉
vobec sa nemusíš báť..ku komu idete?

zuzanka7834
19. júl 2010

@lucula73 objednavala som nas cez recepciu, znama povedala, ze si mam pytat MUDR krajkovica, ale recepcna mi povedala, ze ten bude na dovolenke, ale nakoniec mi vobec nepovedala, ku komu, tak neviem. Ale vraj su tam vsetci mili... ako dlho ste tam chodili Vy? Vidim, ze Vam tam pomohli 🙂

lucula73
19. júl 2010

@zuzanka7834 tak to pojdete doktorke,ona je tiež veľmi zlatá,naozaj... 😉

no my sme chodili len pol roka,dva razy mi stopli stimulku v rámci jedného ivf a nakoniec sa nám mesiac pred druhým ivf zadarilo normálne 😉

zefa
19. júl 2010

@lucula73 včera či dnes..písala to jedna v inej téme
@zuzanka7834 ako píše lucul...všetci sú tam milí..áno Krajko je na dovolenke 😉 ...no manželovi môžeš ísť pomôcť..nie je to nič hrozné,ja viem,že je to mužom trochu blbé,ale ak chcete bábo stud musí bokom...budem silno držať palčeky 😉 🙂

zuzanka7834
19. júl 2010

@lucula73 jej to je super 🙂 stalo sa to aj tej mojej znamej 🙂 v take nieco dufam aj ja, pravdupovediac pevne verim, ze k umelemu vobec nebude musiet dojst... a skade vies, ze bude doktorka?

lucula73
19. júl 2010

@zuzanka7834 lebo čo ja viem,tak sú tam len dvaja...zefa je tak?
no a ak je doki na dovče,tak musí byť len dokina 😉

zuzanka7834
19. júl 2010

@zefa ved to, ze ja si ten ober predstavujem iba zo sprostych americkych filmov... a neviem, ci sa tam da tak uvolnit, aby to slo, ozaj si to neviem predstavit... tvojmu drahemu sa to podarilo hned prvykrat? ten pocit, ze za dverami niekto caka na tvoje spermie... snad to zvladneme, drzte palce 😉

zuzanka7834
19. júl 2010

babulky idem si uz lahnut, prajem dobru nôcku a dakujem za rady 🙂 drzte nam zajtra palce... 😕 😕 😕

lucula73
19. júl 2010

@zuzanka7834 jasné že držíme,podaj potom infošky 😉

dobrú nocku....

zefa
19. júl 2010

@zuzanka7834 my sme chodili aj do iného centra a tam to bolo horšie vybavené ako tu...ja neviem,on nechcel aby som bola s ním,ale pred odberom musíte mať min.3 dni bez sexu,takže to nie je až taký problém,keďže ich to trochu tlačí 😉 😀 😀 😀 no neboj,prežilo to niekoľko zúfalcov,prežije to aj tvoj aj ty 😉 ..a môžeš nás tu informovať ak chceš ako ste dopadli..ak niečo poradíme aj ďalej,všetky sme si tým prešli,tak vás chápeme...škoda,že nie som doma..by ste mohli prísť na kávu...ja bývam oproti Heliosu...

domika9
20. júl 2010

ahojte tak sme doma u očneho super tentokrat to Matuško neprespal všetko ok očko sa vyliečilo

wolfskinka
20. júl 2010

@domika9 nejake fotky su v albumiku

tinkaza
20. júl 2010

@wolfskinka : teeeda, blahoželám k takému fešákovi ešte raz, až sa usmievam, keď ho kukám na fotkách 🙂 a ešte keby vedel, aký je vytúžený a vyprosíkaný 😀 normálne Ti závidím, v dobrom samozrejme, tak už len nech ste zdravučkí a nech si nájdete taký ten svoj životný rytmus 🙂 všetko dobré

lucula73
20. júl 2010

@zuzanka7834 ako ste dopadli? 😕 😉

zuzanka7834
20. júl 2010

@zefa @lucula73 tak sme teda boli, a som strasne rada, ze sme sa odhodlali. Mm to zvladol uplne perfektne, vobec som to necakala, viac som za neho asi stresovala ja, on to vobec neriesil a postavil sa k tomu ako chlap. Doky bol perfektny, vela veci nam vysvetlil, a dost ma upokojil. Konecne niekto nasiel a pomenoval problem, polopatisticky nam ho vysvetlil a navrhol riesenie, ktore podla neho, ak sa jeho hypoteza z vysledkov testov potvrdi, bude mat velmi jednoduche riesenie... velmi velmi bol zlaty. Mne brali krv na HP a pozrel ma sonom, 2x si mam dat zobrat krv u nas doma a potom prist zase do MT, uz sa normalne tesim. Povedal, ze ak spermosky budu v pohode, mozeme zacat s liecbou uz buduci mesiac 🙂 🙂 🙂 Dakujem este raz ze ste sa mi vcera ozvali, bola by som sa vecer zbytocne prehadzovala v posteli 🙂

zuzanka7834
20. júl 2010

@wolfskinka mas krasneho chlapceka! naozaj krasne babatko, prajem mu nech ma stastny a dlhy zivot 🙂

cikyta
autor
20. júl 2010

@zuzanka7834 No super.Mužíka zdravíme a držím vám moc palčeky 😉 Takže teraz sa môže lahko stať,že na jesen budeš chodiť "bruškatá" 😉

lucula73
20. júl 2010

@zuzanka7834 tak super,že máš taký dobrý pocit ..a boli ste nakoniec u doktora? 🙂

zuzanka7834
20. júl 2010

@cikyta joj velmi rada by som... ani nevies ako. Teda, urcite vies, ak si chodila do heliosu 😉 , niekedy si naozaj myslim, ze som sama vo vesmire co chce babatko a nejde to 🙂 drzte palce babulky, nech sa coskoro pridame k Vam!!! Teraz len hlavne aby krvicka vysla dobre a tiez ten spermgr. uf, dam vediet...

zuzanka7834
20. júl 2010

@lucula73 ano, bol tam doktor Galo. Bol strasne mily a prijemny.

cikyta
autor
20. júl 2010

@zuzanka7834 Ti verím.Tá tužba po bábätku je neskutočná...Samozrejme že velmi držím palčeky a kdyby neco,kludne sa na všetko pýtaj....a nielen nás,tu.Doktor aj doktorka su neskutočne ludskí,takže sa len nebáť....Viem o čom hovorím.Ja som sa bála,skoro som omdlievala od strachu a po čase to prešlo....a možno mi to aj PRETO vyšlo. (síce na 2 krát.Ale až na 2 krát som zahodila strach 😉 )

cikyta
autor
20. júl 2010

@zuzanka7834 Galo je velmi fajn.Mám ho rada aj z nemocnice z pôrodnice.

zuzanka7834
20. júl 2010

@cikyta dakujem, dufam, ze budem podavat len same dobre spravy 🙂 dnes som sa rozhodla, ze budem mysliet uz iba pozitivne 🙂

Babulky idem si lahnut, dnes sme velmi skoro vstavali a zajtra do prace... dobru nôcku 🙂

lucula73
20. júl 2010

@cikyta to tam majú nejakého nového doktora?

dobrú nocku všetkým

cikyta
autor
20. júl 2010

@lucula73 On tam asi pomáha so sonom,aj dovolenky su,tak si ho prizvali.Chodia tam z nemocky robiť soná doktory-teda chodievali poobede ku tehulkám,neviem ako teraz

Dobruuuuuuuuuuuuuuuuu 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre