Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
25. sep 2010

Takže utorok mi bude dobre. JUPIKY ! 😎

lucula73
25. sep 2010

@cikyta no snáď máš pravdu..... 😉 ale možno by pomohlo,keby ti to ošetrili.

cikyta
autor
25. sep 2010

@lucula73 No uvidíme teda,aká bude noc.Nejako sa mi neda spať.(To mi ešte aj menzes už týžden mešká...nikdy to nebolo viac , ako 3 dni !) 😅
Teda bolo-11 mesiacov 😝 ale to sa nepočíta.

fopardi
26. sep 2010

@cikyta žeby baby ????

a diera ako ? lepšie ? či prd? naš maly vstal dnes o 5tej

cikyta
autor
26. sep 2010

@fopardi baby nie na 99,9% Len myslím,netestovala som.

Diera je menšia,bolesť väčšia ☹

Aspon ti bude za celý den už pekne unavený malý.A večer krásne zabuva. 😉 či nie? 😅

lucula73
26. sep 2010

@cikyta cikytka ako? myslela som na teba aj v noci 🙂
a nechceš testnúť?veď zázraky sa dejú 😉,nám tiež povedali,že máme minimálnu šancu a viď 😉

my sme skoro vobec nespali,malý chrčí ako starý prefajčený chlap ☹ ,mám zlé tušenie,že zajtra nás ten špitál neminie 😔 ,ak do zajtra vydržíme 😒

fopardi
26. sep 2010

@cikyta našťastie som včera večer povedala mm že dnes vstava ku melmu on a ta ked vstal rano o 5tej tak ja som sa ho ešte snažila uspať ale ked bolo 6 tak vstal mm a šiel sa s nim baviť odvtady už spal skoro hodinu a po hodine aj niečo ked vstal bol zase kus nerozny a tak som ho uložila a prave zaspal
dnes sa chystame na menši vyletik sme zapojeny do takej jednej suťaže a dnes bude vyhodnotenie a ma tam biť aj Dominika Stara a kedže prší tak sa ideme povoziť

@lucula73 a som sa ta chcela pytať ešte maš mlieko ? či si si už dala pichnuť inj .? a snad sa melmu polepší my sme začali nejako kašlať a kychať ale bez teploty a bez soplíkov a ten kašel neviem celkom si niesom ista že je to kašel lebo zakašle iba vtdy ked robi take zvuky z hrdla a akoby ho z toho škrabalo viete čo myslím že sa tak namaha a potom zakašle inač nie

fopardi
26. sep 2010

a ja mam už nadchu na ustupe tak snad mam zas na niekolko rokov pokoj 😀

surviver
26. sep 2010

ahojte babulky..

ja mam jednu nie moc dobru spravičku od Luculky pre vas...je aj s Matuškom v nemocnici 😔 ,dali ho hned na jis a davaju mu kyslik...pozdravuje vas a dakuje,že na nich myslite....verim,že sa Matuškovi čoskoro polepši bobačikovi maličkemu....

cikyta
autor
26. sep 2010

@surviver Bože môj !!!!!!!!!!!!!!!!!
Matusko,želám ti hrozne moc zdravíčka,nech sa ti čím skôr polepší chrustik maličký !!!!!!!!!!!!!!!
Survi-povedz Luculke,že na nu myslím.Pozdrav ju a hlavne nech sa držká ☹

fopardi
26. sep 2010

@surviver ach jaj pozdravujeme aj my a prajeme nech su čím skor doma a v poriadku
radšej nech si tam poležia nech je Matuško pod dohladom lekarov ako stresovať doma

cikyta
autor
27. sep 2010

Ahojte.........Počujte,šikovnice tortičkove........už ste niekedy robili tortu "prsia?"(už som taku mala.Robila ju kamoška,no hladam ešte ine skusenosti s tým a to preto,že tie prsia sa blbo tvaruju z cesta) Tak reku.....ako ste to robili vy ? 😅

denkap
27. sep 2010
cikyta
autor
27. sep 2010

@denkap dakujeeeeeem

cikyta
autor
27. sep 2010

@denkap Ešte raz dík.Chcela som to pre kamošku,ktora ešte neni tak na nete zbehlá a toto čo si mi poradila bolo presne to,čo sme hladali. 😉

denkap
27. sep 2010

super, drzim palce, aby sa to podarilo 🙂 potom sem mozes pripnut fotku torty, co vytvoris 🙂

cikyta
autor
27. sep 2010

@denkap to ide tvoriť kamoška.Ale slubila foto 😉 (ja len tak z piesku) 😀 😀 😀 nemám na to nadanie,ani miesto,ani ako-pri mojej herečke.

zefa
27. sep 2010

ahojte
moje deti sú už ok a môžu do škôlky(dúfam,že na dlhšie ako 3 dni 😝 )
preboha a čo je Matuškovi????no radšej nech je pod dohľadom.........bože pozdravte ich 😔

cikyta
autor
27. sep 2010

@zefa Ahojky. Má zápal priedusiek ☹

Držím Nancy a Samkovi pršteky,nech to bola ich posledná choroba tento rok! (Co rok..........niekolko rokov a hotovo)
Chudiatka malinké ☹

chorale1
27. sep 2010

ahojte.
bože prajem matuškovi skoré uzdravenie a nech su s maminkou čo najskor doma.
nepoznáte niekoho kto má na predaj autosedačku od 0 do 28kg? idem pozrieť na nete nejakú lacnejšiu, lebo vajko nám je už malé tak musím niečo poriešiť.

cikyta
autor
27. sep 2010

@chorale1 ahoj.Neviem o nikom veru ☹

chorale1
27. sep 2010

ahoj.bože malý je dnes ako čert.ráno zavčasu vstal a spánok cez deň nemal viac ako 40 minut ☹ siska je dnes aká? čo porábate?

cikyta
autor
27. sep 2010

@chorale1 sa mi zobudila,tak musím isť...............................pápá.......zatial..............

zefa
27. sep 2010

@cikyta sme u Dirnbacha sedeli 2,5 hod 😝 😝 skoro nás piclo,ale ja iného lekára nechcem...tento sa o mňa stará už od detstva ked ešte robil v nemocnici 😉

kamka17
27. sep 2010

žienky čafte 🙂 🙂 sa vám tu votriem len keď dačo potrebujem, ale prídem sem častejšie, keď už je tá moja herečka na svete, nech nestraším v snažilkovskej témičke 😉 😉
chcela som sa spýtať, tie, čo máte skúsenosti s elektrickou odsávačkou...používam zatiaľ ručnú, len ma začína fest chrbtica bolieť z toho sedenia pri odsávaní, tak uvažujem, či by sa mi nepolepšilo pri tej elektrickej, či je v tom nejaký rozdiel...ak viete, poraďte, budem vďačná

Luci...držím palce Matúškovi, nech je čím skor zase zdravučký a v poriadku...doktorom odkáž, nech sa pekne o neho starajú, myslím na vás

cikyta
autor
27. sep 2010

Tak supravka mi prišla 🙄 ...........................................malá 😠
Zajtra ju môžem pri normálnom dennom svetle odfotiť a dať do inzerátov na predaj.Je to tak na 1 ročné dieťa.Viete o niekom,komu sa narodila baba v oktobry,novembry pred rokom? 😅

chorale1
27. sep 2010

@kamka17 ahojko, tak v tomto ti ja neporadím, ja mám ručnú a už odsávam pol roka, už som si zvykla 🙂 a musíš brať do úvahy že ju možno budeš potrebovať kým bude paulínka v nemocnici potom už možno bude papať z prsníka, takže možno by to bola zbytočná invesstícia.
@zefa ahojko, aj my sme už v pohode, tak sa držte pa pa

chorale1
27. sep 2010

@cikyta kuspitke 🙂

cikyta
autor
27. sep 2010

@kamka17 Ja som používala len ručnu.Elektricku len 1 krát a (au...stačilo 😅 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre