Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
8. nov 2010

@denis19 rozsvítim v hlave ? Ako? 😅

denis19
8. nov 2010

@cikyta no že mi docvakne, že nemá cenu hrešit mnž, neboť on sám trpí nejvíc, když se neco takového stane, nám se to ješte nestalo, ťukťuk,ale je spoust jiných podobných situací a vím,že nemá cenu se rozčílit a nadávat.....jen se stejne rozčílím a nadávám a potom si prečtu Tvé rádky a udelá to v hlave blik!!!!!!!

cikyta
autor
8. nov 2010

@denis19 Aha. 😀 Tak to ano. 😉

zefa
8. nov 2010

@denis19 to ma veľmi teší,ale veď na to sme tu aby sme si pomáhali aspoň takto 😉 😵 a ty sa na tú loptu posaď občas tiež........ja mám kámošku sestričku na chirurgii a ona má namiesto stoličky fitloptu,kôli chrbtici 😉
@cikyta kokso tomu sa hovorí totál deň blbec
dávajte na tie vaše vrtuľky pozor...teda nám deti nikdy nepadli z gauča a postele,ale ked začali chodiť amen tma....ale ked mi spadol Samko z lavičky(on si sadol a chcel sa oprieť a tá medzera medzi lavičkou a operadlom bola preň príliš veľká,tak spadol rovno na hlavu na beton)...robili mu CT, našťastie všetko ok.....a babka stála rovno pri ňom,no kým stihla natiahnúť ruku už bol dole 😔 ...to bolo minulé leto...som skoro umrela od strachu

denis19
8. nov 2010

@zefa já si na ní ráda sedám, když sedím u Tv,ale to ted není často 😀 A v tehuhu jsem na ní ráda cvičila,asi se k tomu vrátím!!!! nemáš ješte nejaký cvik pro malou na lopte, v zásade jsem začali delat kravinky na té lopte a je z toho celá urechtaná holka!

chorale1
8. nov 2010

@cikyta máš pravdu, ale to bola jednoducho prvotná reakcia. ale niekedy si zaslúži 😉

cikyta
autor
8. nov 2010

@zefa och bože tie urazy ☹ chudiatko Samko.

@chorale1 rozumiem 😉

zefa
8. nov 2010

@denis19 neviem..skús si niečo nájsť na googli

fopardi
8. nov 2010

@denis19 super teším sa s tebou no vdiš aka je mala šikulka 😉

denis19
8. nov 2010

@fopardi jojo je to šikula, za to dnes si to užívá v klidu na zádech 😀

cikyta
autor
8. nov 2010

@denis19 odpočíva....aj zajtra je den 😉

chorale1
8. nov 2010

@denis19 ani sa jej nečudujem, ved pozri na to počasie. ja keby som mohla tak tiež len sedím na zadku 😀

zefa
8. nov 2010

@cikyta ja som jednu dobu vážne uvažovala,že len čo rozlepia oči,nafasujú na hlavy prilby...to už bolo neúnosné ako ich zárubne priťahovali,futr tam niekto narazil,takže som stále niečo vyťahovala studené z mraziaku na hrče 😉 😀 😝
a ja som na očr...boli až celý týždeň v škôlke a zelené sople sú späť...mňa už picnééééé 😠 😠

denis19
9. nov 2010

Dobré ránko!!!!

@zefa znám jednoho klučinu co to jeho maminka nezvládla a nosil helmičku a myslím,že mu určite zachránilaživot a to doslova, byl schopný si rozmlátit hlavu i s ní!!!

@cikyta
@chorale1 vidím devčata, že jste na strane karolínky, tak já se teda pridám a budu dnes šmírovat co delá 😀

cikyta
autor
9. nov 2010

Ahojte.............muž pozeral na nete pri Silvinkiných prvých krôčkoch prilbičky,no nič nenašiel.........ale neskôr som už sem tam videla také prilbičky pre ročních mrňusikov. 😉
Aj ked-tá by ju potrebovala aj teraz,nielen pri prvých krôčkoch.
Sisa ked uteká,tak sa väčšinou pozerá za seba,len nie pod nohy..................takže ked príde sem-tam schodík,prah,kamen,hračka,alebo nečakane z ničoho nič sa tam postaví zárubna,či chladnička tak je to velký BUM !!!! 😢

fopardi
9. nov 2010

baby huraaa huraaaa si prestavče čo prišlo ... no čo no moja milostiva 42dc sa dovalila 🙂

inač prajem pekny den

cikyta
autor
9. nov 2010

@fopardi milostivu zdravíme.ahoooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

chorale1
9. nov 2010

@fopardi no milostivá si dala pekne načas, čo skúšala - trpezlivosť?
baby čo zajtra variť poradte.

cikyta
autor
9. nov 2010

@chorale1 variť? hm...na čo máš chuť?

fopardi
9. nov 2010

@cikyta
@chorale1 baby dakujem odkažem jej 🙂

@chorale1 no toto riešim aj ja čo variť 😠 dnes sme ešte dojedli z nedele čo ostalo no a zajtra netuším aj ked sa nam zvyšil knedlík tak by som ho mohla asi z vajcom urobiť nech sa minie

baby kedy by sa malo začať babo otačať z bruška na chrbat?

zefa
9. nov 2010

@fopardi 😀 😀 😀 ako sorry,ale ja som ešte nikoho nespoznala čo by sa tak tešil "milostivej"...ako mne bolo bez nej parááádne,len škoda,že to rýchlo ubehlo 😠
keď prídete na to ,čo variť ,brnknite mi 😉 😀 😝 .........rozmýšľam,že zajtra zamiesim na vianočné pečivo,aby deti vykrajovali a ušiel nám čas 😉

lucula73
9. nov 2010

@fopardi alebo si natri dva knedlíky lekvárom,polej maslom a budeš mať parené buchty 😀

no skor som sa sem nedostala,ale už všetky asi buvate,tak dobrú nocku,idem aspoň dočítať 😉

😔

lucula73
9. nov 2010

@zefa ale to vám vydrží do vianoc?no u nás asi sotva 😝

chorale1
10. nov 2010

@fopardi vieš čo ani neviem kedy sa začal adamko otáčať z brucha na chrbát, ale myslím že to u vás príde každú chvíľu asi to bolo v takom nejakom období

a čo variť? vybrala som kuracie stehná a príde babka tak niečo vymyslí 😀 ale inak my máme radi kura po grecky, zemiaky, cibuľu, mrkvu nakrájať na krúžky, pridať lyžicu horčice, vegetu, olej, cesnak, grilovacie korenie - nechať chvíľu stať a na to dať časti kuraťa, ktoré sme tiež posypali len grilovacím. pred koncom pečenia sa kura môže posypať syrom.

denis19
10. nov 2010

Dobré ránko!!!! Tak a máme tu následek očkvoání 39,3, ale prežijeme snad a bude dobre!!!!

lucula73
10. nov 2010

ahojte 🙂

@denis19 no snáď tu teplotku nebudete dlho mať 😉
ja tiež neviem,čo variť,ale dnes som sama doma,tak asi si len niečo zobnem,aspoň si oddýchnem od varenia 😝

denis19
10. nov 2010

@lucula73 no i minule to tak bylo,ale ted se vzbudila a smeje se na celou místnost, i já chci takovou povahu!!!!!

lucula73
10. nov 2010

@denis19 tak si uži krásne ránko 🙂

fopardi
10. nov 2010

@zefa aaale určite sa každa poteši ved naposledy to bola aj lucula 🙂 no ale aby reč nestala tak mne sa to nepozdava lebo iba špinim takže fakt neviem čo to ma znamenať 🙂

@chorale1 mnam to vyzera dobre skusim ale niekedy inokedy možno cez vikend

romy01
10. nov 2010

ahojte

ciky daj Silvinke za mna pusinka, síce som necitala posledne strany ale z poslednych prispevkov som vydedukovala, ze asi spadla, juj tie pady ale deti su ako macky, tie niekedy vedia tak spadnut ze clovek by sa aj zabil a oni nic, len sa otrasu a idu dalej.

Nas krpec sa uz gula a ma to ako sport. Otoci sa z chrbatika na brusko a potom sa zlosti lebo nevie ist naspat. A ked ho ja otocim za 3 sekundy je zas na brusku a takto sa dokazeme hrat aj hodinu. No nie je to trdlo ? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre