Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

liviaf14
25. jan 2011

@zefa ja nehovorím, že máš slaninu, mňa to len napadlo pri čítaní tvojho príspevku. no veru nič príjemné s tým bruškom...... ja mám problematické "vnútro", mala som problém otehuľkovať 😉

chorale1
25. jan 2011

ahojte,
my máme o večer postarané- drobec krásne o 19,30 zaspal lenže susedia vo vedľajšom vchode začali vrtať a búchať kladivom a to rovno pri tej izbe kde spal bolo najviac počuť takže sa zobudil a teraz striedavo plače - mrní a my s mm sa striedame pri nosení. takže krásny večer 😠 😠 😠čakám kedy môjho mm prejde trpezlivosť
ja som sa dnes vážila a som mierne sklamaná, lebo ked som kojila kilečká išli krásne dole aako som prestala tak to akosi zastalo. aj menej jem ale nič-

lucula73
25. jan 2011

@chorale1 tak to poteší,takí susedia 😠 .a vrtať tak neskoro je fakt choré 😒

cikyta
autor
25. jan 2011

@chorale1 No moja. To poteší ☹
Naši susedia zase včera o 22:30 vystrájali tak "sexuálne". Vždy o 22:30 ! Už ma vážne serkaju 😠 A tá žena ziape,ako pripečená ! 😠

Večer davam Sise dolu ponožky a pýtam sa:
-To prečo má jednu ponožku taku a druhu taku?
A odpoved muža:
-Lebo také chcela. 😅

No bohovoooooooooo. On jej vždy ustupi vo všetkom ! 😀

kamka17
25. jan 2011

@chorale1 no nespravíš nič, lebo nočný kľud je až od 22.00...a ak pracujú cez deň tak nemajú iný čas na vŕtanie...tak pevné nervy pri uspávaní 😅
no baby, riešite chudnutie...ja som síce tiež na pôvodnej váhe spred tehu, ale bruško mi ostalo...len ja som zas taký typ, že neriešim...šak vychudnutá som nikdy nebola a mám už aj nejaký ten vek , takže si môžem dovoliť mať trošku slaninu 😀 😀 a diety mi nehrozia, na to veru nemám nervy ani výchovu 😎 😎
@fopardi ty prosím ťa teraz nerieš nejakú dietu, treba sa ti poriadne najesť všetkého, hlavne vitamínky...aj keď v chorobe toho človek veľa nezje, netreba sa obmedzovať ešte aj dietou 😅
@cikyta no ocinkova dcérenka 😉 😉 to si teda ešte užiješ 😎 😎
no a ja zajtra idem na preventívku k ženskému...sa teším jak hovado 😖 😖 😖
a dobrú noc prajem, lebo tiež sme sa uspávali najskôr o 17.45, čo už nemohla vydržať, tak sme sa kúpali a kŕmili...o 18.55 stále nespala, tak mala 15 minut holú prdel a veselo sa s nami rozprávala a potom nastúpil druhý cicík a to teda netuším, kedy zaspala 😅 😅 😕 a ja s ňou samozrejme 😀 tak idem hodiť sprchu a pokračovať v spánku

cikyta
autor
25. jan 2011

@kamka17 Dobru nôcku... 🙂

zefa
25. jan 2011

@liviaf14 neboj mňa to nenasralo 😉 ....no otehu sme tu mali všetky problém,ale chvalabohu je to za nami a bodaj by to naše deti nestretlo 😔
super susedia...každý svojím spôsobom "vŕta" 😀 😀 😀

liviaf14
26. jan 2011

@zefa ja sa nebojím 😉 😀 ja viem, že je to za nami, ale mne sa problémy môžu ešte objaviť, trochu sa toho bojím, čo bude....... 😕

inak dobré ránečko všetkým 🙂 my sme hore od 6,15 h, noc otrasná, drobec sa stále prisával....... vlastne to isté ako posledné noci 😕
idem to tu všetko dočítať 😵

liviaf14
26. jan 2011

@cikyta zo sisi bude asi módna návrhárka 😀 už teraz je originál, zlatááááá 🙂

cikyta
autor
26. jan 2011

@kuspitka Všetko najlepšie k narodeninám !!! Hodne zdravíčka,lásky a šťastia na Ketku! 🙂 cmuk na obe líčka 😵

cikyta
autor
26. jan 2011

@liviaf14 😀

liviaf14
26. jan 2011

@kuspitka aj ja ti želám všetko naj naj naj 😵

cikyta
autor
26. jan 2011

Pridala som nejaké nove fotos. Nekvalita z mobilu,ale dá sa 😀

chorale1
26. jan 2011

dobré ránko,
@liviaf14 aj my sme mali noc otrasnú ☹ zaspal o 21,30 o polnoci mrňal, miesil sa o 1,15 sme jedli a o 5,14 hore potom ešte zdriemol polhodinu. a teraz zaspal tak som zvedavá čo bude dalej.
@cikyta idem pozrieť fotočky, a to som ja čo som si ťa dala ako priateľa na FB 🙂
baby robievate nejaké pomazánky drobcom? dajte recept 😉

surviver
26. jan 2011

Pekne ranko prajem 🙂 .....u nas sneži....ale budem musiet ist aspon na chvilu s drobcom von,lebo sme už dva dni nevyšli z bytu,tak nech sa troška zvetrame 😅 ,treba mi aj čosi kupit,tak skočime do lidla,to mame tak blizko...kamka ,Ty si asi na gynde?...tak sa dobre vybav 😉

a ked som to tu tak čitala,tak všetci chudnu,alebo už chudi su,mam pocit,že za chvilu premenujeme temičku na "modelky s detičkami z Heliku" 😉 ...ale nie važne ,držim dietarkam palce,nech kila rychlo idu preč 🙂

liviaf14
26. jan 2011

@surviver modelky s detičkami 😀 😀 😀
aj my dnes pôjdeme trošku na vzduch, včera sa mi nechcelo do toho sneženia a dneska sneží ešte viac 😀 drobec lepšie spí poobede vonku ako vnútri.....

@chorale1 tak vitajte v klube nespáčov 😉

surviver
26. jan 2011

@liviaf14 no aj u nas bolo včera lepšie na prechadzku ako dnes 😅 ....tak to musime nejako zvladnut dneska 😉

kuspitka
26. jan 2011

@cikyta ďakujem velmi pekne.
necakala som,ze mi budete gratulovat

kuspitka
26. jan 2011

@liviaf14 dakujem moja

surviver
26. jan 2011

@kuspitka maš narodky?...tak všetko naj a hlavne nech Kamilka poslucha 😉

liviaf14
26. jan 2011

@kuspitka to ciky to tu prezradila 🙂 😎

kuspitka
26. jan 2011

@liviaf14 ale inak akujem.ked si spomeniem ,ze mozno dnes dostanem dfarcek ako pozemok ak sa to podari

liviaf14
26. jan 2011

@kuspitka držíme všetky palce!!!! 😉 tak nakoniec stavba domu namiesto prerábky bytu?

kuspitka
26. jan 2011

@liviaf14 najskor prerabka a potom stavba,ale este ten pozemok nieje este na isto

kuspitka
26. jan 2011

dievčata poradte ,ako schudnut po porode?

lucula73
26. jan 2011

@kuspitka ja som začala držať v pondelok dietu..90 dňovú,už som raz schudla s ňou,pred tromi rokmi,tak dúfam,že aj teraz sa mi to podarí 🙂

kuspitka
26. jan 2011

@lucula73 a co je to za dietu?ja zas niesom velmi na taketo nieco

lucula73
26. jan 2011

babenky neviete náhodou,kde je tu temička o nezodpovedných predávajúcich?viem že to tu bolo niekde,ale netuším kde to mám hľadať,prešla som voľnú diskusiu ale som to tam nevidela 😒

lucula73
26. jan 2011

@kuspitka no to máš takú knižku,tam máš recepty presne na 90 dní,samozrejme si to možeš pozmeniť...a streidajú sa tam 4 dni..bielkoviny,škroby,uhlohydráty a vitamíny..dokola.....celkom sa to dá...a je tu o tom temička tiež,pokukaj,všetky baby s tým schudli...niektoré viac niektoré menej......ja som tiež neni moc na diety,ale túto mám už vyskúšanú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre