Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
6. mar 2011

@kamka17 😉

chorale1
6. mar 2011

@cikyta ☹ 😠 😀 neviem čo dodať
@kamka17 🙂 😉

fopardi
6. mar 2011

@cikyta sorry ale dobre som sa zasmiala bože Siska zase boduje ach ach 🙂

cikyta
autor
6. mar 2011
liviaf14
7. mar 2011

dobré ránko 😎 vonku krásne svieti oskarko, supeeeeer 🙂
@cikyta no ciky, neviem neviem, či pri odstavovaní nedopadnem podobne....... náš drobec začína byť pekne jedovitý keď nedostane to, čo očakáva..... odstavenie plánujem tak cca za dva týždne, som zvedavá...... dnes ráno sa mi nacucol na prsko a ja som ho už brala z postele, že dáme kakao do fľašky a také jedy spustil, ale potom sa ukľudnil a uspokojil s fľaškou. ale zaspávanie bude bolestivé pre neho, a pre mňa je bolestivé kojenie, má už vonku zúbky a dosť ma to bolí....... ☹

fopardi
7. mar 2011

ahojte prajemn krasne ranko

baby chcem sa opytať hlavne tych čo maju už detičky trochu väčšie asi na aky vek dieťaťa je velkosť topanky 21 , drobec dostal take frajerske botasky ked sa narodil ale teraz rozmyšlam či mu nahodou nebudu dobre až v zime čo by pochopitelne bolo na prd lebo by icha si nevynosil

zefa
7. mar 2011

ahojte
ja som dnes zas doma 😢
tak som tu teraz stiahla karneval,bo doteraz sa nedalo 😀
Nancy už samozrejme bez korunky a účesu...a tancuje tam so sesterničkou Benitou

zefa
7. mar 2011

@fopardi to ti neporadím,pretože každý má inú nôžku.....vyber si z topánky vložku a primeraj mu to na nožičku,podľa toho uvidíš kedy mu to bude 😉

fopardi
7. mar 2011

@zefa ved to ešte ani z daleka mu nieje to su mu ešte velmi velke ale len tak cca či neviete

cikyta
autor
7. mar 2011

@liviaf14 som na vás zvedavá 😉

@fopardi my sme nosili č.21 na jar-leto minulý rok,čiže to mala rok. No Sisa má velku nôžku a zhruba o čislo má vždy viac,ako jej rovesníci.
My sme vynosili v zime botasky do cukrárni do detskeho kutika.
A teraz má kolkatku ?

@zefa pekné fotečky 😀 na to,v akom zhone to bolo su užastné tie fotky a malí su zlatí ! 😀

lucula73
7. mar 2011

pekný dník 🙂
@fopardi ciky ti dobre poradila,skús odmerať vnútro alebo vybrať ak sa dá....ale myslím,že to v lete vynosíte.....my sme nosili 21 teraz v zime a moj má veľkú nohu,teraz zháňam 22 na jar,ale je rozdiel aj medzi výrobcami a dosť veľký...

zefa
7. mar 2011

@cikyta no a vidíš Samka...tak nielen teba Sisa zmárni...aj na mňa mieril 😀

liviaf14
7. mar 2011

@fopardi keď ja mám doma viacero topánok napr. č. 21, z rôznych obchodov a sú rôzne veľké, tak babo raď 😅

liviaf14
7. mar 2011

@zefa deti boli krásne 🙂 pristalo im to 😵

cikyta
autor
7. mar 2011

@zefa 😀
S tými topánkami je to pravda.....Papučky su iné č.21 ako napr botasky č.21. Je v tom rozdiel. Fakt len naozaj odskušať. Ved my sme nosili č.20 aj 21 naraz a aj teraz v zime: snehule č.24 a normálne čižmy č.23 a boli rovnaké.

fopardi
7. mar 2011

no to viem že su aj rozne čislovania teraz ma papučky (hura už ich nosime 🙂 ) čislo 18 a ma tam ešte kusok medzeru ked mu stlačim skusim mu odmerať papučku a tie botasky aky je medzi nimi rozdiel a uvidim ale pridu mi strašne velke zatial no ved uvidime ked nožka nedorastie tak smola možno vynosi druhe babo , len škoda by ich bola

cikyta
autor
7. mar 2011

@fopardi Botasky ukážu ako velké,lebo su hrube.

fopardi
7. mar 2011

@cikyta ale ked teraz nosi cca 18 tak do leta alebo jesene by mu hadam aj mohli byť dobre

cikyta
autor
7. mar 2011

@fopardi No. Skôr tá zima ☹

fopardi
7. mar 2011

@cikyta 😅 dik

chorale1
7. mar 2011

ahojte 😉
ako sa máte? my zajtra čakáme babku tak som rada lebo sme sa od pondelka nevideli lebo nás chrípka zmorila ☹ a teraz som pozerala počasie a teta rosnička hlásila od piatka už jarné počasie 😎 sme sa dočkali 🙂

liviaf14
7. mar 2011

@chorale1 len dúfam, že im tá predpoveď vyjde. dnes bolo u nás slniečko, ale nenormálny vetrisko studený brrr 😝

cikyta
autor
7. mar 2011

@chorale1 samáte...my sme zase samé...ale "votreli" sme sa jednej našej kámoške na návštevu zajtra. Sisa ju miluje. Má 6.rokov. 😅

chorale1
7. mar 2011

@liviaf14 u nás bol tiež vetrisko, dala som malého na balkon ale ten je na juh a vstal s úplne mokrou hlavičkou takže vetrisko sem vetrisko tam budeme musieť chodiť von aj v takom počasí 😒 balkon bude iba na dažde a zamračené 😒
@cikyta no vidíš ako dobre,viem že sme na rade my ale kľudne sa môžete votrieť aj ku nám 🙂 hocikedy 😉
baby včera ma vytočil muž tak som zaviedla tichú domácnosť a iba sa mu odzdravím a odpoviem 😠 a povedala som si že neuhnem že vždy ja cuvnem ale tentokrát nie 😉 a od dnes som sa vratila k trochu upravenej strave aby odišli tie kilečká preč, lebo ked som bola minulý týždeň chorá prvé dva dni som poriadne nejedla ale potom som aj zhrešila a pohyb nebol, žiadna zumba ani nič 😒

lucula73
7. mar 2011

@fopardi no tak to máte dosť malú nožku,môj nosil 18 ky v lete a to mal 7-8 mesiacov.....ale len do kočíka 😉

inak mňa z tohto vetra asi porazí,vonku je krásne a vyjdem na ulicu a skoro ma odfúklo 😠 ..my sme boli na prechádzke dnes len autom 😀

fopardi
7. mar 2011

@lucula73 malu? mne sa zda tak akurat keby mal väčšiu už by bol ako L 🙂

fopardi
7. mar 2011

@lucula73 aj u nas tak dnes fukalo fuj ale boli sme kusok von ale na vikend nam hlasia kraaaasne teplučko

lucula73
7. mar 2011

@fopardi aj ja teším,že sa konečne oteplí 😉
No moj má mať po kom "labu".............mm nosí topánky č. 49 😝

cikyta
autor
7. mar 2011

@chorale1 a čo ťa vytočil muž ?
To je normálne....všade to tak musí občas byť. 🙂
Mala by som isť na váš smer,ale ked si spomeniem,ako dopadla dnešná naša prechádzka len v okolí domu...tak dakujem. 😀 To si ozaj počkám na teplejšie počasie a hlavne "bezsoplave" 😉

kamka17
8. mar 2011

pekné ránko prajeme a hlavne žienky nám prajem krásny slniečkový 😎 😎 😎 (usmiaty) dnešný celý deň, keď už máme ten sviatok...a aby nás nikto nevytáčal, aby si aspoň dnes na nás tí naši "nezdarenci" spomenuli a mali nás v láske a úcte
no počasko...mne to niekedy príde, že z okna to vyzerá horšie, ako to v skutočnosti vonku je, aspoň u nás...a včera sme tiež boli na riadnej prechádzke...na rehabilitácii, potom tam aj na kontrolu u primárky, odtiaľ k našim, tam malú tatko kočíkoval chvíľu a poobede sme ešte pešo išli domov, takže sme boli vyvetrané až až...len nadránom neviem, čo jej bolo, nemohla si asi poprdkať, tak bola nervná a plakala...ale už je dobre, už sa rozpráva s izbou 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre