Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
20. mar 2010

kamila ahoj, dakujeme za spravicku

kati Nelke prajem hlavne vela vela zdravia, stastia, lásky a stastný dlhý a krásny zivot .... 😵 cmuk

domika9
20. mar 2010

tak Nelka vitaj medzi nami 🙂

lucula73
20. mar 2010

jej,aká krásna správička....Nelka vitaj a nech ste zdravučkí a šťastnučkí 🙂

inak ahojte

domika9
20. mar 2010

ahoj lucul 🙂

wolfskinka
20. mar 2010

domika ahoj tak ako sa citis ??? uz to mas za par 😵

domika9
20. mar 2010

wolfi nestraš ma 😀
citim sa celkom ok k stavu čiže spať sa neda lebo treba často cikať a bolia ma klby takže sa celu noc krutim ako kurča na grile potom kym sa rano rozchodím tak najradšej ked ccely den niečo robím lebo nemožem len tak sedieť lebo sa ťažko potom vstava a všetko kym sa rozkyvem tak som ako kačka
a potom zase ked niečo cely dden robím tak večer alebo poobede som velmi unavena napr. včera sme boli kupiť ppodlahu a boli sme v tescu a ja som bola ako zbity pes takže toto ťa čaka tiež 😀 😀 😀 ani- ani

zajtra v noci odchadza mm na služobnu cestu takže musím ešte vydržať a vobec rada by som vydržala do velkej noci a potom 10.4 ideme gratulovať na svadbu tak by som bola rada tiež ešte v celku 😀 😀 uvidíme hold som na rade

lucula73
20. mar 2010

wolfi veru,aj teba to čaká.... 🙂

len čo sa sem prihlási,už padám preč.. 😠

domika . - ty si kde objednala tú sadu do postielky?ja chcem takú istú,len mne stačí trojdielna...našla som na babysen.sk,len neviem sa rozhodnúť,či modrú alebo krémovú 😕

domika9
20. mar 2010

lucul ja som si objednala tu z konika od jednej kočky jej nick je myslím kristina ale ona neviem či ma aj 3 dielne ja viem iba o 8 a 9 dielnych

lucula73
20. mar 2010

domika hej, viem ktorá to je ale tá nemá veru 3-dielne...tak objednám z toho babysenu... 😉

zefa
20. mar 2010

ahojte

Nelinke prajeme krásny život s úsmevom a šťastím,zdravím..no ozaj mohla vydržať do dnešku,sme mohli oslavovať spolu.takúto tortu som robila deťom..aby ste mali chuť 😵 😵

wolfskinka
20. mar 2010

domika, kamoska mala termin najskor 5.3. potom 12.3. a nastupuje do porodnice az teraz v pondelok 21.3. 😀 chudera uz ma toho dost ale co narobi, malemu sa moc na svet nechce

lucula73
20. mar 2010

zefa ahoj,ty si šikulka - aj tvojim detičkám prajem k dnešnému sviatku veľa zdravíčka,šťastíčka a lásky 🙂

a tú polevu si z čoho robila?nie náhodou z cukríkov marsmalows?? 😕 kamoška robila podobnú,tiež tak ozdobenú z tých cukríkov,len ja som to raz skúsila a mne sa to nepodarilo..

surviver
21. mar 2010

ahojte 🙂

katarina blahožela k malej Nelke a hlavne vela zdravička vam obom prajem 🙂 inak velmi pekne meno ste vybrali 😉

surviver
21. mar 2010

romy,zbehne Ti to uvidiš a fakt Ti to potom bude ešte chybat,aj ja si často spomeniem na čas ked som mala bruško a všsetci ma obskakovali,to boli časy 😉 😀 taraz obskakujem ja 😠

zefa fakt pekna torta a všetko naj Tvojim drobcom,a ta poleva je asi z marcipanu,či?

domika a Ty si nejaka akčna ku koncu tehu...a už vieš akej farby bluzku?

domika9
21. mar 2010

hej survi už mam vystrihnutu aj rozošitu ale neviem či si ju oblečiem a kupila som si červenu satenovu latku tak uvidím ako mi bude sedieť lebo teraz ju neviem vyskušať , no uvidíme

inač peknu nedelu prajem

cikyta
autor
21. mar 2010

Ejha,to je novina!
Prišla ku nám Nelka,
tak Katuška,len sa teš-
lietaj ako strelka!

Obskakuj ju princeznu,
nech je zdrava,krásna,
nech je tvoja najkrajšia
hviezdičenka jasná.

Posielame velký privítací CMUUUUK !!! 😵

domika9
21. mar 2010

zefa ty si aka šikovnica
mňam by som si dala
baby my sme včera dorabali izbičku pre drobčeka ešte to treba sice dokončiť nejake drobnosti akože namontovať lišty ale už je vymalovane , položena podlaha okno umyte (ale iba zvnutra 😀 😀 😀 lebo sa mi už nescelo) ale cez týžden doumyvam , zaclona nova zavesena - no proste parada tento týžden by sme mohli kupiť komodu že sa mi uvolni skrina v spalni a už budem celkom spokojna

wolfskinka
21. mar 2010

domika no ty si si teda makla ... my ideme malovat po velkej noci a zatial je verzia ze cely byt, ale ja budem rada ak vymaluje muz detsku a spalnu 😀

ideme dnes poobede do Laugaricia pozriet kociky a idem si kupit neico na seba, lebo tu v ziline nic tehotenske nemaju, tu akokeby ani tehotne nezili ...

romy01
21. mar 2010

ahojte tehulky a maminky

katka - mooooc vám gratulujem k malej princezničke. Želám zdravíčko a šťastíčko a teším sa na fotečky.

domka - sa nezdaš, ja nie a nie donutit mm aby sa nieco zacalo diat v izbe - musime to tam kompletne prestavat aby sme tam vopchali postielku

domika9
21. mar 2010

joj baby ale ved my sme to mali robiť v januari tak si asi viete predstaviť ako vo mne už vrelo že sa nič nekona
ale samozrejme zadrhel musí byť tento týžýden bol mm po lištu do kuchyne čo nam mal doniesť ten čo nam dorabal kuchynu a namiesto dvoch lísť doniesol jednu a namiesto farby jelša doniesol čerešnu takže to musí odniesť mm naspäť ale tento týžden to nebude lebo ide na služobku takže dalši týžden v čudu atd ale už sa nadtym nevzrušujem už ma to neetrapi
a mm neznaša malovanie a ja by som malovala aj 2x ročne už by aj nam trebalo vymalovať spalnu ale mm že najskor o dva roky že skor to nemam ani spomínať 😀 ale to nič hlavne že je tato izbička urobena ešte sa dokopať ku tej vstavanej skrini a budem veeeelmi spokojna

inač teraz ako sme boli v tescu a kupiť podlahu v piatok tak som bola prekvapena kolkotehotnych vo vysokom štadiu som videla neviem či len teraz som taka všímava ale naozaj ich bolo vela a sme sa navzajom tak okukavali - ma napadlo či sa aj nestretneme na porodnici lebo to fakt vyzeralo že sme tak najedno a aj u nas v dedine je vela tehotnych a asi je nas 5 cca čo čakame v apríli dokonca jedna je aj na našej ulici tak asi bolo plodne to minule leto 😀

wolfskinka
21. mar 2010

domika no etraz je fakt vela tehotnych a v lete bude este viac, lebo sa nebudu nosit bundy ... tak bruska budu pekne vidiet vsade

domika9
21. mar 2010

ved hej ale my budeme v lete už kočíkovať 🙂 ja už sa tak teším a nejako ani porodu sa nebojim niekedy rozmyšlam ake silne možu byť tie porodne bolesti , tak uvidíme 🙂

domika9
21. mar 2010

baby čo všetko používate s kozmetiky pre babo ? ja som kupila mydlo, telove mliečko, krem na tvaričku , a krem na dupku - sudokrem treba mi ešte niečo? nechcem to s kozmetikou prehanať
treba mi aj šampon pre takeho drobca?

cikyta
autor
21. mar 2010

Domika,šampon ti možno netreba,no ja dávam od malička.A aj češem-aj ked často nemám čo.Vraj to prekrvuje kožtičku na hlavičke rastu zdravšie vlásky.Tak mi prišlo,že šamponikom nič neskazím.Je to na tebe 😉
Kup si ešte olivový olej,60% lieh,libenar do nošteka a sebe kremik na bradavky-najlepšie taký,ktorý nemusíš stále umývať pred kojením,ale aj toto ti stačí po pôrode.

domika9
21. mar 2010

no na bradavky mam doma vitaminovu masť infadolan tak som myslela že by som to mohla nato použiť
treba aj olej ked budem kramovať? či načo ten olej? lieh musí byť - ked mam doma dezinfekčny roztok ? a do nošteka kupim a to načo služi?

domika9
21. mar 2010

kremovať som chcela napísať 😀 😀 😀

domika9
21. mar 2010

aha tak prave som zistila že ten roztok že to je 60 percenty lieh 🙂

zefa
21. mar 2010

Ahojte
ďakujem za gratulácie 🙂 ..ano to je z tých cukríkov...som to tiež robila 1x aj to v horúčke..pôvone som chcela takú veľkú,že dve kolieska do seba zapadajúce,no bola som rada,že aspoň jednu som zvládla...druhé korpusy som dala do mraziaku..ved ešte budeme robiť oslavu,tak dorobím potom

zajtra tu bude trošku zas rušno..príde kamoška s dvojičkami babami...mne proste tie dvojky sú súdené 😉 😀

lucula73
21. mar 2010

domika

tak ja šampon nemám,myslím že to je úplne zbytočné,oplachujem hlavičku čistou vodou,prípadne trošku pomydlím,mám to mydlo sebamed... a tým ho aj umývam,potom mám tiež telové mliečko a krem na tváričku,no ten moc nepoužívam,lebo vždy zabudnem.... 🙂
libenar sú kvapky do nosa,nekupuj ich zatiaľ,v porodnici dostaneš takú tašku,je tam aj libenar,aj sudocrem,aj bepanten na bradavky.
a lieh neviem načo ciky myslela.... 😕

zefa - prosím ťa,ak budeš mať čas,napíš mi prosím do IP,ako si presne robila tú polevu dobre?hlavne množstvá,čoho koľko...a to si tiež farbila potr.farbou?ďakujem....ja by som skúsila ešte raz to spraviť,tak by som si porovnala recept.

domika9
21. mar 2010

lieh na pupok -to viem 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre