Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
4. apr 2011

jej super že už je sukromna tema ja budem pisať tam tak sa majte 🙂 v novej teme sa vidime a
@liviaf14 samozrejme orsulke tam treba tiež šupnuť ved v podstate aj všetky ostate ktore píšu do ,,heliosackej,, temy 😉
uf ani neviete aka som rada ja stale ked tu v poslednej dobe niečo píšem tak si vždy myslím že ktovie kto to tu čita a pod . takže som rada že sukromna je založena no papa

orsulka
4. apr 2011

kuk 😉

liviaf14
4. apr 2011

@orsulka aj teba pridávam do súkromnej🙂

orsulka
4. apr 2011

@liviaf14 😉 dikes.......🙂

zefa
4. apr 2011

ahojte
dočítam neskôr...len som nahnevaná sama na seba...zrovna dnes som sa rozhodla definitívne oprať a odložiť zimné vetrovky a vonku fučí ako na úkol 😠 😠 😠
dobrú noc
a čo je s denis???

liviaf14
5. apr 2011

@zefa sme v novej súkromnej téme, na predošlej strane je link na tú novú súkrom. témičku 😉 😎

maska1
9. apr 2011

ahojte žienky 🙂 ja som vás po dlhej dobe prišla kuknúť a vás nikde 😒 😒 beťárky súkromníčky 😀

maska1
9. apr 2011

tak nič, dám aspoň aktuálne foto Kubka

zuzanka7834
9. apr 2011

Ahojte baby, pomozte mi prosim Vas ak viete... Prave som bola cikat a na papieri bola krv, jasnocervena a voda v mise bola tiez cervena, takze to nebolo len take spinenie, IUI bola v stredu, takze som 3. den po Stalo sa Vam to niektorej? Cely den mam intimku kvoli Utrosu ale ta je cista (teda, okrem rozpusteneho Utrogestanu). Velmi sa bojim Napiste mi prosim, ak ste o tom niektora poculi... Dakujem 😕

zefa
9. apr 2011

@maska1 jej to je fešáááák modrooký

@zuzanka7834 ako ja som bola 4x na IUI a vždy to skončilo menzesom,začínalo to tak ako tebe 😔 ,ale každá sme iná...ja som IUI absolvovala v inom centre,ale IVF už v Heliose a tam som mala na papieri napísané...sme Vám k dispozícii 24 hod.denne..v prípade ťažkostí volajte č.t........raz som zavolala až na druhý deň Krajkovi s riadne ma sprdol...neviem ako fungujú teraz,ale ja by som aj tak volala ...pre pokoj duše 😉 ....a síííílno držím palčeky aby bolo vše ok

lucula73
10. apr 2011

@maska1 zlatučký je,veľmi...a krásne modré očičká má 🙂
príď k nám do súkromnej,tak dlho si tu nebola,že sme na teba skoro aj zabudli 🙂 ..akurát som minule na teba myslela,že sa ani neukážeš...

domcek
10. apr 2011

Caveste, do kedy ide tak priserne fukat. Vsak to je des byt vonku.

maska1
11. apr 2011

@zefa
@lucula73 ďakujem 😉 ... jasné, že prídem kuknúť do súkromnej, len musím poprosiť liviaf 😵 len neviem, či ma tam ešte chcete, keď som sa tu ukázala raz za rok 😀 😀

lucula73
11. apr 2011

@maska1 to sú čo za reči 😠 .poviem livii,nech ťa pridá.............pod jednou podmienkou......že prídeš častejšie 😀 😀

liviaf14
11. apr 2011

@maska1 idem ťa pridať 😉

maska1
11. apr 2011

@lucula73 jasné, sľubujem, že sa polepším 😵

@liviaf14 ďakujem 😉

romy01
15. apr 2011

cafte - tak kukam ze sa martinčanky nedohodli - ja inak mozem aj cez tyžden aj vez vikend najlepsie poobede medzi 14 a 17 max.

maska ty zijes ? ako sa mas ?

maska1
17. apr 2011

@romy01 ahoj 😉 žijem, ale veľmi nemám čas chodiť na pc, tak to tu zanedbávam 😖 máme sa ako kedy, teraz nám zasa idú zuby, tak je Kubko za všetko nervný 😒

maska1
17. apr 2011

a ty sa máš ako? Timko poslúcha? 🙂

jennys
22. apr 2011

Ahojte kočky, prajem všetkým krásne veľkonočné sviatky, si to užite a hlavne si oddýchnite. Ja to s vypekaním a upratovaním nejdem preháňať,radšej pôjdeme s deťmi von ako sme boli dnes na takom mini výlete a bolo fajn, zajtra ideme znova a poobede asi s Luckou do cirkusu. Neviem či tu budem na nete, včera som sa nedostala taká som bola unavená tak som išla už o deviatej spať. 🙂

romy01
1. júl 2011

ahojte

no ako sa tak dívam, tak ked sem zájdem raz za dva mesiace, mozem si pisat asi sama so sebou.
Baby co mate noveho ?
My uz mame 1 rocik 😀
maska caf - Timko poslucha, je zlatulinký. Uz mi dava veci, ked mu poviem daj. Je fest rozkosny. A ked ma hryzne do cici tak funguje len to ze sa robim ze idem plakat lebo je to bo. Tak vtedy ma utesuje svojimi usmevmi. 😀 😀 😀

liviaf14
1. júl 2011

@romy01 sme stále tu, ale v súkromnej témičke, hodím ti link do IP

romy01
1. júl 2011

no veď ma zas hodilo sem, toto je ta linka, či je ešte nejaká iná ?

liviaf14
4. júl 2011

@romy01 neviem, prečo ťa to hodilo sem, dávala som link súkromky 😅 ale našla si nás, to je fajn 😉

zuzanka7834
4. júl 2011

Ahojte kocky, mozem sa Vas spytat, aky je rozdiel medzi kratkym a dlhym protokolom? Pri vypisovani ziadosti nam Krajko povedal, ze dame dlhy, ale oddovodnenie si nepamatam, nejako vela informacii tam bolo naraz, teraz v stredu ideme na pohovor s koordinatorkou a mne stale vrta v hlave ten protokol... Nie je ten kratky setrnejsi? A zaroven aj rychlejsi? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

lucula73
4. júl 2011

@zuzanka7834 na začiatok dávajú takmer všetkým ten dlhý..krátky je drastickejší 😉

romy01
4. júl 2011

ahoj zuzanka

dlzka protokolu zavisi od toho, ake mate problemy, aky je vas zdravotny stav a ako pise lucula, ten dlhsi je viac setrny. Trvá síce dlhsie asi o dva tyzdne, ale pri krátkom sú silnejsie dávky hormonov. Je lepsie ked to vyjde na poprve a pri dlhom protokole. Drzim palceky

lucula73
4. júl 2011

@zuzanka7834 ano,romy ma doplnila.držím palce ,nech to vyjde na prvý šup 🙂

zuzanka7834
5. júl 2011

@lucula73
@romy01 dakujem dievcata, ja som si myslela, ze to bude prave naopak, ale dava to logiku 😉 Bodaj by to vyslo na 1x 😉 Vam sa zadarilo na kolky pokus?

wolfskinka
27. aug 2011

ahojte,
dostala som sa sem len na skok ja nestiham, mam tu segru z nemecka aj s malym matusom, tak som stale s nimi, a co sa tyka nasho Mateja, tak slahol uz 8x z postele, hlava sama hrca a modrina, zosuchol sa zo stolicky a oškrel si cely bok od pazuchy az po bedrovy klb az do krvi, minuly tyzden slahol na hlavu tak, ze som chcela ist na pohotovost taku hrcu mal, ale kamoska doktorka mi povedala, ze mam pockat, ze az ked bude mat nejake priznaky a kym som s nou telefonovala otvoril si suflik a vyliezol do neho a sadol si tam a prepinal dvd a telku, tak som zhodnotila, ze on ziadnu pohotovost nepotrebuje ale poriadne vyfliaskat, lebo nemal daleko od toho aby sa ten suflik prevratil aj s nim a najnovsie ma zašitu ruku, a dava si dole leukoplast a natahuje si tie snurky na stehoch ... no co vam budem hovorit na nervy, vcera si dal dole ten leukoplast a zjedol ho, tak dufam ze sa mu to niekde v crevach neprilepi, lebo ma uz z neho fakt drbne, lieta ako blazon hore dole, nediva sa pod nohy a kazdu chvilu do niecoho vrazi, pre tyzdnom sme boli na navsteve a sotil ich 4rocneho syna a zobral mu auticko a ukazal mu kto je tu šef, zdemoloval kocik, tak sme ho 5ty krat dali na reklamaciu a chceme uz vratit peniaze lebo nevydrzal zaobchadzanie nasho Mateja a mame vybraty uz novy Jane slalom iba sportovu verziu a ked bude treba dokupime hlboku cast, ja idem 20.9. na laparoskopiu žlčnika, ale čo bude vyvadzať Matej doma bezo mna to fakt netusim, cela rodina je z neho na nervy, nikto si s nim nevie dat rady, minule uz aj moj muz, co by som do neho nikdy nepovedala tak vypenil a nahadzal mu na zadok, vybral dlazdicu v chodbe a obuvakom ohlobil stenu, ohryzol stolicku a to su sekundy co ho spustim z oci ... do tej skumavky neviem co namiesali, ale trosku sa im usyplo ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre