Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

gabika24
9. sep 2008

ahoj cikyta...
tak aj ja sem patrím - patrím medzi tie atd... 😀 😀 😀
bodaj by tu bolo čím ďalej- tým viac babuliek.
pekný večer 😵

cikyta
autor
9. sep 2008

Gabika ahoj.Páni,už 30tt!Pekne 🙂 Akurát som pozerala na STV2 vývoj embrijka od začiatku,čo kedy sa deje a vytvára na dieťatku.Veru,slzám som sa neubránila.Bolo to prekrásne! 🙂

cikyta
autor
9. sep 2008

Gabika,vy máte aj dcérku s Heliosovou pomocou?

dicinka1
9. sep 2008

samozrejme..ciky..kto iny..by zalozil temu... 😀 ze moja?prajem Vam vsetkym v tejto teme...tehulkam..nech to zvladnete do uspesneho konca..a nech ste zdravucky...z celeho srdiecka vam to prajem...... a cikytke..cmucik..aj jej malej sylvinke... 🤐

takyna
10. sep 2008

Ahojte , Ciky ja som tiež tehulka z Heliosu 🙂 , už si bola na srdiečku?

gabika24
10. sep 2008

ciky, nie, dcérku máme s pomocou iscare - teda pravdepodobne - to je trochu také zamotané, ale asi tam vyšiel ket - teda všetko nasvedčovalo poslednej menštruácii a pod. ale to je na dlho. ináč, ako zaujímavosť, aj vtedy, aj teraz som mala poslednú menštruáciu rovnaký deň. 😉
ozaj, aj mňa by zaujímalo, či si už bola na srdiečku. ale vlastne sa len chystáš, čo? vkladali ti dve? už si nepamätám, či to bolo jedno alebo dve, čo ti zostali po tom piatom dni...
taky ahoj 🙂

cikyta
autor
10. sep 2008

Ahojte.Mne vkladali 1 embrio.Viac som nemala.ET som mala 6 den horko ťažko.Na 4 den kultivácie mi zdegenerovalo 12 krásnych jednotkových embrií..................No 17.9.pôjdem na sono a to podla UTZ výpočtu budem 7tt+4,takže by sme už mohli vidieť srdiečko.Som zvedavá,čo a jak.Vám bolo kedy počuť srdiečko?

takyna
10. sep 2008

Ciky zhruba v tom týždni čo si napísala, presne už si nepametám , budem ti držkať palce nech bije srdiečko o stošesť 😵

cikyta
autor
10. sep 2008

Ako to bude dr.počúvať to srdiečko?S čím?

takyna
10. sep 2008

Ciky ja osobne som nepočula srdiečko iba som videla na monitore ako pracuje, ale oni to prepoja cez monitor, v Heliose to tak je, len ja som v tom čase ležala v nemocnici kôli hematómu

cikyta
autor
10. sep 2008

Aha.Tak som zase mudrejšia.Dakujem................A to si mala kde ten hematom?Už je to v poriadku?

gabika24
10. sep 2008

ciky, ja som tiež bola 7+niečo (už si nepamätám 😅 ), doktor nám to v heliose aj pustil - takže sme ich nielen videli, ale aj počuli zvuk -bolo to úžasné, veď uvidíš... 😵 😵 😵

cikyta
autor
10. sep 2008

Gabika,už sa neviem dočkať!A tehot.knižku dávajú kedy?Myslela som,že vtedy,ked sa potvrdí akcia srdiečka.či?

takyna
10. sep 2008

ciky hematóm sa vyplavil, našťastie a zmizol 🙂

cikyta
autor
10. sep 2008

Aha takynka.Tak to je dobré.Držím ti pršteky,nech máš už len bezproblémové tehulkovanie. 🙂

takyna
10. sep 2008

ďakujem ciky ja teba samozrejme tiež len všetko bezproblémov až do úspešného konca 🙂

hava77
10. sep 2008

ahojte tak aj som heliosacka 🙂
ciky tehu knizku ti dava tvoja doktorka ked sa u nej budes hlasit. ked v heliose pocuju srdiecko tak ta vyradia k tvojej obvod.dr. 😉

gabika24
10. sep 2008

ciky, mne dal tehu knižku môj doktor - asi pri druhej nášteve - t. j . z heliosu po potvrdení srdiečka som išla hneď ku svojmu doktorovi, ten ma kukol a pri ďalšej mi dal tehu knižku - ale v ktorom tt to bolo neviem...
niekomu dajú tehu knižku hneď, niekomu po 12tt - ono to závisí od doktora...
babule musím ísť...

cikyta
autor
10. sep 2008

Ahoj hava.Jaj tak to je.Tak som dr.zle pochopila.Ja že mi dajú knižku v Heliose.No ale bola som taká rozčarovaná z UTZ a fotky,že sa ani nečudujem,že som moc nevnímala,čo mi dr.hovorí.To som celá ja................Takže teraz sa môže kludne stať,že toho 17.9. idem do Heliosa naposledy?.......(teda ak nerátam dalšie UTZ.Lebo som sa rozhodla na UTZ chodiť tam,aj ked budem platiť 500sk za každý.)

hava77
10. sep 2008

ja som dostala knizku v 9 tt, zobrali mi krv, moc, pomerali, povazili.
aj ja tam chodim na utz a platim 500,- a 40,-za fotku 🙂

cikyta
autor
10. sep 2008

Krv+moč(to si mohla doniesť z domu?)...ti robil tvoj gynekolog?A utrogestan berieš stále?(ten by sa v 2.trimestry nemal už brať,lebo vtedy už bábätko škodí.)

hava77
10. sep 2008

moc som mohla doniest z domu a robila to vsetko sestricka u mojho dr. utros beriem az do konca 1 trimestra a este tyzden na postupne vysadenie. tak sa to odporuca 😉

cikyta
autor
10. sep 2008

Aha.Tak dakujem.Pýtam sa ako trúba,ale nemám koho,tak musím takto otravovať. 😀

hava77
10. sep 2008

to nic ja som tiez nevedela kde je sever 🙂 a ozaj ten moc budes nosit na kazdu poradnu 😀

cikyta
autor
10. sep 2008

Hej?No horor s tým močom.Dakujem.

zuzla80
10. sep 2008

Ahojte helisoáčky - a hlavne známe tehulky. Ako viete, tak aj ja som jednou z Heliosackých tehuliek a vyzerá to, že s Cikytkou mám dosť spoločné dátumy. Však Ciky 😉
Tak nech to všetky dotiahneme do toho najkrajšieho konca 😵 😵

cikyta
autor
10. sep 2008

Ahoj zuzla......No veru.Máme k sebe poriadne dátumovo blízko!.........Budeme mať detičky vedla seba na nástenke v Helíku. 😀 😀 😀

zuzla80
10. sep 2008

To si píš, že budeme 😀 😀 😀
Ako sa inak cítiš, lebo mne vôbec nie je zle - iba ma pobolieva bruško - sem tam mám také kŕče no a prsia, ale tie ma bolia už od začiatku. Inak som ešte vôbec na grcala, len 2x mi tak pokrútilo v bruchu a to bolo hádam všetko.

cikyta
autor
10. sep 2008

tak to sa celkom máš 🙂 Ja som vracala pondelok a od vtedy som dokopy nič nezjedla.Len dobkám kúsok toho-toho ale nič zdravé.Som ako na mory.... 😝

domcek1111
10. sep 2008

tak sa pridávam k vám baby... 😵 dúfam, že ma prijmete... 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre