Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

emmaelzer
25. máj 2007

Ahojte dievcata, nieco nove?

diamand
autor
25. máj 2007

ahoj emma - ani nic, co ty? nevolnosti uz presli?

emmaelzer
25. máj 2007

cely tyzden nic a vcera som ledva dosla domov z roboty a dnes som ani nesla....
nevies nahodov nejaky obchod z homeopatikami v North London?

tani
25. máj 2007

cavte, dnes mam upratovaci den, drhnem cely den kuchynu jak diva a asi som to prehnala, lebo mam nejake bolesti v podbrusku ako keby som mala dostat menzes . Tak hadam sa to este nerozbehne. Musim si trosku oddychnut, lebo este musim ist na Hendon pre Martinku tak Lili musi vydrzat aspon do 6-tej 😉 Idem hodit sprchu mozno potom to prejde.
Night out to by som brala aj ja uz ani nepamatam kedy som bola naposledy vonka bez rodinky, ale do porodu to uz asi nestiham a po tak to pochybujem, ze sa najde cas ☹
a co sa tyka tej epidural, ja si budem pytat hned pri prvej kontrakcii jak sa poznam, ja strasne zle znasam bolest,
no baby neviem neviem co sa deje ale ta bolest neprechadza , nie je to silna bolest ale taku som nepoznala uz 9 mesiacov a teraz je tu zase

diamand
autor
25. máj 2007

emma - neviem ale mozem pozriet a ak zistim dam ti vediet

tani - bozeeeee, how exciting - daj vediet keby nieco 😀

emmaelzer
25. máj 2007

tani prehoba, ved ty nam tu asi ides rodit...

ok diamant potom daj vediet

bluebell12sr
25. máj 2007

caute,
tak my sme dnes boli znova u lekara....dufam, ze na mna coskoro neposlu socialku... 🙄
malemu konecne vysadili lieky, co mu vraj sposobuju spomalenie rastu a v stvrtok sa mame ist meriat, ako na tom s tym rastom sme... a tiez nas cakaju nove testy, takz drzte palce....
nippa, strhavanie tapiet???? decorating? 😎
... tani, ja som sa tiez stazovala na bolest,jedno krasne rano, ale vsetci ma okrikli, ze mam este viac ako dva tyzdne do terminu, nech to neprehanam...ale nieco po pol tretej poobede som uz plakala a prosila nech ma vezmu do nemocnice, ze to strasne boli... tak ma tam vzali a verte neverte, maly sa narodil hodinu a pol po tom... no, keby ma neboli zobrali... asi by som mala nedobrovolny home birth 😀

emmaelzer
25. máj 2007

tani a to upratovanie sa vola nest effect, pripravujes byt na prichod maleho....

diamand
autor
25. máj 2007

tani - kde si, nebodaj uz v nemocnici? ozvi sa 😨

emmaelzer
25. máj 2007

baby, viete, kde tu mozem kupit madarsku klobasu...je mi doplacu, akoby som si teraz apon privonala...

diamand
autor
25. máj 2007

emma - ty kokso ty mas ale chutky, ale dobry napad, chod pozriet do lidl tam maju sem tam take klobasy ci madarske to neviem ale maju 😉

tani
25. máj 2007

cavte kocky, tak uz sme doma zatial som stale 2 v 1. Trosku som sa bala, ze to na mna pride na dialnici to by asi nebolo bohvieco soferovat s kontrakciami 😝 este stale citim vajecniky a krize ale zatial sa to nestupnuje tak mozno sa len mala zosunula nizsie a tlaci mi na vajecniky a mozno to uz zachvilu pride, ced uvidime, ja totiz netusim ako kontrakcie zacinaju
emma tak nest effect pocujem prvy krat, len som niekde citala, ze ked sa citim ako vsade a v kuse upratovat je to znamenie ze uz to nie je daleko 😵

tani
25. máj 2007

emma naposledy som videla fajne cabajske klobasky v slovenskej kaviarni na Finchley central, blizko Tesca, neviem ci to tam poznas. Myslim, ze sa to vola GO EAST, v jednej casti je kaviaren, tusim tam aj varia a v druhej casti predavaju slovenske potraviny. Ja tam chodim na piskoty a pribinaciky. Ale stavim sa ze kym by si sa tam dostala uz budes mat davno chut na nieco celkom ine, ono to tak na zaciatku tehotenstva byva 😀

tani
25. máj 2007

bluebell jasne ze budeme drzat prsty, aby testy dopadli super, mne sa teda
Kareemko nezda byt rastom maly, teda aspon na fotkach

mima3114
25. máj 2007

tani ako sa citis?bolesti uz ustupili?

tani
25. máj 2007

cauko Mima, este stale pobolievaju vajecniky, ale je to len slaba bolest, take nieco ako pred "zenskymi dnami" chvilkami je to silnejsie chvilkami zoslabne. A co ty? Ziadne naznaky?

emmaelzer
25. máj 2007

no tak ten nestting je to iste...
na Finchley som byvala, kym sme sa prestahovali sem 2 roky....ale bola tam len Jasmina, ten go east teraz nie som si ista, ale to neni problem, zajdem tam, alebo poslem muza
v lidl maju len nemecke salamy...tie nechcem...

baby vy uz zachvilu zacnete rodit, boze ako vam zavidim....

tani
25. máj 2007

V Jasmine som niekedy pracovala, ale to uz bolo velmi davno
No asi uz za chvilku ideme ved uz mame len par dni do terminu 😵 ale vies ako to chodi nevies sa dockat a nevies sa dockat a potom zrazu ked je to skoro tu pridu obavy ake to bude tak si povies jeziiiis uz je to tu ved ja este kludne chvilu pockam 😀 😀 . Celych 9 mesiacov si predstavujes ako uz drzis svoje babatko v naruci a az tyzden pred porodom zacnes mysliet aj na porod 🙂

nippa
26. máj 2007

dobre ranko....takze emmaelzer ty si taka fajnova/ mne sa tiez velmi chutili nejake klobasy alebo aspon suchy salam...tak mi aj Lidlova stacila...ale samozrejem to nie je ono....a hlavne ked si tehotna tak ked ti pride chut na nieco tak to musi byt....
Tani kedy si robila v Jasmine? ja som tam bola asi pred 5 rokmi..vtedy to bola este jasmina...mali to nejaky turci, ten mal za zenu nejaku slovenku....alebo sa mylim...ja som tam bola len par krat...
Nigerijska restika v Hendon je teraz Wazobia(hello v 3 nigerijskych jazykoch zevraj) Mama Kalaba je teraz vo Wembley Central a teraz spustili stary Zaints v Burnt Oak pod nazvom....MamaKaz...ale najblizsie mas asi Wazobia...a zevraj aj dobre varia....odporucila by som Jellof rice so stewed beef a plantain alebo potom Efo rero omacku ( su v nej roztlcene tekvicove jadierka, velm mnam) alebo potom chod po Okro omacke..len ta sa natahuje ako ...ale chuti vyborne, tieto sa jedia s powdered jam...vyborne, tieto su moje najoblubenejsie...daj vediet ako ti chutilo...
Bluebell dufam ze Karimkovi tie tabletky uz nebude treba ale hlavne nech je zdravy, ved to je najdolezitejsie...vsetkym prajem krasny den(dufam ze to slniecko si to rozmysli a vyjde von)no padam lebo drahy nam vcera osmirgloval steny, my dnes omalujeme Philipkinu izbycku..uz sa tesi na princess room....

tani
26. máj 2007

dobre ranko Nippa. V jasmine som robila pred piatimi rokmi to som prisla prvykrat na leto este sama bez malej okukat ako to tu chodi. Mal to Alzircan s manzelkou Slovenkou(velmi zlata kocka). Oni to vlastne otvorili a pomenovali po svojej dcerke Jasmine. Teraz je to uz dost dlho zatvorene, vraj tam boli nejkae financne problemy neviem presne. ale nikdy to nemali turci 😵
tak prijemne malovanie a potom daj nejake fotky do albumu ako sa vam to podarilo.

diamand
autor
26. máj 2007

tani - to myslis vazne ze si pracovala v Jasmine, tak urcite teda poznas Magdu, my sme kamosky este z sk ja som z toho isteho mesta ako ona, a kedze si tam pracovala tak to sme sa tam museli urcite stretnut.

diamand
autor
26. máj 2007

nippa - nezavidim ti to malovanie, my ideme dneska zase na party do Watfordu, boze tak sa mi nechce ale co uz a to este musim utekat do obchodu kupit nejaky present, a kel - drahy sa rozhodol ze chce dneska papat kel 😨 no co nevyhoviem mu

bluebell12sr
26. máj 2007

nippa, takze princeznsovska izba? 😎
myslela som, ze tento vikend ma byt pekne teplucko... no neviem, nevyzera..aj dost pofukuje...
diamand, dalsia party? natko je popularny, ze? 😀

michell
26. máj 2007

ahojte, prosim vas neviete mi poradit ako by som si mohla zistit kde v mojom okoli je privatna nemocnica alebo nieco take?Som objednana na ultrazvuk ale az na piatok lebo som krvacala a dnes som zacala zase spinit tak uz som z toho dost na nervy neviem co mam robit a tak by som najradsej sla na ultrazvuk aby som vedela na com som.Prosim vas velmi pekne ak viete poradte mi prosim ako by som si mohla najst taku nemocnicu.Byvam v londyne na Walhamstow central je to East London.

tani
26. máj 2007

caute. co porabate? Pocasie nie je bohvieco ☹
my sme teraz prisli z kina Martinka velmi chcela vidiet piratov z karabiku.No teda poviem vam bola to pre mna fuska seduet tam 2 hodiny, nevedela som jak sa poskladat a mala Lili v brusku kopala jak diva, lebo to slo riadne nahlas, tak asi nemohla v klude spinkat 😵
Kika Magdu poznam aj Simona aj Jasminku. Boli sme kamosky,velmi zlata kocka, ale ja som tam robila len cez leto, medzitym mali autonehodu, tak Magduska bola v nemocnici, potom sa uz vratila az ked ja som sla domov. Potom som ju uz nevidela, len raz sme sa stretli v autobuse asi pred 2 rokmi, tak viem, ze uz je rozvedena a myslim, ze zije s Petom a viem, ze si robila nejaky kurz nechty. Vy sa stretavate?? A poznam aj jej kamosku Lenku ta je myslim tiez z toho isteho mesta ako Magda, ale ju vazne len trosicku, lebo kym som ja bola tu ona este zila v Brightone az potom dosla do Londyna.

tani
26. máj 2007

kika pozrela som este raz tvoje albumy, ale vazne si ta s jasminu nepamatam, mozno si tam prave to leto nebola, r.2002 zrejme sa ti prave vtedy narodil malicky

tani
27. máj 2007

krasne nedelnajsie ranko! teda vela ste tu toho vcera nepopisali, kde ste boli vsetky rozletene? Kika ako bolo na party?
Nippa tak co ako ide malovanie?
jezis baby predstavte co sa mi vcera stalo, mali sme v kupelke mys ☹ ☹ ☹ teda ja som ju nevidela, len moja mama, tak vykrikla, zavrela kupelnu a odbehla. Potom sme ju sli hladat, ale uz sme ju nenasli 😨 nechapem ako vosla dnu. Hladali sme ci nie je niekde diera, my mame totiz kupelnu na prizemi, ale ziadnu dieru nevidim, taku co by sla az von z domu.
Tak som vcera chcela ist kupit jed na mysi, ale Martinka mi nedovolila, ze chudak myska 😀
tak uvidim ked ju este raz stretneme tak budem musiet daj nejaku pascu, ale dufam, ze uz sa nevrati.
Inac bolestti ma uz presli, tak neviem neviem mozno budem nakoniec prenasat. no uvidime, co pozeram baby na modrom konikovi tak su tu aj take, co mali termin 18.5. a este nic.

tani
27. máj 2007

Michell zial east london vobec nepoznam, nasla si nieco, ved skus pozriet na nete, ale zavolaj svojej midwife ta by mala vediet.
Mima ako zatial stale pokope?? Vsimla som si ze si zalozila temu porod v Anglicku,uz som tam aj pisala, lebo jedna baba tam pisala, ze pred mesiacom rodila v tej istej nemocnici kde budem zachvilu ja, tak teraz ju zavalim otazkami chuderku 🙂 , len este sa zatial neozvala, no ani sa necudujem s mesacnym babom je asi dost zaneprazdnena.

nippa
27. máj 2007

dobre ranko..dnes pisem trosku neskor lebo som bola cela znicena...izbycka skoro hotova este drahy maluje okno ...tak ked prideme domov vsetko urobime...mala bola trosku sklamana lebo som jej slubila ze dnes to bude hotove..inak michell skus im povedat ze chces aby ta poslali na scan, pretoze budes radsej vediet ze si ok..mozes si to vydupat...tam ti skan aj tak urobi nieto iny, len tejto povedz ze by si bola radsej keby si nebrala nejake riziko na seba ak sa ti nieco stane tak sa budes odvolavat primo na jej expertizu a to si ona na seba nezoberie....nech ta poslu aby si mala pokoj....v skukromnej ta poslu vsade kde budu chciet aby si platila..takze sa na to az tak nespoliehaj...alebo chodte na A&E do inej nemocnici...povedz ze si krvacala ale ta poslali domov lebo to nebolo zle ale ze ta teraz aj brucho boli....tak aby s tebou nieco robili...drzim palce nech vsetko dobre dopadne....
Tani v Jasmine som bola par krat takze len co si pamatam...a s tymi turcami to tusim boli turci v tej restike na rohu Ahira ci ako sa to volalo...mozem zacat novu temu ako ste stretli manzelo? teda kto sa chce pridat....ja napisem neskor(ty diamond to asi vies)lebo padame von tiez...tiez ideme do Watford...mozno ta tam uvidme gulat 😉 diamand....dlho sme sa nevideli..musime si dat nejake stretko buduci tyzden...babenky padam...prajem prijemny aj ked uprsany den...

mima3114
27. máj 2007

tani my sme stale po kope 🙂 nejak sa mu asi nechce von.my cakame kedy vylezie a on si tam len kludne kopka.a co sa tyka tej zenskej co rodila tam kde budes ty,tak to je jasne,ze sa vypytuj co a ako.ja by som ju tiez zavalila otazkami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre