Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

zofa
2. jún 2007

Ahojte babule,
vitaj bubenko medzi nami.
No Tani ja som si uz myslela, ze ty mas hadam aj potom a ty este strasis doma 😀 😀 😀 😀
Miriam a ty ako, tvojmu babenku sa este nechce na svet ked je tak pekne teplucko?

bubenko
2. jún 2007

Uz som sa tam mrkla a co to som zystila, kocky velmi pekne dakujem! Mam este znamu co je tehotna, ale ta bude rodit neskor ako ja. O dva tyzdne idem na druhy ultrazvuk a mozno sa dozvieme co to bude. Zatial som chodila po obchodoch a kupovala len biele. Ozaj, pracujem v jednej fabrike kde sa bali morcacie maso, celkom sa tesim ze vypadnem, vzdy to iste. My sme v meste Southend-on-sea. Ozaj, aj vy ste take lenive?

bubenko
2. jún 2007

Tak sa vam ozvem zajtra, mozno s manzelom pojdem na ryby 😉 , urcite si fajne pospim. Tak vecer, dobre sa teda napapkajme a podme spinkat. pa

hirondelle
2. jún 2007

Ahoj Zuzana, nie este nie. Rano mi zacalo tvrdnut brusko, od vcera som nemala ziadny apetin, jedla som iba ovocie no a poobede opat nic, nijake priznaky!A aj chut do jedla sa vratila. Ja uz to tak citim, ze ma predbehnu este kocky, ktore maju termin az po mne a ja tu budem tvrdnut do Vianoc 🙂 , ale nie, to zartujem, raz to musi prist!
Kupila si vcera darcek co si chcela? V, ktorej casti sa nachadzas v UK? Mozno si to spominala, ale ja uz mam v tom chaos a tiez tehodemencia 🙂

Bubenko, lenive ako lenive. Skor by som povedala, ze nemotorne, teda hovorim iba za seba!Moj kotlik mi vsade prekaza, hlavne, ked sa chcem zohnut, ale vari to coskoro prejde 🙂
Tak peknu rybacku!

zofa
2. jún 2007

Miriam darcek som kupila a uz aj darovala. Pobehala som cele mesto a aj tak som skoncila v Nexte - to je moj najoblubenejsi obchod 😉 Mali tam nadherske detske veci, nevedela som sa rozhodnut co kupit, ale zvladla som to 😀
My byvame v Slough je to asi 15 min. od Windsoru.
Viec co, keby si este vydrzala do tych Vianoc, tak by si si nemusela robit starosti, co komu kupis pod stromce - mala by si to vyriesene 😀 😀 😀
No, I just kidding.

zofa
2. jún 2007

Myslela som pod stromcek. Sorry 😨

hirondelle
2. jún 2007

Next milujem aj ja!
To je pravda s tymi Vianocami 😀 😀 😀 , ale to uz by som sa ani cez dvere nevopchala 😀
Len nech to uz pride...citim sa taka nemotorna, vsade zaberiem kopec miesta.
Mali ste aj vy v Slough pekne pocasie? Tu bolo nadherne!
Idem citat Mother& Baby a pomaly spat, pretoze ako sa poznam budem opat hore uz o siestej rano 😠

zofa
2. jún 2007

Tak som neni jedina, co este kuvika hore. Bolo dnes nadherne a este aj teraz je teplo.
O tom zaberani miesta ani nehovor. Ja som ani neni tehula a zaberam ho dost. Ja som taka gula aj bez tehotenstva 😒
Tak dobru nocku.

mory
3. jún 2007

bubenkoooooo 😀 cau porucha no konecne si sa prihlasila uz bolo na case 😉
tak si budeme moct pokecat aj touto cestou a mozes prist na temu "spolocny termin" Januarove babetka 2007, ja som tam vzdy,
tak sa maj a fajnu rybacku 😀

tani
3. jún 2007

dobre ranko vsetkym. Tak ja este stale doma, predstavte si je po bolestiach. Teda to so necakala. este aj doktorka mi vcera povedala, ze sa to nedele spusti. Prave som si precitala tu na MK v teme ako dlho po kontrakciach nastava porod, ze po tych falosnych to moze byt aj tyzden. Tak to ja mam este casuuuuuuu 😨 No ved som si aj tak vcera myslela, ze take slabe bolesti to este nebude ono, to by bolo prilis lahke 😅 aj ked samozrejme by mi to vobec nevadilo 😉
Tak kedze bolesti su fuc a dnes je tak krasne hor sa na nakupy 😀 😀 😀 a do parku.
Vsetkym krasnu nedelu 😎
Miriam uz si hore? Ako brusko? Nieco nove?

mory
3. jún 2007

tani neboj o chvilu to uz budes mat za sebou prajem ti lahky porod 😉
pri prvom som ja rodila az po tyzdnovych kontrakciach 😝 a pri druhom som tie kontrakcie vobec necitila az ked som bola otvorena na 4 palce 🙂 tak to islo rychlo,
tebe prajem ten najkrajsi a najbolestivejsi porod a zdrave dievcatko 😵

mory
3. jún 2007

tani 😀 sory sory ja som chcela napisat ten najnebolestivejsi porod 😅 prepac sa opravujem 😉

tani
3. jún 2007

dik Mory. Ja viemto slovo najbezbolestnejsi je fakt komplikovane 😀 ja ho tiez pisem tak ze si ho v hlave pismenkujem. Ja som vlastne akoby prvorodicka lebo prvy bol cisarak, takze uvidime. Ale ved to jedno, hlavne nech je malicka poriadku. Ty si tiez v UK?

tani
3. jún 2007

inac Mory pozeram, ze tvoja princeznicka sa narodila 1.1. tak to je krasny datum. Super zaciatok noveho roka 😵

mory
3. jún 2007

tani ja som rodila obydvoch cisarskym ale zacala som vzdy prirodzenym porod az do konca a nakoniec to aj tak muselo byt sekciou ☹ ale to nic aspon ze su decka zdrave to je najdolezitejsie a na porody mam uz len spomienky

mory
3. jún 2007

a ja niesom v UK,ja som v IL,ale moja naj kamoska sa k vam vcera pridala - bubenko,ona je v UK. tak mi tu na nu davajte pozor je to super baba 😉

tani
3. jún 2007

ok mory, budeme sa snazit, aby sa medzi nami citila fajn 😵 😵
my sme tu same supeeeeeeeeeer babizne 😀 😀 😀

mory
3. jún 2007

tani som si vsimla sak inak by som ju tu neposlala 🙂
aj mi sme v januarovkach perfektna partia jakeby nas z jednej psychiatrie pustili 😀

diamand
autor
3. jún 2007

ahojte babulky,

teda tani - si ma nastvala ja ze ty uz mas malicku v naruci a ty takto, davas si nacas (pockaj som zvedava ako budem na to ja o 14 tyzdnov), teraz tu frajerujem ale potom budem urcite inak pisat. 😉

a vitam bubenko nech sa citi medzi nami ako doma 😉

dneska to vyzera na pekny den tak musim nieco vymysliet nech nepresedime cely den doma, idem zobudit draheho lebo ten prosim pekne este spi a synator hra uz od rano playstation

PEKNY DNIK 😎

hirondelle
3. jún 2007

Ahojte dievcata,

Tani mne sa uz snivalo, ze si odisla do nemocnice, na mna to prislo tiez a ze som vobec nikde nechcela ist, ze nemam este nic pripravene a ze dom je hore nohami. Zvlastne, pretoze vsetko je pripravene a vcera drahy vysaval cely dom, tak neviem co som to mala za blby sen!

Aj ja som sa docitala, ze falosne kontrakcie mozu trvat od 2-8 dni, tak si asi este pockame. U mna bola vcera riadna party, malicke nie a nie zaspat.

Mory, co znamena skratka IL? Mozno som fakt blba, ale nemam ponatia! Napis nam viacej...Ja strasne rada cestujem, ale IL- ako Island? Na ostrove?

Tak ako hovori Diamand, Bubenko cit sa ako doma🙂

My ideme tiez na nakupy, tak zelam pekny den

Tu je dnes zamracene ☹ , ale nastastie neprsi!

mory
3. jún 2007

hirondele o chvilu uz ani ty nepojdes skoro spat 🙂
IL-izrael 😝 ,bubenko je ta moja kamoska co som ti o nej pisala tak preto si ju tu strazim jak oko v hlave 😀 mi hned pisale ze jake ste zlate 😉 sak ja sama vidim.

hirondelle
3. jún 2007

Ok, Izrael!Napis viac o kulture o ludoch. Velmi ma to zaujima! Tam som este nebola. Viem co to z cestopisov aj o nabozenstve, ale porozpravaj, ake je postavenie zeny tam a co kultura .. atd.Boze som, ale zvedava,co?
Urcite je tam teraz strasne, strsne teplo!
Neuveris, ale ked som Ti vcera napisala IP aj som si myslela, ze je to Tvoja kamoska! Zenska intuicia 🙂

mory
3. jún 2007

hirondele co ti budem pisat je to tu rovnake ako v europe,ono kedysi tu zena nebola rovnocenna muzovi 😒 ,no dnes je vsetko rovnake a mozno u tych ortodoksnych je to inak ale ja sa tomu velmi nezaujimam 😅
mame horuco ale toho roku je to este celkom dobre zatial este tie naj vecsie horucavy neprisli 😝 chvalabohu 😎
dobra intuice 😀

hirondelle
3. jún 2007

Akym jazykom rozpravas? A ako dlho si tam? A co strava? Varis nasu, alebo si sa prisposobila zvykom IL?

mory
3. jún 2007

rozpravam hebrejsky a som tu 7 rokov aj bubenko tu bola pol roka so mnou 😎 bolo supeeeeer 😎
strave som si zvykla celkom chutne a dost podobne nasmu az na ich speciality ktore ma kazda krajina svoje vynimocne 😝
napis aj ty nieco o sebe lebo ja som vas tu predtym nesledovala 😕

hirondelle
3. jún 2007

mory napisem neskor, teraz letim na nakupy, lebo ten moj ma uz ako pravidelne 🙂 caka

mory
3. jún 2007

tak utekaj a nesanuj ho 😀 (muza som myslela) 😀

tani
3. jún 2007

cavte! teraz sme dorazili domov. fajne sme sa dnes vyblaznili. Ja v obchodnom centre a ostatna cast rodinky v parku, tam som ja uz len chytala brondz. 😀 😎
Kontrakcie ziadne, citim sa akoby som mala rodit az nabuduci rok 😕 😕
sorry Kika to ne moja vina odkazem malickej, ze co tu kazdeho starsi, ze uz ide 😀 Chudak moj manzelik nevedel ci sa ma viac radovat alebo bat 😀 a to len plany poplach.
Mory v Izraeli? 😨 Moja mamka tam ma dve sestry(tam pracuju)a uz sa toho roku kupali v mori. Hned by som sla. aj ked teraz by ma asi stiahlo ku dnu 😀

mory
3. jún 2007

tani vazne? 😵 jezis konecne niekto kto je aspon trosku blizko ku mne aj ked su to len tvoje tety 😅 aj mi sme sa uz boli kupat ale teraz s malou je to trochu zlozitejsie lebo ju do vody este nechcem dat a tak sa chuderka vari v horucave ☹ 😎 a kde presne su?vies? 😉

bubenko
3. jún 2007

Ahojte, serus mory! Tak som tu, dakujem za pekne privitanie. Nakoniec sme neboli na rybach ale v ZOO. Bolo super, len keby som bola o nieco lahsia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre